Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Μην απογοητεύεστε!!Το μεγαλύτερο ποσοστό ζευγαριών  κάνει πάνω από χρόνο να πιάσει παιδί!!!θέλει και τύχη!!!εγώ αύριο εχω ραντεβού με τον γιατρό!!Να δούμε τι άλλο μπορούμε να κάνουμε για να επιτευχθεί φυσική σύλληψη ??

Με το καλό! Έτσι, αισιοδοξία! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας και από μένα 

Δίαβασα τα νέα σας σήμερα @Γιάννα 36 εύχομαι καλή επιτυχία για τον επόμενο μήνα???

Κορίτσια είπα να προτινω κάτι εγώ είχα πει ότι αν δεν εμένα έγκυος θα Επερνα κάτι βιταμίνες που έχουν εδώ που είναι για τα ζευγάρια που προσπαθούν να κάνουν παιδί! Pregnacare conception him&her λέγονται σας στέλνω φώτο να δείτε! Πολλές γυναίκες της χρησιμοποιούν εδώ! Έχει και μόνο για την γυναίκα! Ρίξτε μια ματιά?

Screenshot_20181112-145308.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr Κορίτσι περίμενε την καθυστέρηση σου,μην απογοητεύεσαι! 

Να ξέρετε ήμουν έτσι κάθε μήνα και όταν κάναμε τις εξετάσεις κ ήταν όλα καλά μου έφυγε όλο το άγχος. Σταμάτησα να ψάχνω συμπτώματα πριν τη περίοδο. Ακόμα δεν έχει έρθει το μωρό αλλά μου έχει φύγει αυτή η στεναχώρια μόλις βλέπω περίοδο. Αν περάσει και άλλο ο καιρός εννοείται πως θα συζητήσω με τη γιατρό ποιο είναι το επόμενο βήμα. 

Με έχει βοηθήσει απίστευτα στη ψυχολογία μου  το γατάκι που υιοθετήσαμε, σαν να τραβαει την αρνητική ενέργεια από πάνω μου. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Φανταστείτε είναι η πρώτη φορά που εχω τετράποδο φίλο σπίτι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα 

Δίαβασα τα νέα σας σήμερα @Γιάννα 36 εύχομαι καλή επιτυχία για τον επόμενο μήνα???

Κορίτσια είπα να προτινω κάτι εγώ είχα πει ότι αν δεν εμένα έγκυος θα Επερνα κάτι βιταμίνες που έχουν εδώ που είναι για τα ζευγάρια που προσπαθούν να κάνουν παιδί! Pregnacare conception him&her λέγονται σας στέλνω φώτο να δείτε! Πολλές γυναίκες της χρησιμοποιούν εδώ! Έχει και μόνο για την γυναίκα! Ρίξτε μια ματιά?

Screenshot_20181112-145308.jpg

Κορίτσι έχω ήδη ξεκινήσει το 2ο κουτί...... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι έχω ήδη ξεκινήσει το 2ο κουτί...... ?

Είσαι ωραιααα??? έχουν υψηλά ποσοστά επιτυχίας εδώ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Είσαι ωραιααα??? έχουν υψηλά ποσοστά επιτυχίας εδώ???

Ναι?? Δεν το χω ψάξει... Έχεις δει κάτι??? Η φαρμακοποιος μου τα πρότεινε κ πλέον τα παίρνω από ίντερνετ που εινια πιο οικονομικά. Αλλά αυτό που σα ςλεω έχει αλλάξει πολύ ο οργανισμός μου προς το καλύτερο φυσικά. Κ η περίοδος μου.... Εύχομαι να ρθει γρήγορα κ ένα μωράκι... ?❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια δεν ε άντεξα και έκανα τεστ.... Και βγήκε αρνητικό..... Τόσες προσπάθειες πάλι τσάμπα,στην ουσία.... Να δω πότε θα ρθει... 

Κοριτσάκι Μ κ πολύ άντεξες .. αλλά μην απογοητεύσε.. απόγευμα.. πριν την καθυστέρηση.. λογικό αρνητικό.. απλά περίμενε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκι Μ κ πολύ άντεξες .. αλλά μην απογοητεύσε.. απόγευμα.. πριν την καθυστέρηση.. λογικό αρνητικό.. απλά περίμενε...

