Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ??❤️ έκανα το τεστ στη 28 ημέρα το πρωί πρώιμης ανυχνευσεις! θετικό τεστακι σου εύχομαι???????

αχ σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ! έχω ακόμη μέχρι την 28η..υπομονή λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Starrr μου??? εύχομαι να έχεις και εσύ ευχάριστα ❤️?και όλα τα κορίτσια❤️??

Για πες μας τι επαφουλες είχες?? Χρησιμοποιήσες τεστ ωορρηξίας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Για πες μας τι επαφουλες είχες?? Χρησιμοποιήσες τεστ ωορρηξίας??

Καλημέρα κοριτσια εγώ ακόμη τρέχω δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω

Από ότι κατάλαβα έχουμε εγυουλα συγχαρητήρια κορίτσι :)

εεγω ακόμη έχω υγρά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι τέλος η ωορρηξία πότε είναι σαν αυγό και πότε καθαρά ελπίζω να έχει τελειώσει και να πετύχαμε την επαφή γιατί ήταν αδύνατο και εχθές να γίνει κάτι δύο η ώρα έφυγαν οι καλεσμένοι μέχρι τις τέσσερις καθάριζα και ο άντρας μου στο καναπέ τεζα

σε λίγο πετάμε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλημέρα κοριτσια εγώ ακόμη τρέχω δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω

Από ότι κατάλαβα έχουμε εγυουλα συγχαρητήρια κορίτσι :)

εεγω ακόμη έχω υγρά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι τέλος η ωορρηξία πότε είναι σαν αυγό και πότε καθαρά ελπίζω να έχει τελειώσει και να πετύχαμε την επαφή γιατί ήταν αδύνατο και εχθές να γίνει κάτι δύο η ώρα έφυγαν οι καλεσμένοι μέχρι τις τέσσερις καθάριζα και ο άντρας μου στο καναπέ τεζα

σε λίγο πετάμε

 

Καλο ταξίδι κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Συγχαρητήρια earrp με το καλό το μωράκι σου! ? ? Όταν ηρεμήσεις πες μας συμπτώματα που είχες μετά την ωορηξια 

Σε ευχαριστώ πολύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Hope!!! Kai @lactaki είχα επαφές μέρα παρά Μέρα από την 8 μέρα και 15 μέρα ήταν η οωρρηξια μου από όσο ξέρω και έκανα ξανά στης 18 μέτα!! Δεν χρησιμοποίησα τεστ οωρρηξιας αυτό τον μήνα! αλλά είχα χρησιμοποιήσει τους προηγούμενους 2 μήνες αυτό με το χαμογελάκι και ήξερα ότι κάμω 15 μέρα! Κύκλο έχω 29 μέρες! To μοναδικό σύμπτωμα που είχα ήταν κάποιες ενοχλήσεις στης θυλες αυτό και καμιά φορά στο στήθος και επερνε θερμοκρασίες εγώ και είχα κάθε μέρα 37+ εκτός από μια μέρα που ειχα 36.9. Και από 25 μέρα απλά ένιωθα κάποιες κράμπες στην μήτρα  αυτό! Και χτες είχα καφέ υγρά χώρος πόνο τα οποία τα έχω και σήμερα λίγο! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ???

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

 @Hope!!! Kai @lactaki είχα επαφές μέρα παρά Μέρα από την 8 μέρα και 15 μέρα ήταν η οωρρηξια μου από όσο ξέρω και έκανα ξανά στης 18 μέτα!! Δεν χρησιμοποίησα τεστ οωρρηξιας αυτό τον μήνα! αλλά είχα χρησιμοποιήσει τους προηγούμενους 2 μήνες αυτό με το χαμογελάκι και ήξερα ότι κάμω 15 μέρα! Κύκλο έχω 29 μέρες! To μοναδικό σύμπτωμα που είχα ήταν κάποιες ενοχλήσεις στης θυλες αυτό και καμιά φορά στο στήθος και επερνε θερμοκρασίες εγώ και είχα κάθε μέρα 37+ εκτός από μια μέρα που ειχα 36.9. Και από 25 μέρα απλά ένιωθα κάποιες κράμπες στην μήτρα  αυτό! Και χτες είχα καφέ υγρά χώρος πόνο τα οποία τα έχω και σήμερα λίγο! 

 

Συγχαρητήρια κ απο μενα ολα να πανε τελεια!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

 

Συγχαρητήρια κ απο μενα ολα να πανε τελεια!!!! ????

