Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

@earrp μου διάβασα το μήνυμά σου..λυπάμαι για την εξέλιξη! νομίζω σε αυτές τις περιπτώσεις δεν υπάρχουν λόγια! ότι κ να σκεφτώ να γράψω καταλήγω να το θεωρώ λίγο! χαίρομαι να βλέπω κ να γνωρίζω δυνατούς ανθρώπους σαν εσένα! αυτό π εμένα με παρηγορεί είναι πως σε αυτές τις περιπτώσεις που ο οργανισμος μας το αποβάλει μόνος του είναι γιατί αντιλαμβάνεται από νωρίς ότι δεν είναι υγιής η συλληψη κ ουσιαστικά μας προστατεύει από αυτό! σκεφτομαστε μόνο θετικά λοιπόν. :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η St@s@ είπε:

Μπράβο σου που επικεντρώνεσαι στο θετικό της υπόθεσης! Δε γνωρίζω τι είναι η βιομηχανική αποβολή αλλά ξέρω 2-3 κοπέλες που μετά από αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης έμειναν ξανά πολύ γρήγορα έγκυες! ?  

Σε ευχαριστώ πολύ??Μακάρι να έρθει γρήγορα αλλά είπα γενικά θα το πάρω πολύ χάλαρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Σίγουρα... Οπότε αν δεν έκανες τεστ δε θα καταλάβαινες καν ότι ήσουν έγγυος ..να μη βιαζόμαστε κορίτσι εκεί καταλήγω..

Θα συμφωνήσω μαζί σου ησχυει! Γαι αυτό και εγώ δεν θα ξανά βιαστώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η levanda είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου, μια αγκαλιά νοητή και σε σένα! ❤

Το θετικό είναι ότι πιάσατε το σπορακι φυσιολογικά όπως πολύ σωστά είπες! 

Πάμε δυναμικά για Δεκέμβριο! ?

Σε ευχαριστώ πολύ❤️❤️❤️❤️ ναι πάμε δυναμικά δεν μασάμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

@earrp μου διάβασα το μήνυμά σου..λυπάμαι για την εξέλιξη! νομίζω σε αυτές τις περιπτώσεις δεν υπάρχουν λόγια! ότι κ να σκεφτώ να γράψω καταλήγω να το θεωρώ λίγο! χαίρομαι να βλέπω κ να γνωρίζω δυνατούς ανθρώπους σαν εσένα! αυτό π εμένα με παρηγορεί είναι πως σε αυτές τις περιπτώσεις που ο οργανισμος μας το αποβάλει μόνος του είναι γιατί αντιλαμβάνεται από νωρίς ότι δεν είναι υγιής η συλληψη κ ουσιαστικά μας προστατεύει από αυτό! σκεφτομαστε μόνο θετικά λοιπόν. :)

 

Να σου πω την αλήθεια όταν πήγα τουαλετα και είδα το αιμα στεναχωριθηκα δάκρυσα και έφυγα από την δουλειά μου να πάω νοσοκομείο! Δεν μπορώ να πω το πως ένοιωσα αλλά όταν ήμουν στο τρενο για να πάω στο νοσοκομείο ήξερα ότι τέλος απεβαλα και είπα στον εαυτό μου τουλάχιστον έπιασα και αυτό ήταν δεν ένοιωσα ξανά  στεναχώρια! Και θα συμφωνήσω ότι για να το αποβάλει ο οργανισμός μου ήξερε οτι κάτι δεν πάει καλά! Και ο άντρας μου με υποστήριξε πάρα πολύ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Να σου πω την αλήθεια όταν πήγα τουαλετα και είδα το αιμα στεναχωριθηκα δάκρυσα και έφυγα από την δουλειά μου να πάω νοσοκομείο! Δεν μπορώ να πω το πως ένοιωσα αλλά όταν ήμουν στο τρενο για να πάω στο νοσοκομείο ήξερα ότι τέλος απεβαλα και είπα στον εαυτό μου τουλάχιστον έπιασα και αυτό ήταν δεν ένοιωσα ξανά  στεναχώρια! Και θα συμφωνήσω ότι για να το αποβάλει ο οργανισμός μου ήξερε οτι κάτι δεν πάει καλά! Και ο άντρας μου με υποστήριξε πάρα πολύ❤️

ναι κορίτσι μου η υποστήριξη τους γενικότερα είναι πολύ σημαντική... άλλωστε μαζί τους είμαστε σε ολη αυτήν την προσπάθεια...! ας ηρεμήσουμε πρώτα από όλα.. κ όλα θα πάνε καλά για όλες μας! ήταν ένα τυχαίο γεγονός.. κ κοιτάμε μόνο μπροστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ναι κορίτσι μου η υποστήριξη τους γενικότερα είναι πολύ σημαντική... άλλωστε μαζί τους είμαστε σε ολη αυτήν την προσπάθεια...! ας ηρεμήσουμε πρώτα από όλα.. κ όλα θα πάνε καλά για όλες μας! ήταν ένα τυχαίο γεγονός.. κ κοιτάμε μόνο μπροστά! 

