Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εσύ που δουλεύεις στο μικροβιολογικό πως κ δε τρυπιεσαι κάθε μέρα να κάνεις χοριακες??? Χαχαχαα...

Χαχαχ δυστυχώς έχω πολύ δύσκολες φλέβες αλλιώς πραγματικά θα τρυπιωμουν συνεχως!!!!! Αυτό με έχει σώσειιιι χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Στο δικο μου μικροβιολογικο που δουλεύω  έχουμε 15 το tsh kai 10 to t4 τψρα δεν ξέρω σε άλλα πόσο μπορεί να το έχουν αλλά φαντάζομαι κάπου εκεί 

Θα πάρω να ρωτήσω νομίζω δεν με συμφέρει να πάω να τα γράψω σε γιατρό γιατί θα μου κοστίσει €10 έτσι κι αλλιώς και δε ξέρω αν θα μου το γράψει καν χωρίς να με δει 

Μου έδωσε κορίτσια και κάτι βιταμίνες και ένα σπρέι για το κόλπο για να βοηθήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

Θα πάρω να ρωτήσω νομίζω δεν με συμφέρει να πάω να τα γράψω σε γιατρό γιατί θα μου κοστίσει €10 έτσι κι αλλιώς και δε ξέρω αν θα μου το γράψει καν χωρίς να με δει 

Μου έδωσε κορίτσια και κάτι βιταμίνες και ένα σπρέι για το κόλπο για να βοηθήσει

Ναι δεν αξίζει να τα γράψεις έρχεται μια η άλλη με τη συμμετοχή! Τι βιταμινες σου εδωσε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Ναι δεν αξίζει να τα γράψεις έρχεται μια η άλλη με τη συμμετοχή! Τι βιταμινες σου εδωσε???

Να σου πω την αλήθεια δεν κοίταξα είναι βοηθητικές λέει για την εγκυμοσύνη

Επειδή τώρα κοιμάται ο μικρός μέσα αν θες πες μου αύριο να σου πω τη μάρκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Βρε κορίτσια με τις απογοητεύσεις σήμερα δεν θυμάμαι ποιες περιμένουν μέχρι Παρασκευή??? Μόνη μου έμεινα πάλι???? 

Και εγω Σάββατο περιμένω άλλο που βιάστηκα κ έκανα τεστ σήμερα κ έφαγα τα μούτρα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

Θα πάρω να ρωτήσω νομίζω δεν με συμφέρει να πάω να τα γράψω σε γιατρό γιατί θα μου κοστίσει €10 έτσι κι αλλιώς και δε ξέρω αν θα μου το γράψει καν χωρίς να με δει 

Μου έδωσε κορίτσια και κάτι βιταμίνες και ένα σπρέι για το κόλπο για να βοηθήσει

ΑΝ πας σε γιατρό του εοππυ δεν πληρωνεις συμμετοχή! Κλείσε ενα ραντεβού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

Λοιπόν οι βιταμίνες λέγονται babystatt fertilcare

Καλημέρα... Μια χαρά.. Κ γω κάτι παρόμοιες παίρνω.. Καλή επιτυχία!!!!!.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. 23η μέρα κ εγώ κοντεύω σιγά σιγά.. Δευτερα με Τετάρτη δεν περιμένω.. η θα σας έχω νέα , η θα με πρόλαβει κ ούτε τσα δε θα προλάβω να κάνω..χαχαα .. @star πότε θα κάνεις τεστακι ξανά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 23η μέρα κ εγώ κοντεύω σιγά σιγά.. Δευτερα με Τετάρτη δεν περιμένω.. η θα σας έχω νέα , η θα με πρόλαβει κ ούτε τσα δε θα προλάβω να κάνω..χαχαα .. @star πότε θα κάνεις τεστακι ξανά?? 

Καλημέρα... 35η ημέρα για εμένα.... Λέω Παρασκευή να κάνω ένα τεστακι. Δεν ξέρω ίσως να χει κ παραταθεί λόγω του ότι ήμουν άρρωστη τις προηγούμενες ημέρες.. Αλλά άλλοτε όταν αρρωσταινα είχα πόνους περιόδου από νωρίτερα.... Τώρα δεν έχω κάποιο πόνο... Μόνο στήθος και υγρά.... Και θερμοκρασία 36,6...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Βρε κορίτσια με τις απογοητεύσεις σήμερα δεν θυμάμαι ποιες περιμένουν μέχρι Παρασκευή??? Μόνη μου έμεινα πάλι???? 

