Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

5μερες πρωι βράδυ από 1

Το ίδιο μΕ το ντουφαστον... Κ γω τα ξεκίνησα χθες.. Κ πήγα σήμερα να πάρω από το φαρμακείο γιατί μου τελειώνουν κ ήταν σε έλλειψη αλλά ευτυχώς βρήκα 1 κουτί.... Γι αυτό σου δώσε κ σένα το primolut.. Κ μένα πρωί βράδυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Ακριβως το ίδιο κ ο δικός μου! όταν βλέπω αρνητικό τεστ πιο πολύ στενοχωριεμαι γιατί εκείνος απογοητευεται περισσότερο :(

βρε κοριτσι τι ομορφια! φτου φτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

στο ευχομαι κοριτσι μου να ερθει εγω ειμαι εν αναμονη περιοδου προς το παρον για να κανω τα βηματα μου μπας και ερθει και επισης περιμενω και το παπ με επρηξε που δεν με πηραν για τα αποτελεσματα αλλα δεν γινεται να ρωταω και συνεχεια

δεν εχει πει εμενα τι θελει 

Καλα αποτέλεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Τι να πω βρε κορίτσια μακαρι αν και δεν το πολύ πιστεύω να σας πω την αλήθεια.. Το σκέφτηκα και εγώ αλλά δεν αντέχω αλλά άκυρα από τις οριακές.. θα περιμένω λίγο ακόμα αν και πιστεύω σημερα το βραδυ θα ερθει έτσι κι αλλιώς έχω και λίγα καφε

Λοιπόν κορίτσια ακουστε και αυτο εδώ ξυπνάω πριν λίγο και μου μπαίνει ιδέα να κάνω τεστ.. κάνω ένα τεστ χωρίς να μαζέψω τα πυρά σε ουροσυλεκτη αρα το εκανα λαθος γιατι δεν επιασε και πολυ απο τα ουρα οστωσο ουτε η κανονικη γραμμη εμφανοστηκε ουτε η αλλη που λεει οτι είσαι εγκυος οστωσω άμα το βάλεις κάτω από το φως βλέπω άχνα δύο γραμμουλες δλδ και καλα έγκυος μπερδεύονται περισσότερο και στο καπάκι παίρνω ουτοσυλεκτη και ξανά κάνω αλλά αυτή τη φορά Καραμπάμ αρνητικό..  Τώρα?? Να πιστέψω το πρώτο που με συμφέρει η να πιστέψω το δεύτερο και να πάθω κατάθλιψη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν κορίτσια ακουστε και αυτο εδώ ξυπνάω πριν λίγο και μου μπαίνει ιδέα να κάνω τεστ.. κάνω ένα τεστ χωρίς να μαζέψω τα πυρά σε ουροσυλεκτη αρα το εκανα λαθος γιατι δεν επιασε και πολυ απο τα ουρα οστωσο ουτε η κανονικη γραμμη εμφανοστηκε ουτε η αλλη που λεει οτι είσαι εγκυος οστωσω άμα το βάλεις κάτω από το φως βλέπω άχνα δύο γραμμουλες δλδ και καλα έγκυος μπερδεύονται περισσότερο και στο καπάκι παίρνω ουτοσυλεκτη και ξανά κάνω αλλά αυτή τη φορά Καραμπάμ αρνητικό..  Τώρα?? Να πιστέψω το πρώτο που με συμφέρει η να πιστέψω το δεύτερο και να πάθω κατάθλιψη??

αχ βρε κοριτσάκι μου...! ψυχραιμία! κατάθλιψη να μην πάθεις... ΟΧΙ! 

Νομίζω δυστυχώς το δεύτερο που το έκανες σύμφωνα με τις οδηγίες θα είναι κ. το σωστό! 

Αλλά λέω να κάνεις οπωσδήποτε ένα Τρίτο για σίγουρο αποτέλεσμα! 

 

ευχομαι πάντως να βγει αληθινό το πρώτο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν κορίτσια ακουστε και αυτο εδώ ξυπνάω πριν λίγο και μου μπαίνει ιδέα να κάνω τεστ.. κάνω ένα τεστ χωρίς να μαζέψω τα πυρά σε ουροσυλεκτη αρα το εκανα λαθος γιατι δεν επιασε και πολυ απο τα ουρα οστωσο ουτε η κανονικη γραμμη εμφανοστηκε ουτε η αλλη που λεει οτι είσαι εγκυος οστωσω άμα το βάλεις κάτω από το φως βλέπω άχνα δύο γραμμουλες δλδ και καλα έγκυος μπερδεύονται περισσότερο και στο καπάκι παίρνω ουτοσυλεκτη και ξανά κάνω αλλά αυτή τη φορά Καραμπάμ αρνητικό..  Τώρα?? Να πιστέψω το πρώτο που με συμφέρει η να πιστέψω το δεύτερο και να πάθω κατάθλιψη??

