Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

λοιπόν αφού συμφωνεί κ το @vayaki καταλήξαμε ??? για να μας φέρεις τύχη! στείλε μας πολύ μπεμπεδοσκονη μαζί με Χριστούγεννιατικη νεραϊδοσκονη κ θα δείτε.. θα συνωμοτισουν ξωτικά ακόμη κ καλικαντζαρακια κ θα γίνει το Χριστούγεννιατικο θαύμα ???

εισαι από Ξάνθη διάβασα ε; εγώ από Χρυσούπολη (αν την έχεις ακούσει).. μισή ώρα δρόμος χάχα δουλευα σε ιδιωτικό νηπιαγωγείο στη Ξάνθη! όμορφη πόλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εισαι από Ξάνθη διάβασα ε; εγώ από Χρυσούπολη (αν την έχεις ακούσει).. μισή ώρα δρόμος χάχα δουλευα σε ιδιωτικό νηπιαγωγείο στη Ξάνθη! όμορφη πόλη! 

Εεε ειναι δυνατον να μην ξερω τη Χρυσουπολη; χαχα! Πολυ κοντα ειμαστε. Μπορει να γνωριζομαστε και φατσικα αφου δουλευες εδω. Ο αδερφος μου ολο εκει στα μερη σας παιζει μπαλα γιατι παιζει στον Αρη Πηγων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Εεε ειναι δυνατον να μην ξερω τη Χρυσουπολη; χαχα! Πολυ κοντα ειμαστε. Μπορει να γνωριζομαστε και φατσικα αφου δουλευες εδω. Ο αδερφος μου ολο εκει στα μερη σας παιζει μπαλα γιατι παιζει στον Αρη Πηγων. 

χάχα.. ναι μπορεί..! αν και τα τελευταία 6 χρόνια μένω Γερμανία δυστυχώς όπου ήρθα για δουλειά!έρχομαι όμως 3-4 φορές το χρόνο κ επισκέπτομαι πάντα τη Ξάνθη κ την Καβάλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

χάχα.. ναι μπορεί..! αν και τα τελευταία 6 χρόνια μένω Γερμανία δυστυχώς όπου ήρθα για δουλειά!έρχομαι όμως 3-4 φορές το χρόνο κ επισκέπτομαι πάντα τη Ξάνθη κ την Καβάλα! 

Αχχχ τα φιλια μας εκει στην ξενιτιά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια εμένα με βλέπω το πολύ μέχρι την Δευτέρα να Μ έρχεται. Πονάω κ είδα απειροελάχιστο καφέ..έπρεπε να το παρατηρήσεις για να το δεις αλλά το είδα. Οπότε πάει κ αυτός ο μήνας χαίρομουν κιόλας που έκανα σωστές επαφές... Πφφφφ

Kαι εγώ μια από τα ίδια!! Δεν έχω δει καφέ βέβαια αλλά η κοιλιά μου πονάει αρκετά!! Είμαι στην 27 ημέρα.. Για να δούμε!! Πίστευα και εγώ ότι με τα τεστ θα τα κατεφερω!! Πφφφ υπομονή τι να κάνουμε θα δούμε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Και εμένα αυτό μου άρεσε  είναι ωραίο και αισιόδοξο!!!! Και πολύ χριστουγεννιάτικο!!

Κοριτσια καλησπερα!!! 22η μερα φια μενα.. ολα φυσιολογικα τιποτα το περιεργο!! Ωραιος ο τιτλος του γκρουπ αλλα μπορω να ευχηθω να μην ειμαι στο γκρουπ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ακομα ελπιζωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! 22η μερα φια μενα.. ολα φυσιολογικα τιποτα το περιεργο!! Ωραιος ο τιτλος του γκρουπ αλλα μπορω να ευχηθω να μην ειμαι στο γκρουπ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ακομα ελπιζωωωω

Ναίιιιι!!!Να μην είσαι!!!!και εγώ στο εύχομαι!!!!!❤️❤️? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!! 22η μερα φια μενα.. ολα φυσιολογικα τιποτα το περιεργο!! Ωραιος ο τιτλος του γκρουπ αλλα μπορω να ευχηθω να μην ειμαι στο γκρουπ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ακομα ελπιζωωωω

σου το εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!Πολύ μου αρέσει η συζήτηση για το θέμα του Δεκεμβρίου! Νιώθω σαν να "στολίζουμε"! ?

@vayaki είσαι η μοναδική από τις εγκυουλες που μας επισκέπτεσαι! Ειλικρινά μας δίνεις κουράγιο για το κάθε νέο μήνα που ξεκινά! ❤

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλησπέρα σε όλες!Πολύ μου αρέσει η συζήτηση για το θέμα του Δεκεμβρίου! Νιώθω σαν να "στολίζουμε"! ?

@vayaki είσαι η μοναδική από τις εγκυουλες που μας επισκέπτεσαι! Ειλικρινά μας δίνεις κουράγιο για το κάθε νέο μήνα που ξεκινά! ❤

 

 

Εχω κι εγω αγωνια για αρκετα κοριτσια εδω μεσα που εχουμε ανταλλαξει κουβεντες κι εχουμε μοιραστει αγωνιες. 

