Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 17 ώρες, ο/η stergiou είπε:

ναι ετσι που το θετεις εχει μια λογική !!! αχαχαχχαχα θα ξεχασω και ποτε γεννηθηκα αχαχαχαχαχαχ !! 

λοιπον ειμαι γεννημενη  Οκτώβρη του 1991... 

οποτε 27 κλεισαμε ;  Συμφωνείτε ;; 

Σε κάποιες περιπτώσεις συμφέρει ημερολογιακά σε κάποιες άλλες μπορεί να μας αρέσει όμως! Χαχαχα

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 17 ώρες, ο/η stergiou είπε:

ναι ετσι που το θετεις εχει μια λογική !!! αχαχαχχαχα θα ξεχασω και ποτε γεννηθηκα αχαχαχαχαχαχ !! 

λοιπον ειμαι γεννημενη  Οκτώβρη του 1991... 

οποτε 27 κλεισαμε ;  Συμφωνείτε ;; 

27 πάντως βγαίνει αγοράκι!!!

• Thanks 1

στις On 7/11/2018 at 11:51 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Μου ειπαν ένα κόλπο με το οποιο με την ηλικία της εγκύου (όταν έμεινε έγκυος) και το μήνα που έμεινε βρίσκεται το φύλο. Το δοκίμασα σε εμένα και σε κάποιες φίλες μου και βγήκε. Θέλω να δω αν βγαίνει και σε περισσότερα άτομα... Οποία θέλει μου λέει αυτα τα δύο και τελικά τι έχει η γέννησε και θα σας πω αν ισχύει η όχι :) (η θα πω τι βγαίνει και θα μου πείτε αν το βρήκα η όχι....) Για να δούμε... Βρήκαμε επιστημονική μέθοδο εύρεσης φύλου; Χαχαχα

36 Οκτώβριος...

στις On 22/11/2018 at 9:48 ΠΜ, ο/η loralora είπε:

Ευχαριστώ θα σου πω την Δευτερα αν επιβεβαιώθηκες.Φιλιά πολλά και πάλι ευχαριστώ

Μου είπαν στην αυχενική κοριτσακι.Έπεσες μεσα.

• Like 2

Καλησπέρα!Εγω Οκτώβριο και είμαι 37!Ναι έμεινα έγκυος πρόσφατα και ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά..Με φόβο και πάθος προχωράω..Για να δούμεεεε!!!

• Like 1

στις On 26/11/2018 at 3:24 ΠΜ, ο/η AlKate είπε:

Σε κάποιες περιπτώσεις συμφέρει ημερολογιακά σε κάποιες άλλες μπορεί να μας αρέσει όμως! Χαχαχα

αχαχα ακριβώς !! με συμφερει  27  Βγαίνει αγόρι οπως λες !!! 

Έχω ήδη μια μικρή πριγκίπισσα και θα ηταν τελειο να αποκτησουμε και εναν μικρουλι - καιμό το εχει ο αντρας μου - και η γατα μας ειναι   Θηλυκιά  - και οι μυγες που πετανε λεει γυναικες ειναι μεσα δω χαχαχαχ.. 

• Haha 1

στις πριν 5 ώρες, ο/η stergiou είπε:

αχαχα ακριβώς !! με συμφερει  27  Βγαίνει αγόρι οπως λες !!! 

Έχω ήδη μια μικρή πριγκίπισσα και θα ηταν τελειο να αποκτησουμε και εναν μικρουλι - καιμό το εχει ο αντρας μου - και η γατα μας ειναι   Θηλυκιά  - και οι μυγες που πετανε λεει γυναικες ειναι μεσα δω χαχαχαχ.. 

Τότε εύχομαι για ένα υγιέστατο αγοράκι!!! Λέτε να εξαρτάται από το κατοικίδιο;; Εμείς που έχουμε ένα αρσενικό σκυλάκι τώρα που είμαι έγκυος περιμένω κοριτσάκι!! Χαχαχα

στις πριν 14 ώρες, ο/η loralora είπε:

Μου είπαν στην αυχενική κοριτσακι.Έπεσες μεσα.

Με το καλό εύχομαι!!

στις πριν 11 ώρες, ο/η deka είπε:

Καλησπέρα!Εγω Οκτώβριο και είμαι 37!Ναι έμεινα έγκυος πρόσφατα και ελπίζω αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά..Με φόβο και πάθος προχωράω..Για να δούμεεεε!!!

Εύχομαι με το καλό ένα υγιές αγοράκι!!! 

Καλησπέρα στις μανούλες!! Κορίτσι σε διαψεύσαμε και κάναμε τη διαφορά!! Κοριτσάρα θα κάνουμε!! ❤❤❤

• Like 1

στις πριν 12 ώρες, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα στις μανούλες!! Κορίτσι σε διαψεύσαμε και κάναμε τη διαφορά!! Κοριτσάρα θα κάνουμε!! ❤❤❤

Με το καλό εύχομαι!!! Και εγώ κοριτσάκι περιμένω :) με το καλό να μας έρθουν :)

ερώτηση... Υπάρχει πιθανότητα η σύλληψη να έγινε Σεπτέμβριο;

Φιλιά πολλά!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η AlKate είπε:

Με το καλό εύχομαι!!! Και εγώ κοριτσάκι περιμένω :) με το καλό να μας έρθουν :)

ερώτηση... Υπάρχει πιθανότητα η σύλληψη να έγινε Σεπτέμβριο;

Φιλιά πολλά!!!

