Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις On 20/11/2018 at 3:11 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Τι ωραία!!!πόσο μου αρέσουν τα Χριστούγεννα!!!!Θα στολίσετε κιόλας; Επιβάλλεται νομίζω αφού έχετε και τον μικρούλη!!???

Ναι επιβαλλεται αν και δεν μπορω να πω οτι εκατσε οσο ηρεμα ηθελε πηρε και ενα τεραστιο δωρο που τοου ειχαμε υποσχεθει απο τη νονα ηταν αλλα δεν μπορουσε να μεταφερθει απο τξ κυπρο και εχει τρελαθει 

ενταξει καλα ηταν τωρα θα βρουμε ωρα και θα στολισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw όχι! Και ούτε την δέκατη ημέρα θα είχα κάνει αν δεν είχα πόνους ωορρηξίας! Οι πόνοι με υποψίασαν κι έκανα τεστ και ήταν θετικό!

Κορίτσι διάβασα ότι έκανες εξετάσεις  θυρεοειδούς? Εγώ όσες φορές έκανα, τα αποτελέσματα έβγαιναν την επομένη το απόγευμα. Πότε τις έκανες;

Τελικά έχουμε καμία εγκυούλα Νοεμβρίου; Έχουμε και κορίτσια στην αναμονή; Σταυρώνω δάχτυλα κορίτσια!!

Κατά τ' άλλα είμαι κρυωμένηηηη!

λοιπον ισως η ωορρηξια ξεκινησε απο την εναντη ημερα και αν εκανες και την εναντη να ηταν και τοτε θετικο οποτε δεν ξερεις

δεν εχω κανει εξετασεις τωρα το εψαχνα να κανω 3-5 μερα του κυκλου μου πρεπει πρωτα να δω περιοδο και μετα μου ειπαν βγαινουν την ιδια μερα και αν θυμαμαι καλα και παλια μου τα εφερνε ο αντρας μου το απογευμα αλλα εξαρταται και απο που εισαι και ποσο κοσμο εχει

περαστικα κοριτσι μου 

εγω εχω καποιους πονους στα πλαγια της κοιλιας και πανω νομιζω ειναι μυικο και ειναι μαλλον οι κοιλιακοι δεν ξερω αν εχει κατι αλλο παθολογικο εκει παντως παντα ειχα γυμνασμενους κοιλιακους πως καταφερα τωρα και πιαστηκα εκει χωρις καν να κανω γυμναστικη δε ξερω με αγχωσε παντως αν δεν ειναι μυικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια! 

Χρόνια πολλά!

Εγώ είμαι αδιάθετη και είμαι καλά ?.

Έκλεισα και μίνι ταξιδάκι για την άνοιξη!!! 

Όχι θα κάτσουμε να σκάσουμε!

Εμείς θα κάνουμε τις προσπάθειές μας και όταν είναι να έρθει, θα έρθει. Ότι θα έρθει είναι βέβαιο!

Αυτή είναι η πιο σωστή μέθοδος, συμφωνώ απόλυτα. Θα προσπαθήσω να το εφαρμόσω κι εγώ αυτόν το μήνα - αν και με τη δουλειά και με παιδί είναι δυσκολάκι - κι αν δεν κάτσει, μου φαίνεται ότι θα τα παρατήσω όλα, θα κάνουμε σεξ όποτε έχουμε όρεξη, κι όποτε έρθει!

Και μένα ο γιατρός μου το σύστησε εννοείται και κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα πάλι έχεις πιθανότητες αλλά πιο καλά μου είπε ανά δύο μέρες!δυναμώνει και το σπέρμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι επιβαλλεται αν και δεν μπορω να πω οτι εκατσε οσο ηρεμα ηθελε πηρε και ενα τεραστιο δωρο που τοου ειχαμε υποσχεθει απο τη νονα ηταν αλλα δεν μπορουσε να μεταφερθει απο τξ κυπρο και εχει τρελαθει 

ενταξει καλα ηταν τωρα θα βρουμε ωρα και θα στολισω

Αχ τι ωραία!!!!! Και εγώ έχω ένα βαπτιστικό και περιμένω πως και πως να πάμε να του πάρω το δώρο!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Αν το έδαφος είναι φιλόξενο κ το σπερμα αρκετό ισχυρό ζει μέχρι 5 μέρες άρα δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να σου επιφυλάσσει αυτός ο μήνας!! Σίγουρα όμως αν δεν πετύχεις κάτι δεν θα έχεις κανένα λόγο να αγχώνεσαι γιατί τον επιμένο μήνα ίσως να καταφέρεις επαφές πιο ‘’ δυνατές ‘’☺️?

