Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Κατερινα εμενα μου εχει τυχει αλλα δεν σημαινε τιποτα.. ελπιζω σε σενα ναι!

Από τι ήταν σε σένα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Μυκητες

Έβγαζες συνέχεια? Γιατί εγώ τώρα το πρόσεξα.... Είχες κι άλλα συμπτώματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να κάνω μια ερώτηση όταν αλλάζει η σελίδα πχ τώρα είμαστε στην 50 κ πατάω προηγούμενη για να δω την 49 γράφει loading κ δεν γυρνάει ποτέ. Πως μπορώ να δω τις προηγούμενες σελίδες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Βρε κορίτσια να κάνω μια ερώτηση όταν αλλάζει η σελίδα πχ τώρα είμαστε στην 50 κ πατάω προηγούμενη για να δω την 49 γράφει loading κ δεν γυρνάει ποτέ. Πως μπορώ να δω τις προηγούμενες σελίδες;;; 

Και εμένα το ίδιο από την αρχή που μπήκα στο φόρουμ. παρακολουθώ τις συζητήσεις από τα mail.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η levanda είπε:

Και εμένα το ίδιο από την αρχή που μπήκα στο φόρουμ. παρακολουθώ τις συζητήσεις από τα mail.

Κάποιος να βοηθήσει;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Κάποιος να βοηθήσει;;; 

Πατάς επόμενο ή προηγούμενο και μετά κανεις ανανέωση σελίδας και στα βγάζει κανονικά. Κι εμένα μου το κάνει από την αρχή που μπήκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Δεν το έχω ξανακούσει. Δλδ ποια είναι τα καθήκοντα σου;; ενδιαφέρον 

Σύμφωνα με αιτήσεις γονέων... Μας καλούν... Κ έχω πχ φέτος 2 παιδιά με προβλήματα υγείας. Συν τα υπόλοιπα για πρώτες βοήθειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Βρε κορίτσια να κάνω μια ερώτηση όταν αλλάζει η σελίδα πχ τώρα είμαστε στην 50 κ πατάω προηγούμενη για να δω την 49 γράφει loading κ δεν γυρνάει ποτέ. Πως μπορώ να δω τις προηγούμενες σελίδες;;; 

ουτε εγω μπορω ν τις δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε??? Εγώ περίοδος ακόμη..... Θερμοκρασία αντί να κατεβαίνει ανεβαίνει.... 

Καλημερα!Καφεδακι πρωινο.Εχεις ακομα ελπιδες...Περιμενε μεχρι να εξαντληθουν οι ημερες και κανε μετα αλλο τεστ!Καλη επιτυχιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .. @star μακάρι όλα καλά θα πάνε απλά δεν έδειξε ακόμα το τεστ .ασε να περάσουν οι μέρες που πρέπει.. εγώ συνεχίζω 22η μέρα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου! εγώ έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό. τέτοια ψυχραιμία δεν την περίμενα! αύριο θα αδιαθετησω λοιπόν. κ προχωράμε. καλή επιτυχία στις υπόλοιπες εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

καλημέρα κορίτσια μου! εγώ έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό. τέτοια ψυχραιμία δεν την περίμενα! αύριο θα αδιαθετησω λοιπόν. κ προχωράμε. καλή επιτυχία στις υπόλοιπες εύχομαι ολόψυχα! 

Μπήκες κ συ στο πειρασμό δηλ.... Καλημέρα..... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Βρε κορίτσια να κάνω μια ερώτηση όταν αλλάζει η σελίδα πχ τώρα είμαστε στην 50 κ πατάω προηγούμενη για να δω την 49 γράφει loading κ δεν γυρνάει ποτέ. Πως μπορώ να δω τις προηγούμενες σελίδες;;; 

Όταν πας στην προηγούμενη σελίδα και σου βγάζει loading κατέβασε προς τα κάτω για να κάνει ανανέωση και στα δείχνει μετά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αχ βρε κορίτσια τι έγινε όλες... Ευχομαι να είναι σε όλες λάθος.. κανονίστε   ο μήνας πρεπει να κλείσει με εγκυμοσύνη..

Εγώ όλη τη νύχτα πόνους περιόδου. Θα αδιαθετησω έτσι νιώθω. 27η μέρα σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ όλη τη νύχτα πόνους περιόδου. Θα αδιαθετησω έτσι νιώθω. 27η μέρα σήμερα. 

Εγώ τίποτα. Εξαφανισμενος ο πόνος. Εδώ ανησυχώ που δνε πονάω. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ όλη τη νύχτα πόνους περιόδου. Θα αδιαθετησω έτσι νιώθω. 27η μέρα σήμερα. 

Πόνους περιόδου χθες πιο έντονους απ' ότι σήμερα.. πόνο στη μέση από χθες κ σήμερα πιο έντονα κ το βράδυ ξύπνησα γιατί πονούσα στη μέση... Επίσης αυτό που παρατηρησα πρώτη φορά είναι ότι ένα σημείο στα ούλα μου είναι ερεθισμένο από χθες .. ποτέ δεν είχα θέμα.. τι να πω άνετα Μ όλα αυτά αδιάθετω όμως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου ένα πρέπει να καταλάβουμε. δεν υπάρχουν συμπτώματα. εμένα αυτό το μήνα ματωνε συνέχεια η μύτη μου κ σήμερα μ είπαν ότι είναι συμπτωμα. επίσης η μέση μου δεν με πονάει ποτέ μα ποτέ. πρώτη φορά το έχω αυτό. κ πριν μέρες ζαλίστηκα τόσο πολύ π η φίλη μου τρόμαξε.θα μπορούσαν να είναι συμπτώματα όλα αυτά. κ αν ήμουν έγκυος θα το πιστεύαμε όλες τώρα. τεστ αρνητικό όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...