Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

 Ναι ΕΓΑ μου, μου ήρθε τελικά και ροή τώρα πιο μεγάλη. Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί τελείως...είτε προσπαθούμε είτε όχι δεν έχουμε αποτέλεσμα. Καλά αποτελέσματα σε όλες εύχομαι...

Η αλήθεια είναι ότι το άγχος μας δε βοηθάει. ...κι εμένα πέρασε ένας ολόκληρος χρόνος από τη δεύτερη βιοχημικη και τίποτα. ...νομίζω φταίει ότι το σκεφτομαι συνέχεια και ότι οι επαφες μας είναι μέσα στο μήνα ελάχιστες. ...αν και πάλι στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου δεν είχαμε περισσότερες. ..ίσως φταίει που περνάνε και τα χρόνια. ...ίσως να είναι και για καλό τελικά. ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σας. Χθες η θερμοκρασία μου ήταν 36,2. Σήμερα κατέβηκε στους 35,8, ίδια με αυτή που υπολόγιζα για ωορρηξια. Σήμερα είμαι 22η ημέρα. Πρώτη φορά μου κατεβαίνει τόσο πολύ τέτοια μέρα. Μάλλον η ωορρηξια αυτό το μήνα δεν ήταν πολύ καλή. Γι αυτό κ έχω κ πόνους σαν της περιόδου συνέχεια. Λευκά υγρά όπως πριν της περιόδου έχω κανονικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα σε όλες... @star μου άσε τα συμπτώματα κ απλά περίμενε ... Τι σου λέω εγώ τώρα έεε..στα λέω για να τ ακουσω κάποια στιγμή κ εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα καλό μήνα σε όλες... @star μου άσε τα συμπτώματα κ απλά περίμενε ... Τι σου λέω εγώ τώρα έεε..στα λέω για να τ ακουσω κάποια στιγμή κ εγώ..

Καλό μήνα κοριτσάκι. Εντάξει δνε με έχει επηρεάσει... Εγώ για παιχνίδι βρίσκω την θερμοκρασία. Απλά το χα απορία. Μ αρέσει να ξέρω τι συμβαίνει. Οπότε καταλαβαίνω αν κ αύριο είναι τα ίδια η θα μου έρθει νωρίτερα περίοδο, που μ συμφέρει. ? Η κάτι έγινε στραβά στη ωορρηξια. Ξέρουμε αν στη εμφυτευση πέφτει η θερμοκρασία?. Εγκυκλοπαιδικη ερώτηση. Δεν το χουμε ξανά αναφέρει. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.... Ακόμη τίποτα.... Θερμοκρασία 36,6...Χθες βράδυ πήγα αρκετές φορές τουαλέτα και κάποια στιγμή στο σκούπισμα είδα σιμά... Μια σταγόνα σαν να ήταν από σπυράκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.... Ακόμη τίποτα.... Θερμοκρασία 36,6...Χθες βράδυ πήγα αρκετές φορές τουαλέτα και κάποια στιγμή στο σκούπισμα είδα σιμά... Μια σταγόνα σαν να ήταν από σπυράκι....

Κι εγω το ίδιο είχα δει κ τον περασμένο μήνα.... Αλλά τίποτα... Θα κάνεις καμιά χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω το ίδιο είχα δει κ τον περασμένο μήνα.... Αλλά τίποτα... Θα κάνεις καμιά χοριακη? 

Ο γιατρός μου ειπε να μην κάνω.... Γιατί με αγχώνει πολύ.... Να περιμένω καμία βδομάδα ακόμη και μετά να κάνω τεστ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina1993 είπε:

Ο γιατρός μου ειπε να μην κάνω.... Γιατί με αγχώνει πολύ.... Να περιμένω καμία βδομάδα ακόμη και μετά να κάνω τεστ... 

