Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η earrp είπε:

Η οδιγειες λένε μετά από 3 λεπτά να διαβάσεις το αποτέλεσμα εγώ το είδα μετά από 10 λεπτά γιατί ετοιμαζόμουν για την δούλεια μου! 

Μακάρι να είσαι! Κάνε το δεύτερο τεστ κ πες μας! 

Θα είσαι η πρώτη του Νοέμβρη, σωστά? 

Μετά κορίτσια ποιες περίμενετε ? Εγώ στις 22/11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω μπερδευτεί ας με ξεμπλοκαρει κάποια σας. Σύμφωνα με τον υπέρηχο έκανα ωορηξια Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο δλδ 16η προς 17η μέρα. Τη Δευτέρα κ μέχρι χτες δλδ 19η ως 21η ειχα στο εσώρουχο λευκά παχύρευστά υγρά. Αυτό σημαίνει ότι εχεθ τελειώσει η ωορηξια;;; κ πλησιάζω στην περίοδο;; στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα λευκά υγρά θυμάμαι. Πονάει λιγάκι η μέση μου σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η levanda είπε:

Μακάρι να είσαι! Κάνε το δεύτερο τεστ κ πες μας! 

Θα είσαι η πρώτη του Νοέμβρη, σωστά? 

Μετά κορίτσια ποιες περίμενετε ? Εγώ στις 22/11.

Εγώ 17/11,αλλα δε νομίζω γιατί έβγαλα 3 σπυράκια σήμερα 22η μέρα κύκλου κ δεν έχω δυσκοιλιοτητα αντιθέτως θα έλεγα. Δε λένε ότι δυσκοιλιοτητα ειναι συμπτωμα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Μακάρι να είσαι! Κάνε το δεύτερο τεστ κ πες μας! 

Θα είσαι η πρώτη του Νοέμβρη, σωστά? 

Μετά κορίτσια ποιες περίμενετε ? Εγώ στις 22/11.

Εγώ 20 περίπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ 17/11,αλλα δε νομίζω γιατί έβγαλα 3 σπυράκια σήμερα 22η μέρα κύκλου κ δεν έχω δυσκοιλιοτητα αντιθέτως θα έλεγα. Δε λένε ότι δυσκοιλιοτητα ειναι συμπτωμα;; 

Ρε συ αυτά είναι συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης. Μην ανησυχείς δεν υπάρχουν συμπτώματα πριν την καθυστέρηση. Όλα τα κορίτσια εδώ που έμειναν εγκυουλες, μας είπαν πως είχαν κανονικά συμπτώματα περιόδου! Μην αγχώνεσαι! όλα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ έχω μπερδευτεί ας με ξεμπλοκαρει κάποια σας. Σύμφωνα με τον υπέρηχο έκανα ωορηξια Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο δλδ 16η προς 17η μέρα. Τη Δευτέρα κ μέχρι χτες δλδ 19η ως 21η ειχα στο εσώρουχο λευκά παχύρευστά υγρά. Αυτό σημαίνει ότι εχεθ τελειώσει η ωορηξια;;; κ πλησιάζω στην περίοδο;; στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα λευκά υγρά θυμάμαι. Πονάει λιγάκι η μέση μου σήμερα. 