Καλημέρα κοριτσια .. lactaki  νόμιζα ότι ήμασταν μαζί. Εγώ περιμένω Παρασκευή και σήμερα είδα στον ύπνο μου οτι εκανα τεστ και βγήκε θετικο αστα η χαρα μου απεριγραπτη οταν ξυπνησα προσγειωθηκα αποτομα ομως. Ηταν απλα ενα ακομη ονειρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια .. lactaki  νόμιζα ότι ήμασταν μαζί. Εγώ περιμένω Παρασκευή και σήμερα είδα στον ύπνο μου οτι εκανα τεστ και βγήκε θετικο αστα η χαρα μου απεριγραπτη οταν ξυπνησα προσγειωθηκα αποτομα ομως. Ηταν απλα ενα ακομη ονειρο

Αχ δηλ περιμένουμε μαζί.... Αντε κ αυτή η εβδομάδα πρέπει να κλείσει Χαρούμενα..... ? Τι έχεις εσύ από συμπτώματα γενικότερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα σας!!!  Κι εγώ κορίτσια την ίδια αγωνία έχω με εσάς... μέχρι το σαββατοκυριακο πιστεύω θα μου έχει έρθει. Το παράξενο σ αυτο τον κύκλο είναι οτι έχω υγρά σαν της ωορρηξίας ακόμα και το στήθος ατάραχο που συνήθως πονάει. Βέβαια, Δευτέρα ξεκίνησαν πονοι περιόδου συν οτι έκανα ένα τεστάκι πρώιμης ανίχνευσης και τίποτα... Επομένως έρχεται! @Starrr να τα λέμε εδώ που είναι πιο σχετικό θέμα. Είναι πολύ καλό αυτο με τη θερμοκρασια σου! Αντε να μας πεις ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια , 13η μερα σημερα για μένα , είχαμε επαφή χθες , στην 15η υποτιθεται θα ειναι η ωορρηξία μου , αλλα 15η κ 16η πολυ λίγες πιθανοτητες να εχουμε επαφη λόγο δουλειας. Περιοδο περιμενω κανονικα 29-30/11 τελος του μηνα. Ποια αλλη περιμένει εκει κοντά μαζί μου..? ήθελα να ρωτησω κατι , εγω εχω σταθερο κυκλο 27/28 ημερων κ τον προηγουμενο μήνα ειχα μια καθυστερηση χωρις λογο κ αιτια...οταν λοιπον εχουμε καθυστερηση χωρις λογο δεν μπορουμε κ ποτε να υπολογισουμε τις γονιμες μερες μας σωστα? αρα εγω που υπολογιζα πως τον προηγουμενο μηνα εχω ερθει σε επαφη τις "σωστες" μερες υπολογισα λαθος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexia85 είπε:

Καλημέρα στην όμορφη παρέα σας!!!  Κι εγώ κορίτσια την ίδια αγωνία έχω με εσάς... μέχρι το σαββατοκυριακο πιστεύω θα μου έχει έρθει. Το παράξενο σ αυτο τον κύκλο είναι οτι έχω υγρά σαν της ωορρηξίας ακόμα και το στήθος ατάραχο που συνήθως πονάει. Βέβαια, Δευτέρα ξεκίνησαν πονοι περιόδου συν οτι έκανα ένα τεστάκι πρώιμης ανίχνευσης και τίποτα... Επομένως έρχεται! @Starrr να τα λέμε εδώ που είναι πιο σχετικό θέμα. Είναι πολύ καλό αυτο με τη θερμοκρασια σου! Αντε να μας πεις ευχάριστα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ... Κ εγώ ελπίζω. Μόνο για θετικό έχω το στήθος κ την θερμοκρασία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ... Κ εγώ ελπίζω. Μόνο για θετικό έχω το στήθος κ την θερμοκρασία!!!! 

