Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω κ στο εσώρουχο φουλ... 

Δεν είχα ποτέ τόσα πολλά και με το μικρό να τις μέρες το πήγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω κ στο εσώρουχο φουλ... 

κορίτσια εγώ έχω πάντα  υγρά στο εσώρουχο.. σε άλλους κύκλους περισσότερα σε άλλους λιγότερα. κάθε κύκλος είναι διαφορετικός στις εντάσεις των συμπτωμάτων ούτως ή άλλως, καμία φορά κ στα ίδια τα συμπτώματα. οπότε μη σας προβληματίζουν τόσο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω κ στο εσώρουχο φουλ... 

Starrr, egw, lactaki ποτέ περιμένετε;;; εγώ σήμερα 20η μέρα κύκλου η ωορηξια έγινε 16η προς 17η περιμένω 17 Νοεμβρίου. Χτες είδα λευκό υγρό στο εσώρουχο. Λογικά απέτυχα δεν είναι συμπτωμα περιόδου;;;;; ή και εγκυμοσύνης;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

Φανταστείτε όταν έκανα τα τεστ ωορρηξίας ημουξ στα υγρά από τις λίγες φορές 14η μέρα και θετικό είδα 17

φαντάσου! από αυτό κ  μόνο δεν πρέπει Να ψάχνουμε "σημαδειακα" υγρά, όπως κ συμπτώματα. οι κύκλοι διαφέρουν πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια εγώ έχω πάντα  υγρά στο εσώρουχο.. σε άλλους κύκλους περισσότερα σε άλλους λιγότερα. κάθε κύκλος είναι διαφορετικός στις εντάσεις των συμπτωμάτων ούτως ή άλλως, καμία φορά κ στα ίδια τα συμπτώματα. οπότε μη σας προβληματίζουν τόσο! 

Ναι αυτό λέω.... Μια έχεις μια δεν εσείς.. Εγώ μόνο έχω παρατηρήσει με τισ πολυβιταμινες έχω πολλά περισσότερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

φαντάσου! από αυτό κ  μόνο δεν πρέπει Να ψάχνουμε "σημαδειακα" υγρά, όπως κ συμπτώματα. οι κύκλοι διαφέρουν πολύ! 

Γι αυτό συμπέρασμα.... Μέρα παρά μέρα επαφές όσο μπορούμε.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δε κατάλαβα αυτό που είπες... 

Λέω στο μικρό δε θυμάμαι να είχα ιδιαίτερα υγρά και έτσι απλά στο μικρό ήρθαμε επαφές με βάση τις γονίμες μέρες και όχι τα υγρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Γι αυτό συμπέρασμα.... Μέρα παρά μέρα επαφές όσο μπορούμε.... ?

χάχα το ιδανικό! εγώ σταματάω στη 16η... δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

χάχα το ιδανικό! εγώ σταματάω στη 16η... δυστυχώς...

Κι εγώ κάπου εκεί θα σταματήσω γιατί όπως ξανά είπα δεν ξέρω ποια μέρα να μετρήσω το κύκλο.και αν μπορέσει ο άντρας μου μετά το ατυχηματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αυτό λέω.... Μια έχεις μια δεν εσείς.. Εγώ μόνο έχω παρατηρήσει με τισ πολυβιταμινες έχω πολλά περισσότερα.. 

πραγματικά καμία φορά τα συμπτώματα είναι τόσο διαφορετικά ή τόσο έντονα π λες αυτό το μήνα μπορεί να είμαι έγκυος... κ μετά τίποτα.. απλά συμπτώματα του κύκλου.. κ νιώθουμε κ χαζές. για αυτό λέω να μην τα κοιτάμε για να μην απογοητευομαστε μετά. άλλωστε πραγματικά μέχρι την καθυστέρηση είναι τόσο νωρίς που δεν υπάρχουν πραγματικά συμπτώματα εγκυμοσυνης! περιμένουμε λοιπόν την καθυστέρηση... σαν πρώτο σημαντικό σημάδι! 

