Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια κ απο μένα, εγω ειμαι στη δευτερη μέρα καθυστερησης με εντονους πονους εδω κ μερες στην κοιλια κ πρησμενο στηθος, σήμερα ειδα στο σκουπισμα μόνο να αχνοφαινεται λίγο καφε , τοσο λιγο που μονο με μεγενθυτικο φακο μπορουσες να το διακρινεις ! :P

εκνευρίζομαι γιατι ξερω πως θαρθει περιοδος, το νιωθω ,απλα θελει να μου σπασει τα νευρα ! Αντε να ερθει να τελειωνουμε !! ? χάλια τα νεύρα μου [smilie=dontknow.gi:

Κορίτσι κανε τεστ Γιατί εγώ την πρώτη μέρα καθυστέρησης είχα τα ίδια συμπτώματα με εσένα με την μόνη διαφορά ότι είχα 3 σταγόνες μεγάλες καφέ αιμακαι ήμουν εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, 

εγώ αύριο θα είμαι στη 10η μέρα του κύκλου κ θα ξεκινήσω κ τα τεστάκια ωορρηξίας... εγώ θα σας ενημερώσω προς το τέλος του μήνα στις 21 περίπου... θα έχουμε πολλεεεεες εγκυμοσύνες μέχρι τότε βλέπω.!!! περιμένετε πολλέςςςςς..!!! αντε αντε είπαμε αυτός ο μήνας ειναι ο τυχερός μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα!όπως όλες έτσι κι εγώ είμαι στην προσπάθεια για μωράκι!λοιπόν είμαι στην 6η μερα καθυστερησης..δεν εχω κανενα μα κανενα συμπτωμα μονο πονακια στην κοιλια και αυτα οχι συνεχεια!παντα πριν την αναμενομενη περιοδο ειχα 4-5 μερες πριν πονους σε κοιλια και στηθος.Αυτη τη φορα το στηθος τιποτα και αυτο μου εκανε εντυπωση.Εκανα που λετε την 2 μερα ενα τεστ και φυσικα αρνητικο.βεβαια το εκανα δυο ωρες μετα αφου ειχα παει ηδη τουαλετα.οσο συνεχιζεται η καθυστερηση ειχα ελπιδες!σημερα δεν κρατηθηκα και εκανα αλλο ενα το οποιο μετα απο 10 λεπτα σα να φαινοταν κατι αχνο...το εβαζα στο φως δεν φαινοταν,εβγαινα στο μπαλκονι φαινοταν.δε ξερω τι να πω...ισως και να το δημιουργω ολο αυτο μονη μου απο την λαχταρα!γιατι λεω 6 μερες καθυστερηση δεν υπαρχει περιπτωση να εδειχνε ουτε αχνο ουτε μετα απο 10 λεπτα!εσεις τι λετε??ευχαριστω εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gina34 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα!όπως όλες έτσι κι εγώ είμαι στην προσπάθεια για μωράκι!λοιπόν είμαι στην 6η μερα καθυστερησης..δεν εχω κανενα μα κανενα συμπτωμα μονο πονακια στην κοιλια και αυτα οχι συνεχεια!παντα πριν την αναμενομενη περιοδο ειχα 4-5 μερες πριν πονους σε κοιλια και στηθος.Αυτη τη φορα το στηθος τιποτα και αυτο μου εκανε εντυπωση.Εκανα που λετε την 2 μερα ενα τεστ και φυσικα αρνητικο.βεβαια το εκανα δυο ωρες μετα αφου ειχα παει ηδη τουαλετα.οσο συνεχιζεται η καθυστερηση ειχα ελπιδες!σημερα δεν κρατηθηκα και εκανα αλλο ενα το οποιο μετα απο 10 λεπτα σα να φαινοταν κατι αχνο...το εβαζα στο φως δεν φαινοταν,εβγαινα στο μπαλκονι φαινοταν.δε ξερω τι να πω...ισως και να το δημιουργω ολο αυτο μονη μου απο την λαχταρα!γιατι λεω 6 μερες καθυστερηση δεν υπαρχει περιπτωση να εδειχνε ουτε αχνο ουτε μετα απο 10 λεπτα!εσεις τι λετε??ευχαριστω εκ των προτέρων!

