Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Μπράβο σου! Φανταστική! Με το καλό να ετοιμάσεις την δική σου!

υπεροχη ειναι μπραβο σου!!!!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

 

CYMERA_20181029_191535.jpg

Τι καλή που είσαι! Τα πιτσιρικακια θα χαίρονται πολύ! 

Φανταστική τούρτα κ αυτή ,Μπράβο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σας παρακολουθώ εάν κ δεν πολύ γράφω... Σήμερα είναι η 3η ημέρα που παίρνω την προγεστερονη κ βρήκα την ευκαιρία να μετράω την θερμοκρασία μου. Κ έχω δει πόσο πρέπει να αυξάνεται, για να ξέρω ποια είναι η σωστή μου θερμοκρασία κατά το 2ο μισό. Μαθαίνεις πολλά. Κ φυσικά δεν είχα τέτοιες θερμοκρασίες. Ελπίζω να πάρω όλο το κύκλο. Να παρατηρησω συμπτώματα και να ρθει ο νέος κύκλος με καθαρό ενδομητριο. Εύχομαι όσες περιμένουν να δουν ένα θετικό τεστακι. Οι υπόλοιπες καλές επαφές. Εγώ γόνιμες μέρες ξανά θα έχω κοντά τα μέσα του Δεκεμβρίου. ??????? Μακαρι να είναι το δώρο του Άη Βασίλη.... ?

Starr μου να σε ρωτήσω πως ακριβώς λειτουργεί αυτό με την θερμοκρασία; Ενώ η ωορηξιας μου ήταν την Παρασκευή κ η πρωινή θερμοκρασία μοθ ήταν 36,3 την Δευτέρα που ξεκίνησα να μετριέται ήταν 36,1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Την Πέμπτη περιμένω αλλά έχω πολύ πόνο στο στήθος!!! Κι άλλες φορές πονάω αλλά όχι τόσο πολύ!!! Θα δούμε!!!! Μου έφυγε όλο το άγχος όλο κακές σκέψεις έκανα 

τελεια αυτο εχει σημασια και να δεις οτι ολα θα πανε καλα μακαρι να ερθει αυτο το μηνα αλλα αν δεν ερθει αυτο θα ερθει τον επομενο;) κανε ρεσταρτ λες και ξεκινας πρωτο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Νιωθω μεγαλη αναστάτωση μ έχει πάρει από κάτω δεν ειμαι καθόλου καλα...

κορίτσι ελα τωρα μην πεφτεις ολα καλα θα πανε ενας μηνα ς πανω ενας κατω δεν εγινε κατι θα ερθει το πεμπε 

καλα σου λενε τα κοριτσια βαλε το μυαλο σου μακρια και μην σκεφτεσαι μονο αυτο αν σου μπει τοσο βαθια ψυχολογικα το εχασες το παιχνιδι το ξερω ειναι δυσκολο αλλα και εγω πηγα να τη παθω και ξεκολλησα

παρε μια φιλη πηγαινε για καφε πηγαινε για ψωνια χριστουγεννιατικα ισως; στολισε το σπιτι;ξεκινα γυμναστηριο αν μπορεις κανε κατι να σε ευχαριστησει

η ζωη δεν ειναι μονο αυτο αν τη ζεις θα ερθει και αυτο χωρις να το καταλαβεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ τελικά σήμερα είδα θετικό τεστ ωορρηξίας!!! Βέβαια δεν ξέρω αν θα έρθουμε σε επαφή!!!Μου τα χαλάει η black friday ο άντρας μου θα έρθει το απόγευμα κουρασμένος από την δουλειά δεν νομίζω να έχει όρεξη εγώ από την άλλη έχω!Δεν ξέρω τι να κάνω!!είχα έρθει σε επαφή την κυριακη οπότε αν δεν κάνουμε σήμερα δεν νομίζω να έχω πιθανότητες!!