Ακριβός αυτό θετική σκέψη! Και χαλαρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Ακριβός αυτό θετική σκέψη! Και χαλαρά?

Έτσι πρέπει! Κι εγώ έχω 2 βιοχημικες στο ενεργητικό μου. Σίγουρα στεναχωριεσαι αλλά όλα γίνονται για καποιο λόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω το τελευταίο μήνα κ θέλω να μπω στην παρέα σας! Η ιστορία μου έν συντομία. Είμαι 33 χρόνων παντρεμένη κ έχω ένα κοριτσάκι 2,5 χρόνων. Προσπαθούμε  από Σεπτέμβρη για το 2ο. Αυτό το μήνα αδιαθέτησα 1/11 κ ειχα επαφές 9,11,12,14,16 με σταθερό κύκλο 28 ημερων. ΣΤην κορη μου έμεινα  εγκυος στο τρίτο μην προσπαθειών (Νοέμβρη).ευχομαι σε ολες μας να αποκτήσουμε αυτο που ποθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Twinkl είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω το τελευταίο μήνα κ θέλω να μπω στην παρέα σας! Η ιστορία μου έν συντομία. Είμαι 33 χρόνων παντρεμένη κ έχω ένα κοριτσάκι 2,5 χρόνων. Προσπαθούμε  από Σεπτέμβρη για το 2ο. Αυτό το μήνα αδιαθέτησα 1/11 κ ειχα επαφές 9,11,12,14,16 με σταθερό κύκλο 28 ημερων. ΣΤην κορη μου έμεινα  εγκυος στο τρίτο μην προσπαθειών (Νοέμβρη).ευχομαι σε ολες μας να αποκτήσουμε αυτο που ποθούμε!

Γεια σου κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας. εύχομαι ολόψυχα να είσαι το ίδιο τυχερή κ να μείνεις πάλι στο τρίτο μήνα προσπαθειών σας.. να είσαι ήδη δηλαδή εγκυουλα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Γεια σου κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας. εύχομαι ολόψυχα να είσαι το ίδιο τυχερή κ να μείνεις πάλι στο τρίτο μήνα προσπαθειών σας.. να είσαι ήδη δηλαδή εγκυουλα! :)

Ευχαριστώ πολύ! Ολες μας με το καλο!Είμαι από τη φύση μου αισιόδοξος άνθρωπος κ πιςτευω πως ολα έχουν το λόγο τους που γίνονται η οχι. Ποιες περιμένετε 29-30 Νοέμβρη όπως εγώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κ εμένα τα ίδια κορίτσι μου.. δυστυχώς... Κ είχα χαρεί που έκανα τις επαφουλες μου σωστά αυτό το μήνα...

Τα καφέ τελείωσαν απότομα το στήθος τούμπανο αλλά το τεστψαρνητικο την ρ3η μέρα με πρωινά ουρά..  δυστηχως ορμονική διαταραχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τα καφέ τελείωσαν απότομα το στήθος τούμπανο αλλά το τεστψαρνητικο την ρ3η μέρα με πρωινά ουρά..  δυστηχως ορμονική διαταραχη

Εγώ σήμερα δε πονάω αλλά έχω καφέ αρκετά...οπότε έρχεται. Θα με ταλαιπωρήσει κάνα δυο μέρες κ θα έρθει αύριο η την Δευτέρα με βάση το τεστ. Τουλάχιστον είδα αυτο ,ότι βγαίνει ακριβώς κ θα μπορώ να υπολογίσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρχονται τα καλά νέα....

Κορίτσια στέρεψα από ιδέες. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.... Help!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η earrp είπε:

Θα συμφωνήσω μαζί σου ησχυει! Γαι αυτό και εγώ δεν θα ξανά βιαστώ?

Σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή και όλα να πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Όνομα βρήκαμε για τον Δεκέμβρη τελικά???άντε να αλλάξει λίγο η διάθεση μας...

Christmas τύχη.. ?????❄️☃️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Όνομα βρήκαμε για τον Δεκέμβρη τελικά???άντε να αλλάξει λίγο η διάθεση μας...

Merry Merry December!Στολιζω το δεντρο κοριτσια!Βρηκα τροπο να βασανιστω!Το πηρα πριν μια ωρα ,το εβαλα κατω και του εχω αλλαξει τα φωτα!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Έτσι πρέπει! Κι εγώ έχω 2 βιοχημικες στο ενεργητικό μου. Σίγουρα στεναχωριεσαι αλλά όλα γίνονται για καποιο λόγο. 

Συμφωνώ απόλυτα μάζι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή και όλα να πάνε καλά!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι? και σε εσένα εύχομαι να καταφέρεις και να πιάσεις μωράκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

* all i want for christmas is you

 *Christmas gift

 *Christmas baby

*A very merry Christmas December

 

 

Καλημέρα!! Εγώ θα πρότεινα : ο Δεκέμβρης μας.... @Twinklκαλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Ελπίζω να τα κατάφερες!!! Και εγώ για 2ο προσπαθώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...