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Τα τεστάκια εγώ δεν τα πολύ εμπιστεύομαι θα σου έλεγα να κάνεις μια βχοριακη που θα δείξει σίγουρα αποτέλεσμα! Εύχομαι να ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ! !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Τα τεστάκια εγώ δεν τα πολύ εμπιστεύομαι θα σου έλεγα να κάνεις μια βχοριακη που θα δείξει σίγουρα αποτέλεσμα! Εύχομαι να ΕΊΝΑΙ ΘΕΤΙΚΌ! !!!!!

Σε ευχαριστω πολυ!καλως σας βρηκα!μακαρι Maroulli και σε σενα ευχομαι οτι επιθυμεις συντομα να το αποκτησεις!απλα επειδη προσπαθουμε πολυ καιρο ειμαι λιγακι μπερδεμενη και απογοητευμενη!επειδη υπαρχει η καθυστερηση και το τεστ σημερα αρνητικο το εχω αποκλεισει λιγακι...μακαρι να γινει ενα θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

Eγώ για αρχή θα τις κάνω στον φαρμακοποιό γτ ο άντρας μου είναι φοβιατσιάρης!!!Αύριο θα ξέρουμε αλλά κ με σπερματέγχυση να πάω δν με πειράζει!!Πάλι θα τα λέμε τα νεάκια μας!!!

Ολα καλα θα πανε!Θα δεις!Ειτε ετσι ειτε αλλιως να εισαι οσο περισσοτερο μπορεις ηρεμη και αισιοδοξη.Οσο προσπαθουμε , θα ελπιζουμε και θα ονειρευομαστε!Και οσο ονειρευομαστε ,το ονειρο θα ερθει να μας αγκαλιασει!~Προσπαθω 3 χρονια με μια βιοχημικη στο ιστορικο μου και τιποτα αλλο.Πιστευω ομως οτι καποια στιγμη θα δω χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημερα κοροτσια μου, εγώ δυστυχώς για ακόμη μια φορά αδιαθετησα. Ήρθαν τα πρώτα καφέ, οπότε αύριο θα μου έρθει...συνεπής η κυρία πάντως ?5 μήνες προσπάθεια χωρίς αποτέλεσμα...πάμε για τον έκτο μήνα. Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες σας. Θα μπαίνω ν βλέπω τα νέα σας.

Τόσο νωρίς περίμενες λενακι???σε μερικές μέρες θα μου έρθει κι εμένα! Είναι μαθηματικά βέβαιο. ....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ολα καλα θα πανε!Θα δεις!Ειτε ετσι ειτε αλλιως να εισαι οσο περισσοτερο μπορεις ηρεμη και αισιοδοξη.Οσο προσπαθουμε , θα ελπιζουμε και θα ονειρευομαστε!Και οσο ονειρευομαστε ,το ονειρο θα ερθει να μας αγκαλιασει!~

Το περιέγραψες πολύ όμορφα!!Ναι εγώ δυστυχώς είμαι κ κάπως απαισιόξος χαρακτήρας!!Βάζω πάντα το άσχημο σενάριο για να μην απογοητευτώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gina34 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα!όπως όλες έτσι κι εγώ είμαι στην προσπάθεια για μωράκι!λοιπόν είμαι στην 6η μερα καθυστερησης..δεν εχω κανενα μα κανενα συμπτωμα μονο πονακια στην κοιλια και αυτα οχι συνεχεια!παντα πριν την αναμενομενη περιοδο ειχα 4-5 μερες πριν πονους σε κοιλια και στηθος.Αυτη τη φορα το στηθος τιποτα και αυτο μου εκανε εντυπωση.Εκανα που λετε την 2 μερα ενα τεστ και φυσικα αρνητικο.βεβαια το εκανα δυο ωρες μετα αφου ειχα παει ηδη τουαλετα.οσο συνεχιζεται η καθυστερηση ειχα ελπιδες!σημερα δεν κρατηθηκα και εκανα αλλο ενα το οποιο μετα απο 10 λεπτα σα να φαινοταν κατι αχνο...το εβαζα στο φως δεν φαινοταν,εβγαινα στο μπαλκονι φαινοταν.δε ξερω τι να πω...ισως και να το δημιουργω ολο αυτο μονη μου απο την λαχταρα!γιατι λεω 6 μερες καθυστερηση δεν υπαρχει περιπτωση να εδειχνε ουτε αχνο ουτε μετα απο 10 λεπτα!εσεις τι λετε??ευχαριστω εκ των προτέρων!