Σε ευχαριστώ πολύ?? εύχομαι τα καλύτερα και σε εσένα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, με θετικό τεστ ωορρηξιας 27/10 και πόνους μέχρι 30/10, 12 του μηνός δεν είναι το λογικό να έρθει η ακατανομαστη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η earrp είπε:

 @Hope!!! Kai @lactaki είχα επαφές μέρα παρά Μέρα από την 8 μέρα και 15 μέρα ήταν η οωρρηξια μου από όσο ξέρω και έκανα ξανά στης 18 μέτα!! Δεν χρησιμοποίησα τεστ οωρρηξιας αυτό τον μήνα! αλλά είχα χρησιμοποιήσει τους προηγούμενους 2 μήνες αυτό με το χαμογελάκι και ήξερα ότι κάμω 15 μέρα! Κύκλο έχω 29 μέρες! To μοναδικό σύμπτωμα που είχα ήταν κάποιες ενοχλήσεις στης θυλες αυτό και καμιά φορά στο στήθος και επερνε θερμοκρασίες εγώ και είχα κάθε μέρα 37+ εκτός από μια μέρα που ειχα 36.9. Και από 25 μέρα απλά ένιωθα κάποιες κράμπες στην μήτρα  αυτό! Και χτες είχα καφέ υγρά χώρος πόνο τα οποία τα έχω και σήμερα λίγο! 

 

Α ωραία.. θέλω να μας πεις στις Γονιμες ημέρα ωορηξιας δλδ τι επαφή έκανες κάθε μέρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η earrp είπε:

 @Hope!!! Kai @lactaki είχα επαφές μέρα παρά Μέρα από την 8 μέρα και 15 μέρα ήταν η οωρρηξια μου από όσο ξέρω και έκανα ξανά στης 18 μέτα!! Δεν χρησιμοποίησα τεστ οωρρηξιας αυτό τον μήνα! αλλά είχα χρησιμοποιήσει τους προηγούμενους 2 μήνες αυτό με το χαμογελάκι και ήξερα ότι κάμω 15 μέρα! Κύκλο έχω 29 μέρες! To μοναδικό σύμπτωμα που είχα ήταν κάποιες ενοχλήσεις στης θυλες αυτό και καμιά φορά στο στήθος και επερνε θερμοκρασίες εγώ και είχα κάθε μέρα 37+ εκτός από μια μέρα που ειχα 36.9. Και από 25 μέρα απλά ένιωθα κάποιες κράμπες στην μήτρα  αυτό! Και χτες είχα καφέ υγρά χώρος πόνο τα οποία τα έχω και σήμερα λίγο! 

 

να κάνω κ εγώ μια ερώτηση πρώτη φορά για τη θερμοκρασία μιας που δεν έχω ασχοληθεί ποτέ. έπαιρνες κάθε μέρα, μια συγκεκριμένη φορά την ημέρα. ή ήταν αυτή η σταθερή θερμοκρασία σου όλη την ημέρα. εγώ έχω διαφορετική όταν ξυπνάω κ διαφορετική μετά από κάποιες ώρες (πέφτει) για αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Α ωραία.. θέλω να μας πεις στις Γονιμες ημέρα ωορηξιας δλδ τι επαφή έκανες κάθε μέρα??

Οωρρηξια 15 μέρα επαφές 8 10 11 13 15 18 η 19 δεν θυμάμαι η γονιμες εμένα ξεκινάνε από την 10 μέρα! Και κάναμε βράδυ επαφές λόγο δουλειάς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Οωρρηξια 15 μέρα επαφές 8 10 11 13 15 18 η 19 δεν θυμάμαι η γονιμες εμένα ξεκινάνε από την 10 μέρα! Και κάναμε βράδυ επαφές λόγο δουλειάς! 

Υποθέτω έπαιξε σημαντικό ρόλο το ότι έκανες επαφή την 15η που έχεις ωορηξια..χωρίς να αποκλείουμε Βέβαια ότι κ οι άλλες θεωρούνται γόνιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

να κάνω κ εγώ μια ερώτηση πρώτη φορά για τη θερμοκρασία μιας που δεν έχω ασχοληθεί ποτέ. έπαιρνες κάθε μέρα, μια συγκεκριμένη φορά την ημέρα. ή ήταν αυτή η σταθερή θερμοκρασία σου όλη την ημέρα. εγώ έχω διαφορετική όταν ξυπνάω κ διαφορετική μετά από κάποιες ώρες (πέφτει) για αυτό 

Επερνα κάθε μέρα από το στωμα την ίδια ώρα κάθε μέρα με ηλεκτρονικό θερμόμετρο πριν σηκωθώ από το κρασάτο! Μην δίνεις σημασία την υπόλοιπη μέρα γιατί υπάρχουν παράγοντες που επηρεαζουν την. Θερμοκρασία! Και κάθε σώμα είναι διαφορετικό άλλη θερμοκρασία έχω εγώ άλλη εσύ! Σου στέλνω φωτογραφία από το θερμοδιαγραμμα μου 

Screenshot_20181110-114534.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Υποθέτω έπαιξε σημαντικό ρόλο το ότι έκανες επαφή την 15η που έχεις ωορηξια..χωρίς να αποκλείουμε Βέβαια ότι κ οι άλλες θεωρούνται γόνιμες

Μάλλον ναι ήμουν τυχερή γιατί νόμιζα ότι δεν τα κατάφερα αυτό το μήνα! Και κάτι ακόμα δεν είχα καθόλου άγχος καθόλου όμως ήμουν πολύ ήρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Επερνα κάθε μέρα από το στωμα την ίδια ώρα κάθε μέρα με ηλεκτρονικό θερμόμετρο πριν σηκωθώ από το κρασάτο! Μην δίνεις σημασία την υπόλοιπη μέρα γιατί υπάρχουν παράγοντες που επηρεαζουν την. Θερμοκρασία! Και κάθε σώμα είναι διαφορετικό άλλη θερμοκρασία έχω εγώ άλλη εσύ! Σου στέλνω φωτογραφία από το θερμοδιαγραμμα μου 

