Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η mellenaki είπε:

Συγχαρητήρια!! Με το καλό!

Ευχαριστώ!! Και στις υπόλοιπες τώρα! Όλα να πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η 9th είπε:

Ευχαριστώ! Να συνεχίσουμε, να συνεχίσουμε! Να είναι ο πιο τέλειος μήνας για όλες μας! 

Με το καλό κορίτσι μου μια μεγάλη χοριακη... Περιμένουμε νέα σου.. τρεχαααα κάνε είσαι έγγυοςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι ιδιαίτερο.... Αν εξαιρέσεις ότι διψάω πολύ και με πιάνει τώρα 2ο απόγευμα πονοκέφαλος.... Εσύ? 

Εγώ έχω διάφορα, πρήξιμο, πόνο στην κοιλιά χαμηλά σα να ειμαι αδιάθετη, μέση, στήθος κ λίγα καφετιά αραιά κ που στο σκούπισμα μόνο. Και εγώ δεν ξέρω τι να κάνω γιατί έχω σταθερό κύκλο και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει. Πιστεύω πως θα αδιαθετησω, μέχρι την Κυριακή λέω να κάνω υπομονή χωρίς τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

??? Δνε υπάρχει μετρήθηκα πριν για πλάκα πήγε 35.αφου το είδα κ φοβήθηκα. Λέω πάγωνω κ δεν το ξέρω.. Πάντως τον περασμένο μήνα είχα 25η ημέρα ωορρηξια. Σήμερα είμαι 22η ημέρα. Αν είναι σήμερα η ωορρηξία που δνε το υπολόγιζα, θα έχουμε μια επαφή για καλό και για κακό.. ? Κακό δεν κάνει....???

Για να σε καθησυχάσω εμένα αυτό είναι το καθημερινό μου... Χαχαχα... Βρε κορίτσια  ξέρετε αν κάνει? Είναι φυσιολογικό? Δεν έχω κάτι βεβαιαι μια χαρά είμαι αλλά τουλάχιστον ένα βαθμό πάνω θα πρεπε να είμαι..

IMG_20181101_232202.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Για να σε καθησυχάσω εμένα αυτό είναι το καθημερινό μου... Χαχαχα... Βρε κορίτσια  ξέρετε αν κάνει? Είναι φυσιολογικό? Δεν έχω κάτι βεβαιαι μια χαρά είμαι αλλά τουλάχιστον ένα βαθμό πάνω θα πρεπε να είμαι..

IMG_20181101_232202.jpg

Πρωινή θερμοκρασία είναι?. Καλημέρα. Ξανά βρήκα την θερμοκρασία μου. Ξύπνησα με πόνο στη μήτρα. Χθες 35,8.σημερα 36,2. Το ίδιο είχε γίνει κ την 16η ημέρα 35,8 κ την επόμενη 36,2. 2 φορές ωορρηξιας???? Χθες ωορρηξια?? Καθόλου ωορρηξια? 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Πρωινή θερμοκρασία είναι?. Καλημέρα. Ξανά βρήκα την θερμοκρασία μου. Ξύπνησα με πόνο στη μήτρα. Χθες 35,8.σημερα 36,2. Το ίδιο είχε γίνει κ την 16η ημέρα 35,8 κ την επόμενη 36,2. 2 φορές ωορρηξιας???? Χθες ωορρηξια?? Καθόλου ωορρηξια? 

???

Όχι συνήθως βραδινή μετράω.. δε παράκολουθω  κάτι απλά είχα δει το 35αρι κ έβαζα να δω αν συνεχίζει. Τώρα το πρωί που μετρηθηκα πρώτη φορά 36,2. Καλό είναι. Εσένα μήπως πονάει η μήτρα σου γιατί γατζωνεται το σπορακι πάνω σου,?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η 9th είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. Εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο αλλά λόγω πόνου πιστεύω ότι η ωορρηξια μου ήταν 15-17 Οκτώβρη..  Έτσι σήμερα αποφάσισα (πιο πολύ για πλάκα και όχι επειδή πίστευα κατι)  να κάνω τεστ...  Και βγήκε θετικό! Έκανα κι άλλο..  Ξανά θετικό...  Και δεν τα έκανα καν πρωί.....  Ας ελπίσουμε ότι θα πάνε όλα καλά και όντως είναι τυχερός ο Νοέμβρης... 