Απλά ήταν πρωιμης ανίχνευσης. Κ το δοκίμασα!!!!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι?? Δεν το χω ψάξει... Έχεις δει κάτι??? Η φαρμακοποιος μου τα πρότεινε κ πλέον τα παίρνω από ίντερνετ που εινια πιο οικονομικά. Αλλά αυτό που σα ςλεω έχει αλλάξει πολύ ο οργανισμός μου προς το καλύτερο φυσικά. Κ η περίοδος μου.... Εύχομαι να ρθει γρήγορα κ ένα μωράκι... ?❤️??

Απο είχα διαβάσει τα reviews ειχαν πολλές κοπέλες επιτυχία άλλες στον 1 άλλες στον 3 μήνα! Βοηθάει πάρα πολύ ελπίζω σύντομα να μείνεις έγκυος??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Απλά ήταν πρωιμης ανίχνευσης. Κ το δοκίμασα!!!!. 

Όπως κ να χει μην απογοητεύσαι εδώ είμαστε όλες .. στα λέω βέβαια για να τ ακούω κ εγώ..γιατί είναι λογικό να απογοητεύσαι.. εγώ σήμερα είμαι χάλια.. τσίμπηματα.. πόνοι περιόδου ..μέση.. στήθος.. κ έχω μέρες ακόμα..είναι πολύ νωρίς νομίζω. Είμαι 1 βδομάδα μετά την ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Απλά ήταν πρωιμης ανίχνευσης. Κ το δοκίμασα!!!!. 

Καλύτερα να το κάνεις πρωί εγώ όλα πρωί τα έκανα εκτός από ένα  αλλά ήταν την ημέρα που περίμενα να αδιαθετισω! Και ολα ήταν πρωιμης ανίχνευσης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όπως κ να χει μην απογοητεύσαι εδώ είμαστε όλες .. στα λέω βέβαια για να τ ακούω κ εγώ..γιατί είναι λογικό να απογοητεύσαι.. εγώ σήμερα είμαι χάλια.. τσίμπηματα.. πόνοι περιόδου ..μέση.. στήθος.. κ έχω μέρες ακόμα..είναι πολύ νωρίς νομίζω. Είμαι 1 βδομάδα μετά την ωορρηξία.

Εγώ πάλι ανησυχούσα γιατί δεν είχα τίποτα από αυτά πλέον.... Μόνο στήθος κ υγρά... Κ γενικά τρώω πολύ αυτό το χα κ όταν περίμενα περίοδο... Μόνο το φαγητό είναι σα σύμπτωμα άλλων μηνών... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ πάλι ανησυχούσα γιατί δεν είχα τίποτα από αυτά πλέον.... Μόνο στήθος κ υγρά... Κ γενικά τρώω πολύ αυτό το χα κ όταν περίμενα περίοδο... Μόνο το φαγητό είναι σα σύμπτωμα άλλων μηνών... ???

οπότε τα υγρά στην ουσία είναι και στις δύο περιπτώσεις..δε βγάζεις άκρη.. διάβάζω πόνους περιόδου, λευκά υγρά, πόνος στο στήθος... κ άλλα κ άλλα... κ στις δύο περιπτώσεις..χαχαα.. θα το χάσουμε μέχρι να έρθει η ώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

οπότε τα υγρά στην ουσία είναι και στις δύο περιπτώσεις..δε βγάζεις άκρη.. διάβάζω πόνους περιόδου, λευκά υγρά, πόνος στο στήθος... κ άλλα κ άλλα... κ στις δύο περιπτώσεις..χαχαα.. θα το χάσουμε μέχρι να έρθει η ώρα..

Εγώ είμαι στα όρια χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Εγώ είμαι στα όρια χαχαχα 

Άστα να πάνε...... Εγώ ξεκίνησα κάτι πονακια δεξιά τώρα... Λέω καλώς μας ήρθες. Κ άργησα τε. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η egw είπε:

Κοπέλα μου ποιο μέρα περιμένεις περίοδο; είχες καθυστερήση;

Αδιαθέτησα σήμερα το μεσημέρι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η levanda είπε:

Με το καλό! Έτσι, αισιοδοξία! ?

