Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κόλπο εύρεσης φύλου παιδιού...


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Με το καλό εύχομαι :) κοριτσακι βγαίνει!!

Ευχαριστώ Πολυ! Θα σε ενημερώσω μέσα στην εβδομάδα αν ειμαι! Ααα επίσης 32 ετών είμαι Όχι όμως κλεισμένα πες 31. Αλλάζει κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Christianella είπε:

Ευχαριστώ Πολυ! Θα σε ενημερώσω μέσα στην εβδομάδα αν ειμαι! Ααα επίσης 32 ετών είμαι Όχι όμως κλεισμένα πες 31. Αλλάζει κατι;

Όχι και για 31 το ίδιο βγαίνει!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Συγχαρητήρια!!!

(Η είσαι επιστήμονας η δεν είσαι ??)

Ή έχεις το κληρονομικό χάρισμα, χι χι....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στα κορίτσια, είπα να το κάνω κι εγώ από περιέργεια λοιπόν!! ?? 

26 και Αύγουστος

Είχα γενέθλια πριν κάνα δυο βδομάδες και τώρα είμαι επίσημα 27, δεν ξερω κατά πόσο παίζει ρόλο πάντως εγώ το λέω. ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα στα κορίτσια, είπα να το κάνω κι εγώ από περιέργεια λοιπόν!! ?? 

26 και Αύγουστος

Είχα γενέθλια πριν κάνα δυο βδομάδες και τώρα είμαι επίσημα 27, δεν ξερω κατά πόσο παίζει ρόλο πάντως εγώ το λέω. ❤❤

Αγοράκι και εσύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Εγώ αν κρίνω από την @Angelmammy που είναι 30 κ έμεινα εγκυος τ Αύγουστο έχω κοριτσάκι ε;

Έγινες και εσύ επιστήμονας!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Να και μία με αγοράκι!!!!

χαχα!! 25/11 έχω την αυχενική ελπίζω να μάθω! για να δούμε! τέλειο! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AlKate έχω παρατηρήσει ότι στο μεγαλύτερο ποσοστό πέφτουν μέσα αυτές οι προβλέψεις. Πώς είναι δυνατόν όμως;;; Δεν είναι κάπως περίεργο να μπορείς να βρεις το φύλο του παιδιού από την ηλικία και το μήνα; Δλδ επιστημονικά δε νομίζω να στέκει. Κι όμως... Βγαίνει! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

@AlKate έχω παρατηρήσει ότι στο μεγαλύτερο ποσοστό πέφτουν μέσα αυτές οι προβλέψεις. Πώς είναι δυνατόν όμως;;; Δεν είναι κάπως περίεργο να μπορείς να βρεις το φύλο του παιδιού από την ηλικία και το μήνα; Δλδ επιστημονικά δε νομίζω να στέκει. Κι όμως... Βγαίνει! 

 

Να πω την αλήθεια μου όταν το έμαθα, δεν το πίστεψα... Μετά το έκανα σε εμένα και σε 2 φίλες μου και βγήκε... Λέω έτυχε... Σκεφτηκα  να το δοκιμάσω σε μεγαλύτερη κλίμακα για να βγει λάθος... Δεν το κατάφερα... Τι να πω... Ίσως έχει καμία ορμονική και εγώ δεν ξέρω τι βάση.... Όλα από το Θεό είναι, και πραγματικά γερά να είναι και δεν έχει σημασία το φύλο... Αλλά μπορεί να τεκμηριώνεται κάπως και απλά δεν το ξέρω... Τι να πω :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

@AlKate έχω παρατηρήσει ότι στο μεγαλύτερο ποσοστό πέφτουν μέσα αυτές οι προβλέψεις. Πώς είναι δυνατόν όμως;;; Δεν είναι κάπως περίεργο να μπορείς να βρεις το φύλο του παιδιού από την ηλικία και το μήνα; Δλδ επιστημονικά δε νομίζω να στέκει. Κι όμως... Βγαίνει! 