εσύ έχεις περισσότερα υγρά κ κάνεις σίγουρα πιο σωστά ωορηξια κ αυτό είναι πολύ θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Γιατί? 

δε ξέρω..κάπου εκεί το θεωρούσαμε ότι είναι αρκετό... αλλά νομίζω ότι δεν είναι τελικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

δε ξέρω..κάπου εκεί το θεωρούσαμε ότι είναι αρκετό... αλλά νομίζω ότι δεν είναι τελικά. 

Όχι καλέ... Εμεις ξεκινάμε από την 8η μέχρι όσο πάει... Αυτό το μήνα βασικά που το χουμε πιο θερμά πάρει... Δηλ είναι οι πιο καλές μας επαφές αυτό το μήνα... Σε άλλους μετά την περίοδο που έβλεπα πότε είχα ωορρηξια τελικά δεν είχαμε επαφές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι καλέ... Εμεις ξεκινάμε από την 8η μέχρι όσο πάει... Αυτό το μήνα βασικά που το χουμε πιο θερμά πάρει... Δηλ είναι οι πιο καλές μας επαφές αυτό το μήνα... Σε άλλους μετά την περίοδο που έβλεπα πότε είχα ωορρηξια τελικά δεν είχαμε επαφές.. 

όταν ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές ο γυναικολόγος μου είπε ένα πράγμα.. από 6-7η ημέρα μέχρι τέλος του κύκλου μέρα παρά μέρα... δεν το έκανα κανέναν μήνα χάχαχαχαχαχΧαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

όταν ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές ο γυναικολόγος μου είπε ένα πράγμα.. από 6-7η ημέρα μέχρι τέλος του κύκλου μέρα παρά μέρα... δεν το έκανα κανέναν μήνα χάχαχαχαχαχΧαχαχα 

???? Κ γω 1ο μήνα το κάνω..... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

???? Κ γω 1ο μήνα το κάνω..... ??????

τον πρώτο μήνα όμως κάναμε κάθε μέρα κ θυμάμαι μέχρι τέλος του κύκλου σχεδόν αλλά τίποτα. νομίζω το μέρα παρά μέρα είναι το καλύτερο κ αν το κάνουμε συστηματικά σε λίγους μήνες θα έρθει η εγκυμοσύνη. εμείς κάνουμε ότι να ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

τον πρώτο μήνα όμως κάναμε κάθε μέρα κ θυμάμαι μέχρι τέλος του κύκλου σχεδόν αλλά τίποτα. νομίζω το μέρα παρά μέρα είναι το καλύτερο κ αν το κάνουμε συστηματικά σε λίγους μήνες θα έρθει η εγκυμοσύνη. εμείς κάνουμε ότι να ναι! 

Μακαρι να ρθει ? κ σε σένα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι να ρθει ? κ σε σένα!! 

Σας εύχομαι από καρδιάς να το πετύχετε αυτό το μήνα και σύντομα να μου γκρινιάζετε για τα γλυκά ζόρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Σας εύχομαι από καρδιάς να το πετύχετε αυτό το μήνα και σύντομα να μου γκρινιάζετε για τα γλυκά ζόρια 

Μακαρι... Σε καμία εβδομάδα θα ξέρουμε ελπίζω.. Αν και 26η ημέρα σήμερα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι... Σε καμία εβδομάδα θα ξέρουμε ελπίζω.. Αν και 26η ημέρα σήμερα..... 

20η ημέρα για μένα! 8 μέρες έμειναν! άντε ας περάσει η εβδομάδα!οι πιο πολλές κάπου κοντά θα ξέρουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

20η ημέρα για μένα! 8 μέρες έμειναν! άντε ας περάσει η εβδομάδα!οι πιο πολλές κάπου κοντά θα ξέρουμε! 

Ναι ναι. Μακάρι να δούμε καλά νέα... Εγώ δεν ξέρω στάνταρ κύκλο. Κ είπα να βαλ 35 ημέρες. Οπότε την επόμενη εβδομάδα αν δε δω περίοδο θα κάνω τεστάκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...