Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

@thalaki και @vayaki τι κούκλες που είστε!!! Βρε τι κορίτσια βγάζει η Χρυσούπολη και η Ξάνθη!!! 

να μη σε παίρνει από κάτω. εδώ είμαστε όλες μαζί να σηκώνουμε η μία την άλλη! και είμαστε τυχερές που είσαι εδώ να μας εμψυχώνεις! 

 * Danke für das Kompliment! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στο καναπέ στα ζεστά.... Παίρνω για 5 ημέρες χαπάκια προγεστερονη για να μου ρθει περίοδος.κ μετά ξεκινάω δυναμικά κ ανανεωμένη... 

Μπραβο δυναμικα κ με θετικη ενεργεια. Καλο φαΐ, βιταμινουλες, καλη διαθεση, πολλες αγαπουλες κ θα πετυχει!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπορει να κανω κ αυριο αν δεν ερθει που θα ειμαι στην 33η η αν αντεξω θα περιμενω αλλες 3 μερουλες

Επιτέλους τι γίνετε με τ αρνητικά τεστ?? Εγώ έκανα 3 και ειμαι στη 34η αλλά δυστηχως εμένα μου έρχεται νιώθω σας που έχω και καφέ εκκρίσεις από χτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπραβο δυναμικα κ με θετικη ενεργεια. Καλο φαΐ, βιταμινουλες, καλη διαθεση, πολλες αγαπουλες κ θα πετυχει!!!!??

Τις επαφές τις συνεχίζουμε... Δεν μας πειράζουν τα υπόλοιπα.. ?? Απλά το χάπι τώρα μου χει δημιουργήσει υπνηλία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγώ στην 9 εβδομάδα είχα κύστη υπέφεραν απ τον πόνο!  Στο νοσοκομείο μου δώσανε παρακεταμόλη ( ντεπον) και μέχρι 3 την ημέρα μπορούσα να παρω. 

Από εκεί και πέρα στον πονοκέφαλο επερνα πρώτα μαγνησιο και αν δεν περνούσε τότε ντεπον

Εγώ δεν έπαιρνα στην εγκυμοσύνη και την ημέρα που ήμουν με πόνους για να γεννήσω μιλούσαμε στην αρχή για διάφορα με το γιατρό μου ήρθε το θέμα εκεί και μου λέει γιατί δεν έπαιρνες εστω ένα ντεπον; λέω αν ναι επιτρέπεται;μου λέει φυσικά και του λέω α μάλιστα υπέφερα τζάμπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

να μη σε παίρνει από κάτω. εδώ είμαστε όλες μαζί να σηκώνουμε η μία την άλλη! και είμαστε τυχερές που είσαι εδώ να μας εμψυχώνεις! 

 * Danke für das Kompliment! 

Vielen Dank!!! Ich bin auch froh hier zu sein...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήρθαμε σε επαφή με τον άντρα μου και μου λέει ότι είμαι στενή σαν να είναι να δω περίοδο αυτό θα διαψεύσει το γυναικολόγο

Υπάρχει περίπτωση να εχω στενεψει από κάτω για άλλο λόγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η thalaki είπε:

καλή επιτυχία κορίτσια σε όσες περιμένετε @Twinkl @Brisa @Mellenaki @sofiefin1982. @levanda(αν σας θυμάμαι σωστά, κ σίγουρα ξεχνάω) ευελπιστούμε για πολλά +++++ ώστε να μας δώσετε δύναμη κ εμάς! 

Κορίτσι μου ευχαριστούμε πολυ πολυ! Χρειαζόμαστε ολες την θετική ενέργεια!! Ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες μας ! Ειναι πολυ σημαντικό να δινει δύναμη η μια στην άλλη! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια... Και εγω εκπαιδευτικος ειμαι... Ευχομαι σε οσες περιμενουν καλη επιτυχια και οσες προσπαθουν για τον δεκεμβρη ,ευχομαι να ειναι το χριστουγεννιατικο σας δωρο... Εγω περιμενω τελη νοεμβρη...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσι μου ευχαριστούμε πολυ πολυ! Χρειαζόμαστε ολες την θετική ενέργεια!! Ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες μας ! Ειναι πολυ σημαντικό να δινει δύναμη η μια στην άλλη! ??

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!! Πρωινή πρωινή λόγω δουλειάς!!! Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κ την θετική ενέργεια αλλά σήμερα κ χθες είχα πονακια χαμηλά σαν να μου έρχεται!!! 25η μέρα σήμερα!!! Για να δούμε τι μου επιφυλάσσει κι αυτός ο μήνας!!! ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!! Πρωινή πρωινή λόγω δουλειάς!!! Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κ την θετική ενέργεια αλλά σήμερα κ χθες είχα πονακια χαμηλά σαν να μου έρχεται!!! 25η μέρα σήμερα!!! Για να δούμε τι μου επιφυλάσσει κι αυτός ο μήνας!!! ???