Ααα οκ οπωσ νιώθεις εσύ καλύτερα. Εμένα με αγχώνει περισσότερο αμα δε κάνω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα σε ολα τα κοριτσια!Ο μηνας μπηκε ωραιοτατα!Μολις αδιαθετησα ,μετα απο 3 μηνες  απουσιας ακριβως!Η χαρα μου δεν περιγραφεται!Πρωτη φορα βλέπω την κυρια και χαιρομαι τοσο!Γιατι τα πραγματα εχουν δυο όψεις πάντα.Μπορει να μας πιανει θυμος οταν την βλέπουμε ,αλλα και οταν εξαφανίζεται ,ειναι πολυ βασανιστικο.Τωρα μπορω να προχωρησω στις εξετασεις μου και να παω παρακατω!!!Τα φιλια μου και ευχαριστα νεα ,οπως τα επιθυμει η καθεμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα και καλο μηνα σε ολα τα κοριτσια!Ο μηνας μπηκε ωραιοτατα!Μολις αδιαθετησα ,μετα απο 3 μηνες  απουσιας ακριβως!Η χαρα μου δεν περιγραφεται!Πρωτη φορα βλέπω την κυρια και χαιρομαι τοσο!Γιατι τα πραγματα εχουν δυο όψεις πάντα.Μπορει να μας πιανει θυμος οταν την βλέπουμε ,αλλα και οταν εξαφανίζεται ,ειναι πολυ βασανιστικο.Τωρα μπορω να προχωρησω στις εξετασεις μου και να παω παρακατω!!!Τα φιλια μου και ευχαριστα νεα ,οπως τα επιθυμει η καθεμια!

Πολύ ωραία νέα... Κ γω έτσι το βλέπω. Όταν μου καθυστερεί λέω αντε να την δω να προχωρήσουμε παρακάτω..... Η αναμονή σε τρώει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πολύ ωραία νέα... Κ γω έτσι το βλέπω. Όταν μου καθυστερεί λέω αντε να την δω να προχωρήσουμε παρακάτω..... Η αναμονή σε τρώει. 

Ναι!Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ααα οκ οπωσ νιώθεις εσύ καλύτερα. Εμένα με αγχώνει περισσότερο αμα δε κάνω. ?

Μετά την  Βιοχημική και το άγχος που πέρασα κάθε τρεις και λίγο δεν το αντέχω.... Και ο γιατρός μου είναι κατα τις χοριακης.... Μονο άγχος φέρνει..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι!Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι;;;

Εγώ είμαι σήμερα 22η ημέρα... Κ μου κατέβηκε η θερμοκρασία κατακόρυφα. Σήμερα από το πουθενά.... Οποτ ελέω να εκμεταλλευτώ την ημέρα, μήπως είναι ωορρηξια. Αν κ 35,8 πάλι είχα δει στη 16η ημέρα... Τώρα δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είμαι σήμερα 22η ημέρα... Κ μου κατέβηκε η θερμοκρασία κατακόρυφα. Σήμερα από το πουθενά.... Οποτ ελέω να εκμεταλλευτώ την ημέρα, μήπως είναι ωορρηξια. Αν κ 35,8 πάλι είχα δει στη 16η ημέρα... Τώρα δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί. 

Να σου πω δεν γνωριζω τι παιζει με την θερμοκρασια...Πέφτει στην ωορρηξια ;;Εγω με τεστακια την παρακολουθουσα και μου εχει τυχει να εχω την 22 η μερα.Δεν χανεις τιποτα να κανεις αγκαλιτσες...Καλη επιτυχια και μακαρι να ειναι η τυχερη σου μερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σου πω δεν γνωριζω τι παιζει με την θερμοκρασια...Πέφτει στην ωορρηξια ;;Εγω με τεστακια την παρακολουθουσα και μου εχει τυχει να εχω την 22 η μερα.Δεν χανεις τιποτα να κανεις αγκαλιτσες...Καλη επιτυχια και μακαρι να ειναι η τυχερη σου μερα!!!!!

