Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πιστεύω πως από Κυριακή μπορείς να κάνεις. Αλλά μην σε πάρω στον λαιμό μου! Μόλις παραγγείλω ξανά τα ωορρηξιας θα αφήσω σχόλιο δεν θέλω το δώρο σας!! Μην μου στέλνετε εγκυμοσύνης!!! 

???Μα πραγματικά. Κ γω δεν είχα. Κ παράγγειλα πολυβιταμινες κ τα είδα σε προσφορά κ είπα ας τα πάρω. Αυτές οι προσφορές θα μας φάνε.. Έχουν περάσει ήδη 8 ημέρες από την ωορρηξια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

???Μα πραγματικά. Κ γω δεν είχα. Κ παράγγειλα πολυβιταμινες κ τα είδα σε προσφορά κ είπα ας τα πάρω. Αυτές οι προσφορές θα μας φάνε.. Έχουν περάσει ήδη 8 ημέρες από την ωορρηξια μου....

Νωρίς είναι τότε ακόμα, γιατί τώρα σκέφτηκα πως η σύλληψη κι εμφύτευση γίνεται μετά, δεν μετράμε από ωορρηξία. Οπότε κράτα γερά!!! Άτιμες, δελεαστικές προσφορές ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Νωρίς είναι τότε ακόμα, γιατί τώρα σκέφτηκα πως η σύλληψη κι εμφύτευση γίνεται μετά, δεν μετράμε από ωορρηξία. Οπότε κράτα γερά!!! Άτιμες, δελεαστικές προσφορές ?

Η ωορρηξια είναι κ η σύλληψη.... Η εμφύτευση μπορεί να είναι μετά από 7 έως 12 ημέρες..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η ωορρηξια είναι κ η σύλληψη.... Η εμφύτευση μπορεί να είναι μετά από 7 έως 12 ημέρες..... 

Αααα οκκκ! Οπότε περίμενε. Εμένα αν είχε γίνει σύλληψη θα είχε φανεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ εγώ συμφωνώ με την @Kat-Cat. Εγώ είμαι σήμερα 30η ημέρα του κύκλου. Κ έχω ανεβασμενη ακόμη θερμοκρασία. Αντί να κατεβαίνει ανεβαίνει.. Είμαι λίγο καλύτερα από την ίωση τουλάχιστον. Στηθος κ σήμερα πρησμένο. Πρώτη φορά τόσες μέρες πρησμένο... 

Πότε θα κάνεις τεστ??????εγώ ευτυχώς κρατήθηκα και δεν έκανα άλλο ακόμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πότε θα κάνεις τεστ??????εγώ ευτυχώς κρατήθηκα και δεν έκανα άλλο ακόμα! 

Κρατήσου κ εσύ. Λέω από Δευτέρα να κάνω... Αν δεν έχει έρθει περίοδος μέχρι τότε... Σήμερα Πο την ώρα που ξύπνησα έχω πονοκέφαλο. Αλλά δεν ξέρω από που είναι, πχ ορμόνες η ίωση που έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κρατήσου κ εσύ. Λέω από Δευτέρα να κάνω... Αν δεν έχει έρθει περίοδος μέχρι τότε... Σήμερα Πο την ώρα που ξύπνησα έχω πονοκέφαλο. Αλλά δεν ξέρω από που είναι, πχ ορμόνες η ίωση που έχω. 

Εγώ σταρακι μου δε νομίζω να φτάσω στη δευτέρα! Ήδη νιώθω ότι έρχεται κι αυτή τη φορά η κόκκινη κυρία. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ σταρακι μου δε νομίζω να φτάσω στη δευτέρα! Ήδη νιώθω ότι έρχεται κι αυτή τη φορά η κόκκινη κυρία. ...

Ε μη χάνεις τις ελπίδες σου. Εγώ δεν μπορώ ν άπω πως πονάω σαν τις άλλες φορές. Σήμερα μόνο κάτι πιεσουλες στη μήτρα μόνο αυτό.. Δεν είναι πόνοι περιόδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε μη χάνεις τις ελπίδες σου. Εγώ δεν μπορώ ν άπω πως πονάω σαν τις άλλες φορές. Σήμερα μόνο κάτι πιεσουλες στη μήτρα μόνο αυτό.. Δεν είναι πόνοι περιόδου. 

Έρχεται το σποράκι σου νομίζω! !!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Έρχεται το σποράκι σου νομίζω! !!!!????

Λες? Δεν θα το πιστέψω... Δεν νιώθω κάτι... Μακάρι από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Λες? Δεν θα το πιστέψω... Δεν νιώθω κάτι... Μακάρι από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί.... ???

Μέσα από την καρδιά μου στο εύχομαι! !!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα!!! Τωρα καταπογοητευτηκα..

