Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια 29 μερα σημερα με πόνους περιοδου ελάχιστους αλλά στήθος τούμπανο..  λογικά έρθετε το αποκτώ να ειμαι έγκυος δυστηχως θα μου έρθει η καταραμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια 29 μερα σημερα με πόνους περιοδου ελάχιστους αλλά στήθος τούμπανο..  λογικά έρθετε το αποκτώ να ειμαι έγκυος δυστηχως θα μου έρθει η καταραμενη

Κ γω στήθος πρώτη φορά τώρα κ μια εβδομάδα είναι στο ύψος του κ παραπάνω μην σου πω.. ???? Και υγρά... Πόνους θα έλεγα όχι τόσο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε??? Εγώ περίοδος ακόμη..... Θερμοκρασία αντί να κατεβαίνει ανεβαίνει.... 

καλημεραααα!!! και να μην ερθει ποτε της αυτη η κυρια!!!! εγω αδιαθετησα χτες και τετοια πονο δεν εχω ξανα νιωσει ποτε ετοιμη για νοσοκομειο ημουν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

καλημεραααα!!! και να μην ερθει ποτε της αυτη η κυρια!!!! εγω αδιαθετησα χτες και τετοια πονο δεν εχω ξανα νιωσει ποτε ετοιμη για νοσοκομειο ημουν !!

Δυσμηννορια???? Μηοως έχεις κάποια κυστουλα?? Κ εγώ το χα πάθει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δυσμηννορια???? Μηοως έχεις κάποια κυστουλα?? Κ εγώ το χα πάθει.... 

τι να σου πω δεν ξερω πρωτη φορα τετοιο πραγμα ευτυχως σημερα ειναι πολυ καλυτερα και στεκομαι στην δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια κ απο μενα,  εγω 12η μέρα σήμερα , κ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου 14η εχω ωορρηξιά, σκεφτομουν μηπως πάρω τα τεστάκια για την ωορρηξια αλλα δεν ειμαι σίγουρη ισως με αγχωσουν, εντομεταξύ εμένα ο συντροφος μου δουλευει με βαρδιες κ αυτη τη βδομαδα εχει 3 βραδυνά κ σκεφτομαι πως θα τον χασουμε αυτον τον μηνα αλλα τι να κανω ρε κοριτσια ειναι κ η καθημερινοτητα τετοια που αναγκαστικα πρεπει να προσαρμοστουμε. Τα τεστακια πιο πολυ σκεφτομουν ετσι δοκιμαστικα να τα παρω, προτεινετε καποια συγκεκριμένη εταιρεία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια κ απο μενα,  εγω 12η μέρα σήμερα , κ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου 14η εχω ωορρηξιά, σκεφτομουν μηπως πάρω τα τεστάκια για την ωορρηξια αλλα δεν ειμαι σίγουρη ισως με αγχωσουν, εντομεταξύ εμένα ο συντροφος μου δουλευει με βαρδιες κ αυτη τη βδομαδα εχει 3 βραδυνά κ σκεφτομαι πως θα τον χασουμε αυτον τον μηνα αλλα τι να κανω ρε κοριτσια ειναι κ η καθημερινοτητα τετοια που αναγκαστικα πρεπει να προσαρμοστουμε. Τα τεστακια πιο πολυ σκεφτομουν ετσι δοκιμαστικα να τα παρω, προτεινετε καποια συγκεκριμένη εταιρεία ?

Εγώ παίρνω της hometest. Είναι πολύ οικονομικά κ σου δίνουν δώρο κ εγκυμοσύνης.. έρχονται πολύ γρήγορα κ νομίζω απ' ότι έχω διαβάσει είναι πιο αξιόπιστα κ από τα γνωστά .έχει τύχει να διαβάσω ότι βγήκε θετικό εγκυμοσύνης της hometest κ αρνητικό άλλης γνωστής εταιρίας.. εγώ θα σου έλεγα να το ξεκινήσεις εμένα δε Μ αγχώνει καθόλου ίσα ίσα άμα δε μπορείτε όλο το μήνα συνέχεια προσπάθειες επικεντρώνεσαι σε συγκεκριμένες μέρες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ παίρνω της hometest. Είναι πολύ οικονομικά κ σου δίνουν δώρο κ εγκυμοσύνης.. έρχονται πολύ γρήγορα κ νομίζω απ' ότι έχω διαβάσει είναι πιο αξιόπιστα κ από τα γνωστά .έχει τύχει να διαβάσω ότι βγήκε θετικό εγκυμοσύνης της hometest κ αρνητικό άλλης γνωστής εταιρίας.. εγώ θα σου έλεγα να το ξεκινήσεις εμένα δε Μ αγχώνει καθόλου ίσα ίσα άμα δε μπορείτε όλο το μήνα συνέχεια προσπάθειες επικεντρώνεσαι σε συγκεκριμένες μέρες ..