Πως είσαι εσύ?εγώ αλήθεια σήμερα από το πρωί σέρνομαι.. πονάει η κοιλιά μου.. η μέση μου.. αφού έκατσα σήμερα στη δουλειά.. στήθος έτσι κ έτσι..λευκά υγρά.. τι να περιμένω οεοοο?? Χαχαα.. αλλά για τέτοια συμπτώματα περίοδου είναι πολύ νωρίς.. διάβασα πως κ στην εμφύτευση έχεις πόνους περιόδου κ μπορεί λίγο αίμα.. το δεύτερο δε το έχω. Είμαι μια βδομάδα μετά την ωορρηξία. Υπάρχει περίπτωση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πως είσαι εσύ?εγώ αλήθεια σήμερα από το πρωί σέρνομαι.. πονάει η κοιλιά μου.. η μέση μου.. αφού έκατσα σήμερα στη δουλειά.. στήθος έτσι κ έτσι..λευκά υγρά.. τι να περιμένω οεοοο?? Χαχαα.. αλλά για τέτοια συμπτώματα περίοδου είναι πολύ νωρίς.. διάβασα πως κ στην εμφύτευση έχεις πόνους περιόδου κ μπορεί λίγο αίμα.. το δεύτερο δε το έχω. Είμαι μια βδομάδα μετά την ωορρηξία. Υπάρχει περίπτωση??

Όλες μας συνήθως έχουμε πονακια κ λευκά υγρά... Ίσως είναι εμφυτευση... Ίσως είναι οι ορμόνες..... Πότε δεν ξέρεις...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Όλες μας συνήθως έχουμε πονακια κ λευκά υγρά... Ίσως είναι εμφυτευση... Ίσως είναι οι ορμόνες..... Πότε δεν ξέρεις...!!

Σίγουρα υποθέσεις κάνουμε.. μπορεί να είναι κ περίοδος. Γι αυτό θα περιμένουμε να δούμε όλες μαζί θετικά ή αρνητικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Σίγουρα υποθέσεις κάνουμε.. μπορεί να είναι κ περίοδος. Γι αυτό θα περιμένουμε να δούμε όλες μαζί θετικά ή αρνητικά...

Κ εγώ είχα πόνους μέχρι κ την 25η ημέρα. Κάπου εκεί... Μετα στήθος φουλ κ υγρά μέχρι κ τώρα.. Πόνος καθόλου όπως πριν μια εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ είχα πόνους μέχρι κ την 25η ημέρα. Κάπου εκεί... Μετα στήθος φουλ κ υγρά μέχρι κ τώρα.. Πόνος καθόλου όπως πριν μια εβδομάδα. 

Εμένα έρχονται κ φεύγουν σήμερα.. μια νιώθω καλα μια πονάω.. αλλά τόσο νωρίς δε Μ έχουν ξανά πιάσει πόνοι πριν την περίοδο.. το δα κ αυτό το συμπτωμα άμα μου έρθει.. εκτός κ αν ετοιμάζεται να έρθει πολυ πιο νωρίς . Γενικά στο σκούπισμα είμαι καθαρή προς το παρόν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Πως είσαι εσύ?εγώ αλήθεια σήμερα από το πρωί σέρνομαι.. πονάει η κοιλιά μου.. η μέση μου.. αφού έκατσα σήμερα στη δουλειά.. στήθος έτσι κ έτσι..λευκά υγρά.. τι να περιμένω οεοοο?? Χαχαα.. αλλά για τέτοια συμπτώματα περίοδου είναι πολύ νωρίς.. διάβασα πως κ στην εμφύτευση έχεις πόνους περιόδου κ μπορεί λίγο αίμα.. το δεύτερο δε το έχω. Είμαι μια βδομάδα μετά την ωορρηξία. Υπάρχει περίπτωση??

Να σου πω την αλήθεια πριν λίγο είχα τσιμπήματα έντονα από κάτω, πρώτη φορά για αυτόν τον κύκλο. Άλλες φορές έχω πονακια περιόδου από ωορρηξία και μετά μέχρι να μου έρθει περίοδος. Τον προηγούμενο μήνα δεν είχα καθόλου πονακια μέχρι που αδιαθετησα. Κάθε μήνας είναι πολύ διαφορετικός για αυτό δεν δίνω πλέον κ πολύ σημασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι από το μεσημέρι από τις 2 δουλεύω κάνω ιδιαίτερα ειμαι εκπαιδευτικος. Κ ακόμα σε μάθημα είμαι. Ένιωσα 2 φορές ζάλη... Σαν να θέλω να κάτσω σαν να χάνω τον κόσμο. Τι να πω;; μπορεί να είναι κ της περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...