Τα λευκά υγρά υπάρχουν ούτως ή αλλιώς μετά την ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είναι πολύ νωρίς για το οτιδήποτε το ξέρω.. σήμερα επειδή έχουμε αργία εμείς εδώ στο νησί γιορτάζουμε την απελευθέρωση του.. έκανα δουλειες από το πρωί.. χαλιά κτλ..γιατί έχω κ τραπέζι το βράδυ..γενικά είχα τσιμπηματακια τα ένιωθα αριστερά κ για μια στιγμή για πρώτη φορά στο κέντρο.. όταν έκατσα Μ έπιασε πόνος..όχι χαμηλά.. ακριβώς πάνω στον αφαλό.. κ τον έχω ακόμα σα τσουξιμο.. μου τυχαίνει πρώτη φορά για αυτό το αναφέρω.. αλλιώς είπα να αφήσω τα συμπτώματα στην άκρη για αυτό το μήνα .??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια κ απο μένα , εχω να γραψω μερες αλλα σας παρακολουθω κ σας διαβαζω ! ειμαι στην 7η μερα του κύκλου μου κ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου μου στις 15 του μηνα (την αλλη πεμπτη) ειναι η μέρα ωορρηξιας μου , απο χθες εχω πονακια βασικα στην αριστερη μου ωοθηκη κ σκεφτομαι απο σημερα να ξεκινησουμε επαφες τι λετε ? εχω λιγο πεσμενη διαθεση γενικα αυτες τις μερες γιατι προεκυψε ενα θεμα στη δουλεια μου αλλα προσπαθω να το διαχειριστω οσο το δυνατον καλυτερα. ελπιζω ολες να εισαστε καλα κ να εχουμε ευχαριστα νεα τελος του μηνα απο αρκετες! Αα @Starrr διαβασα εισαι αρρωστουλα, πολλα περαστικα ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είναι πολύ νωρίς για το οτιδήποτε το ξέρω.. σήμερα επειδή έχουμε αργία εμείς εδώ στο νησί γιορτάζουμε την απελευθέρωση του.. έκανα δουλειες από το πρωί.. χαλιά κτλ..γιατί έχω κ τραπέζι το βράδυ..γενικά είχα τσιμπηματακια τα ένιωθα αριστερά κ για μια στιγμή για πρώτη φορά στο κέντρο.. όταν έκατσα Μ έπιασε πόνος..όχι χαμηλά.. ακριβώς πάνω στον αφαλό.. κ τον έχω ακόμα σα τσουξιμο.. μου τυχαίνει πρώτη φορά για αυτό το αναφέρω.. αλλιώς είπα να αφήσω τα συμπτώματα στην άκρη για αυτό το μήνα .??

Κι γω το χα παθει τον προηγούμενο μήνα.. Κ είχα πρηστεί βέβαια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mellenaki είπε:

καλησπέρα κορίτσια κ απο μένα , εχω να γραψω μερες αλλα σας παρακολουθω κ σας διαβαζω ! ειμαι στην 7η μερα του κύκλου μου κ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου μου στις 15 του μηνα (την αλλη πεμπτη) ειναι η μέρα ωορρηξιας μου , απο χθες εχω πονακια βασικα στην αριστερη μου ωοθηκη κ σκεφτομαι απο σημερα να ξεκινησουμε επαφες τι λετε ? εχω λιγο πεσμενη διαθεση γενικα αυτες τις μερες γιατι προεκυψε ενα θεμα στη δουλεια μου αλλα προσπαθω να το διαχειριστω οσο το δυνατον καλυτερα. ελπιζω ολες να εισαστε καλα κ να εχουμε ευχαριστα νεα τελος του μηνα απο αρκετες! Αα @Starrr διαβασα εισαι αρρωστουλα, πολλα περαστικα ! ?

Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά!! ? Ναι βέβαια να ξεκινήσετε..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η earrp είπε:

Η οδιγειες λένε μετά από 3 λεπτά να διαβάσεις το αποτέλεσμα εγώ το είδα μετά από 10 λεπτά γιατί ετοιμαζόμουν για την δούλεια μου! 

Earrp μου, αχνο θετικό φαίνεται. Κάνε άλλο ένα και εύχομαι να θετικοτατο! !!!!!!!!αχ,τι ωραία που πάει αυτός ο μήνας! Για να δούμε και οι υπόλοιπες! Εγώ περιμένω σήμερα κανονικα.τεστ δεν έχω κάνει γιατί μου είχε βγει αρνητικό ένα που είχα κάνει πριν 4 μέρες και δεν θέλω να απογοητευτω πάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Earrp μου, αχνο θετικό φαίνεται. Κάνε άλλο ένα και εύχομαι να θετικοτατο! !!!!!!!!αχ,τι ωραία που πάει αυτός ο μήνας! Για να δούμε και οι υπόλοιπες! Εγώ περιμένω σήμερα κανονικα.τεστ δεν έχω κάνει γιατί μου είχε βγει αρνητικό ένα που είχα κάνει πριν 4 μέρες και δεν θέλω να απογοητευτω πάλι! 