Μπήκα κ τα ειδα , σευχαριστω για την πληροφορία! όντως είναι οικονομικά, εκανα την αρχή κ πήρα τα 10 + 3τεστ εγκυμοσυνης , να δω αν με βολεψουν κ βλεπουμε ! θα μπω να κοιτάξω κ τις οδηγίες, σευχαριστώ κ πάλι ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ γω στήθος πρώτη φορά τώρα κ μια εβδομάδα είναι στο ύψος του κ παραπάνω μην σου πω.. ???? Και υγρά... Πόνους θα έλεγα όχι τόσο.. 

Ποτέ περιμένεις Εσύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ποτέ περιμένεις Εσύ??

Έκανα home test αρνητικό... 27η μέρα με κύκλο 31 ημερών. Τον επόμενο μήνα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Έκανα home test αρνητικό... 27η μέρα με κύκλο 31 ημερών. Τον επόμενο μήνα..... 

Νομίζω είναι λίγο νωρίς για σένα! εύχομαι δηλαδή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Έκανα home test αρνητικό... 27η μέρα με κύκλο 31 ημερών. Τον επόμενο μήνα..... 

Περίμενε λίγο ακόμα νωρίς είναι.. μην απελπίζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομίζω... Το πήρα ήδη απόφαση.... Θα έβγαινε τουλάχιστον άχνη γραμμή.... Τι άλλο να κάνω;;; βρήκα ακριβώς τις ώρες ωορηξιας με υπέρηχο.... Δεν μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω θα κάνω τον επόμενο μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Δε νομίζω... Το πήρα ήδη απόφαση.... Θα έβγαινε τουλάχιστον άχνη γραμμή.... Τι άλλο να κάνω;;; βρήκα ακριβώς τις ώρες ωορηξιας με υπέρηχο.... Δεν μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω θα κάνω τον επόμενο μήνα. 

Μη στεναχωριέσαι και εγώ έτοιμη ν αδιαθετησω ειμαι όποτε μην απελπίζεσαι τον επόμενο μήνα και χαλαρααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Μη στεναχωριέσαι και εγώ έτοιμη ν αδιαθετησω ειμαι όποτε μην απελπίζεσαι τον επόμενο μήνα καισου χαλαρααα

Σου εύχομαι να Μην αδιαθετησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ για την ευχουλα αλλά θ αδιαθετησω ειμαι 100% σιγουρη αλλά δεν το βάζω κατω την επκμενη η την μεθεπομενη οποτε ερθει τελος παντων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ για την ευχουλα αλλά θ αδιαθετησω ειμαι 100% σιγουρη αλλά δεν το βάζω κατω την επκμενη η την μεθεπομενη οποτε ερθει τελος παντων.

Κορίτσια μου γύρισα κι εγώ από το γυναικολόγο κι εγώ πάω για τον επόμενο μήνα γιατί η ωορρηξία έγινε πριν από δύο μέρες οπότε δεν τη πετύχαμε όλα όμως καλά κάνω ωορρηξία τα πονακια φυσιολογικα 

Θα τσεκαρω και το θυροειδή τον άλλο μήνα γιατί αν μείνω καλό είναι να είναι ρύθμισμενο και μου έδωσε και κάποια πράγματα για να με βοηθήσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια κ απο μενα,  εγω 12η μέρα σήμερα , κ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου 14η εχω ωορρηξιά, σκεφτομουν μηπως πάρω τα τεστάκια για την ωορρηξια αλλα δεν ειμαι σίγουρη ισως με αγχωσουν, εντομεταξύ εμένα ο συντροφος μου δουλευει με βαρδιες κ αυτη τη βδομαδα εχει 3 βραδυνά κ σκεφτομαι πως θα τον χασουμε αυτον τον μηνα αλλα τι να κανω ρε κοριτσια ειναι κ η καθημερινοτητα τετοια που αναγκαστικα πρεπει να προσαρμοστουμε. Τα τεστακια πιο πολυ σκεφτομουν ετσι δοκιμαστικα να τα παρω, προτεινετε καποια συγκεκριμένη εταιρεία ?

