Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

Τωρα που ειχα χρονο εκατσα και διαβασα τα νεα σας και ειδα ποιες περιμενουν κτλ ! Ευχομαι πολλα φουλ θετικα αποτελεσματα!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Μακα3ξ να συμβεί και στο εύχομαι ολόψυχα..  εγώ πάλι βρε κορίτσια με το που τελειώνει η οωρηξια έχω στήθος πρησμένο και μόνο στη κοιλιά Όχι συνέχεια βέβαια..  έχω απελπιστεί λέτε να αρρώστησα παλι( ενδωμητριωση εννοω)

γιατί τα συμπτώματα που αναφέρεις είναι ενδομητριωσης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Μην απογοήτευστε γιατί κ ο υπέρηχος δεν είναι πάντα στάνταρ. Πχ τον προηγούμενο μήνα πάω 17η μέρα Τρίτη,μου λέει από σαββατοκύριακο η ωορηξια επαναπαυομαι εγώ κ τελικά η ωορηξια έγινε Πέμπτη γιατί η περίοδος ήρθε 14 μέρες μετά. Πάω τώρα 13η μέρα μου λέει τίποτα αργείς έλα 17η μέρα πάω το πρωί κ μου λέει δεν το πιστεύω έσπασε το ωοθηλακιο χθες το βράδυ. Άρα.... Όλα σχετικά είναι 

Ε δε το πιστευω..... τελικα δεν την πιανεις με τιποτα την κυρια ωορρηξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Ε δε το πιστευω..... τελικα δεν την πιανεις με τιποτα την κυρια ωορρηξια..

Γι αυτό κάνεις επαφές μέρα παρά μέρα η οπότε μπορείς κ θέλεις. Κ ότι πετύχεις πέτυχες.. Άστα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

γιατί τα συμπτώματα που αναφέρεις είναι ενδομητριωσης; 

Τα ίδια είχα και πριν ανακαλύψω την ενδωμητριωση.. Τώρα φαντάσου είμαι στην 25ημερα με 35μερες κύκλο και έχω ανέβει 1.5 κιλό πρησμένο κοιλιά και το στήθος δεν ακουμπιετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Τα ίδια είχα και πριν ανακαλύψω την ενδωμητριωση.. Τώρα φαντάσου είμαι στην 25ημερα με 35μερες κύκλο και έχω ανέβει 1.5 κιλό πρησμένο κοιλιά και το στήθος δεν ακουμπιετε

πολλά κορίτσια εδώ μέσα έχουν τα ίδια συμπτώματα πάντως... κ δύο εβδομάδες πριν την περίοδο. όλες για πρησμένο στήθος κ πονακια στην κοιλιά απ νωρίς λένε.. κ από φίλες μου δηλαδή, κ εμένα μου αρχίσουν νωρίς τα συμπτώματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

πολλά κορίτσια εδώ μέσα έχουν τα ίδια συμπτώματα πάντως... κ δύο εβδομάδες πριν την περίοδο. όλες για πρησμένο στήθος κ πονακια στην κοιλιά απ νωρίς λένε.. 

Ά ωραια αυτό είναι παρηγορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γι αυτό κάνεις επαφές μέρα παρά μέρα η οπότε μπορείς κ θέλεις. Κ ότι πετύχεις πέτυχες.. Άστα.... 

Βρε κοριτσια κι αυτο το μερα παρα μερα δεν ειναι και τοσο ευκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα πηρα τηλεφωνο τον γυναικολογο μου και του λεω να περασω να δουμε αν εχω κανει ωορρηξια; Ειμαι στην 14η μερα..

μου λεει αν θελεις να την παρακολουθησουμε πρεπει να ερθεις απο την δεκατη ημερα... παντως χθες και σημερα δεν μπορεσα να εχω επαφη δυστυχως.. δεν βγαινει παντα και οποτε θελουμε εμεις.. ευελπιστω για αυριο και μεθαυριο δηλ 15η και 16η

ειμαι λιγο στεναχωρημενη και απογοητευμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλό σκ να χουμε? πως είστε? @Ε.Γ.Α. @earrp@katerina1993?? Εγώ και σήμερα ξύπνησα με υψηλή θερμοκρασία οπότε δε περιμένω περίοδο για σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Σημερα πηρα τηλεφωνο τον γυναικολογο μου και του λεω να περασω να δουμε αν εχω κανει ωορρηξια; Ειμαι στην 14η μερα..