σημερα η τλχ αυριο κοριτσι μου αν του το πεις μπορεις και να το πετυχεις να κανετε κατι :) κανε εσυ ολη τη δουλεια χιχι

την εχω παθει δυο μηνες ετσι ηταν κουρασμενος δεν ειπα τιποτα παει ο μηνας χιχι αλλα απο αυτο το μηνα δε θα τη χαρισω αυτοι μας βαζοτν στο τρυπακι να υποστουν τις συνεπειες

και αφου λειπει αντε να παρεις κανενα προκλητικο σετακι ναμη μπορει να αντισταθει αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

 

CYMERA_20181029_191535.jpg

μια τοσο επιδεξια γυναικα με αγαπη θα παρει σιγουρα στην αγκαλια της και το δικο της παιδακι γιατι εχει πολλα να του δωσει και το αξιζει::) καλες επιτυχιες κοπελα μου και στο shower και στο πεμπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Starr μου να σε ρωτήσω πως ακριβώς λειτουργεί αυτό με την θερμοκρασία; Ενώ η ωορηξιας μου ήταν την Παρασκευή κ η πρωινή θερμοκρασία μοθ ήταν 36,3 την Δευτέρα που ξεκίνησα να μετριέται ήταν 36,1

Κανονικα μετά την ωορρηξία πρέπει να ανεβαίνει.... Η μικρότερη θερμοκρασία είναι της ημέρας της ωορρηξιας.... Αλλιώς κάτι πήγε στραβά με την ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

σημερα η τλχ αυριο κοριτσι μου αν του το πεις μπορεις και να το πετυχεις να κανετε κατι :) κανε εσυ ολη τη δουλεια χιχι

την εχω παθει δυο μηνες ετσι ηταν κουρασμενος δεν ειπα τιποτα παει ο μηνας χιχι αλλα απο αυτο το μηνα δε θα τη χαρισω αυτοι μας βαζοτν στο τρυπακι να υποστουν τις συνεπειες

και αφου λειπει αντε να παρεις κανενα προκλητικο σετακι ναμη μπορει να αντισταθει αχαχχα

Σήμερα βγήκε θετικό το τεστ οπότε έστω σήμερα να κάναμε κάτι!!!Μωρέ έχουν την black friday αυτή την εβδομάδα και είναι μέσα στα νεύρα και στην κούραση του το είπα και θα δούμε!!Εντάξει δεν θα παρακαλάω κιόλας γιατί και με το ζόρι δ ν θέλω!!?? Εγώ ενημέρωσα!!!χαχα!!αλλιώς πάμε τον άλλον μήνα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εμεις ξαφνικα αποφασισαμε να παμε στο μεγαλο παιχνιδαδικο που ειναι σε αλλη πολη απο εδω για να παρουμε χριστουεγννιατικα :) 

οσο για το θεμα μας ακομη περιμενω αποτελεσματα ξερει κανεις ποσες μερες θελουν τα αποτελεσματα; δεν εχω ασχοληθει ποτε αλλα αυριο ετσι κι αλλιως θα μιλησω με τη γιατρο γιορταζει και επι ευκαιριας θα ρωτησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

μια τοσο επιδεξια γυναικα με αγαπη θα παρει σιγουρα στην αγκαλια της και το δικο της παιδακι γιατι εχει πολλα να του δωσει και το αξιζει::) καλες επιτυχιες κοπελα μου και στο shower και στο πεμπε 

ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό! Μακάρι  όλες να πάρουμε αγκαλιά τα μωράκια μας... όλες το αξίζουμε... μόνο από το άγχος κ την αγωνία μας φαίνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

@thalaki τέλεια τούρτα!!!! Είσαι ταλέντο!!! Σου εύχομαι τέτοια εποχή του χρόνου να φτιάχνεις για το μωρό σου, γιορτάζοντας τους μήνες που θα κλείνει στην αγκαλιά σου!!! ? 