Περιμενε 3 τουλαχιστον ωρες και ξανακανε η αν εχεις υπομονη κανε το πρωι.Μακαρι!!Στο ευχομαι απο καρδιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Περιμενε 3 τουλαχιστον ωρες και ξανακανε η αν εχεις υπομονη κανε το πρωι.Μακαρι!!Στο ευχομαι απο καρδιας!

Σ ευχαριστώ πολυ για την απάντηση σου.  Τώρα που το σκεφτομααιβπιο ψύχραιμα δεν θα πάθω κατάθλιψη θα δεχτώ έτοιμα τη μοίρα μου.

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Τι να πω βρε κορίτσια μακαρι αν και δεν το πολύ πιστεύω να σας πω την αλήθεια.. Το σκέφτηκα και εγώ αλλά δεν αντέχω αλλά άκυρα από τις οριακές.. θα περιμένω λίγο ακόμα αν και πιστεύω σημερα το βραδυ θα ερθει έτσι κι αλλιώς έχω και λίγα καφε

Λοιπόν κορίτσια ακουστε και αυτο εδώ ξυπνάω πριν λίγο και μου μπαίνει ιδέα να κάνω τεστ.. κάνω ένα τεστ χωρίς να μαζέψω τα πυρά σε ουροσυλεκτη αρα το εκανα λαθος γιατι δεν επιασε και πολυ απο τα ουρα οστωσο ουτε η κανονικη γραμμη εμφανοστηκε ουτε η αλλη που λεει οτι είσαι εγκυος οστωσω άμα το βάλεις κάτω από το φως βλέπω άχνα δύο γραμμουλες δλδ και καλα έγκυος μπερδεύονται περισσότερο και στο καπάκι παίρνω ουτοσυλεκτη και ξανά κάνω αλλά αυτή τη φορά Καραμπάμ αρνητικό..  Τώρα?? Να πιστέψω το πρώτο που με συμφέρει η να πιστέψω το δεύτερο και να πάθω κατάθλιψη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν κορίτσια ακουστε και αυτο εδώ ξυπνάω πριν λίγο και μου μπαίνει ιδέα να κάνω τεστ.. κάνω ένα τεστ χωρίς να μαζέψω τα πυρά σε ουροσυλεκτη αρα το εκανα λαθος γιατι δεν επιασε και πολυ απο τα ουρα οστωσο ουτε η κανονικη γραμμη εμφανοστηκε ουτε η αλλη που λεει οτι είσαι εγκυος οστωσω άμα το βάλεις κάτω από το φως βλέπω άχνα δύο γραμμουλες δλδ και καλα έγκυος μπερδεύονται περισσότερο και στο καπάκι παίρνω ουτοσυλεκτη και ξανά κάνω αλλά αυτή τη φορά Καραμπάμ αρνητικό..  Τώρα?? Να πιστέψω το πρώτο που με συμφέρει η να πιστέψω το δεύτερο και να πάθω κατάθλιψη??

Εγώ λέω να κάνεις ένα τρίτο αύριο το πρωί για σιγουριά.... Με πρωινα ουρά... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

αχ βρε κοριτσάκι μου...! ψυχραιμία! κατάθλιψη να μην πάθεις... ΟΧΙ! 

Νομίζω δυστυχώς το δεύτερο που το έκανες σύμφωνα με τις οδηγίες θα είναι κ. το σωστό! 

Αλλά λέω να κάνεις οπωσδήποτε ένα Τρίτο για σίγουρο αποτέλεσμα! 

 

ευχομαι πάντως να βγει αληθινό το πρώτο! 

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου πριν λίγο πήγα τουαλέτα και στο σκούπισμα είδα αιμα όποτε δεν έχω ελπίδες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου πριν λίγο πήγα τουαλέτα και στο σκούπισμα είδα αιμα όποτε δεν έχω ελπίδες.. 

Δεν πειράζει κάθε μήνας είναι διαφορετικός!!!Θα πας για Δεκεμβρίοο!!!!όλα καλά θα πάνε στο τέλος είμαι σίγουρη!!!❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν κορίτσια ακουστε και αυτο εδώ ξυπνάω πριν λίγο και μου μπαίνει ιδέα να κάνω τεστ.. κάνω ένα τεστ χωρίς να μαζέψω τα πυρά σε ουροσυλεκτη αρα το εκανα λαθος γιατι δεν επιασε και πολυ απο τα ουρα οστωσο ουτε η κανονικη γραμμη εμφανοστηκε ουτε η αλλη που λεει οτι είσαι εγκυος οστωσω άμα το βάλεις κάτω από το φως βλέπω άχνα δύο γραμμουλες δλδ και καλα έγκυος μπερδεύονται περισσότερο και στο καπάκι παίρνω ουτοσυλεκτη και ξανά κάνω αλλά αυτή τη φορά Καραμπάμ αρνητικό..  Τώρα?? Να πιστέψω το πρώτο που με συμφέρει η να πιστέψω το δεύτερο και να πάθω κατάθλιψη??

