Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Να σαι καλα! ? ειχαμε ξεκινησει τον Ιουλιο και η συλληψη εγινε τον Σεπτεμβριο που χρησιμοποιησα για πρωτη φορα τεστακια ωορρηξιας. 

Πολύ γρήγορα και εγώ στο 1ο μου παιδάκι τα κατάφερα με την 1η προσπάθεια. Λέω κ εγώ αυτόν τον μήνα να αγοράσω. Ποια χρησιμοποιησες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Είμαι στο 2ο κουτί...... Θα περιμένω κ άλλα 2 κουτιά... ? Μπας και. Τον προηγούμενο μήνα 38 ημέρες. Τώρα 36.αν αξιωθεί να ρθει σημερα..... 

Εγώ φλερτάρω με την ιδέα να πάρω βιταμίνες, αλλά φοβάμαι πολύ τις παρενέργειες. Μήπως λέω μου έρθει κάποια έντονη αιμορραγία ή μικρύνει πολύ ο κύκλος μου. Έχω και το ευερέθιστο έντερο, παίρνω και χάπι για τον θυρεοειδή. Ο δε άντρας μου είναι "εχθρός" των παραφαρμάκων/βιταμινών/συμπληρωμάτων διατροφής κτλ και όταν του είπα κάποια στιγμή μήπως να παίρναμε και οι δύο ήταν αρνητικός. Τι να πω η γυναίκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Πολύ γρήγορα και εγώ στο 1ο μου παιδάκι τα κατάφερα με την 1η προσπάθεια. Λέω κ εγώ αυτόν τον μήνα να αγοράσω. Ποια χρησιμοποιησες;; 

Hometest που ηταν φθηνά. Να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο να ερθει και το αδερφακι του??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Hometest που ηταν φθηνά. Να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο να ερθει και το αδερφακι του??

Σευχαριστώ πολύ κ εσύ να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου με το καλο!! Εμένα ο κύκλος μου ποικίλει από 29 μέχρι 33 ποτέ να ξεκινάω τα τεστ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα με βλέπω το πολύ μέχρι την Δευτέρα να Μ έρχεται. Πονάω κ είδα απειροελάχιστο καφέ..έπρεπε να το παρατηρήσεις για να το δεις αλλά το είδα. Οπότε πάει κ αυτός ο μήνας χαίρομουν κιόλας που έκανα σωστές επαφές... Πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Σευχαριστώ πολύ κ εσύ να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου με το καλο!! Εμένα ο κύκλος μου ποικίλει από 29 μέχρι 33 ποτέ να ξεκινάω τα τεστ;; 

Λοιπον πηρα στα χερια μου τα τεστακια που εχουν πισω οδηγιες. Λοιπον λεει να παρεις τον μικροτερο σου κυκλο. 29 μερες λοιπον. Και λεει εδω να τα ξεκινησεις 12η μερα. 

Σε αυτο το σημειο να πω προς ολες τις κοπελες οτι μου εχουν περισσεψει 5 τεστακια ωορρηξιας. Οποια δε δισταζει μπορει σε πριβε μηνυμα να μου γραψει διευθυνση και θα της ταχυδρομησω για να μου βγει και φθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ φλερτάρω με την ιδέα να πάρω βιταμίνες, αλλά φοβάμαι πολύ τις παρενέργειες. Μήπως λέω μου έρθει κάποια έντονη αιμορραγία ή μικρύνει πολύ ο κύκλος μου. Έχω και το ευερέθιστο έντερο, παίρνω και χάπι για τον θυρεοειδή. Ο δε άντρας μου είναι "εχθρός" των παραφαρμάκων/βιταμινών/συμπληρωμάτων διατροφής κτλ και όταν του είπα κάποια στιγμή μήπως να παίρναμε και οι δύο ήταν αρνητικός. Τι να πω η γυναίκα....

Δεν έχει παρενέργειες... Απλά βιταμίνες είναι ινοσιτολη κ για το ανοσοποιητικο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια εμένα με βλέπω το πολύ μέχρι την Δευτέρα να Μ έρχεται. Πονάω κ είδα απειροελάχιστο καφέ..έπρεπε να το παρατηρήσεις για να το δεις αλλά το είδα. Οπότε πάει κ αυτός ο μήνας χαίρομουν κιόλας που έκανα σωστές επαφές... Πφφφφ

Ε περίμενε να δεις τι θα γίνει.... Μέχρι να ρθει ασ είμαστε αισιόδοξες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

????Ευχαριστώ πολύ μου δίνεις κουράγιο..... Κ συνεχίζεις κ παίρνεις.???? Στους ποσού μήνες είσαι??? 

6 μήνες!!!! Και συνεχίζω τώρα περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα να δω τι απόθεμα ωαρίων έχω και την ποιότητα τούς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

6 μήνες!!!! Και συνεχίζω τώρα περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα να δω τι απόθεμα ωαρίων έχω και την ποιότητα τούς!!!! 

Τι εξέταση ήταν αυτή??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

έχουμε διαβάσει πολλά ακόμα κ με μέρες καθυστέρησης αρνητικο οπότε μην απογοητεύσαι... εγώ είμαι 25η.. περιμένω... 

Τα πρώτα καφέ στιγματακια έκανα την εμφάνιση τους.. αντίο τυχερε Νοεμβρη πάμε δυναμικά για Δεκέμβρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Τα πρώτα καφέ στιγματακια έκανα την εμφάνιση τους.. αντίο τυχερε Νοεμβρη πάμε δυναμικά για Δεκέμβρη..