πιστευετε να ζει τοσες μερες; νομιζω ειναι πολυ σκουρο να αντεξει πεντε μερες

παρολαυτα ευχομαι να το πετυχες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αχ τι ωραία!!!!! Και εγώ έχω ένα βαπτιστικό και περιμένω πως και πως να πάμε να του πάρω το δώρο!!!!❤️

πηραμε και σε αυτο;) ποσο χρονων ειναι τι θα του παρεις;

εμας ειναι 7 και του πηραμε ενα ρομποτ με τηλεκοντρολ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα 

ολα καλα γενικα οπως μια ζωη στη ρουτινα και στο τρεξιμο

χθες βραδυ πηρα και τα αποτελεσματα σε μηνυμα ολα λεει φυσιολογικα 

τωρα ενω πονουσε το στηθος μου και εενιωσα σαν να περιμενω περιοδο αν και ηταν νωρις ακομη τωρα ολα καλα δεν εχω κανενα συμπτωμα

απλα ποναω τα γυρω γυρω απο τη κοιλια που σας ειπα το ενιωσε ποτε καμια ασχετα απο τη περιοδο;

εμενα θα ερθει συμφωνα με το γιατρο καπου 26 του μηνα και καμια ελπιδα να το πετυχαμε παρα μονο στην απιθανη περιπτωση να εκανα λιγο πιο νωρις χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Αν το έδαφος είναι φιλόξενο κ το σπερμα αρκετό ισχυρό ζει μέχρι 5 μέρες άρα δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να σου επιφυλάσσει αυτός ο μήνας!! Σίγουρα όμως αν δεν πετύχεις κάτι δεν θα έχεις κανένα λόγο να αγχώνεσαι γιατί τον επιμένο μήνα ίσως να καταφέρεις επαφές πιο ‘’ δυνατές ‘’☺️?

Μακαρι να ειναι φιλοξενο το εδαφος γιατι εχω να φαω γλυκο απο 31/10 ΧΑ χαχα... Εκοψα τελειως τη ζαχαρη λογω πολυκυστικων μηπως κανω καλυτερες και ποιοτικοτερες ωορηξιες... Η αληθεια ειναι οτι οντως εκανα την 14. Πινω και το Ιnofert.. Θα δειξει... Σημερα αρχισε να με ποναει αρκετα το στηθος μου... Οχι κ τιποτα παραξενο απλα αργησε λιγο συνηθως ειναι μετα την ωορηξια μεχρι να αδιαθετησω πρησμενο. Εσυ @Brisa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

πιστευετε να ζει τοσες μερες; νομιζω ειναι πολυ σκουρο να αντεξει πεντε μερες

παρολαυτα ευχομαι να το πετυχες :)

Μου το είχε πει ο γυναικολόγος μου , κάτω από κατάλληλες συνθήκες , την ηλικία του άντρα , τρόπου ζωής κτλ αντέχει μέχρι 5 μέρες!! Τι να πω μακάρι να ισχύει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cleo91 είπε:

Εγω να μην αδιαθετησω περιμενω!!!! :) Εσυ?

Εγώ πάω για τυχερό Δεκέμβρη! 8 με 9 δεκεμβρη περιμένω! !!η μάλλον δεν περιμένω! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

πιστευετε να ζει τοσες μερες; νομιζω ειναι πολυ σκουρο να αντεξει πεντε μερες

παρολαυτα ευχομαι να το πετυχες :)

Παρασκευη και Σαββατο βραδυ ειχα τις επαφες και Τριτη ειχα την χαμηλοτερη θερμοκρασια.. Τις αλλες μερες δεν ειχα ορεξη ? Δεν αγχωνομαι προς το παρον... Εγω 2-3 μερες πιστευω ζουν παντως ? για παραπανω αμφιβαλλω... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ειμαι 35η μερα κ ακομα δεν ηρθε η περιοδος ειχα κανει τεστ 30η κ 33η αρνητικα, περιμενω να δω ποσο θα φτασει? γιατι δεν εχω σταθερο κυκλο. Εσεις τι κανετε;

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ πάω για τυχερό Δεκέμβρη! 8 με 9 δεκεμβρη περιμένω! !!η μάλλον δεν περιμένω! !!

Καλή επιτυχία από τις πρώτες.... Εγώ κατευθείαν για τυχερό Γενάρη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία από τις πρώτες.... Εγώ κατευθείαν για τυχερό Γενάρη... 

Ακόμα δεν αδιαθετησες? ??έχεις αποκλείσει το ενδεχόμενο της εγκυμοσύνης? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Brisa είπε:

Πήγα κ εγώ , πήρα το μηλαρακι το θαυματουργό κ την ζώνη κ την φοράω ! Το είπα σε περίπτωση που κάποια δεν το γνωρίζει ότι αξίζει να την επισκεφτεί κ να προσευχηθεί !!! 

