Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κόλπο εύρεσης φύλου παιδιού...


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!!! Μου ειπαν ένα κόλπο με το οποιο με την ηλικία της εγκύου (όταν έμεινε έγκυος) και το μήνα που έμεινε βρίσκεται το φύλο. Το δοκίμασα σε εμένα και σε κάποιες φίλες μου και βγήκε. Θέλω να δω αν βγαίνει και σε περισσότερα άτομα... Οποία θέλει μου λέει αυτα τα δύο και τελικά τι έχει η γέννησε και θα σας πω αν ισχύει η όχι :) (η θα πω τι βγαίνει και θα μου πείτε αν το βρήκα η όχι....) Για να δούμε... Βρήκαμε επιστημονική μέθοδο εύρεσης φύλου; Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Μου ειπαν ένα κόλπο με το οποιο με την ηλικία της εγκύου (όταν έμεινε έγκυος) και το μήνα που έμεινε βρίσκεται το φύλο. Το δοκίμασα σε εμένα και σε κάποιες φίλες μου και βγήκε. Θέλω να δω αν βγαίνει και σε περισσότερα άτομα... Οποία θέλει μου λέει αυτα τα δύο και τελικά τι έχει η γέννησε και θα σας πω αν ισχύει η όχι :) (η θα πω τι βγαίνει και θα μου πείτε αν το βρήκα η όχι....) Για να δούμε... Βρήκαμε επιστημονική μέθοδο εύρεσης φύλου; Χαχαχα

Μια νέα επιστήμη γεννήθηκε.... Πάρτε σειρά κορίτσια να μάθετε το φύλο του παιδιού σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εμένα μου είχε βγει όταν το είχα κάνει αυτό το κολπάκι! Βέβαια εκ φύσεως δεν τα πιστέυω πολύ αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Βγαίνει κοριτσάκι;;

Θα σου πω με βεβαιότητα σε λίγο καιρό. Πάντως χθες ο γιατρός είπε πως μάλλον είναι κοριτσάκι... (δεν καθόταν ήσυχο για να δει ο γιατρός... Χαχαχα!!!) Λες όντως να είναι;; Σε 1 μήνα θα ξέρουμε σίγουρα. Για να δούμε.... :-)

Σ' ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Θα σου πω με βεβαιότητα σε λίγο καιρό. Πάντως χθες ο γιατρός είπε πως μάλλον είναι κοριτσάκι... (δεν καθόταν ήσυχο για να δει ο γιατρός... Χαχαχα!!!) Λες όντως να είναι;; Σε 1 μήνα θα ξέρουμε σίγουρα. Για να δούμε.... :-)

Σ' ευχαριστώ πολύ! 

Για να δούμε... Εύχομαι με το καλό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η stergiou είπε:

Δεν ξερω αν ειμαι εγκυος - απλα εχω καθυστεριση..

28 χρ - Οκτωμβρης 

Βγαίνει αγοράκι! (Άσχετα με το φύλο πάντως εύχομαι μακάρι και με το καλό!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Βγαίνει αγοράκι! (Άσχετα με το φύλο πάντως εύχομαι μακάρι και με το καλό!!!)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AlKate μου, εντελώς υποθετικά. Είμαι 50 χρονών. Πες ότι έμεινα έγκυος τώρα τον Νοέμβρη, τι θα έβγαινε; :confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Christianella είπε:

Εγώ δε ξέρω αν είμαι αν είμαι θα είμαι από 25 Οκτώμβρη είμαι 32 ετών. Τι μπορεί να έχω αν ειμαι;

Με το καλό εύχομαι :) κοριτσακι βγαίνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

@AlKate μου, εντελώς υποθετικά. Είμαι 50 χρονών. Πες ότι έμεινα έγκυος τώρα τον Νοέμβρη, τι θα έβγαινε; :confused:

Κορίτσι βγαίνει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Κορίτσι βγαίνει :)

Ωωωωω, μακάρι να έμεινα έγκυος! Μέχρι την καθυστέρηση έχω πολλές πολλές μέρες ακόμη. Αν θα έχω ευχάριστα νέα θα σου πω, αν και κρατώ μικρό καλάθι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vayaki είπε:

εεε λοιπον σημερα στην αυχενικη μας ειπε κατα 90% κοριτσακι!!! ?

Συγχαρητήρια!!!

(Η είσαι επιστήμονας η δεν είσαι ??)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...