Κορίτσια μου μην απογοητεύεστε!!! Να έχετε συχνές επαφές και θα πετύχετε τη μέρα!!! Σκεφτείτε τις μάνες μας, τι έκαναν αυτές; Είχαν τεστάκια ωορρηξίας, μετρούσαν μέρες, θερμοκρασίες; Δοκίμαζαν λέτε διάφορες στάσεις στις επαφές τους ή έμεναν ξαπλωμένες για πόσα λεπτά μετά την επαφή; Τίποτα δεν ήξεραν από αυτά. Η δε πεθερά μου έμεινε έγκυος δύο μήνες μετά το γάμο της... Όταν είναι να έρθει έρχεται. Το στρες κάνει τελικά τη μεγαλύτερη ζημιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ σταρακι μου δε νομίζω να φτάσω στη δευτέρα! Ήδη νιώθω ότι έρχεται κι αυτή τη φορά η κόκκινη κυρία. ...

Αμάν αυτή η κυρία. Εγώ βέβαια την περιμένω και ανακουφίζομαι όταν με επισκέπτεται, γιατί λέω ότι τουλάχιστον δεν μου σταμάτησε. Βέβαια αυτό θα γίνει μοιραία κάποια στιγμή είτε το θέλω είτε όχι. Πάντως αν δεν ερχόταν λόγω εγκυμοσύνης θα ήμουν ακόμη πιο χαρούμενη. Ο καθένας με τον πόνο του.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Αμάν αυτή η κυρία. Εγώ βέβαια την περιμένω και ανακουφίζομαι όταν με επισκέπτεται, γιατί λέω ότι τουλάχιστον δεν μου σταμάτησε. Βέβαια αυτό θα γίνει μοιραία κάποια στιγμή είτε το θέλω είτε όχι. Πάντως αν δεν ερχόταν λόγω εγκυμοσύνης θα ήμουν ακόμη πιο χαρούμενη. Ο καθένας με τον πόνο του.........

Καλά μη νομίζεις. ..κι εγώ τουλάχιστον χαίρομαι που έρχεται στην ώρα της και έτσι ξέρω ότι ένας καινούριος δυναμικος κύκλος ξεκινάει και πάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλά μη νομίζεις. ..κι εγώ τουλάχιστον χαίρομαι που έρχεται στην ώρα της και έτσι ξέρω ότι ένας καινούριος δυναμικος κύκλος ξεκινάει και πάλι! 

Πάλι καλά.... Εμένα μου έρχεται όποτε θυμηθεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

??Κατάλαβα..  Κ γω αν έκανα 22η ημέρα ωορρηξια θα περιμένω ωσ την 35η ημέρα.... Αν κρατηθώ... Γιατί παράγγειλα κάτι τεστ με 5 μέρες μετά την ωορρηξια.... Κ με έχουν βάλει σε σκέψεις.. Αλλά αποφεύγω να ανοίξω το συρτάρι... 

Τι τεστ είναι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αααα οκκκ! Οπότε περίμενε. Εμένα αν είχε γίνει σύλληψη θα είχε φανεί ?

οχι κοριτσια η ωορρηξια δεν ειιανι και η συληψη θελει καποιες ωρες το ωαριο να βρει το σπερματοζωαριο μετα το σπερματοζωαριο το αρπαει εκει γινεται η γονιμοποιηση και μαλιστα βλεπω στην εξωσωματικη παιρνει και τρεις μερες για ναπουν αν γονιμοπιηθηκαν και ακομη και τοτε δεν εισαι εγκυος αν δε γινει η εμφυτευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Το έκανες κ συ πολύ νωρίς... Γιατί δε περίμενες μέχρι δευτέρα??? Εγώ κάνω πως δεν τα βλέπω τα τεστακια.... ?

Εμένα όπως σας είπα τα έδωσα στον άντρα μου κ δε γνωρίζω που τα έχει βάλει στο σπίτι... Με βλέπω τελευταίες μέρες να τον παρακαλώ σα την τρελή να Μ τα δώσει χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα όπως σας είπα τα έδωσα στον άντρα μου κ δε γνωρίζω που τα έχει βάλει στο σπίτι... Με βλέπω τελευταίες μέρες να τον παρακαλώ σα την τρελή να Μ τα δώσει χαχααα

χάχα αχα κ εγώ το σκέφτηκα να το κάνω...αλλά είμαι ικανή να αγοράσω καινούρια εκείνες τις μέρες χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Μπορείς να μου στείλεις το λινκ; να παραγγείλω;; 

Έχω διαγράψει το μέηλ δυστυχώς. Κ πέταξα κ την συσκευασία. Κ δνε γράφει μέσα στα τεστ πως λέγονται.. Αν θυμηθώ πω ςλεγονται θα σου στείλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα όπως σας είπα τα έδωσα στον άντρα μου κ δε γνωρίζω που τα έχει βάλει στο σπίτι... Με βλέπω τελευταίες μέρες να τον παρακαλώ σα την τρελή να Μ τα δώσει χαχααα

????Είσαι φοβερή. Δεν υπάρχεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Πάλι καλά.... Εμένα μου έρχεται όποτε θυμηθεί!!! 

Οπότε δεν ξέρεις και πότε είναι οι γόνιμες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακα3ξ να συμβεί και στο εύχομαι ολόψυχα..  εγώ πάλι βρε κορίτσια με το που τελειώνει η οωρηξια έχω στήθος πρησμένο και μόνο στη κοιλιά Όχι συνέχεια βέβαια..  έχω απελπιστεί λέτε να αρρώστησα παλι( ενδωμητριωση εννοω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...