Συγκινήθηκα με τα λόγια σου! μακάρι... μακάρι Παναγία μου! μακάρι για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ, κορίτσια, βρίσκομαι στην 5η μέρα λογικά από αύριο ξεκινάμε.... Χτες μίλησα με τον γυναικολογο μου, κατάλαβα ότι απόρησε κ στεναχωρηθηκε που δεν πετύχαμε. Μου είπε να μην απογοητευομαι κ ότι είναι θέμα χρόνου. Ευελπιστώ να έχει δίκιο!!!!!!! ? Αν δεν γίνει κάτι αυτόν τον μήνα τον επόμενο τον χάνουμε οι γόνιμες πέφτουν ακριβώς τις μέρες που θα είμαστε διακοπές σε ένα σπίτι με πολύ κόσμο, αδέρφια κ γονείς. Άρα μετά πάω Γενάρη!!! 

ας ελπίσουμε να είναι αυτός ο τυχερός για σένα κ για όλες μας! σου το εύχομαι! ο γυναικολόγος σου έχει δίκαιο... Είναι απλώς θέμα χρόνου! 7η ημέρα για μένα. συνεχίζουμε μαζί κ αυτόν τον μήνα! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσακια μου εμεις ξαφνικα αποφασισαμε να παμε στο μεγαλο παιχνιδαδικο που ειναι σε αλλη πολη απο εδω για να παρουμε χριστουεγννιατικα :) 

οσο για το θεμα μας ακομη περιμενω αποτελεσματα ξερει κανεις ποσες μερες θελουν τα αποτελεσματα; δεν εχω ασχοληθει ποτε αλλα αυριο ετσι κι αλλιως θα μιλησω με τη γιατρο γιορταζει και επι ευκαιριας θα ρωτησω

Τι ωραία!!!πόσο μου αρέσουν τα Χριστούγεννα!!!!Θα στολίσετε κιόλας; Επιβάλλεται νομίζω αφού έχετε και τον μικρούλη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

ας ελπίσουμε να είναι αυτός ο τυχερός για σένα κ για όλες μας! σου το εύχομαι! ο γυναικολόγος σου έχει δίκαιο... Είναι απλώς θέμα χρόνου! 7η ημέρα για μένα. συνεχίζουμε μαζί κ αυτόν τον μήνα! :)

 

Μακάρι πραγματικά το εύχομαι ολόψυχα για όλες μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σήμερα βγήκε θετικό το τεστ οπότε έστω σήμερα να κάναμε κάτι!!!Μωρέ έχουν την black friday αυτή την εβδομάδα και είναι μέσα στα νεύρα και στην κούραση του το είπα και θα δούμε!!Εντάξει δεν θα παρακαλάω κιόλας γιατί και με το ζόρι δ ν θέλω!!?? Εγώ ενημέρωσα!!!χαχα!!αλλιώς πάμε τον άλλον μήνα !!

μην παρακαλάς όχι! απλώς ετοίμασε εσύ την ιδανική ατμόσφαιρα κ όπως λέει κ η φίλη μου κανε κ τα "αεροπλανικα" σου κ ότι γίνει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Συγκινήθηκα με τα λόγια σου! μακάρι... μακάρι Παναγία μου! μακάρι για όλες μας! 

@thalakiτο ένιωσα γι αυτό στο ευχήθηκα!! Ας σε βοηθήσει η Παναγία να το ζήσεις!!!! Είναι θαύμα για την γυναίκα, ανασαίνεις μέσα από το παιδί της.... Το ζω και νιώθω ευλογημένη!!!! Μακάρι να το ξαναζήσω εγώ κ όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@thalakiτο ένιωσα γι αυτό στο ευχήθηκα!! Ας σε βοηθήσει η Παναγία να το ζήσεις!!!! Είναι θαύμα για την γυναίκα, ανασαίνεις μέσα από το παιδί της.... Το ζω και νιώθω ευλογημένη!!!! Μακάρι να το ξαναζήσω εγώ κ όλες μας

