Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2019


Recommended Posts

Καλησπέρα! Την περασμένη βδομάδα έμαθα πώς περιμένω το πρώτο μου παιδάκι. Είμαι 6 εβδομάδων και άυριο έχουμε και το ραντεβού με το γυναικολόγο!

Υπάρχουν κι άλλες μανούλες Ιουλίου; :) :x 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η CrownS είπε:

Καλησπέρα! Την περασμένη βδομάδα έμαθα πώς περιμένω το πρώτο μου παιδάκι. Είμαι 6 εβδομάδων και άυριο έχουμε και το ραντεβού με το γυναικολόγο!

Υπάρχουν κι άλλες μανούλες Ιουλίου; :) :x 

Κοπελα αν και δεν ανήκω στην ομάδα σου, σου γράφω για να σου ευχηθώ να σου πάνε όλα κατευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα !! Εγώ θα γεννήσω Ιούνιο αλλά μιας και δεν υπάρχει αντίστοιχη ομάδα γράφω εδώ! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα !! Εγώ θα γεννήσω Ιούνιο αλλά μιας και δεν υπάρχει αντίστοιχη ομάδα γράφω εδώ! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σου εύχομαι και εγώ ότι καλύτερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σου, αν ολα πανε καλα θα ειμαι και εγω μαμα του Ιουλιου!Την προηγουμενη εβδομαδα εμαθα οτι ειμαι εγκυος και τη Δευτερα εχω ραντεβου με το γιατρο μου!Ελπιζω να μας πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου,

και γω σημερα τελικα αποφασισα (μετα απο 15 μερες καθυστεριση ) να κανω το τεστ και βγηκε θετικο ! 

με βαση τη τελευταια περιοδο ειμαι 6+4 αλλα στο ιατρό θα παω απο εβδ.. 

εχω μια μπεμπουλα 9 μηνων και ειμαι ξανα εγκυος!!! 

καλές εγκυμοσυνες να εχουμε και με το καλό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/11/2018 at 5:33 ΠΜ, ο/η Rosemary1982 είπε:

Γεια σου, αν ολα πανε καλα θα ειμαι και εγω μαμα του Ιουλιου!Την προηγουμενη εβδομαδα εμαθα οτι ειμαι εγκυος και τη Δευτερα εχω ραντεβου με το γιατρο μου!Ελπιζω να μας πανε ολα καλα!

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!!! :) Περιμένουμε νέα !!! :) Καλη συνέχεια να έχουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/11/2018 at 1:03 ΜΜ, ο/η stergiou είπε:

γεια σου,

και γω σημερα τελικα αποφασισα (μετα απο 15 μερες καθυστεριση ) να κανω το τεστ και βγηκε θετικο ! 

με βαση τη τελευταια περιοδο ειμαι 6+4 αλλα στο ιατρό θα παω απο εβδ.. 

εχω μια μπεμπουλα 9 μηνων και ειμαι ξανα εγκυος!!! 

καλές εγκυμοσυνες να εχουμε και με το καλό ! 

Καλωσόρισες στην παρέα μας ! Εγώ είμαι 8 εβδομάδων σήμερα και επειδή απουσιάζω στο εξωτερικό το επόμενο ραντεβού μου θα είναι στις 10 εβδομάδες! Καλή συνέχεια να έχουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η CrownS είπε:

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!!! :) Περιμένουμε νέα !!! :) Καλη συνέχεια να έχουμε :)

Ευτυχως ολα δειχνουν καλα!Αν και ειναι το δευτερο παιδακι μου εχω το ιδιο αγχος σαν τη πρωτη φορα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2018 at 6:21 ΠΜ, ο/η Xristinakwstor είπε:

Γειά σας είμαι έξι εβδομάδων στο δεύτερο μωρό μου και χθες ακούσαμε την καρδιά του για πρώτη φορά

Καλωσόρισες στην παρέα μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια.. ευχομαι ομορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες.. εμαθα πως ειμαι εγκυος Τριτη και 13.. τωρα ειμαι 7 εβδ και 6.. ακουσαμε καρδουλα και ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! κι εγω έχω τελική ημερομηνία 5 Ιουλίου! να είμαστε όλοι υγιείς και με το καλό! Γερά μωράκια σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες !!!! Ανήκω και εγώ στη παρέα σας,  5,5 εβδομάδων και συνεχίζουμε !Εμας για τέλη Ιουλίου στις  26  μας είπαν, καλοκαιρινά -καλοκαιρινά τα λουλούδια μας .!!Μιας που όλες είμαστε κοντά ,παίρνει καμιά άλλη utrogestan προληπτικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ! 

να μαζευομαστε να τα λεμε - καλοκαιρινα μωρακια ? 

εγω 8 εβδομαδων - πητ 10 ιουλίου 

απο συμπτωματα πως πατε ; εγω εχω κατι πονακια, πολυ υπνιλία και ελαχιστες τασεις για εμετο. 

νιωθω οτι σαυτην την εγκυμοσυνη περα ο  Καιρός γρήγορα —  Στην πρωτη μ εγκυμοσυνη   Μετρούσα μέρες ώρες και δευτερόλεπτα ??