Screenshot_20181110-114534.jpg

όχι ότι καταλαβαίνω τα πάντα χάχα σε ευχαριστώ πολύ όπως και να χει. το άγχος ήταν σημαντικό μάλλον. κ εγώ ξεκίνησα πολύ χαλαρά αυτό το μήνα... αλλά όσο πλησιάζουν οι μέρες έχω αγχωθεί πάρα πολύ δυστυχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Οωρρηξια 15 μέρα επαφές 8 10 11 13 15 18 η 19 δεν θυμάμαι η γονιμες εμένα ξεκινάνε από την 10 μέρα! Και κάναμε βράδυ επαφές λόγο δουλειάς! 

Κι εγω τις ίδιες επαφές είχα. Αχ Μακάρι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ωορηξια τη προηγούμενη Παρασκευή προς Σάββατο (εξακριβωμενο με υπέρηχο Σάββατο πρωί) σήμερα εδώ κ 1 ώρα έχω έντονα τσιμπήματα δεξιά χαμηλά. Να προσθέσω ότι αυτό το μήνα από τη δεξιά ωοθήκη έκανα ωορηξια κ ότι έχω πολλά λευκά υγρά κατάλευκα. Περιμένω 16 με 17.θελω να χαρώ με τα τσιμπήματα αλλά συγκρατουμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Με ωορηξια τη προηγούμενη Παρασκευή προς Σάββατο (εξακριβωμενο με υπέρηχο Σάββατο πρωί) σήμερα εδώ κ 1 ώρα έχω έντονα τσιμπήματα δεξιά χαμηλά. Να προσθέσω ότι αυτό το μήνα από τη δεξιά ωοθήκη έκανα ωορηξια κ ότι έχω πολλά λευκά υγρά κατάλευκα. Περιμένω 16 με 17.θελω να χαρώ με τα τσιμπήματα αλλά συγκρατουμαι

Εγώ από τότε που ξεκίνησα επαφές ελεύθερες έχω τσιμπηματακια. Εκτός από αυτό τον μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Με ωορηξια τη προηγούμενη Παρασκευή προς Σάββατο (εξακριβωμενο με υπέρηχο Σάββατο πρωί) σήμερα εδώ κ 1 ώρα έχω έντονα τσιμπήματα δεξιά χαμηλά. Να προσθέσω ότι αυτό το μήνα από τη δεξιά ωοθήκη έκανα ωορηξια κ ότι έχω πολλά λευκά υγρά κατάλευκα. Περιμένω 16 με 17.θελω να χαρώ με τα τσιμπήματα αλλά συγκρατουμαι

κ εγώ έχω τσιμπήματα κάθε μέρα κ λευκά υγρά... εγώ είδα θετικό την προηγούμενη Κυριακή κ είμαι στην 19η μέρα του κύκλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ??????????

Λοιπόν χτες άρχισα να έχω καφέ υγρά από της 11:30 το πρωί  μέχρι το βράδυ χωρίς να έχω το φοβερό πόνο που έχω όταν αδιάθετο απλά κάτι πονακια στην κοιλιά μου αυτό! Χτες έκανα και δύο τεστ και τα δύο αχνά θετικά! Σήμερα το πρωί έκανα το ηλεκτρονικό τεστ εγκυμοσύνης! Σας στέλνω φώτο?????

Screenshot_20181110-071125.jpg

Congratulations!!! Με το καλό!!!! Τυχερός ο Νοέμβρης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε 2 εγκυμοσύνες κ είμαστε ακόμη στη αρχή του μήνα.... ? Περιμένουμε κι άλλη μια κοπέλα... Δευτέρα ελπίζω να χουμε κι άλλα αποτελέσματα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Με ωορηξια τη προηγούμενη Παρασκευή προς Σάββατο (εξακριβωμενο με υπέρηχο Σάββατο πρωί) σήμερα εδώ κ 1 ώρα έχω έντονα τσιμπήματα δεξιά χαμηλά. Να προσθέσω ότι αυτό το μήνα από τη δεξιά ωοθήκη έκανα ωορηξια κ ότι έχω πολλά λευκά υγρά κατάλευκα. Περιμένω 16 με 17.θελω να χαρώ με τα τσιμπήματα αλλά συγκρατουμαι

Να ελπίζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

κ εγώ έχω τσιμπήματα κάθε μέρα κ λευκά υγρά... εγώ είδα θετικό την προηγούμενη Κυριακή κ είμαι στην 19η μέρα του κύκλου...

Και εγω περιμενω εκεί 15 16 οωρηξια το προηγούμενο Σάββατο..  Άντε να δούμε μέρες τώρα το στήθος τούμπανο και πονακια λες και θα αδιαθετησω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...