επειδή ξέρω ότι το ένιωσες για αυτό με συγκίνησες! μέχρι πριν ένα χρόνο έλεγα... πόσο αγαπώ όλα αυτά τα παιδιά της τάξης μου.. δε ξέρω αν μπορώ να αγαπήσω περισσότερο! τώρα π θέλω τόσο να γινω μαμά το νιώθω αυτό π λες, ότι είναι ένα θαύμα κ είναι κάτι πρωτόγνωρο κ μοναδικό το συναίσθημα αυτό.. του να αποκτάς το δικό σου μωρό.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

Έχω λίγο μπερδευτεί να σου πω την αλήθεια με όλο αυτό γι'αυτό αν θα κάνεις προσπάθειες με τεστ να έρχεσαι σε επαφή την ίδια μέρα και την επόμενη τλχ την ένατη μέρα είχες κάνει τεστ και είχε βγει αρνητικό;

@egw όχι! Και ούτε την δέκατη ημέρα θα είχα κάνει αν δεν είχα πόνους ωορρηξίας! Οι πόνοι με υποψίασαν κι έκανα τεστ και ήταν θετικό!

Κορίτσι διάβασα ότι έκανες εξετάσεις  θυρεοειδούς? Εγώ όσες φορές έκανα, τα αποτελέσματα έβγαιναν την επομένη το απόγευμα. Πότε τις έκανες;

Τελικά έχουμε καμία εγκυούλα Νοεμβρίου; Έχουμε και κορίτσια στην αναμονή; Σταυρώνω δάχτυλα κορίτσια!!

Κατά τ' άλλα είμαι κρυωμένηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw όχι! Και ούτε την δέκατη ημέρα θα είχα κάνει αν δεν είχα πόνους ωορρηξίας! Οι πόνοι με υποψίασαν κι έκανα τεστ και ήταν θετικό!

Κορίτσι διάβασα ότι έκανες εξετάσεις  θυρεοειδούς? Εγώ όσες φορές έκανα, τα αποτελέσματα έβγαιναν την επομένη το απόγευμα. Πότε τις έκανες;

Τελικά έχουμε καμία εγκυούλα Νοεμβρίου; Έχουμε και κορίτσια στην αναμονή; Σταυρώνω δάχτυλα κορίτσια!!

Κατά τ' άλλα είμαι κρυωμένηηηη!

Νομίζω οι εγκυες είναι 3... Και είναι κ μερικές ακόμη για τέλος του μήνα. Εγώ θα ξανά περιμένω από πρωτοχρονιά κ μένα... Απλά θα σας διαβάζω δεν χάνω τα νέα σας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κανονικα μετά την ωορρηξία πρέπει να ανεβαίνει.... Η μικρότερη θερμοκρασία είναι της ημέρας της ωορρηξιας.... Αλλιώς κάτι πήγε στραβά με την ωορρηξια... 

Αυτό υποδηλώνει πως δεν έγινε σωστά η ωορρηξία κ άρα δεν υπάρχει πιθανότητα σύλληψης δηλαδή ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

μην παρακαλάς όχι! απλώς ετοίμασε εσύ την ιδανική ατμόσφαιρα κ όπως λέει κ η φίλη μου κανε κ τα "αεροπλανικα" σου κ ότι γίνει ???

Έτσι λέω να κάνω!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κανονικα μετά την ωορρηξία πρέπει να ανεβαίνει.... Η μικρότερη θερμοκρασία είναι της ημέρας της ωορρηξιας.... Αλλιώς κάτι πήγε στραβά με την ωορρηξια... 

Κ επίσης όταν έχουμε πυρετό από κάποια ίωση ας πούμε είναι χαμένος μήνας, λειτουργεί σαν αντισύλληψη ; Πχ μπορεί τις γόνιμες μέρες κ την ημέρα ωορηξιας να έχεις 38 πυρετό κ μετά νς περάσει η ωορηξια κ να πέσει κ ο πυρετός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...