Εγώ παίρνω της hometest. Είναι πολύ οικονομικά κ σου δίνουν δώρο κ εγκυμοσύνης.. έρχονται πολύ γρήγορα κ νομίζω απ' ότι έχω διαβάσει είναι πιο αξιόπιστα κ από τα γνωστά .έχει τύχει να διαβάσω ότι βγήκε θετικό εγκυμοσύνης της hometest κ αρνητικό άλλης γνωστής εταιρίας.. εγώ θα σου έλεγα να το ξεκινήσεις εμένα δε Μ αγχώνει καθόλου ίσα ίσα άμα δε μπορείτε όλο το μήνα συνέχεια προσπάθειες επικεντρώνεσαι σε συγκεκριμένες μέρες ..

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αύριο με μεθαύριο είχα υπολογίσει..... Τώρα δεν ξέρω ακριβώς... 

Ποιες μεριμενουν μαζί μου η προς το τέλος του μηνα?? Εγώ είμαι 19-21 περίπου.. τι γίνεται όλες σήμερα τι απογοητεύση είναι αυτή... Όχι ότι έχω πάω πίσω .. προσπαθώ να λέω στον εαυτό μου πως δεν υπάρχουν συμπτώματα κ πως θα αδιάθετησω.. γιατί κάθε μέρα έχω πόνους περιόδου φεύγουν έρχονται...ούτε τεστ δε θα προλάβω να κάνω Μ φαίνεται.. κάποια όμως πρέπει να μείνει έστω 1 για να κλείσει ο μήνας βρε παιδιά ευχάριστα κ να λιγοστεύουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ παίρνω της hometest. Είναι πολύ οικονομικά κ σου δίνουν δώρο κ εγκυμοσύνης.. έρχονται πολύ γρήγορα κ νομίζω απ' ότι έχω διαβάσει είναι πιο αξιόπιστα κ από τα γνωστά .έχει τύχει να διαβάσω ότι βγήκε θετικό εγκυμοσύνης της hometest κ αρνητικό άλλης γνωστής εταιρίας.. εγώ θα σου έλεγα να το ξεκινήσεις εμένα δε Μ αγχώνει καθόλου ίσα ίσα άμα δε μπορείτε όλο το μήνα συνέχεια προσπάθειες επικεντρώνεσαι σε συγκεκριμένες μέρες ..

 

Ποιες μεριμενουν μαζί μου η προς το τέλος του μηνα?? Εγώ είμαι 19-21 περίπου.. τι γίνεται όλες σήμερα τι απογοητεύση είναι αυτή... Όχι ότι έχω πάω πίσω .. προσπαθώ να λέω στον εαυτό μου πως δεν υπάρχουν συμπτώματα κ πως θα αδιάθετησω.. γιατί κάθε μέρα έχω πόνους περιόδου φεύγουν έρχονται...ούτε τεστ δε θα προλάβω να κάνω Μ φαίνεται.. κάποια όμως πρέπει να μείνει έστω 1 για να κλείσει ο μήνας βρε παιδιά ευχάριστα κ να λιγοστεύουμε..

Εγώ περιμένω μετά από εσένα 22-23/11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η levanda είπε:

Εγώ περιμένω μετά από εσένα 22-23/11.

Εγώ λέτε να το έκανα νωρίς;;;;;; και να μην είχε προλάβει να ανέβει η ορμόνη;;; ή απλά θέλω να ελπίζω;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ λέτε να το έκανα νωρίς;;;;;; και να μην είχε προλάβει να ανέβει η ορμόνη;;; ή απλά θέλω να ελπίζω;; 

εσύ έχεις πιθανότητες. ήταν πραγματικά νωρίς. κ τα συγκεκριμένα δεν φημίζονται ότι ανιχνεύουν κ γρήγορα, μόνο μετά την καθυστέρηση έχω ακούσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

εσύ έχεις πιθανότητες. ήταν πραγματικά νωρίς. κ τα συγκεκριμένα δεν φημίζονται ότι ανιχνεύουν κ γρήγορα, μόνο μετά την καθυστέρηση έχω ακούσει 

Αχ μακάρι!!!!! Γιατί πραγματικά το είχα πιο σίγουρο μέσα μου. Ας περιμένω λοιπόν.... Η θα έρθει η περίοδος η θα έρθει μωρό.... Χαχα♥️?♥️?♥️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...