Η θερμοκρασία σώματος δεν αλλάζει ανάλογα και με την θερμοκρ. περιβάλλοντος; Δηλαδή εδώ που βρίσκομαι τις προηγούμενες μέρες είχε ζέστη σχετικά με την εποχή και ξαφνικά ξεκίνησε κρύο. Η θερμοκρασια σώματος δε θα μειωθεί ελαχιστα ; Ίσως να κάνω χαζή ερώτηση αλλά έχω απορία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια .. lactaki  νόμιζα ότι ήμασταν μαζί. Εγώ περιμένω Παρασκευή και σήμερα είδα στον ύπνο μου οτι εκανα τεστ και βγήκε θετικο αστα η χαρα μου απεριγραπτη οταν ξυπνησα προσγειωθηκα αποτομα ομως. Ηταν απλα ενα ακομη ονειρο

Μακάρι να βγει αληθινό.. εμένα ο άντρας μου είναι πολύ αισιόδοξος κ εγώ προσπαθώ να τον προσγείωσω λίγο.. είμαι στην 23η μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια .. lactaki  νόμιζα ότι ήμασταν μαζί. Εγώ περιμένω Παρασκευή και σήμερα είδα στον ύπνο μου οτι εκανα τεστ και βγήκε θετικο αστα η χαρα μου απεριγραπτη οταν ξυπνησα προσγειωθηκα αποτομα ομως. Ηταν απλα ενα ακομη ονειρο

Το έχω πάθει και εγώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ λέτε να το έκανα νωρίς;;;;;; και να μην είχε προλάβει να ανέβει η ορμόνη;;; ή απλά θέλω να ελπίζω;; 

Όντως μπορεί να μην πιάνει ακόμα την ορμόνη επειδή είναι νωρίς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Το έχω πάθει και εγώ ❤

Εγώ λέτε να κάνω?? Είμαι στην 29η μέρα αλλά πάλι νιώθω θα αδιαθετησω ωστοσω ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ πάλι μόλις πήρα στα χερια μου τα τεστ για την ωορρηξια της homest. Καταρχας τα παρηγγειλα χθες κ σημερα κ ολας μου ηρθαν ! Μιας κ περιμενω ωορρηξια γυρω στις 15 ειπα να κανω ενα τεστακι ετσι δοκιμαστικο κ ολας! η ωρα ηταν καλη συμφωνα με τις οδηγίες κ δεν αντεξα το εκανα εδω στο γραφειο για δειτε κ πειτε μου ειναι το πρωτο μου !

11.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ λέτε να κάνω?? Είμαι στην 29η μέρα αλλά πάλι νιώθω θα αδιαθετησω ωστοσω ελπιζω

Ε άστο στη καθυστέρηση καλύτερα..... Πως νιώθεις σήμερα??? Έχεις πόνο? Εγώ τίποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κ πάλι μόλις πήρα στα χερια μου τα τεστ για την ωορρηξια της homest. Καταρχας τα παρηγγειλα χθες κ σημερα κ ολας μου ηρθαν ! Μιας κ περιμενω ωορρηξια γυρω στις 15 ειπα να κανω ενα τεστακι ετσι δοκιμαστικο κ ολας! η ωρα ηταν καλη συμφωνα με τις οδηγίες κ δεν αντεξα το εκανα εδω στο γραφειο για δειτε κ πειτε μου ειναι το πρωτο μου !

11.jpg

Καλέ είναι θετικό. Φουλ για επαφές... Σήμερα αύριο μεθαύριο. Τι μέρα του κύκλου είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κ πάλι μόλις πήρα στα χερια μου τα τεστ για την ωορρηξια της homest. Καταρχας τα παρηγγειλα χθες κ σημερα κ ολας μου ηρθαν ! Μιας κ περιμενω ωορρηξια γυρω στις 15 ειπα να κανω ενα τεστακι ετσι δοκιμαστικο κ ολας! η ωρα ηταν καλη συμφωνα με τις οδηγίες κ δεν αντεξα το εκανα εδω στο γραφειο για δειτε κ πειτε μου ειναι το πρωτο μου !

11.jpg

Πιο θετικο απ αυτο δεν εχω δει!!! Ειναι φουλ!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...