Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι να βγει αληθινό.. εμένα ο άντρας μου είναι πολύ αισιόδοξος κ εγώ προσπαθώ να τον προσγείωσω λίγο.. είμαι στην 23η μέρα.. 

Μια από τα ίδια κ ο δικός μου είναι σίγουρος.... Μεταξύ χτες δεν σας είπα το ευτράπελο που μου συνέβη. Κάνω το τεστ λίγο πριν φύγω για δουλειά το βλέπω έβγαλε μια γραμμή κατευθείαν παίρνω τσάντα κινητό κ ετοιμάζομαι να φύγω πήρα κ την ταινιούλα της home test (γιατί τεστ σαν τα άλλα δεν είναι μικρές τσινιουλες είναι) για να την πετάξω. Και..... Χάθηκε εξαφανίστηκε.... Έψαξα στο χαλί μέσα στην τσάντα στο μπουφάν πουθενά.... Το βράδυ χτες διαβάζω τις οδηγίες κ έλεγαν ότι το αποτέλεσμα διαβάζεται μέχρι 5 λεπτά..... Μα πόσο γκαντεμω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλέ είναι θετικό. Φουλ για επαφές... Σήμερα αύριο μεθαύριο. Τι μέρα του κύκλου είσαι? 

:)Είμαι στη 13 μέρα με κυκλο 28 ημερων περιπου , ειχα χθες επαφη , θα δω αν μπορεσω κ σημερα γιατι αυριο κ μεθαυριο δεν ειναι εφικτο γαμωτοοο :( , τελικα εχουν τη φαση τους τα τεστακια αυτα, εντομεταξυ οταν το ειδα κ κοκκινιζε χαρηκα σαν να εβλεπα τεστ εγκυμοσυνης θετικο :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Πιο θετικο απ αυτο δεν εχω δει!!! Ειναι φουλ!!! ?

αχ τι ωραια ! σευχαριστω ! για να δουμε πως θα παει κ αυτος ο μηνας ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

:)Είμαι στη 13 μέρα με κυκλο 28 ημερων περιπου , ειχα χθες επαφη , θα δω αν μπορεσω κ σημερα γιατι αυριο κ μεθαυριο δεν ειναι εφικτο γαμωτοοο :( , τελικα εχουν τη φαση τους τα τεστακια αυτα, εντομεταξυ οταν το ειδα κ κοκκινιζε χαρηκα σαν να εβλεπα τεστ εγκυμοσυνης θετικο :P:P

Κ γ. Την πρώτη φορά αυτό αισθάνθηκα...... Αν μπορείτε έχετε σήμερα τουλάχιστον... Και ελπίζουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Μια από τα ίδια κ ο δικός μου είναι σίγουρος.... Μεταξύ χτες δεν σας είπα το ευτράπελο που μου συνέβη. Κάνω το τεστ λίγο πριν φύγω για δουλειά το βλέπω έβγαλε μια γραμμή κατευθείαν παίρνω τσάντα κινητό κ ετοιμάζομαι να φύγω πήρα κ την ταινιούλα της home test (γιατί τεστ σαν τα άλλα δεν είναι μικρές τσινιουλες είναι) για να την πετάξω. Και..... Χάθηκε εξαφανίστηκε.... Έψαξα στο χαλί μέσα στην τσάντα στο μπουφάν πουθενά.... Το βράδυ χτες διαβάζω τις οδηγίες κ έλεγαν ότι το αποτέλεσμα διαβάζεται μέχρι 5 λεπτά..... Μα πόσο γκαντεμω 

Χαχαχαα δηλαδή έκανες τεστ χωρίς να δεις το αποτέλεσμα...χαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαα δηλαδή έκανες τεστ χωρίς να δεις το αποτέλεσμα...χαχχ

Εγώ ποτέ πιστεύω δεν θα πάθω κάτι τέτοιο. Κάθομαι από πάνω του. Μέχρι να περάσουν τα 5 λεπτά... Εκεί ακουνητη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ποτέ πιστεύω δεν θα πάθω κάτι τέτοιο. Κάθομαι από πάνω του. Μέχρι να περάσουν τα 5 λεπτά... Εκεί ακουνητη.. 

Mα είδα ότι τα πρώτα δευτερόλεπτα αντέ 1 λεπτό δεν είχε άλλη γραμμή... Από γοητεύτηκα κ το πήρα να το πετάξω. Κ το βράδυ διάβασα τις οδηγίες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Mα είδα ότι τα πρώτα δευτερόλεπτα αντέ 1 λεπτό δεν είχε άλλη γραμμή... Από γοητεύτηκα κ το πήρα να το πετάξω. Κ το βράδυ διάβασα τις οδηγίες.... 

