Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εδώ ήλιο σαν ταψί... καλημέρα.  Εσείς κορίτσια ποτέ περιμένετε περίοδο??

Καλημερα!!Εγω δεν εχω καθαρισει καλα καλα...Ειμαι στη 10 μερα του κυκλου...Ουτε ωορρηξια δεν εχω κανει ακομα...Εχω καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Κι γω αύριο λέω να στολίσω... ?

Να στολισουμε;;Θελω κι αλλο δεντρο...Αν ειναι να φτιαξει την διαθεση ,ας βαλουμε μπρος λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!!Εγω δεν εχω καθαρισει καλα καλα...Ειμαι στη 10 μερα του κυκλου...Ουτε ωορρηξια δεν εχω κανει ακομα...Εχω καιρο.

Εγώ περιμένω σε 10 μέρες μακαρι να μην έρθει αλλά θα ερθει πιστεύω από τώρα έχω πρηξιματα και πόνο στη κοιλιά  αλλά πάλι δεν πειραζει όσο πιο γρήγορα έρθει τόσο πιο γρήγορα θα ξανά κάνω προσπάθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Βρε κοριτσια κι αυτο το μερα παρα μερα δεν ειναι και τοσο ευκολο

Άστα να πανε... Πολύ πολύ δύσκολο είναι.. να ήμασταν στο πρώτο χρόνο Ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ περιμένω σε 10 μέρες μακαρι να μην έρθει αλλά θα ερθει πιστεύω από τώρα έχω πρηξιματα και πόνο στη κοιλιά  αλλά πάλι δεν πειραζει όσο πιο γρήγορα έρθει τόσο πιο γρήγορα θα ξανά κάνω προσπάθεια...

Χαλαρωσε και μην ψαχνεις για σημαδια.Πολλες φορες ειναι παραπλανητικα και τα σημαδια της εγκυμοσυνης ειναι τα ιδια με της περιοδου.Ας το να κανει την δουλεια του.Αλλωστε οτι εγινε εγινε τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαλαρωσε και μην ψαχνεις για σημαδια.Πολλες φορες ειναι παραπλανητικα και τα σημαδια της εγκυμοσυνης ειναι τα ιδια με της περιοδου.Ας το να κανει την δουλεια του.Αλλωστε οτι εγινε εγινε από αυτό τ

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαλαρωσε και μην ψαχνεις για σημαδια.Πολλες φορες ειναι παραπλανητικα και τα σημαδια της εγκυμοσυνης ειναι τα ιδια με της περιοδου.Ας το να κανει την δουλεια του.Αλλωστε οτι εγινε εγινε τωρα!

Από αυτό το στάδιο πέρασα και ήταν πολύ ψυχοφθόρο τωρα νιώθω πολύ καλά και δεν ανυσηχω για τιποτα την υγεία μας να έχουμε και όλα Καλά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σας ??????????

Λοιπόν χτες άρχισα να έχω καφέ υγρά από της 11:30 το πρωί  μέχρι το βράδυ χωρίς να έχω το φοβερό πόνο που έχω όταν αδιάθετο απλά κάτι πονακια στην κοιλιά μου αυτό! Χτες έκανα και δύο τεστ και τα δύο αχνά θετικά! Σήμερα το πρωί έκανα το ηλεκτρονικό τεστ εγκυμοσύνης! Σας στέλνω φώτο?????

Screenshot_20181110-071125.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ??????????

Λοιπόν χτες άρχισα να έχω καφέ υγρά από της 11:30 το πρωί  μέχρι το βράδυ χωρίς να έχω το φοβερό πόνο που έχω όταν αδιάθετο απλά κάτι πονακια στην κοιλιά μου αυτό! Χτες έκανα και δύο τεστ και τα δύο αχνά θετικά! Σήμερα το πρωί έκανα το ηλεκτρονικό τεστ εγκυμοσύνης! Σας στέλνω φώτο?????

Screenshot_20181110-071125.jpg

Μπραααβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Το ηξερα!!Στο ειχα γραψει!!!!Θετικο ηταν και το πρωτο!!!!!!!!Μπραβο μπραβο !!!!!Ολα να πανε περιφημαααααα!Μια ωραια χοριακη σ ευχομαι!!!!!Και μια υπεροχη εγκυμοσυνη!Εβαλες αρχη στην παρεουλα μας!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπραααβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Το ηξερα!!Στο ειχα γραψει!!!!Θετικο ηταν και το πρωτο!!!!!!!!Μπραβο μπραβο !!!!!Ολα να πανε περιφημαααααα!Μια ωραια χοριακη σ ευχομαι!!!!!Και μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα εύχομαι θετικά αποτελέσματα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα εύχομαι θετικά αποτελέσματα???????

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Τωρα πας για χοριακη η θα παρεις τηλ. το γιατρο σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Τωρα πας για χοριακη η θα παρεις τηλ. το γιατρο σου;;

Την Δευτέρα πρέπει να παρω να κλείσω ραντεβού! Μένω Αγγλία και είναι πολύ ακριβά να πας σε εξωτερικό γιατρο! Έχουμε όλοι δημόσια υγεία εδώ οπότε  μπορεί να περιμένω και 1 εβδομάδα μπορεί και όχι θα σας πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Την Δευτέρα πρέπει να παρω να κλείσω ραντεβού! Μένω Αγγλία και είναι πολύ ακριβά να πας σε εξωτερικό γιατρο! Έχουμε όλοι δημόσια υγεία εδώ οπότε  μπορεί να περιμένω και 1 εβδομάδα μπορεί και όχι θα σας πω! 

Ολα καλα να πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα εύχομαι θετικά αποτελέσματα???????

Συγχαρητήρια εύχομαι.. μπράβο πολύ χαρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ??????????