2 εγκυμοσύνες μέχρι τώρα??? Αντε να δούμε... Γιατί ο Οκτώβρης είχε μόνο 1 εγκυμοσύνη. Καλό που δνε σου έχει έρθει μέχρι τώρα... ? Και εγώ θα περιμένω μέχρι δευτέρα και ίσως να κάνω τεστάκι.. ? Έχω ξεχαστεί τώρα που ειμί άρρωστη. Κάτι καλό έκανε... Ξεχνάω τι μέρα είμαι. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

2 εγκυμοσύνες μέχρι τώρα??? Αντε να δούμε... Γιατί ο Οκτώβρης είχε μόνο 1 εγκυμοσύνη. Καλό που δνε σου έχει έρθει μέχρι τώρα... ? Και εγώ θα περιμένω μέχρι δευτέρα και ίσως να κάνω τεστάκι.. ? Έχω ξεχαστεί τώρα που ειμί άρρωστη. Κάτι καλό έκανε... Ξεχνάω τι μέρα είμαι. ??

Περαστικά σταρακι μου!!!!είναι καλύτερα να ξεχνιεσαι! !!!!τώρα εγώ κάνω δουλειές και κουράζομαι.έχω κάτι πονακια περιοδου.και στην αναμονή! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

2 εγκυμοσύνες μέχρι τώρα??? Αντε να δούμε... Γιατί ο Οκτώβρης είχε μόνο 1 εγκυμοσύνη. Καλό που δνε σου έχει έρθει μέχρι τώρα... ? Και εγώ θα περιμένω μέχρι δευτέρα και ίσως να κάνω τεστάκι.. ? Έχω ξεχαστεί τώρα που ειμί άρρωστη. Κάτι καλό έκανε... Ξεχνάω τι μέρα είμαι. ??

Θα αρχίσω τελικά να πιστεύω μεταξύ αστείου και σοβαρού πως είμαι γουρλού που άνοιξα το θέμα. Μακάρι κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Περαστικά σταρακι μου!!!!είναι καλύτερα να ξεχνιεσαι! !!!!τώρα εγώ κάνω δουλειές και κουράζομαι.έχω κάτι πονακια περιοδου.και στην αναμονή! !!

Και εγώ ειδικά απόγευμα όταν κουράζομαι σαν να γίνει σβωλος η μήτρα.. Αυτό μόνο... Και υγρά βέβαια κ στήθος φουλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν σας προλαβαίνω σήμερα τρέχω κιόλας θα δω τα νέα σας όταν βρω ώρα γιατί είδα μια ματιά έχουμε διάφορα

Εγώ χθες είδα διάφανα υγρά και ήρθαμε σε επαφή θα δείξει ήταν όμως η τελευταία αυτό το μήνα δε γίνεται αλλιώς 

Απλά σήμερα νιώθω πόνο από κάτω και λίγο πάνω στη μήτρα εκεί που έχω τη τομη από τη καισαρική δε ξέρω αν είναι από κούραση η κάτι του κύκλου αλλά έχω αγχωθει μην είναι κάτι 

Έχει καμία σας κάτι παρόμοιο;ηρεμηστεμαι λίγο αν είναι εφικτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η earrp είπε:

Μακάρι @Χρυσάφω αλλά θα περιμένω να σιγουρευτώ πρώτα μην είναι λάθος το τεστ! Το ημερολόγιο μου λέει ότι αυτό πρέπει να αδιαθετισω οπότε θα περιμένω! 

Παντως εχω δει τετοια τεστ στο φιλικο μου περιβαλλον και ηταν θετικα ,που το επιβεβαιωσε αργοτερα η χοριακη.Δεν θελω να σε ξεσηκωνω ,ομως ειμαι αισιοδοξη για σενα!Καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια δεν σας προλαβαίνω σήμερα τρέχω κιόλας θα δω τα νέα σας όταν βρω ώρα γιατί είδα μια ματιά έχουμε διάφορα

Εγώ χθες είδα διάφανα υγρά και ήρθαμε σε επαφή θα δείξει ήταν όμως η τελευταία αυτό το μήνα δε γίνεται αλλιώς 