Καλημερα κοριτσι με το καλο να πανε ολα τελεια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όχι συνήθως βραδινή μετράω.. δε παράκολουθω  κάτι απλά είχα δει το 35αρι κ έβαζα να δω αν συνεχίζει. Τώρα το πρωί που μετρηθηκα πρώτη φορά 36,2. Καλό είναι. Εσένα μήπως πονάει η μήτρα σου γιατί γατζωνεται το σπορακι πάνω σου,?? 

Καλημερα εγω παρατήρησα οτι το ηλεκτρονικο θερμομετρο διχνει παντα λιγοτερο τωρα μετρήθηκα το ενα 36.6 το αλλο 36.00 στεκει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Όχι συνήθως βραδινή μετράω.. δε παράκολουθω  κάτι απλά είχα δει το 35αρι κ έβαζα να δω αν συνεχίζει. Τώρα το πρωί που μετρηθηκα πρώτη φορά 36,2. Καλό είναι. Εσένα μήπως πονάει η μήτρα σου γιατί γατζωνεται το σπορακι πάνω σου,?? 

Μακαρι να εινια αυτός ο λόγος. Πάντως κάθε μέρα έχω κ από λίγο πόνο. Σαν να πετρωνει. Δνε ξέρω πρώτη φορά το νιωθω. Μακάρι. Πρωινή ώρα να μετράς βρε συ. Η Βραδυνή είναι λάθος.... Εσύ σε τι μέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι να εινια αυτός ο λόγος. Πάντως κάθε μέρα έχω κ από λίγο πόνο. Σαν να πετρωνει. Δνε ξέρω πρώτη φορά το νιωθω. Μακάρι. Πρωινή ώρα να μετράς βρε συ. Η Βραδυνή είναι λάθος.... Εσύ σε τι μέρα είσαι? 

Καλημερα!Εχω ενα καλο προαισθημα για σενα.Πιστευω οτι συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα,...Μπορει να γινει ωορρηξια δυο φορες.Κι εγω το ειδα αυτο την Ανοιξη που μας περασε.Ειχα στις 16 και στις 22 του μηνα.Κ'ατι πηγε να γίνει ,αλλα δεν προχωρησε.Μακαρι να ειναι εσενα η τυχερη σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Εχω ενα καλο προαισθημα για σενα.Πιστευω οτι συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα,...Μπορει να γινει ωορρηξια δυο φορες.Κι εγω το ειδα αυτο την Ανοιξη που μας περασε.Ειχα στις 16 και στις 22 του μηνα.Κ'ατι πηγε να γίνει ,αλλα δεν προχωρησε.Μακαρι να ειναι εσενα η τυχερη σου!!!!!!

Αλήθεια? Πως το είδες? Με υπέρηχο το είδες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Εγώ ακόμη 36,5....και έχω ένα πονοκέφαλο από χθες το απόγευμα.... Λίγες μέρες μείνανε για να κανω και εγώ το τεστ..... Ελπίζω να είναι θετικοτατο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια? Πως το είδες? Με υπέρηχο το είδες? 

Με τεστακια και ημουν σιγουρη γιατι ειχα και τα σχετικα συμπτωματα της ωορρηξιας!Τερμα κοκκινο το τεστ και φουλ υγρα..Αχ!Ηταν μια καλη μερα που εδειξε 12 χοριακη και σταματησε...Μην ξεχνας οτι ειμαι 41 και ειναι δυσκολο να προχωρησει,αλλα τουλαχιστον ο οργανισμος λειτουργησε!Μακαρι να ειναι η τυχερη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειααααα!!!

στις πριν 18 ώρες, ο/η 9th είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.. Εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο αλλά λόγω πόνου πιστεύω ότι η ωορρηξια μου ήταν 15-17 Οκτώβρη..  Έτσι σήμερα αποφάσισα (πιο πολύ για πλάκα και όχι επειδή πίστευα κατι)  να κάνω τεστ...  Και βγήκε θετικό! Έκανα κι άλλο..  Ξανά θετικό...  Και δεν τα έκανα καν πρωί.....  Ας ελπίσουμε ότι θα πάνε όλα καλά και όντως είναι τυχερός ο Νοέμβρης... 

καλημερα!!! τελειααα αντε με το καλο ευχομαι ολα καλα να πανε!!!! εκανες βχοριακη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με τεστακια και ημουν σιγουρη γιατι ειχα και τα σχετικα συμπτωματα της ωορρηξιας!Τερμα κοκκινο το τεστ και φουλ υγρα..Αχ!Ηταν μια καλη μερα που εδειξε 12 χοριακη και σταματησε...Μην ξεχνας οτι ειμαι 41 και ειναι δυσκολο να προχωρησει,αλλα τουλαχιστον ο οργανισμος λειτουργησε!Μακαρι να ειναι η τυχερη σου!