 

Καλημέρα κ από μένα.. καλή εβδομάδα να έχουμε. Εγώ όπως πολύ σωστά υπολογισα με βάση την ωορηξια μου αδιάθετησα σήμερα.. πάμε για τον επόμενο μας μήνα τον Χριστουγεννιάτικο Δεκέμβρη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κ από μένα.. καλή εβδομάδα να έχουμε. Εγώ όπως πολύ σωστά υπολογισα με βάση την ωορηξια μου αδιάθετησα σήμερα.. πάμε για τον επόμενο μας μήνα τον Χριστουγεννιάτικο Δεκέμβρη ..

Με το καλό ο επόμενος με αισιοδοξία αυτό σκέφτομαι κι εγώ που νιώθω κράμπες στην κοιλιά σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Καλη εβδομαδα!Με το καλο οσες περιμενουν θετικο τεστακι και με δυναμη οι υπολοιπες  γαι τον ομορφο Δεκέμβρη!Αποφασίσαμε ονοματακι για τον Δεκέμβρη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/11/2018 at 10:53 ΜΜ, ο/η earrp είπε:

Αχ μπραβο?? με το καλό μια τελειωμένη εγκυμοσύνη???

Δεν ηξερα για την δική σου εξέλιξη!Λυπαμαι πολυ!?Το σημαντικό.,οπως σου ειπαν κ οι αλλες κοπελες ειναι οτι εμεινες εγκυος ευκολα...Ολα θα πανε καλα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου εύχομαι και εγώ θετικά τεστακια σε όσες περιμένατε.. Αν δεν είχα αρνητικό τεστ πριν 3 μέρες θα πιστευα και εγώ οτι ειμαι εγκυος. Όλο το βραδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ από το στήθος μου αυτό δεν έχει ξανά γίνει πονος πολύς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Επιτέλους τι γίνετε με τ αρνητικά τεστ?? Εγώ έκανα 3 και ειμαι στη 34η αλλά δυστηχως εμένα μου έρχεται νιώθω σας που έχω και καφέ εκκρίσεις από χτες

Καλημερα εκανα τεστ τωρα το πρωι δεν αντεξα 33η αρνητικο παλι ?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημερα εκανα τεστ τωρα το πρωι δεν αντεξα 33η αρνητικο παλι ?.

Μην στενοχωριεσαι κοριτσι μου!Μπορει να ειναι τυχερο για τον αλλο μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μην στενοχωριεσαι κοριτσι μου!Μπορει να ειναι τυχερο για τον αλλο μηνα!

Καλημερα! Καλα ειμαι το εχω συνηθει τοσο καιρο αφου οταν μεινω εγκυος νομιζω δεν θα το πιστευω απλα με πιανει για λιγο κ μετα το περνω αποφαση σιγα σιγα.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημερα! Καλα ειμαι το εχω συνηθει τοσο καιρο αφου οταν μεινω εγκυος νομιζω δεν θα το πιστευω απλα με πιανει για λιγο κ μετα το περνω αποφαση σιγα σιγα.? 

Σε καταλαβαίνω!Πανω κατω το ιδιο νιωθουμε ολες...Κι εγω αυτο λεω .Οταν μεινω εγκυος με το καλο ,θα το κοιταω και δεν θα το πιστευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε καταλαβαίνω!Πανω κατω το ιδιο νιωθουμε ολες...Κι εγω αυτο λεω .Οταν μεινω εγκυος με το καλο ,θα το κοιταω και δεν θα το πιστευω..

Αχ να ξερες πόσο σε καταλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ να ξερες πόσο σε καταλαβαινω...

Κοριτσια ποσο καιρο προσπαθείτε? Πρεπει να ειμαι απο τις χειρότερες περιπτωσεις☺ αλλα συνεχιζω δυναμικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κοριτσια ποσο καιρο προσπαθείτε? Πρεπει να ειμαι απο τις χειρότερες περιπτωσεις☺ αλλα συνεχιζω δυναμικα?

Εγώ αν αδιαθετησω θα μπω στον 4ο κύκλο... Καλημέρα κορίτσια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εγώ αν αδιαθετησω θα μπω στον 4ο κύκλο... Καλημέρα κορίτσια... 

4 χρόνια.. φέτος έκανα εγχείρηση για ενδωμητριωση το Σεπτέμβριο αδιαθετησα μετά από 6 μηνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Κοριτσια ποσο καιρο προσπαθείτε? Πρεπει να ειμαι απο τις χειρότερες περιπτωσεις☺ αλλα συνεχιζω δυναμικα?

3 χρονια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...