Κανε μια χοριακη κοπελα μου!Κι εγω με τα τεστακια την εχω πατησει απειρες φορες.Ειναι βεβαια πιο οικονομικα ,αλλα ξερεις ποσες γραμουλες εχω δει ροζ;; Αστα...Σου ευχομαι καλη επιτυχια και μια ωραιοτατη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Το περιέγραψες πολύ όμορφα!!Ναι εγώ δυστυχώς είμαι κ κάπως απαισιόξος χαρακτήρας!!Βάζω πάντα το άσχημο σενάριο για να μην απογοητευτώ!!!

Και που να δω χοριακη ,τοτε να δεις περιγραφες!χαχαχχα!Ποιητρια θα γινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Και που να δω χοριακη ,τοτε να δεις περιγραφες!χαχαχχα!Ποιητρια θα γινω!

χαχχαχαχ όντωςςςς!!ο Coelho της παρεούλας μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

χαχχαχαχ όντωςςςς!!ο Coehlo της παρεούλας μας!!!!

xaxaxaxxax!Με εκανες και γελασα ,να εισαι καλα!Τα φιλια μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κανε μια χοριακη κοπελα μου!Κι εγω με τα τεστακια την εχω πατησει απειρες φορες.Ειναι βεβαια πιο οικονομικα ,αλλα ξερεις ποσες γραμουλες εχω δει ροζ;; Αστα...Σου ευχομαι καλη επιτυχια και μια ωραιοτατη χοριακη

Σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι ολες μας συντομα να εχουμε μια τεραστια χοριακη!Γενικα ειμαι απελπισμενη ειναι και η ηλικια τετοια που νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος δυσκολευει περισσοτερο!!!απο τη μια σκεφτομαι αυτο και απο την αλλη οτι βρεξει ας κατεβασει!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τόσο νωρίς περίμενες λενακι???σε μερικές μέρες θα μου έρθει κι εμένα! Είναι μαθηματικά βέβαιο. ....!!!!

 Ναι ΕΓΑ μου, μου ήρθε τελικά και ροή τώρα πιο μεγάλη. Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί τελείως...είτε προσπαθούμε είτε όχι δεν έχουμε αποτέλεσμα. Καλά αποτελέσματα σε όλες εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

 Ναι ΕΓΑ μου, μου ήρθε τελικά και ροή τώρα πιο μεγάλη. Δεν ξέρω έχω απογοητευτεί τελείως...είτε προσπαθούμε είτε όχι δεν έχουμε αποτέλεσμα. Καλά αποτελέσματα σε όλες εύχομαι...

Αλήθεια? Πφ. Δεν πειράζει. Ελπίζω να κλείσει καλά ο μήνας Νοέμβριος. Να χουμε ένα παραγωγικό μήνα... Εγώ 22η ημέρα κ νιώθω σαν να χει γίνει μια μάζα η μήτρα μου. Δεν ξέρω νιώθω Παράξενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια? Πφ. Δεν πειράζει. Ελπίζω να κλείσει καλά ο μήνας Νοέμβριος. Να χουμε ένα παραγωγικό μήνα... Εγώ 22η ημέρα κ νιώθω σαν να χει γίνει μια μάζα η μήτρα μου. Δεν ξέρω νιώθω Παράξενα..

Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και όλα αυτά που αισθάνεσαι να είναι συμπτωματα εγκυμοσύνης. Από τις δύο φορές τις προηγούμενες που έμεινα έγκυος, θυμάμαι τη πρώτη, είχα πάρα πολύ φούσκωμα σχεδόν μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο, να φανταστείς δεν μου χωρούσαν τα παντελόνια. Τη δεύτερη φορά δεν είχα κανένα συμπτωμα, μόνο λίγο το στήθος μου είχε πρηστεί. Δεν ξέρω τα συμπτώματα είναι τόσο ίδια με της περιόδου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και όλα αυτά που αισθάνεσαι να είναι συμπτωματα εγκυμοσύνης. Από τις δύο φορές τις προηγούμενες που έμεινα έγκυος, θυμάμαι τη πρώτη, είχα πάρα πολύ φούσκωμα σχεδόν μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο, να φανταστείς δεν μου χωρούσαν τα παντελόνια. Τη δεύτερη φορά δεν είχα κανένα συμπτωμα, μόνο λίγο το στήθος μου είχε πρηστεί. Δεν ξέρω τα συμπτώματα είναι τόσο ίδια με της περιόδου... 