μου λεει αν θελεις να την παρακολουθησουμε πρεπει να ερθεις απο την δεκατη ημερα... παντως χθες και σημερα δεν μπορεσα να εχω επαφη δυστυχως.. δεν βγαινει παντα και οποτε θελουμε εμεις.. ευελπιστω για αυριο και μεθαυριο δηλ 15η και 16η

ειμαι λιγο στεναχωρημενη και απογοητευμενη..

Καλημερα κοριτσι μου!Μην απογοητευεσαι!Μπορει να ειναι και σημερα!Κανε την προσπαθεια σου και καλη επιτυχια να εχεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλό σκ να χουμε? πως είστε? @Ε.Γ.Α. @earrp@katerina1993?? Εγώ και σήμερα ξύπνησα με υψηλή θερμοκρασία οπότε δε περιμένω περίοδο για σήμερα. 

Καλημεραααααα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Σημερα πηρα τηλεφωνο τον γυναικολογο μου και του λεω να περασω να δουμε αν εχω κανει ωορρηξια; Ειμαι στην 14η μερα..

μου λεει αν θελεις να την παρακολουθησουμε πρεπει να ερθεις απο την δεκατη ημερα... παντως χθες και σημερα δεν μπορεσα να εχω επαφη δυστυχως.. δεν βγαινει παντα και οποτε θελουμε εμεις.. ευελπιστω για αυριο και μεθαυριο δηλ 15η και 16η

ειμαι λιγο στεναχωρημενη και απογοητευμενη..

Πίστεψέ με όλες τα ίδιο θέμα έχουμε. Άγχος παιδί μου άγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Βρε κοριτσια κι αυτο το μερα παρα μερα δεν ειναι και τοσο ευκολο

Εμένα μου λες!!! Είπα κάποτε κι εγώ να δοκιμάσω τεστ ωορρηξίας από φαρμακείο. 40 Ευρώ παρακαλώ. Τα έκανα, βγήκαν θετικά για δύο μέρες αλλά έλα που δεν είχαμε τελικά επαφές!!! Πεταμένα λεφτά. Μόνο άγχος προκαλούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να αλλαξουμε θεματακι;;Ποτε στολιζετε για τα Χριστουγεννα;;;

Μετά του Αγίου Νικολάου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Μετά του Αγίου Νικολάου!!!

Αααα εχουμε καιρο ακομα!Εμενα ο αντρας μου θελει ν στολισουμε απο αυριο...Νωρις ειναι ...Το βαριεμαι να το βλεπω τοσο καιρο..Αν και καπου διαβασα οτι βοηθαει την ψυχολογια ...Ποιος ξερει...μπορει..Αλλα κ απο τοσο νωρις ,δεν εχω κανει καθαριοτητα για να βαλω το δεντρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ομορφη μερα και σε σενα κοριτσι μου!Πρωινη κι εσυ ε;;

Λόγω της δουλειάς που σηκώνομαι στις 6:15 μαζί με τον άντρα μου, συνήθισα και σηκώνομαι σχετικά νωρίς και τα Σαββατοκύριακα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Λόγω της δουλειάς που σηκώνομαι στις 6:15 μαζί με τον άντρα μου, συνήθισα και σηκώνομαι σχετικά νωρίς και τα Σαββατοκύριακα!!!

Εεε  καπωε ετσι κι εμεις!Επιασε βροχούλα τωρα ξαφνικα!Ο ηλιος πανω και βροχουλα.Ολα μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εεε  καπωε ετσι κι εμεις!Επιασε βροχούλα τωρα ξαφνικα!Ο ηλιος πανω και βροχουλα.Ολα μαζι..

Εδώ ήλιο σαν ταψί... καλημέρα.  Εσείς κορίτσια ποτέ περιμένετε περίοδο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αααα εχουμε καιρο ακομα!Εμενα ο αντρας μου θελει ν στολισουμε απο αυριο...Νωρις ειναι ...Το βαριεμαι να το βλεπω τοσο καιρο..Αν και καπου διαβασα οτι βοηθαει την ψυχολογια ...Ποιος ξερει...μπορει..Αλλα κ απο τοσο νωρις ,δεν εχω κανει καθαριοτητα για να βαλω το δεντρο..

Κι γω αύριο λέω να στολίσω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...