Μακαρι σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια κ απο μενα, τελικα σήμερα το πρωι αδιαθέτησα, έχω φοβερό πόνο κοιλια κ μέση... με το που τελειώσω λέω να πάω στο γιατρό μου να κάνω ένα τσεκ απ κ υπέρηχο μηπως και δουμε γιατι ειχα αυτη την ανωμαλια (καθυστερηση κ πολυ πονο) ... καλα αποτελεσματα στις υπόλοιπες !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μενα, τελικα σήμερα το πρωι αδιαθέτησα, έχω φοβερό πόνο κοιλια κ μέση... με το που τελειώσω λέω να πάω στο γιατρό μου να κάνω ένα τσεκ απ κ υπέρηχο μηπως και δουμε γιατι ειχα αυτη την ανωμαλια (καθυστερηση κ πολυ πονο) ... καλα αποτελεσματα στις υπόλοιπες !! ?

Ελπίζω να είναι όλα καλά και τον επόμενο μήνα να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μενα, τελικα σήμερα το πρωι αδιαθέτησα, έχω φοβερό πόνο κοιλια κ μέση... με το που τελειώσω λέω να πάω στο γιατρό μου να κάνω ένα τσεκ απ κ υπέρηχο μηπως και δουμε γιατι ειχα αυτη την ανωμαλια (καθυστερηση κ πολυ πονο) ... καλα αποτελεσματα στις υπόλοιπες !! ?

Μην ανησυχείς!! Δεν είναι τίποτα!! Να φανταστείς οι γιατροί θεωρούν ότι καθυστέρηση υπάρχει μετά από 7 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Ελπίζω να είναι όλα καλά και τον επόμενο μήνα να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

σευχαριστω πολυ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Μετα απο 8 μερες καθυστερηση και πανω που ημουν ετοιμη σημερα το πρωι για χοριακη ΗΡΘΕ!!! τζιφος!!!παει και ο Νοεμβριος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Μην ανησυχείς!! Δεν είναι τίποτα!! Να φανταστείς οι γιατροί θεωρούν ότι καθυστέρηση υπάρχει μετά από 7 μέρες!

απλα επειδη εχω πολύ πόνο κ παντα σταθερο κυκλό, φοβαμαι μηπως ειναι καμια κυστη πχ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι να εινια αυτός ο λόγος. Πάντως κάθε μέρα έχω κ από λίγο πόνο. Σαν να πετρωνει. Δνε ξέρω πρώτη φορά το νιωθω. Μακάρι. Πρωινή ώρα να μετράς βρε συ. Η Βραδυνή είναι λάθος.... Εσύ σε τι μέρα είσαι? 

Εγώ είμαι στην 11η μέρα . Χθες έκανα ένα τεστ κ από σήμερα ξεκινάω 2 την ημέρα.. άχνα για αρχή..περιμένουμε κ προψωραμε να γίνει σωστά αυτό το μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Εγώ ακόμη 36,5....και έχω ένα πονοκέφαλο από χθες το απόγευμα.... Λίγες μέρες μείνανε για να κανω και εγώ το τεστ..... Ελπίζω να είναι θετικοτατο.... 

Στο εύχομαι!Να  είσαι η πρώτη του Νοεμβρίου! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ είμαι στην 11η μέρα . Χθες έκανα ένα τεστ κ από σήμερα ξεκινάω 2 την ημέρα.. άχνα για αρχή..περιμένουμε κ προψωραμε να γίνει σωστά αυτό το μήνα..

Ωραία... Τέλεια καλή επιτυχία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mellenaki είπε:

απλα επειδη εχω πολύ πόνο κ παντα σταθερο κυκλό, φοβαμαι μηπως ειναι καμια κυστη πχ ...

Είναι πολύ πιθανό αλλά αφού αδιαθετησεις θα έφυγεεγωι όταν είχα 4 μέρες καθυστέρηση  σε σταθερό κύκλο ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγκυος και την πάτησα!! Πήγα στον γιατρό και μου ειπε είναι φυσιολογικό να συμβαίνει μια δυο φορές το χρόνο και όντως μπορεί να υπήρχε και καμιά κύστη αλλά εφόσον αδιαθετησα ήμουν καθαρή με είδε κιόλας!!!τι να πω μπορεί και από το άγχος να έχουμε καθυστερήση!!!Εύχομαι όλα καλά να πάμε και σύντομα με ένα μωράκι!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...