το εχετε ανακοινωσει στο περιβαλον σας ; 

εγω το εχω πει μονο στην αδερφή μου - ουτε ο αντρας μου το ξερει ακομα (θα του κανω  Έκπληξη τα Χριστούγεννα ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς το δικό μου σποράκι δεν εξελίχθηκε ..τη Δευτέρα έχω ραντεβού για απόξεση ,

εύχομαι σε όλες τις μανούλες να έχετε μια υπεροχη  εγκυμοσύνη .Αυτό το  ταξίδι  τελείωσε κάπου εδώ αλλα ελπίζω  το επόμενο  να τελειώσει με ένα μωράκι στην αγκαλιά μου!! .Χαίρομαι που υπήρξα έστω και για λίγο  μέλος αυτής της ομάδας  και θα ρίχνω καμιά κλεφτή ματιά στα νέα σας!!Να είστε όλες καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η positive vibes είπε:

Δυστυχώς το δικό μου σποράκι δεν εξελίχθηκε ..τη Δευτέρα έχω ραντεβού για απόξεση ,

εύχομαι σε όλες τις μανούλες να έχετε μια υπεροχη  εγκυμοσύνη .Αυτό το  ταξίδι  τελείωσε κάπου εδώ αλλα ελπίζω  το επόμενο  να τελειώσει με ένα μωράκι στην αγκαλιά μου!! .Χαίρομαι που υπήρξα έστω και για λίγο  μέλος αυτής της ομάδας  και θα ρίχνω καμιά κλεφτή ματιά στα νέα σας!!Να είστε όλες καλά!!!

Κορίτσι μου, δεν είμαι μανούλα Ιουλίου, αλλά σου στέλνω για να σου πω να μη στενοχωριέσαι. Είμαι κι εγώ ομοιοπαθούσα, πριν ένα χρόνο έμεινα έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου, αλλά παλινδρόμησε την 12η εβδομάδα. Καλύτερα που έγινε νωρίς, θα μπορέσεις σύντομα να ξαναπροσπαθήσεις και σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2018 at 8:01 ΜΜ, ο/η positive vibes είπε:

Δυστυχώς το δικό μου σποράκι δεν εξελίχθηκε ..τη Δευτέρα έχω ραντεβού για απόξεση ,

εύχομαι σε όλες τις μανούλες να έχετε μια υπεροχη  εγκυμοσύνη .Αυτό το  ταξίδι  τελείωσε κάπου εδώ αλλα ελπίζω  το επόμενο  να τελειώσει με ένα μωράκι στην αγκαλιά μου!! .Χαίρομαι που υπήρξα έστω και για λίγο  μέλος αυτής της ομάδας  και θα ρίχνω καμιά κλεφτή ματιά στα νέα σας!!Να είστε όλες καλά!!!

Λυπάμαι παρα πολλυ κορίτσι μου! Το περασα πριν 7 χρονια και σε νιωθω απόλυτα...  σου ευχομαι συντομα να ξαναγεμισει η κοιλίτσα σου... χοριακη ειχες κανει? Πως ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 1/12/2018 at 1:01 ΜΜ, ο/η positive vibes είπε:

Δυστυχώς το δικό μου σποράκι δεν εξελίχθηκε ..τη Δευτέρα έχω ραντεβού για απόξεση ,

εύχομαι σε όλες τις μανούλες να έχετε μια υπεροχη  εγκυμοσύνη .Αυτό το  ταξίδι  τελείωσε κάπου εδώ αλλα ελπίζω  το επόμενο  να τελειώσει με ένα μωράκι στην αγκαλιά μου!! .Χαίρομαι που υπήρξα έστω και για λίγο  μέλος αυτής της ομάδας  και θα ρίχνω καμιά κλεφτή ματιά στα νέα σας!!Να είστε όλες καλά!!!

λυπαμαι κοπελα μου.. 

θα σ πω αυτο το «σπαστικο» που λενε αλλα ειναι αληθεια ! ευτυχως τουλαχιστον εγινε νωρίς !  μολις το ξεπερασεις κ νιωσεις καλυτερα  Ξαναπροσπάθησε !! και την επομενη φορα όλα θα πανε καλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες του Ιουλίου...τι κάνετε? Εγω μια χαρά...πηγαμε ειδαμε το μωράκι και ακουσαμε και καρδούλα...ολα καλα ... εχουμε και μια μεγαλη χοριακη 25χιλιαδων... εσείς πως πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι στη 14η εβδομάδα εηγκυμοσύνης με ΠΗΤ 13/7.Κάναμε την πρώτη αυχενική,πήραμε την πρώτη ανάσα και προχωράμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2019 at 12:02 ΜΜ, ο/η deka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι στη 14η εβδομάδα εηγκυμοσύνης με ΠΗΤ 13/7.Κάναμε την πρώτη αυχενική,πήραμε την πρώτη ανάσα και προχωράμε!!!

Τέλεια με το καλό..εγω στις 21 εχω ραντεβου για αυχενική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...