Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Περαστικά!!!! ? 

Ο πονοκέφαλος είναι που με πειράζει περισσότερο παρά το συνάχι. Η ζάλη σου έχει ξανά τύχει πριν τη περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η levanda είπε:

εντωμεταξύ αρρώστησα πάλι! ?

Εγώ παίρνω τα πάντα. Αν ξανά αρρωστήσω δηλ τάξει... Τώρα νιώθω ένα μούδιασμα στη μήτρα... Δε ξέρω τι είναι αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ πάλι από το μεσημέρι από τις 2 δουλεύω κάνω ιδιαίτερα ειμαι εκπαιδευτικος. Κ ακόμα σε μάθημα είμαι. Ένιωσα 2 φορές ζάλη... Σαν να θέλω να κάτσω σαν να χάνω τον κόσμο. Τι να πω;; μπορεί να είναι κ της περιόδου 

κι εγώ μόλις μπήκα σπίτι από τις 7:30 σήμερα στη δουλειά. θα κάνεις τεστ αύριο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ παίρνω τα πάντα. Αν ξανά αρρωστήσω δηλ τάξει... Τώρα νιώθω ένα μούδιασμα στη μήτρα... Δε ξέρω τι είναι αυτό. 

Μούδιασμα, Ε? Δεν μου έχει τύχει. Μακάρι να είναι σημάδι θετικό!? 

Ποιες περιμένουμε αυτές τις μέρες να κάνουν τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Μούδιασμα, Ε? Δεν μου έχει τύχει. Μακάρι να είναι σημάδι θετικό!? 

Ποιες περιμένουμε αυτές τις μέρες να κάνουν τεστ? 

Εγώ θα ξανά κάνω... Η @Hope!!! H @Katerina1993.. Δε θυμάμαι ποιες άλλες. Νομίζω αυτές τις μέρες, μέχρι Παρασκευή είμαστε εμείς!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Πολλοί εκπαιδευτικοί μαζευτήκαμε εδώ!!!

Κ εγώ κ εγώ... Αδιοριστη βεβαίως βεβαίως...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ κ εγώ... Αδιοριστη βεβαίως βεβαίως...χαχα

Κ γω γω αναπληρώτρια σχολική νοσηλεύτρια βέβαια.. Αλλά αναπληρώτρια σε σχολείο... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα το ξενέρωμά μου σήμερα, αλλά ευτυχώς το ξεπερνω γρήγορα! Πάντως τα τεστακια ωορρηξιας κι αυτό τον μήνα μέσα έπεσαν. 16 μέρες μετά η περίοδος, όπως κι Οκτώβρη! Δεν σου αφήνουν περιθώρια να ελπίζεις Χαχαχα! Αντε, να ακούσουμε κανένα ευχάριστο μέχρι τέλη του μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Έφαγα το ξενέρωμά μου σήμερα, αλλά ευτυχώς το ξεπερνω γρήγορα! Πάντως τα τεστακια ωορρηξιας κι αυτό τον μήνα μέσα έπεσαν. 16 μέρες μετά η περίοδος, όπως κι Οκτώβρη! Δεν σου αφήνουν περιθώρια να ελπίζεις Χαχαχα! Αντε, να ακούσουμε κανένα ευχάριστο μέχρι τέλη του μήνα! 

Θα ξαναπάρεις κι αυτόν τον μήνα τεστ ωορρηξιας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrτελικά κι η θερμοκρασία ήταν δείκτης.. Από 36,9 κατέβηκε σήμερα 36,5, οπότε μάλλον η δική μου βασική είναι κάπου εκεί.. Θα την παρακολουθήσω σε αυτόν τον κύκλο από την αρχή! Και να μην δεις θετικό εγκυμοσύνης, μόνο που στρώνεις τον κύκλο σου και νιώθεις καλύτερα, σημαίνει πως προετοιμάζεις το πεδίο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θα ξαναπάρεις κι αυτόν τον μήνα τεστ ωορρηξιας??? 

Δεν μου έχουν καν τελειώσει του Σεπτεμβρίου. Γιατί κάνω δύο τρία, καταλαβαίνω τις μέρες και πέφτω μέσα. Παρήγγειλα κι άλλα βέβαια, 10 όμως όχι 20. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Starrrτελικά κι η θερμοκρασία ήταν δείκτης.. Από 36,9 κατέβηκε σήμερα 36,5, οπότε μάλλον η δική μου βασική είναι κάπου εκεί.. Θα την παρακολουθήσω σε αυτόν τον κύκλο από την αρχή! Και να μην δεις θετικό εγκυμοσύνης, μόνο που στρώνεις τον κύκλο σου και νιώθεις καλύτερα, σημαίνει πως προετοιμάζεις το πεδίο ?

Ναι κ εγώ αυτό σκέφτομαι. Ότι ετοιμάζω καλύτερο πεδίο για ένα υγιές έμβρυο... ??? Μακαρι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στην ομάδα! Έγινα μέλος γιατί διαβάζοντας τις συζητήσεις σας πήρα κουράγιο για τις δικές μας προσπάθειες! Χάρηκα πολύ για τις κοπέλες που τα κατάφεραν και εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι και για μένα ο τυχερός! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

κι εγώ μόλις μπήκα σπίτι από τις 7:30 σήμερα στη δουλειά. θα κάνεις τεστ αύριο; 

Δε ξέρω με τρώει.... Θα έρθουν τα τεστ αύριο. Φοβάμαι από την μία.... Αλλά από την άλλη καλύτερα να ξέρω κ ας στεναχωρήθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ γω γω αναπληρώτρια σχολική νοσηλεύτρια βέβαια.. Αλλά αναπληρώτρια σε σχολείο... ?

Δεν το έχω ξανακούσει. Δλδ ποια είναι τα καθήκοντα σου;; ενδιαφέρον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Εγώ εδώ και 11 χρόνια διορισμένη. Πιο μπροστά δούλευα για χρόνια σε φροντιστήρια.

Αχ!!! Τι ωραία που είσαι διορισμενη... Το όνειρο μου είναι αλλά δυστυχώς είμαι η γενιά της άδικης Ελλάδας. Πήρα πτυχίο το 2010 δλδ μέσα στην κρίση.... Τωρα κάνω μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης μήπως ποτέ με πάρουν αναπληρώτρια αλλά σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια... Τι κάνετε?  Έχω μια απορία.... Πριν που πήγα τουαλέτα στα ούρα είχα κάτι άσπρα κομμάτια.... Έχει τύχει σε καμία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Τι κάνετε?  Έχω μια απορία.... Πριν που πήγα τουαλέτα στα ούρα είχα κάτι άσπρα κομμάτια.... Έχει τύχει σε καμία? 

Κατερινα εμενα μου εχει τυχει αλλα δεν σημαινε τιποτα.. ελπιζω σε σενα ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Αχ!!! Τι ωραία που είσαι διορισμενη... Το όνειρο μου είναι αλλά δυστυχώς είμαι η γενιά της άδικης Ελλάδας. Πήρα πτυχίο το 2010 δλδ μέσα στην κρίση.... Τωρα κάνω μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης μήπως ποτέ με πάρουν αναπληρώτρια αλλά σιγα

Σε ποιο τομέα; Κι εγώ μια από τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...