Όλες μαζί δυναμικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Πολύ γρήγορα και εγώ στο 1ο μου παιδάκι τα κατάφερα με την 1η προσπάθεια. Λέω κ εγώ αυτόν τον μήνα να αγοράσω. Ποια χρησιμοποιησες;; 

Κ εγω αυτα παράγγειλα μεσω internet ειναι πολυ οικονομικά κ εχουν μεσα κ δώρο τεστ εγκυμοσύνης. Επίσης έχει παρα πολύ αναλυτικές οδηγίες κ έρχονται μεσα σε μια μέρα! Να τα προτιμήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τα πρώτα καφέ στιγματακια έκανα την εμφάνιση τους.. αντίο τυχερε Νοεμβρη πάμε δυναμικά για Δεκέμβρη..

Κ εμένα τα ίδια κορίτσι μου.. δυστυχώς... Κ είχα χαρεί που έκανα τις επαφουλες μου σωστά αυτό το μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια εμένα με βλέπω το πολύ μέχρι την Δευτέρα να Μ έρχεται. Πονάω κ είδα απειροελάχιστο καφέ..έπρεπε να το παρατηρήσεις για να το δεις αλλά το είδα. Οπότε πάει κ αυτός ο μήνας χαίρομουν κιόλας που έκανα σωστές επαφές... Πφφφφ

Είναι νωρίς για καφέ υγρά. Μπορεί να είναι κ καλό σημάδι.  Περίμενε έχεις μέρες ακόμα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η levanda είπε:

Είναι νωρίς για καφέ υγρά. Μπορεί να είναι κ καλό σημάδι.  Περίμενε έχεις μέρες ακόμα. ?

Μακάρι αλλα προσπαθώ να πίσω τον εαυτό Μ για το αντίθετο.. κ ας μου κάνει έκπληξη χαχα..τι να πω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητώ να αλλάξει ο τίτλος του επόμενου μήνα από '' τυχερός Δεκέμβριος '' σε κάτι άλλο. Μπας κι αλλάξει η τύχη μας ? 

@earrpμου λυπάμαι για την ατυχή εξέλιξη και εύχομαι γρήγορα ξανά ευχάριστα!

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που είναι σε αναμονή! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ζητώ να αλλάξει ο τίτλος του επόμενου μήνα από '' τυχερός Δεκέμβριος '' σε κάτι άλλο. Μπας κι αλλάξει η τύχη μας ? 

@earrpμου λυπάμαι για την ατυχή εξέλιξη και εύχομαι γρήγορα ξανά ευχάριστα!

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που είναι σε αναμονή! ❤️

Κάποιες ιδέες....

1) Και η προσπάθεια συνεχίζεται...

2) Δεν το βάζουμε κάτω...

3) Δεν χάνουμε την ελπίδα...

4) Πλησιάζοντας στο όνειρο...

Κορίτσια τι λέτε; Αν έχετε κι άλλες ιδέες γράψτε τις και ας ψηφίσουμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κάποιες ιδέες....

1) Και η προσπάθεια συνεχίζεται...

2) Δεν το βάζουμε κάτω...

3) Δεν χάνουμε την ελπίδα...

4) Πλησιάζοντας στο όνειρο...

Κορίτσια τι λέτε; Αν έχετε κι άλλες ιδέες γράψτε τις και ας ψηφίσουμε.

 

Θέλουμε κάτι δυναμικό, χαρούμενο και χωρίς ίχνος μιζέριας... Μέχρι να βγει ο μήνας θα τον βρούμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κάποιες ιδέες....

1) Και η προσπάθεια συνεχίζεται...

2) Δεν το βάζουμε κάτω...

3) Δεν χάνουμε την ελπίδα...

4) Πλησιάζοντας στο όνειρο...

Κορίτσια τι λέτε; Αν έχετε κι άλλες ιδέες γράψτε τις και ας ψηφίσουμε.

 

-all i want for xmas is youuu???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θέλουμε κάτι δυναμικό, χαρούμενο και χωρίς ίχνος μιζέριας... Μέχρι να βγει ο μήνας θα τον βρούμε ?

Τυχερές επαφές...

στις πριν 11 ώρες, ο/η thalaki είπε:

-all i want for xmas is youuu???

 

Χε χε... ωραίο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι αλλα προσπαθώ να πίσω τον εαυτό Μ για το αντίθετο.. κ ας μου κάνει έκπληξη χαχα..τι να πω ..

Είναι νωρίς ακόμα... αλλά αν σε βοηθάει είναι καλύτερο αυτό που λες! Και εμένα το μυαλό μου συνεχώς βλέπει σημάδια που δεν υπήρχαν τον προηγούμενο μήνα και που μπορούν να μεταφραστούν σε εγκυμοσύνη αλλά δεν θέλω να ενθουσιάζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Υπομονή κορίτσι μου. Όπως το είπες δες τη θετική πλευρά έγινε η σύλληψη φυσικά.,οποτε θα έρθει κ το μωράκι σου!! Καλή συνέχεια!!!!! ? ? ? 

Σε ευχαριστώ πολύ ελπίζω να τα καταφέρουμε όλες τον επόμενο μήνα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rosemary1982 είπε:

Κοριτσακι εγω ειμαι!!Το εμαθα πριν μια εβδομαδα! 

Αχ μπραβο?? με το καλό μια τελειωμένη εγκυμοσύνη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κάποιες ιδέες....

1) Και η προσπάθεια συνεχίζεται...

2) Δεν το βάζουμε κάτω...

3) Δεν χάνουμε την ελπίδα...

4) Πλησιάζοντας στο όνειρο...

Κορίτσια τι λέτε; Αν έχετε κι άλλες ιδέες γράψτε τις και ας ψηφίσουμε.

 

Αισιόδοξος Δεκέμβρης..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...