Κια με τα τεστακια δεν έβγαλα άκρη. Γιατί δεν ξέρεις ακριβώς ποια μέρα θα χεις ωορρηξια ούτε αν έχει γίνει σωστά η ωορρηξια..... Γι αυτό δνε ξανά πήρα... Κ είπα θα μετράω την θερμοκρασία. Τον περασμένο μήνα σύμφωνα με την εφαρμογή του κινητού είχα 25η ημέρα του κύκλου ωορρηξια. Οπότε αν ισχύει η θερμοκρασία κ έχω σήμερα 22η ημέρα. Νομίζω ψιλό φτιάχνει ο κύκλος μου. Είμαι υπό πολυβιταμίνες που περιέχουν ινοσιτολη για καλύτερο κύκλο κ ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κια με τα τεστακια δεν έβγαλα άκρη. Γιατί δεν ξέρεις ακριβώς ποια μέρα θα χεις ωορρηξια ούτε αν έχει γίνει σωστά η ωορρηξια..... Γι αυτό δνε ξανά πήρα... Κ είπα θα μετράω την θερμοκρασία. Τον περασμένο μήνα σύμφωνα με την εφαρμογή του κινητού είχα 25η ημέρα του κύκλου ωορρηξια. Οπότε αν ισχύει η θερμοκρασία κ έχω σήμερα 22η ημέρα. Νομίζω ψιλό φτιάχνει ο κύκλος μου. Είμαι υπό πολυβιταμίνες που περιέχουν ινοσιτολη για καλύτερο κύκλο κ ωορρηξια. 

Ποιες παιρνεις;;Εμενα η ενδοκρινολογος μου ειχε δωσει inofert combi και ειχα δει μετα απο ενα μηνα βιοχημικη.Ποιες ειναι καλυτερες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και από μένα! 15η ημέρα του κύκλου για μένα! νιώθω όπως πάντα με τη διαφορά ότι σε αυτό τον κύκλο το σκέφτομαι ελάχιστα έως καθόλου το θέμα ως δια μαγείας. δε ξέρω γιατί συνέβη αυτό. ίσως επειδή οι μέρες τρέχουν, πολλές προετοιμασίες κ γιορτές στον παιδικό. τεστ ωορηξιας με το ζόρι έκανα. ένα βράδυ το έβλεπα θετικό, το επόμενο πρωί μια θετικό μια αρνητικό. λέω τι κάθομαι κ ασχολούμαι χάχα. δε ξανά κάνω τεστ. άλλωστε δεν αλλάζει κάτι στις επαφές, έχουμε όταν μπορούμε ούτως ή άλλως. εύχομαι έναν υπέροχο μήνα σε όλες μας Μεσα από την καρδιά μου. να στολίσουμε το δέντρο με μπεμπακιιι στην κοιλιά χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα και καλο μηνα σε ολα τα κοριτσια!Ο μηνας μπηκε ωραιοτατα!Μολις αδιαθετησα ,μετα απο 3 μηνες  απουσιας ακριβως!Η χαρα μου δεν περιγραφεται!Πρωτη φορα βλέπω την κυρια και χαιρομαι τοσο!Γιατι τα πραγματα εχουν δυο όψεις πάντα.Μπορει να μας πιανει θυμος οταν την βλέπουμε ,αλλα και οταν εξαφανίζεται ,ειναι πολυ βασανιστικο.Τωρα μπορω να προχωρησω στις εξετασεις μου και να παω παρακατω!!!Τα φιλια μου και ευχαριστα νεα ,οπως τα επιθυμει η καθεμια!