Άστα μπερδεύουν εύκολα. Κ γω σήμερα η κοιλιά μου είναι σα να είμαι 5 μηνών έγκυος. Έχω φυσικά ξεκουμπωτο το πρώτο κουμπί. Το στήθος οκ όπως κάθε φορά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gina34 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι ολες μας συντομα να εχουμε μια τεραστια χοριακη!Γενικα ειμαι απελπισμενη ειναι και η ηλικια τετοια που νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος δυσκολευει περισσοτερο!!!απο τη μια σκεφτομαι αυτο και απο την αλλη οτι βρεξει ας κατεβασει!!???

Ποσο εισαι αν δεν ειμαι αδιακριτη;Εγω 41 αλλα ελπίζω ακόμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελευταία μέρα του μήνα κορίτσια μου.. από αύριο ο Μήνας μας... θα λιγοστέψουμε .. γιατί όχι ...όλες μαζί να μπούμε στην ομάδα "νέες καλοκαιρινές μανούλες".. καμιά δε θα μείνει πίσω αυτό το μήνα.. πάμε δυναμικά και σύντομα θα γίνει το θαυματάκι που τόσο λαχταράμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τελευταία μέρα του μήνα κορίτσια μου.. από αύριο ο Μήνας μας... θα λιγοστέψουμε .. γιατί όχι ...όλες μαζί να μπούμε στην ομάδα "νέες καλοκαιρινές μανούλες".. καμιά δε θα μείνει πίσω αυτό το μήνα.. πάμε δυναμικά και σύντομα θα γίνει το θαυματάκι που τόσο λαχταράμε...

Ωραια το ειπες!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τελευταία μέρα του μήνα κορίτσια μου.. από αύριο ο Μήνας μας... θα λιγοστέψουμε .. γιατί όχι ...όλες μαζί να μπούμε στην ομάδα "νέες καλοκαιρινές μανούλες".. καμιά δε θα μείνει πίσω αυτό το μήνα.. πάμε δυναμικά και σύντομα θα γίνει το θαυματάκι που τόσο λαχταράμε...

Αχ Μακάρι!!! Τουλάχιστον 2 3 πρέπει να μείνουν τον Νοέμβριο και μετά πάμε για τα Χριστούγεννα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που είπαμε για Χριστούγεννα..... Εσείς κορίτσια πότε στολίζετε????. Εγώ λέω φέτος να στολίσω νωρίτερα για να αλλάξει κ η διάθεση μο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τώρα που είπαμε για Χριστούγεννα..... Εσείς κορίτσια πότε στολίζετε????. Εγώ λέω φέτος να στολίσω νωρίτερα για να αλλάξει κ η διάθεση μο!! 

Εγώ Νοέμβριο πάντα χάχα.. σε δύο εβδομάδες θα έχω στολίσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Τώρα που είπαμε για Χριστούγεννα..... Εσείς κορίτσια πότε στολίζετε????. Εγώ λέω φέτος να στολίσω νωρίτερα για να αλλάξει κ η διάθεση μο!! 

Εγώ πέρυσι 1η χρόνια που μπήκαμε σπίτι μας.. στολισα του Αγίου Νικολάου περίπου... Το σκέφτομαι κ εγώ για πιο νωρίς έτσι να το χαρώ... Να είναι το κλίμα κ πιο εορταστικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τώρα που είπαμε για Χριστούγεννα..... Εσείς κορίτσια πότε στολίζετε????. Εγώ λέω φέτος να στολίσω νωρίτερα για να αλλάξει κ η διάθεση μο!! 

Ωραια ιδεα ενα στολισμενο σπιτι φερνει χαρα. Εγω συνηθος αργω τον Δεκεμβρη στολιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...