Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θερμοκρασία


Katerina1993

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημέρα.... Έχει παρακολουθήσει καμία την ωορηξια με θερμοκρασία? Γιατί σε μένα δείχνει ότι να ναι.... 

Γιατί? Πόσο καιρό την μετράς?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γιατί? Πόσο καιρό την μετράς?? 

2 μήνες τώρα... Αλλά αυτό το μήνα και με Τεστάκια ωορηξιας... Την μέρα που έδειξε το τεστάκι ωορηξια η θερμοκρασία μου ήταν χαμηλή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

2 μήνες τώρα... Αλλά αυτό το μήνα και με Τεστάκια ωορηξιας... Την μέρα που έδειξε το τεστάκι ωορηξια η θερμοκρασία μου ήταν χαμηλή... 

Στη χαμηλή θερμοκρασία πάντως θα χεις ωορρηξια. Πόσο ειχεσ?? Κ μετά την επόμενη πόσο ήταν? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

2 μήνες τώρα... Αλλά αυτό το μήνα και με Τεστάκια ωορηξιας... Την μέρα που έδειξε το τεστάκι ωορηξια η θερμοκρασία μου ήταν χαμηλή... 

Καλημέρα,η θερμοκρασία ανεβαίνει όταν γίνει ωορρηξία,αρα λογικό να είναι χαμηλή όταν έκανες το τεστ εφόσον ή ωορρηξία γίνεται 24 με 36 ώρες μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα,η θερμοκρασία ανεβαίνει όταν γίνει ωορρηξία,αρα λογικό να είναι χαμηλή όταν έκανες το τεστ εφόσον ή ωορρηξία γίνεται 24 με 36 ώρες μετά.

Συνέχισα να την μετρώ και μετά.... Την μέρα που βγήκε θετικό το τεστ ήταν 36,3 και μετά για μια εβδομάδα 35,9....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στη χαμηλή θερμοκρασία πάντως θα χεις ωορρηξια. Πόσο ειχεσ?? Κ μετά την επόμενη πόσο ήταν? 

36,3 με θετικό τεστάκι και μετά 35, 9... Τώρα που περιμένω είμαι εδώ κι αρκετές μέρες 36,6....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

36,3 με θετικό τεστάκι και μετά 35, 9

Γενικά μη μπαίνεις σε τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία και τεστακια κ θερμοκρασίες επειδή τα έκανα κι εγώ μόνο άγχος φέρνουν.ποσο καιρό προσπαθείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Γενικά μη μπαίνεις σε τόσο ψυχοφθόρα διαδικασία και τεστακια κ θερμοκρασίες επειδή τα έκανα κι εγώ μόνο άγχος φέρνουν.ποσο καιρό προσπαθείς;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός ο δεύτερος μήνας μετά από βιοχημική.... Γενικά δεν με αγχώνει.... Αλλά και στη πρώτη εγκυμοσύνη δεν ανέβαζα θερμοκρασία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

36,3 με θετικό τεστάκι και μετά 35, 9... Τώρα που περιμένω είμαι εδώ κι αρκετές μέρες 36,6....

Ε στο 35,9 υπολόγισε ωορρηξια... Κ γω 35,8 είχα ωορρηξια. Σήμερα είχα 36,3 το πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Αυτός ο δεύτερος μήνας μετά από βιοχημική.... Γενικά δεν με αγχώνει.... Αλλά και στη πρώτη εγκυμοσύνη δεν ανέβαζα θερμοκρασία.... 

Τότε θα έρθει σύντομα ξανά,στο ευχομαι.τοτε καλέ τι τη μετράς αφού κ στη πρώτη δεν είχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τότε θα έρθει σύντομα ξανά,στο ευχομαι.τοτε καλέ τι τη μετράς αφού κ στη πρώτη δεν είχες;

Γιατί το συζητήσουμε ξανά με την θερμοκρασία και είπα να το ξανακάνω μήπως είχα κάνει λάθος.... Ίσως να φταίει και το θερμόμετρο.... Τι να πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξεκινούσα για πρώτη φορά αυτό το μήνα να μετράω θερμοκρασία και η ποιο χαμιλη που είχα ήταν 36.8 μέχρι που ανέβηκε 37.2 με 37 και έχει μείνει εκεί προς το παρών! Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό να είναι 37 και, μετά από οωρρηξια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Εγω ξεκινούσα για πρώτη φορά αυτό το μήνα να μετράω θερμοκρασία και η ποιο χαμιλη που είχα ήταν 36.8 μέχρι που ανέβηκε 37.2 με 37 και έχει μείνει εκεί προς το παρών! Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό να είναι 37 και, μετά από οωρρηξια?