Κι αν μπορω να βοηθησω καπως θα το κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

εισαι από Ξάνθη διάβασα ε; εγώ από Χρυσούπολη (αν την έχεις ακούσει).. μισή ώρα δρόμος χάχα δουλευα σε ιδιωτικό νηπιαγωγείο στη Ξάνθη! όμορφη πόλη! 

Εγώ έχω συγγενείς στη Δράμα και στην Καβάλα. Κατά το ήμισυ είμαι Δραμινιά. Στην Καβάλα έζησα από το 1991 μέχρι το 2000. Στην Χρυσούπολη δούλεψα από το 1992 μέχρι το 1995 σε φροντιστήριο ξένων γλωσσών και πηγαινοερχόμουν καθημερινά με το ΚΤΕΛ. Κάποιες μέρες πήγαινα και Χρυσοχώρι και Κεραμωτή. Τώρα όσο για την Γερμανία γεννήθηκα και μεγάλωσα εκεί. Γύρισα στα 19 μου οριστικά για σπουδές στην Ελλάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Υπέροχος τίτλος και εντός κλιματος! Είναι πολυ ομορφο που στηρίζουμε η μια την άλλη κορίτσια!!! Καλη επιτυχία σε ολες!

Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Εεε ειναι δυνατον να μην ξερω τη Χρυσουπολη; χαχα! Πολυ κοντα ειμαστε. Μπορει να γνωριζομαστε και φατσικα αφου δουλευες εδω. Ο αδερφος μου ολο εκει στα μερη σας παιζει μπαλα γιατι παιζει στον Αρη Πηγων. 

Από τις Πηγές είναι η κουμπάρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς! Από Ξάνθη είναι μια φίλη μου, συμφοιτήτρια!!! Μικρός ο κόσμος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Εχω κι εγω αγωνια για αρκετα κοριτσια εδω μεσα που εχουμε ανταλλαξει κουβεντες κι εχουμε μοιραστει αγωνιες. 

Κι αν μπορω να βοηθησω καπως θα το κανω?

Και μόνο που το λες φτάνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο! Ψηφίζω λόγω εορτών το '' all I want for Christmas is you ''! @thalaki 12 points χεχεχε! 

Συμφωνώ!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ έχω συγγενείς στη Δράμα και στην Καβάλα. Κατά το ήμισυ είμαι Δραμινιά. Στην Καβάλα έζησα από το 1991 μέχρι το 2000. Στην Χρυσούπολη δούλεψα από το 1992 μέχρι το 1995 σε φροντιστήριο ξένων γλωσσών και πηγαινοερχόμουν καθημερινά με το ΚΤΕΛ. Κάποιες μέρες πήγαινα και Χρυσοχώρι και Κεραμωτή. Τώρα όσο για την Γερμανία γεννήθηκα και μεγάλωσα εκεί. Γύρισα στα 19 μου οριστικά για σπουδές στην Ελλάδα.

χάχα απίστευτο..αναφέρεις όλα τα μέρη στα οποία έζησα κ ζω... από Δράμα είναι ο άντρας μου.. εκεί παντρεύτηκαμε κ εκεί θα ζήσουμε σε λιγα χρόνια που θα γυρίσουμε (πρώτα ο Θεός). σε ποιο φροντιστήριο στη Χρυσούπολη; πες μου στα "πρότυπα"; 

πολύ μικρός ο κόσμος τελικά χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

χάχα απίστευτο..αναφέρεις όλα τα μέρη στα οποία έζησα κ ζω... από Δράμα είναι ο άντρας μου.. εκεί παντρεύτηκαμε κ εκεί θα ζήσουμε σε λιγα χρόνια που θα γυρίσουμε (πρώτα ο Θεός). σε ποιο φροντιστήριο στη Χρυσούπολη; πες μου στα "πρότυπα"; 

πολύ μικρός ο κόσμος τελικά χάχα 

"Σύγχρονο" λεγόταν. Δεν ξέρω αν άλλαξε όνομα. Πέρασαν τόσα χρόνια από τότε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

"Σύγχρονο" λεγόταν. Δεν ξέρω αν άλλαξε όνομα. Πέρασαν τόσα χρόνια από τότε.

επισης να πω οτι ειμαστε πολλες εκπαιδευτικοι μαζεμενες εδω μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

"Σύγχρονο" λεγόταν. Δεν ξέρω αν άλλαξε όνομα. Πέρασαν τόσα χρόνια από τότε.

ναι ναι το θυμάμαι... εγώ πήγαινα στα πρότυπα χάχα τι μου θύμισες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

επισης να πω οτι ειμαστε πολλες εκπαιδευτικοι μαζεμενες εδω μεσα

ναι κορίτσια εγώ είμαι νηπιαγωγος.. πολυ πολύ τυχερη κ ευγνώμων για αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

επισης να πω οτι ειμαστε πολλες εκπαιδευτικοι μαζεμενες εδω μεσα

Ναι, συναδέλφισσες διαφορετικών ειδικοτήτων. Εγώ είμαι καθηγήτρια γερμανικών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...