 

Αλήθεια έπεσα σε κάποια έξω; Και αν ναι σε ποια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Να πω την αλήθεια μου όταν το έμαθα, δεν το πίστεψα... Μετά το έκανα σε εμένα και σε 2 φίλες μου και βγήκε... Λέω έτυχε... Σκεφτηκα  να το δοκιμάσω σε μεγαλύτερη κλίμακα για να βγει λάθος... Δεν το κατάφερα... Τι να πω... Ίσως έχει καμία ορμονική και εγώ δεν ξέρω τι βάση.... Όλα από το Θεό είναι, και πραγματικά γερά να είναι και δεν έχει σημασία το φύλο... Αλλά μπορεί να τεκμηριώνεται κάπως και απλά δεν το ξέρω... Τι να πω :):):)

Συμφωνώ απόλυτα!! Όλα από το Θεό είναι και μας ευλόγησε να ζούμε τόσο όμορφες και δυνατές στιγμές. Γερά να είναι τα μωράκια μας και όλου του κόσμου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2018 at 8:50 ΠΜ, ο/η paradisebird είπε:

@AlKate μου, εντελώς υποθετικά. Είμαι 50 χρονών. Πες ότι έμεινα έγκυος τώρα τον Νοέμβρη, τι θα έβγαινε; :confused:

Τελικά έψαξα στο ίντερνετ και βρήκα ένα τεστ για να βρεις το φύλο του παιδιού με βάση την ηλικία και τον μήνα σύλληψης. Κινέζικο τεστ. Έλα όμως που η ηλικία είναι μέχρι τα 45.

 

στις On 10/11/2018 at 4:17 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

Κορίτσι βγαίνει :)

Υπάρχει κάποιο με μεγαλύτερες ηλικίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2018 at 5:14 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

Βγαίνει αγοράκι! (Άσχετα με το φύλο πάντως εύχομαι μακάρι και με το καλό!!!)

σε ευχαριστω γλυκια μου !!! αλλα σ ειχα γραψει λαθος την ηληκια ??? μολις εκλεισα τα 27 ο μηνας παραμενει  Οκτώβριος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η stergiou είπε:

σε ευχαριστω γλυκια μου !!! αλλα σ ειχα γραψει λαθος την ηληκια ??? μολις εκλεισα τα 27 ο μηνας παραμενει  Οκτώβριος 

27-οκτωβριος αγοράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2018 at 11:51 ΜΜ, ο/η AlKate είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Μου ειπαν ένα κόλπο με το οποιο με την ηλικία της εγκύου (όταν έμεινε έγκυος) και το μήνα που έμεινε βρίσκεται το φύλο. Το δοκίμασα σε εμένα και σε κάποιες φίλες μου και βγήκε. Θέλω να δω αν βγαίνει και σε περισσότερα άτομα... Οποία θέλει μου λέει αυτα τα δύο και τελικά τι έχει η γέννησε και θα σας πω αν ισχύει η όχι :) (η θα πω τι βγαίνει και θα μου πείτε αν το βρήκα η όχι....) Για να δούμε... Βρήκαμε επιστημονική μέθοδο εύρεσης φύλου; Χαχαχα

Αν και δε πολύ πιστεύω σε τέτοια, έτσι για την πλάκα να δω αν θα το βρεις ? 26(δε τα είχα κλείσει ακόμα) και μήνας σύλληψης Ιούλιος! Αν κ κάπου έχω γράψει φύλο (μη κρυφό κοιτάξεις?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Evi'sBaby είπε:

Αν και δε πολύ πιστεύω σε τέτοια, έτσι για την πλάκα να δω αν θα το βρεις ? 26(δε τα είχα κλείσει ακόμα) και μήνας σύλληψης Ιούλιος! Αν κ κάπου έχω γράψει φύλο (μη κρυφό κοιτάξεις?)

Καλημέρα κοπέλα μου. Κορίτσι βγαίνει. Έπεσα μέσα; (Δεν έκλεψαν :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου. Κορίτσι βγαίνει. Έπεσα μέσα; (Δεν έκλεψαν :) )

Αγόρι ? μου είπαν στην αυχενική κ στον απλό τη 18η εβδομάδα! ? Εκτός κ αν επειδή δεν τα είχα κλείσει τα 26 λογιζομαι για 25 οπότε γι αυτό δε σου βγήκε! Και που να μου πουν στη β επιπέδου κορίτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...