Κάνε υπομονή μέχρι αύριο το πρωί και κάνε το σε ουροσυλλέκτη με τα πρώτα ούρα. Θα είναι πιο σίγουρο το αποτέλεσμα. Καλή επιτυχία εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

κορίτσια μου πηρα τηλεφωνο σε δυο μικροβιολογικα για να ρωτησω ποσα κοστιζει η αναλυση του θυροειδη που θελω να κανω το ενα μου ειπε κοντα 40 και το αλλο 20 ειναι λογικο τοση διαφορα στη τιμη;εχω πει και στους δυο οτι δεν τα εχω γραψει

Κάθε εργαστήριο έχει ίσως διαφορετικές τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

θα κανω ενα παραπονακι γιατι στις δικες μοου ερωτησεις και απαντησεις δε σχολιαζει ποτε σχεδον καμια σας;☹️δεν με θελετε στην παρεα σας;

Καλέ είναι δυνατόν να μη σε θέλουμε στην παρέα. Είσαι τόσο γλυκιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η egw είπε:

Κορίτσια ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου και μου λέει ότι είμαι στενή σαν να είναι να δω περίοδο αυτό θα διαψεύσει το γυναικολόγο

Υπάρχει περίπτωση να εχω στενεψει από κάτω για άλλο λόγο;

Μήπως ήσουν αγχωμένη ή σφιγμένη; Ή μήπως δεν ήσουν αρκετά υγρή και δυσκολεύτηκε; Μην ανησυχείς, δεν νομίζω να είναι κάτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw όσο αναφορά τα χρήματα για τον έλεγχο του θυροειδη εξαρτάται πως θεωρεθς έλεγχο..... Κάποια κάνουν μόνο την tsh αλλά κ τα t3 k t4... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου πριν λίγο πήγα τουαλέτα και στο σκούπισμα είδα αιμα όποτε δεν έχω ελπίδες.. 

Τελικά κ εγώ το ίδιο κορίτσι μου!! Πάμε για τον τυχερό Δεκέμβρη με αισιοδοξία!!! ???❣️❣️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σας έγραψα και το πρωί αλλά επειδή τα μηνύματά μου περνούν πρώτα από έγκριση, αργούν να εμφανιστούν.

Σήμερα αδιαθέτησα κι εγώ, κάνοντας τον πιο μικρό κύκλο μέχρι στιγμής, 24 ημερών.

Ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση η ωορρηξία να γίνει την ίδια μέρα του θετικού τεστ ωορρηξίας;

Κορίτσια δεν πτοούμαστε με τί πο τα!!!

Καλά να είμαστε, σεξ να κάνουμε και θα τα καταφέρουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Μήπως ήσουν αγχωμένη ή σφιγμένη; Ή μήπως δεν ήσουν αρκετά υγρή και δυσκολεύτηκε; Μην ανησυχείς, δεν νομίζω να είναι κάτι!!!

Νομίζω κρύωνα :) δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα μιας και αν ήταν κάτι για θέμα που στενεψα θα φαινόταν στο υπέρηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

@egw όσο αναφορά τα χρήματα για τον έλεγχο του θυροειδη εξαρτάται πως θεωρεθς έλεγχο..... Κάποια κάνουν μόνο την tsh αλλά κ τα t3 k t4... 

Tsh kai t4 μου το έγραψε ο γιατρός αυτά έκανα πάντα και μου το επιβεβαιώσε είναι €20

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Tsh kai t4 μου το έγραψε ο γιατρός αυτά έκανα πάντα και μου το επιβεβαιώσε είναι €20

Α ωραία τότε... Δε γράφονται για να πληρώσεις μόνο συμμετοχή?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Α ωραία τότε... Δε γράφονται για να πληρώσεις μόνο συμμετοχή?? 

Δεν με συμφέρει νομίζω να τραβήξω τη ταλαιπωρία επειδή δεν με παρακολουθεί συνέχεια γιατρός θ πρέπει νΑ πληρώσω δέκα ευρώ το γιατρο ν μου τα γράψει και νομίζω η συμμετοχή είναι κάπου στα έξι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Σας έγραψα και το πρωί αλλά επειδή τα μηνύματά μου περνούν πρώτα από έγκριση, αργούν να εμφανιστούν.

Σήμερα αδιαθέτησα κι εγώ, κάνοντας τον πιο μικρό κύκλο μέχρι στιγμής, 24 ημερών.

Ξέρετε αν υπάρχει περίπτωση η ωορρηξία να γίνει την ίδια μέρα του θετικού τεστ ωορρηξίας;

Κορίτσια δεν πτοούμαστε με τί πο τα!!!

Καλά να είμαστε, σεξ να κάνουμε και θα τα καταφέρουμε ?

Μπορούμε να γίνει την ίδια μέρα η και την επόμενη γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...