Καλημέρα κορίτσι μου με το καλό να σου έρθει κι εσένα η μπέμπα σου!! Όχι αρχές Αυγούστου έγινε η σύλληψη, σίγουρα πράγματα 😝 Σεπτέμβριο ήμουν ήδη έγκυος!! 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου με το καλό να σου έρθει κι εσένα η μπέμπα σου!! Όχι αρχές Αυγούστου έγινε η σύλληψη, σίγουρα πράγματα 😝 Σεπτέμβριο ήμουν ήδη έγκυος!! 

Κορίτσια, γερά να είναι τα μωρούλια μας και ας είναι ο, τι φύλο θέλει ο Θεός. 

@AlKate έχουμε 2 περίπτωσεις με λαθάκι στο φύλο;; Εντάξει, αν το σκεφτείς, στις περισσότερες περιπτώσεις πέφτεις μέσα όμως. 😋

στις Just now, ο/η Angelmammy είπε:

Κορίτσια, γερά να είναι τα μωρούλια μας και ας είναι ο, τι φύλο θέλει ο Θεός. 

@AlKate έχουμε 2 περίπτωσεις με λαθάκι στο φύλο;; Εντάξει, αν το σκεφτείς, στις περισσότερες περιπτώσεις πέφτεις μέσα όμως. 😋

Ετσι! συμπερασματικα το κολπακι πεφτει μεσα στην πλειονοτητα...με ελαχιστες εξαιρεσεις!!!  Και παλι ομως η επιτυχια του ειναι μεγαλη!!!

Ε μπορώ να πω πως έχω καλά ποσοστά επιτυχίας. Για συγκεκριμένο φύλο συμβουλευτείτε με !! Χαχαχα ;)

@Angelmammy οι κανόνες έχουν και τις εξαιρέσεις τους! Ακόμη και η επιστήμη :)

• Haha 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η AlKate είπε:

Αγοράκι βγαίνει!! Έπεσα μέσα;

Ναι...😊😊 το επιβεβαίωσα σήμερα το πρωί στον doctor... 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Soni Gena είπε:

Γειας σας εγώ είμαι καινούργιο μέλος..εγω είμαι αρχές Αυγούστου και είμαι 27 χρονών

Καλώς ήρθες! Αγοράκι βγαίνει :)

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου καλησπέρα! Θηλάζω 4 μηνες αποκλειστικά, απο μικρή ειχα θέμα με τον αιματοκρίτη μου κ σε όλη την εγκυμοσυνη οπως καταλαβαίνετε έπαιρνα σίδηρο 2 φορες την ημέρα! Πραγμα που ο γυναικολόγος μου οταν γέννησα μου ειπε να συνεχίσω .. το προβλημα μου ειναι πως παντα για καλυτερα έπινα κ στημένο πορτοκάλι μαζι αλλα αφού γέννησα μου είπαν πως το πορτοκαλι ισως ενοχλησει το μωρο με κολικούς κτλ .. ετσι το έκοψα! Κατρακύλησε ομως ο αιματοκρίτης ξανα κ θελω να ρωτησω αν γνωρίζει καποια αν επιτρέπεται να παιρνω βιταμινη c την γνωστη κλασσικη αναβραζουσα των φαρμακείων με τον θηλασμό. 
    • Τι ωραια θα ηταν... το πιο ωραιο Αι βασιλιατικο δωρο!!!! Περιμενω πως κ πως την αδεια... Να παω σπιτακι μου , στο τζακακι μου, στους φιλους μου.... Οπως και να χει θα ειναι τελεια... Ειμαι δεν ειμαι ❤️🐣
    • Ποτέ δε ξέρεις κοπέλα μου περίμενε και θα δεις  Μην πιέζεις τη περιοχή αστην
    • Κοίτα γιατί ίσως να παρεξηγηθηκαμε λιγάκι,πρώτον εγώ δεν αναφέρθηκα ότι σώνει και καλά αυτό που έγινε στην κοπέλα είναι ότι δεν προχωράνε τα ωοθυλακια,είπα ότι αυτό συνέβαινε σε μένα όταν έπεφτε η ε2.Ζήτησε γνώμες και είπα τη δική μου.Όσο για το γιατρό αυτή είναι η άποψη μου,επειδή έχω κάνει συνολικά 11 ωοληψιες και 11 διεγερσεις ξέρω πολύ καλά αρκετά πράγματα γιατί μου έχουν συμβεί σχεδόν όλες οι ακραίες περιπτώσεις.Και αυτό με την ένεση cetrodite ούτε εγώ,ούτε άλλη κοπέλα που γνωρίζω το έχει ξανακούσει.Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να στεναχωρήσω την κοπέλα αλίμονο,αλλά όταν ρωτας για εμπειρίες είσαι ετοιμη να ακούσεις τα πάντα 
    • Δεν είναι ροζ είναι καφέ. Στο εσώρουχο δεν έχει βγει καν.. όταν σκουπίζομαι δεν έχω τίποτα απλά επειδή είδα ίχνος ασχολήθηκα λίγο παραπάνω.. κ πριν λίγο που πήγα πίεσα λιγάκι στη περιοχή κ εβγαλε καφέ λίγο..χθες είχα πολλά άσπρα υγρά κ σημερα..πονάκια όχι δεν έχω.. που κ που τσιμπηκατα. Τις τελευταίες μέρες κ από δεξιά που ποτέ δε Μ είχε ξανά τύχει. Πάντα από αριστερά με τσιμπούσε.. απογοητεύτηκα πάντως ήδη....
  • Νέες συζητήσεις