Ε οκ περίμενε να έρθει η καθυστέρηση κι αν είναι ξανακάνεις... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κρατηθειτε κορίτσιααααα... Κρύψτε τα η καλύτερη λύση. Εγώ κ να θελα δεν μπορώ .. χαχα τα έχει κρύψει ο σύζυγος...

Εγώ αποφεύγω να ανοίξω την ντουλάπα..... ???? Επίτηδες.... Έχω πει μετά την Παρασκευή θα κάνω άμα σε μου έχει έρθει περίοδος μέχρι τότε... Αντε να δούμε τι θα γίνει κι αυτό τον μήνα!!! Τώρα νιώθω λίγο μουδιασμένη χαμηλά κ πονάει λίγο η μέση μου... Οπότε θα δω μέχρι το βράδυ αν συνεχιστούν πάει να πει πως αύριο θα χω περίοδο... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου για μένα ο Νοέμβρης δεν στάθηκε τυχερός!!! Όπως σας είπα είχα περίοδο στις 26 Οκτωβρίου. Επαφές στις 31 Οκτωβρίου και 11 Νοεμβρίου. Ο κύκλος μου τους τελευταίους μήνες μεγάλωσε και ξεπέρασε τις 50 μέρες. Χθες ήταν η 19η μέρα του κύκλου και μου ήρθε περίοδος. Την 19η μέρα καλά διαβάσατε. Δεν το περίμενα να μου έρθει τόοοοοσο νωρίς. Και έχω κανονικότατη ροή. Σήμερα κλαίω κρυφά από τον άντρα μου να μη με βλέπει. Τι να πω. Εύχομαι τουλάχιστον για εσάς κορίτσια μου ο μήνας αυτός να είναι τυχερός και να σας έχω φέρει γούρι. Για μένα δεν μπόρεσα!!! Δεν πειράζει.... next time.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου για μένα ο Νοέμβρης δεν στάθηκε τυχερός!!! Όπως σας είπα είχα περίοδο στις 26 Οκτωβρίου. Επαφές στις 31 Οκτωβρίου και 11 Νοεμβρίου. Ο κύκλος μου τους τελευταίους μήνες μεγάλωσε και ξεπέρασε τις 50 μέρες. Χθες ήταν η 19η μέρα του κύκλου και μου ήρθε περίοδος. Την 19η μέρα καλά διαβάσατε. Δεν το περίμενα να μου έρθει τόοοοοσο νωρίς. Και έχω κανονικότατη ροή. Σήμερα κλαίω κρυφά από τον άντρα μου να μη με βλέπει. Τι να πω. Εύχομαι τουλάχιστον για εσάς κορίτσια μου ο μήνας αυτός να είναι τυχερός και να σας έχω φέρει γούρι. Για μένα δεν μπόρεσα!!! Δεν πειράζει.... next time.

καλησπέρα , μη σε περνει απο κατω ! η θετικη σκεψη παιζει τον ρολο της κ το ξερουμε ολες ! γιατι δεν δοκιμαζεις να παρακολουθεις την ωορρηξια σου τουλαχιστον με τα τεστακια εφοσον κ ο κυκλος σου πλεον δεν ειναι σταθερος ? κ εγω πηρα τα πρωτα μου κ εκανα μια δοκιμη σημερα ειναι πολυ ευκολη διαδικασια, κ ετσι μπορεις λιγακι να εχεις πιο στοχευμενες επαφες ! σου στελνω θετικη ενεργεια κ αγκαλιτσα για να ανεβει συντομα η ψυχολογια σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Η θερμοκρασία σώματος δεν αλλάζει ανάλογα και με την θερμοκρ. περιβάλλοντος; Δηλαδή εδώ που βρίσκομαι τις προηγούμενες μέρες είχε ζέστη σχετικά με την εποχή και ξαφνικά ξεκίνησε κρύο. Η θερμοκρασια σώματος δε θα μειωθεί ελαχιστα ; Ίσως να κάνω χαζή ερώτηση αλλά έχω απορία..