Αξίζει και καλα έκανες κ το ανέφερες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ πάω για τυχερό Δεκέμβρη! 8 με 9 δεκεμβρη περιμένω! !!η μάλλον δεν περιμένω! !!

Αααα εσύ θα είσαι από τις πρώτες που θα μας πεις τα νέα.. εγώ ακόμα ειμαι 3η μέρα περιόδου ..θα ξεκινήσω τις επαφές από 10η μέρα παρά μέρα να δούμε τι θα βγει κ από αυτό.. πειραματιζόμαστε κάθε φορά.. χαχα..μια έτσι μια αλλιώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία από τις πρώτες.... Εγώ κατευθείαν για τυχερό Γενάρη... 

Ωχ πως το κατάφερες αυτό ? Τον Δεκέμβριο δε θα σου έρθει?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η egw είπε:

πηραμε και σε αυτο;) ποσο χρονων ειναι τι θα του παρεις;

εμας ειναι 7 και του πηραμε ενα ρομποτ με τηλεκοντρολ

Εμενα είναι 5 αγοράκι!!Δεν ξέρω ακόμα γενικά τον ρωτάω και μου λέει τι θέλει!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Εμενα είναι 5 αγοράκι!!Δεν ξέρω ακόμα γενικά τον ρωτάω και μου λέει τι θέλει!!!!???

α ειναι μικρουλης μωρε καλυτερα να παρεις της μαμας κατι που χρειαζεται και παρε του κατι μικρο η αν θες κατι μεγαλο εχει ωραια που θα του χρειαστουν λιγους μηνες αργοτερα 

κοοριτσακια καπου διαβασα προωρο συπτωμα εγκυμοσυνης : πρωινο μπουκωμα της μυτης βαλτε το στην αντζετα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εμενα είναι 5 αγοράκι!!Δεν ξέρω ακόμα γενικά τον ρωτάω και μου λέει τι θέλει!!!!???

Κορίτσι λάθος διάβασα πέντε μηνών για κάποιο λόγο και ότι δε σου λέει τι θέλει αλλσ των άλλων σορυ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στο μυαλό μου είσαι, γιατί λόγω ηλικίας θα τις κάνω νωρίτερα από το εξάμηνο προσπαθειών τις εξετάσεις. Τουλάχιστον αν υπάρχει κάτι να το ξέρω εγκαίρως 

Εγω πάλι τι να πω... Κάναμε όλες τις εξετάσεις κ σήμερα πάλι αδιάθετησα!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα μας είπαν!!! Μας έδωσαν περιθώρια μέχρι τον Φλεβάρη!!! Μετά εξωσωματική!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουμε λάθος!!! Όλο αυτό σκέφτομαι κ στενόχωριεμαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγω πάλι τι να πω... Κάναμε όλες τις εξετάσεις κ σήμερα πάλι αδιάθετησα!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα μας είπαν!!! Μας έδωσαν περιθώρια μέχρι τον Φλεβάρη!!! Μετά εξωσωματική!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουμε λάθος!!! Όλο αυτό σκέφτομαι κ στενόχωριεμαι!!! 

Δεν νομίζω να κάνεις κάτι λάθος!!!! Σε καταλαβαίνω γιατί είμαστε στην ίδια κατάσταση!!!!Βρες εναν καλό γιατρό να σε ηρεμισει και να δείτε τι μπορείτε να κάνετε!Μην πας κατευθείαν για εξωσωματική!μπορείς να δοκιμάσεις σπερματεγχυση για να βοηθήσετε λίγο την κατάσταση από την στιγμή που είστε μια χαρά και δεν υπάρχει πρόβλημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Δεν νομίζω να κάνεις κάτι λάθος!!!! Σε καταλαβαίνω γιατί είμαστε στην ίδια κατάσταση!!!!Βρες εναν καλό γιατρό να σε ηρεμισει και να δείτε τι μπορείτε να κάνετε!Μην πας κατευθείαν για εξωσωματική!μπορείς να δοκιμάσεις σπερματεγχυση για να βοηθήσετε λίγο την κατάσταση από την στιγμή που είστε μια χαρά και δεν υπάρχει πρόβλημα!!!

Δεν ξέρω εμένα ο δικός μου γιατρός είναι κατά της σπερματεγχυσης!!! Λέει ότι είναι μικρές οι πιθανότητες όσο κ της φυσικής σύλληψης!!! Αυτό που με κάνει να δυσπιστω μαζί του είναι ότι δεν μου δίνει κανένα βοήθημα!!! Μου λέει με 44%κινητικοτητα στο σπέρμα κ καλές εξετάσεις δικές μου είναι θέμα χρόνου!!! Εμείς προσπαθούμε 14 μήνες κ δεν έχουμε πιάσει ούτε μια φορά!!! Τι να πω δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...