Απλά σήμερα νιώθω πόνο από κάτω και λίγο πάνω στη μήτρα εκεί που έχω τη τομη από τη καισαρική δε ξέρω αν είναι από κούραση η κάτι του κύκλου αλλά έχω αγχωθει μην είναι κάτι 

Έχει καμία σας κάτι παρόμοιο;ηρεμηστεμαι λίγο αν είναι εφικτό 

Γεια σου κοριτσι μου!Δεν μου εχει τυχει κατι παρομοιο αλλα μπορει να ειναι και απο την αλλαγη του καιρου τα πονακια!Σε μια λαπαροσκοπηση που ειχα κανει ,στα σημεια της τομης ,πονουσαν για πολυ καιρο στις αλλαγες του καιρου.Μην αγχωνεσαι.Ξεκουρασου και χαλαρωσε.Αν δεν περασει ,συμβουλεψου ενα γιατρο.Τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Ποια ήταν η πρώτη που έμεινε εγκυουλα βρε κορίτσια για τον Νοέμβριο και δεν το πήρα χαμπάρι? 

Ενα  κοριτσι που μπηκε λιγο στην αρχη και μετα δεν ξαναφανηκε...νομιζω...Δεν θυμαμαι το ονομα...Δεν βοηθησα καθολου ,το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Θα αρχίσω τελικά να πιστεύω μεταξύ αστείου και σοβαρού πως είμαι γουρλού που άνοιξα το θέμα. Μακάρι κορίτσια....

Μακαρι κοπελα μου!Μακαρι!!!Θα εισαι η νονα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!Δεν μου εχει τυχει κατι παρομοιο αλλα μπορει να ειναι και απο την αλλαγη του καιρου τα πονακια!Σε μια λαπαροσκοπηση που ειχα κανει ,στα σημεια της τομης ,πονουσαν για πολυ καιρο στις αλλαγες του καιρου.Μην αγχωνεσαι.Ξεκουρασου και χαλαρωσε.Αν δεν περασει ,συμβουλεψου ενα γιατρο.Τα φιλια μου!

Σε ευχαριστώ πολύ κι εγώ αυτό σκέφτομαι την αλλαγή του καιρού που μας κοροϊδεύει και ωορρηξία και κούραση

Να ξεκουραστώ δεν παίζει αύριο έχω τραπέζι για 19 άτομα και την επόμενη μέρα πετάμε

Θα κάνω το Παπ αυτή τη βδομάδα οπότε θα το ρωτήσω έτσι κι αλλιώς απλα μου χαλάει τη διάθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ έχω μπερδευτεί ας με ξεμπλοκαρει κάποια σας. Σύμφωνα με τον υπέρηχο έκανα ωορηξια Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο δλδ 16η προς 17η μέρα. Τη Δευτέρα κ μέχρι χτες δλδ 19η ως 21η ειχα στο εσώρουχο λευκά παχύρευστά υγρά. Αυτό σημαίνει ότι εχεθ τελειώσει η ωορηξια;;; κ πλησιάζω στην περίοδο;; στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα λευκά υγρά θυμάμαι. Πονάει λιγάκι η μέση μου σήμερα. 

Έχει τελειώσει!Η ωορρηξία κρατάει 12 με 36 ώρες!!!!Τα υγρά είναι και με τον οργανισμό που έχει ηκαθε γυναίκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κι εγώ αυτό σκέφτομαι την αλλαγή του καιρού που μας κοροϊδεύει και ωορρηξία και κούραση

Να ξεκουραστώ δεν παίζει αύριο έχω τραπέζι για 19 άτομα και την επόμενη μέρα πετάμε

Θα κάνω το Παπ αυτή τη βδομάδα οπότε θα το ρωτήσω έτσι κι αλλιώς απλα μου χαλάει τη διάθεση

Εχεις κατι να απασχολησεις το μυαλουδακι σου!Φροντισε το τραπεζι και κανε το ξεχωριστο και ομορφο!Θα σου φτιαξει την διαθεση να στολισεις τραπεζι και τα πιατα σου!Λιγο θα ξεχαστεις!Καλη επιτυχια σε ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...