Καλημέρα καλο μηνα σε νιωθω κ εγω το εχω παθει πολλες φορες 2,3 μηνες να περιμενω. Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου κ να πανε ολα οπως επιθυμεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

καλημέρα κορίτσια και από μένα! 15η ημέρα του κύκλου για μένα! νιώθω όπως πάντα με τη διαφορά ότι σε αυτό τον κύκλο το σκέφτομαι ελάχιστα έως καθόλου το θέμα ως δια μαγείας. δε ξέρω γιατί συνέβη αυτό. ίσως επειδή οι μέρες τρέχουν, πολλές προετοιμασίες κ γιορτές στον παιδικό. τεστ ωορηξιας με το ζόρι έκανα. ένα βράδυ το έβλεπα θετικό, το επόμενο πρωί μια θετικό μια αρνητικό. λέω τι κάθομαι κ ασχολούμαι χάχα. δε ξανά κάνω τεστ. άλλωστε δεν αλλάζει κάτι στις επαφές, έχουμε όταν μπορούμε ούτως ή άλλως. εύχομαι έναν υπέροχο μήνα σε όλες μας Μεσα από την καρδιά μου. να στολίσουμε το δέντρο με μπεμπακιιι στην κοιλιά χάχα 

Μακάρι να γίνει έτσι.... Και όλες να έχουμε αυτό το δώρο τα Χριστούγεννα..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

καλημέρα κορίτσια και από μένα! 15η ημέρα του κύκλου για μένα! νιώθω όπως πάντα με τη διαφορά ότι σε αυτό τον κύκλο το σκέφτομαι ελάχιστα έως καθόλου το θέμα ως δια μαγείας. δε ξέρω γιατί συνέβη αυτό. ίσως επειδή οι μέρες τρέχουν, πολλές προετοιμασίες κ γιορτές στον παιδικό. τεστ ωορηξιας με το ζόρι έκανα. ένα βράδυ το έβλεπα θετικό, το επόμενο πρωί μια θετικό μια αρνητικό. λέω τι κάθομαι κ ασχολούμαι χάχα. δε ξανά κάνω τεστ. άλλωστε δεν αλλάζει κάτι στις επαφές, έχουμε όταν μπορούμε ούτως ή άλλως. εύχομαι έναν υπέροχο μήνα σε όλες μας Μεσα από την καρδιά μου. να στολίσουμε το δέντρο με μπεμπακιιι στην κοιλιά χάχα 

Τι καλα!Να στολισουμε δεντρο με μπεμπακι στην κοιλια!!!Δεν εχεις και αδικο με τα τεστακια!Μπορει να παρακολουθουσα με τεστ αλλα λιγες φορες ημουν σιγουρη για το τι εγινε.Στην τελικη ,οποτε θελαμε καναμε αγκαλιτσες... Αν θελει να ερθει...θα ερεθι στην ωρα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα καλο μηνα σε νιωθω κ εγω το εχω παθει πολλες φορες 2,3 μηνες να περιμενω. Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου κ να πανε ολα οπως επιθυμεις.?

Σ ευχαριστω πολυ  πολυ!!!!Ποναω και λεω τι καλα!Λειτουργω!χαααχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι καλα!Να στολισουμε δεντρο με μπεμπακι στην κοιλια!!!Δεν εχεις και αδικο με τα τεστακια!Μπορει να παρακολουθουσα με τεστ αλλα λιγες φορες ημουν σιγουρη για το τι εγινε.Στην τελικη ,οποτε θελαμε καναμε αγκαλιτσες... Αν θελει να ερθει...θα ερεθι στην ωρα του!

Ακριβως θα έρθει στην ώρα του.. αυτό πιστεύω κ εγώ... κ έχουμε μια ζωή ολόκληρη μπροστά να κυνηγάμε μωρά....τι μας έπιασε τέτοια βιασύνη χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημέρα καλο μήνα με πολλα σπορακια στις κοιλιτσες!  Εγω ειμαι στην 15η μερα εχω πονους στη μεση κ στη κοιλια ειναι πονοι ωορρηξίας; κ επριδη απο θερμοκρασια δεν ξερω πολλα ποσο θα πρεπει να ειναι τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ  πολυ!!!!Ποναω και λεω τι καλα!Λειτουργω!χαααχααχα

Ετσι ακριβώς ελεγα κ εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...