Λοιπόν χτες άρχισα να έχω καφέ υγρά από της 11:30 το πρωί  μέχρι το βράδυ χωρίς να έχω το φοβερό πόνο που έχω όταν αδιάθετο απλά κάτι πονακια στην κοιλιά μου αυτό! Χτες έκανα και δύο τεστ και τα δύο αχνά θετικά! Σήμερα το πρωί έκανα το ηλεκτρονικό τεστ εγκυμοσύνης! Σας στέλνω φώτο?????

Screenshot_20181110-071125.jpg

Σιγχαρητιρια κοριτσι μου μπραβο το ηχερα.. Ολα. Καλα να πανε μια. Τελιομηνη. Ενγκιμοσινη!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό σκ να χουμε? πως είστε? @Ε.Γ.Α. @earrp@katerina1993?? Εγώ και σήμερα ξύπνησα με υψηλή θερμοκρασία οπότε δε περιμένω περίοδο για σήμερα. 

Καλημέρα σταρακι μου!!!!εγώ όπως περίμενα αδιαθετησα κανονικά και με τον νόμο! Δεν πειράζει ίσως έρθει το θαυματακι σαν χριστουγεννιατικο δωράκι τον επόμενο μήνα. Θα δούμε. ....τώρα περιμένουμε τα ευχαριστα τα δικά σας!!!!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό σκ να χουμε? πως είστε? @Ε.Γ.Α. @earrp@katerina1993?? Εγώ και σήμερα ξύπνησα με υψηλή θερμοκρασία οπότε δε περιμένω περίοδο για σήμερα. 

Καλημέρα!! Η θερμοκρασία συνήθως πόσο πέφτει? Ένα δύο δέκατα ή παραπάνω? Να φανταστώ το πιο σύνηθες είναι την προηγούμενη μέρα να πέφτει πριν την περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ??????????

Λοιπόν χτες άρχισα να έχω καφέ υγρά από της 11:30 το πρωί  μέχρι το βράδυ χωρίς να έχω το φοβερό πόνο που έχω όταν αδιάθετο απλά κάτι πονακια στην κοιλιά μου αυτό! Χτες έκανα και δύο τεστ και τα δύο αχνά θετικά! Σήμερα το πρωί έκανα το ηλεκτρονικό τεστ εγκυμοσύνης! Σας στέλνω φώτο?????

Screenshot_20181110-071125.jpg

Αχ τι όμορφο τεστακι! !!!!!με το καλό! !!!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό σκ να χουμε? πως είστε? @Ε.Γ.Α. @earrp@katerina1993?? Εγώ και σήμερα ξύπνησα με υψηλή θερμοκρασία οπότε δε περιμένω περίοδο για σήμερα. 

Καλημερα.... Και εγώ ακόμα ανεβασμένη θερμοκρασία έχω.. Αν και χθες με πέθανε ο πόνος στο στήθος.... Έκανες τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Την Δευτέρα πρέπει να παρω να κλείσω ραντεβού! Μένω Αγγλία και είναι πολύ ακριβά να πας σε εξωτερικό γιατρο! Έχουμε όλοι δημόσια υγεία εδώ οπότε  μπορεί να περιμένω και 1 εβδομάδα μπορεί και όχι θα σας πω! 

Με μια μεγάλη χοριακη κορίτσι!! Συγχαρητήρια!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα σταρακι μου!!!!εγώ όπως περίμενα αδιαθετησα κανονικά και με τον νόμο! Δεν πειράζει ίσως έρθει το θαυματακι σαν χριστουγεννιατικο δωράκι τον επόμενο μήνα. Θα δούμε. ....τώρα περιμένουμε τα ευχαριστα τα δικά σας!!!!!☺☺☺

Αλήθεια??? Πφφ. Ναι μακάρι να είναι χριστουγεννιατικο δώρο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα!! Η θερμοκρασία συνήθως πόσο πέφτει? Ένα δύο δέκατα ή παραπάνω? Να φανταστώ το πιο σύνηθες είναι την προηγούμενη μέρα να πέφτει πριν την περίοδο? 

Εμενα συνήθως πέφτει στου 36,2 το πρωί κ απόγευμα μου έρχεται περίοδος. Κ κάπως έτσι το ξέρω κ βάζω σερβιέτακι.σημερα είχα 36,6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημερα.... Και εγώ ακόμα ανεβασμένη θερμοκρασία έχω.. Αν και χθες με πέθανε ο πόνος στο στήθος.... Έκανες τεστ? 

Όχι δνε έχω κάνει... Δευτέρα λέω να κάνω αν δεν μου έρθει περίοδος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας ??????????

Λοιπόν χτες άρχισα να έχω καφέ υγρά από της 11:30 το πρωί  μέχρι το βράδυ χωρίς να έχω το φοβερό πόνο που έχω όταν αδιάθετο απλά κάτι πονακια στην κοιλιά μου αυτό! Χτες έκανα και δύο τεστ και τα δύο αχνά θετικά! Σήμερα το πρωί έκανα το ηλεκτρονικό τεστ εγκυμοσύνης! Σας στέλνω φώτο?????

Screenshot_20181110-071125.jpg

Ου τέλεια κορίτσι μου. Από εδώ κ στο εξις τέλεια νέα να χεις... Αντε να κλείσεις κ τον πρώτο σου υπέρηχο... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμενα συνήθως πέφτει στου 36,2 το πρωί κ απόγευμα μου έρχεται περίοδος. Κ κάπως έτσι το ξέρω κ βάζω σερβιέτακι.σημερα είχα 36,6

Μάλιστα.. Άντε από Δευτέρα κι άλλα ευχάριστα να ακούσουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...