Την μετράμε πάντα από το στόμα κ μόλις ξυπνήσουμε.... Κ έτσι ελέγχουμε πολλά πράγματα για την ισορροπία των ορμονών μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε άστο στη καθυστέρηση καλύτερα..... Πως νιώθεις σήμερα??? Έχεις πόνο? Εγώ τίποτα.. 

Δεν άντεξα και έκανα..  μεγάλη πικρα πηρα20181114_160927.thumb.jpg.6e8719650738d769dfdbc64c93b2662b.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Δεν άντεξα και έκανα..  μεγάλη πικρα πηρα20181114_160927.thumb.jpg.6e8719650738d769dfdbc64c93b2662b.jpg

Αχ αυτό που δεν αντέχουμε πια. Μην με βάζεις σε σκέψεις..... Και το έκανες κ απόγευμα κ εσύ... Μόνο πρωί γίνονται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσια μου! καλή επιτυχία σε όσες απέμειναν! εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, μη ξεφύγουμε από τις 28 ημέρες χάχα... μιας κ χθες είχα αρνητικό τεστακι το περίμενα. υγεία κορίτσια να έχουμε κ να προσπαθούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλησπέρα , μη σε περνει απο κατω ! η θετικη σκεψη παιζει τον ρολο της κ το ξερουμε ολες ! γιατι δεν δοκιμαζεις να παρακολουθεις την ωορρηξια σου τουλαχιστον με τα τεστακια εφοσον κ ο κυκλος σου πλεον δεν ειναι σταθερος ? κ εγω πηρα τα πρωτα μου κ εκανα μια δοκιμη σημερα ειναι πολυ ευκολη διαδικασια, κ ετσι μπορεις λιγακι να εχεις πιο στοχευμενες επαφες ! σου στελνω θετικη ενεργεια κ αγκαλιτσα για να ανεβει συντομα η ψυχολογια σου :):)

Ευχαριστώ κοπέλα μου για τα καλά σου λόγια και την συμπαράσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

γειά σας κοριτσια μου! καλή επιτυχία σε όσες απέμειναν! εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, μη ξεφύγουμε από τις 28 ημέρες χάχα... μιας κ χθες είχα αρνητικό τεστακι το περίμενα. υγεία κορίτσια να έχουμε κ να προσπαθούμε! 

Aληθει??? Τουλάχιστον κάνεις 28 ημέρες κύκλο εγώ που κάνω 35+ χάνω ευκαιρίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

γειά σας κοριτσια μου! καλή επιτυχία σε όσες απέμειναν! εγώ αδιαθετησα πρωί πρωί, μη ξεφύγουμε από τις 28 ημέρες χάχα... μιας κ χθες είχα αρνητικό τεστακι το περίμενα. υγεία κορίτσια να έχουμε κ να προσπαθούμε! 

Γεια σου κορίτσι.. προχωρά δυναμικά για το νέο κύκλο θα σου έρθει χριστουγεννιάτικο... Ποιες απομεινάμε?? @star@levanda ??κ εγώ?? @stavri καi @Hope!!!μου σε ποια μέρα είσαι κ έκανες τεστακι? Μέχρι να τη δεις μην απογοητεύσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι.. προχωρά δυναμικά για το νέο κύκλο θα σου έρθει χριστουγεννιάτικο... Ποιες απομεινάμε?? @star@levanda ??κ εγώ?? @stavri μου σε ποια μέρα είσαι κ έκανες τεστακι? Μέχρι να τη δεις μην απογοητεύσαι...

Είμαι στη 29η με  κύκλο 32 ημερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σου κορίτσι.. προχωρά δυναμικά για το νέο κύκλο θα σου έρθει χριστουγεννιάτικο... Ποιες απομεινάμε?? @star@levanda ??κ εγώ?? @stavri μου σε ποια μέρα είσαι κ έκανες τεστακι? Μέχρι να τη δεις μην απογοητεύσαι...

Ναι νομίζω εμείς μείναμε.... Εγώ είμαι 35η ημέρα του κύκλου μου.... ? Δεν νιώθω κάτι όπως είπα... Πόνος άφαντος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Είμαι στη 29η με  κύκλο 32 ημερων

Να μην απογοητεύσαι.. γιατί να δείξει θετικό 3 μέρες νωρίτερα?? ...κ απόγευμα κιόλας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ναι νομίζω εμείς μείναμε.... Εγώ είμαι 35η ημέρα του κύκλου μου.... ? Δεν νιώθω κάτι όπως είπα... Πόνος άφαντος... 

Η Κατερίνα άφαντη??κάνα νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...