Εντελώς φυσιολογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Εγω ξεκινούσα για πρώτη φορά αυτό το μήνα να μετράω θερμοκρασία και η ποιο χαμιλη που είχα ήταν 36.8 μέχρι που ανέβηκε 37.2 με 37 και έχει μείνει εκεί προς το παρών! Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό να είναι 37 και, μετά από οωρρηξια?

Η καθεμία έχει δική της θερμοκρασία. Μετράς από στόμα κ κάθε πρωί?. Εγώ φαντάσου 35,8.κ τώρα έχω 36,3...που πέρασαν οι γόνιμες μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η καθεμία έχει δική της θερμοκρασία. Μετράς από στόμα κ κάθε πρωί?. Εγώ φαντάσου 35,8.κ τώρα έχω 36,3...που πέρασαν οι γόνιμες μέρες. 

Απο το στωμα μετράω κάθε πρωί πριν σηκωθώ από το κρεβάτι! 

Θα δω πως θα πάει της επόμενες μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Απο το στωμα μετράω κάθε πρωί πριν σηκωθώ από το κρεβάτι! 

Θα δω πως θα πάει της επόμενες μέρες! 

Είσαι θερμή γυναίκα.... Εγώ βλέπεις κρυουλιαρα... ? Εγώ την θερμοκρασία την κοιτάω απλά την κοιτάω αν έγινε σωστά ωορρηξια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Είσαι θερμή γυναίκα.... Εγώ βλέπεις κρυουλιαρα... ? Εγώ την θερμοκρασία την κοιτάω απλά την κοιτάω αν έγινε σωστά ωορρηξια.. 

 Χαχαχ χάχα  ηφαίστειο λέμε χαχαχα

Εγω θέλω να δω πόσο θα έχω πριν αδιαθετισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η earrp είπε:

 Χαχαχ χάχα  ηφαίστειο λέμε χαχαχα

Εγω θέλω να δω πόσο θα έχω πριν αδιαθετισω!

Καλησπέραααα!!Δν παίζει ρόλο πόσο ακριβώς θα έχεις!!Συνήθως την ημέρα της ωορρηξίας έχουμε την πιο χαμηλή μας κ μετά από 1-3 μέρες ανεβαίνει!!Μετά πέφτει μια μέρα πριν αδιαθετήσουμε αλλά μπορεί να συμβεί κ την ίδια μέρα!!Πχ πέφτει πρωί κ αδιαθετούμε μεσημέρι!!Εύχομαι σύντομα να μείνεις εγκυούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η earrp είπε:

 Χαχαχ χάχα  ηφαίστειο λέμε χαχαχα

Εγω θέλω να δω πόσο θα έχω πριν αδιαθετισω!

Ε θα ξανά πέσει. Πρέπει η υψηλή θερμοκρασία να υπάρχει γύρω στις 12 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Καλησπέραααα!!Δν παίζει ρόλο πόσο ακριβώς θα έχεις!!Συνήθως την ημέρα της ωορρηξίας έχουμε την πιο χαμηλή μας κ μετά από 1-3 μέρες ανεβαίνει!!Μετά πέφτει μια μέρα πριν αδιαθετήσουμε αλλά μπορεί να συμβεί κ την ίδια μέρα!!Πχ πέφτει πρωί κ αδιαθετούμε μεσημέρι!!Εύχομαι σύντομα να μείνεις εγκυούλα!!

Κι εγω το πρωί πέφτει απόγευμα μου ρχεται περίοδος. Αυτό το μήνα παίρνω καλύτερα την θερμοκρασία. Από το στόμα. Κ η αλήθεια είναι ότι γίνονται λίγες αλλαγές. Δηλ η υψηλότερη μου είναι 36,3. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω το πρωί πέφτει απόγευμα μου ρχεται περίοδος. Αυτό το μήνα παίρνω καλύτερα την θερμοκρασία. Από το στόμα. Κ η αλήθεια είναι ότι γίνονται λίγες αλλαγές. Δηλ η υψηλότερη μου είναι 36,3. 

Ναι έχει διαφορά!!!Κ γω είμαι απ τις περιπτώσεις που η θερμοκρασία μου μου πέφτει την ίδια μέρα!!Με το καλό εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...