Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η levanda είπε:

θεωρητικά κάνεις ωορρηξία 15η ημέρα κ σύμφωνα με το τεστακι. Και εγώ το ίδιο. Για αυτό ήρθαμε σε επαφή 14η ημέρα. Κανονικά κ αύριο πρέπει να έρθουμε σε επαφή 15η ημέρα για καλό κ για κακό. 

Υποτίθεται ότι μέρα παρά μέρα πρέπει για να δυναμώσει το σπέρμα κ αφού ήρθαμε σε επαφή την 14η ημέρα, καλύπτω κ την 15η ημέρα. Αλλά λέω μήπως είναι καλύτερα 2 απανωτές μέρες..

Εγώ τυχαία ήρθα σε επαφή 13η που είδα μετά θετικό τεστακι κ χθες που ένιωσα τσιμπηματακια ωορηξιας όλη μέρα ήρθα σε επαφή .. λέω κ για σήμερα ..δε ξέρω.. γιατι φοβαμαι μήπως έκανα λάθος . Τον προηγούμενο μήνα είδα θετικό 16η μέρα κ ένιωσα τσιμπηματακια 2 μέρες μετά .. εντελώς διαφορετικα δλδ

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τυχαία ήρθα σε επαφή 13η που είδα μετά θετικό τεστακι κ χθες που ένιωθα τσιμπηματακια ωορηξιαςήρθα σε επαφή .. λέω κ για σήμερα ..δε ξέρω.. γιατι φοβαμαι μήπως έκανα λάθος . Τον προηγούμενο μήνα είδα θετικό 16η μέρα κ ένιωσα τσιμπηματακια 2 μέρες μετά .. εντελώς διαφορετικα δλδ

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τυχαία ήρθα σε επαφή 13η που είδα μετά θετικό τεστακι κ χθες που ένιωσα τσιμπηματακια ωορηξιας όλη μέρα ήρθα σε επαφή .. λέω κ για σήμερα ..δε ξέρω.. γιατι φοβαμαι μήπως έκανα λάθος . Τον προηγούμενο μήνα είδα θετικό 16η μέρα κ ένιωσα τσιμπηματακια 2 μέρες μετά .. εντελώς διαφορετικα δλδ

Καλημέρα... Ξαναεκανες τεστ? 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Ξαναεκανες τεστ? 

Καλημέρα. Ναι έκανα χθες το πρωί κ βγήκε αρνητικο...

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα. Ναι έκανα χθες το πρωί κ βγήκε αρνητικο...

Ε οπότε πέρασε η ωορρηξια... 😀

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Να μην τον ξεζουμιξω κ σήμερα δηλαδή??πρέπει να δω υγρά λευκα για να καταλάβω ότι τελείωσε??

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Επαφη είχα την Κυριακή (ημέρα θετικού τεστ) κ χθες που είχα τσιμπηματακια κ υποθέτω ημέρα ωορηξιας...έλεγα κ για σήμερα..χαχα

• Like 1

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να μην τον ξεζουμιξω κ σήμερα δηλαδή??πρέπει να δω υγρά λευκα για να καταλάβω ότι τελείωσε??

Ναι όταν έχει τελειώσει τότε έχεις τα λευκά υγρά. Αν θέλετε δεν είναι απαγορευτικό... 

• Thanks 1

Καλημέρα κορίτσια.. Σήμερα σηκώθηκα με πρησμένο στήθος κ επιτέλους ανέβηκε η θερμοκρασία... Χθες 36,2 σήμερα 36,6. Κ εγώ κ τους πόνους χαμηλά.. Μάλλον αρρωστησα για ακόμη μια φορά κ πονάει ο λαιμός μου. Κ ήπια ένα ντεπον το πρωί δνε άντεχα.. 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Σήμερα σηκώθηκα με πρησμένο στήθος κ επιτέλους ανέβηκε η θερμοκρασία... Χθες 36,2 σήμερα 36,6. Κ εγώ κ τους πόνους χαμηλά.. Μάλλον αρρωστησα για ακόμη μια φορά κ πονάει ο λαιμός μου. Κ ήπια ένα ντεπον το πρωί δνε άντεχα.. 

Καλημερα!Περαστικα σου κοριτσι μου!Πινε ζεστα και μελι και ευχομαι να περασει γρηγορα....Το πρισμενο στηθος κατι αλλο λεει εεε;;

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Περαστικα σου κοριτσι μου!Πινε ζεστα και μελι και ευχομαι να περασει γρηγορα....Το πρισμενο στηθος κατι αλλο λεει εεε;;

Θα δείξει το τι λέει... Σκεφτόμουν μήπως πάρω αντιβίωση γιατί δεν αντέχω... Ήθελα να κάνω κ το αντιγριππικο. Δεν μένω 5 μέρες χωρίς να χω κάτι... 

• Sad 2

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι όταν έχει τελειώσει τότε έχεις τα λευκά υγρά. Αν θέλετε δεν είναι απαγορευτικό... 

Θα παρακολουθήσω τα υγρά σήμερα να δω αν είναι λευκά κ βλέπουμε.πονακια χαμηλά όπως χθες δεν έχω πάντως .. 

• Like 1

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ενοχλεί το στήθος, έχω τεράστια κούραση αλλά καθόλου υγρά.. 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ενοχλεί το στήθος, έχω τεράστια κούραση αλλά καθόλου υγρά.. 

Όχι χθες είχα φουλ υγρα. Τώρα μέχρι αυτή την στιγμή δεν είχα... Αλλά νιώθω καταβεβλημενη και λόγω της ασθένειας. 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι χθες είχα φουλ υγρα. Τώρα μέχρι αυτή την στιγμή δεν είχα... Αλλά νιώθω καταβεβλημενη και λόγω της ασθένειας. 

Διαύγεια μηδέν :) ούτε κατάλαβα τι έγραψα Χαχαχα! Περαστικά σου! 

• Like 1

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θέλω τόσο πολύ να τα έχω καταφέρει αυτό το μήνα!!! 

Καλές επιτυχίες κορίτσι μου στο εύχομαι

Εγώ είχα χθες το βράδυ αυτά που λέτε της ωορρηξίας και σήμερα οπότε πιάνει και σήμερα η ότι έγινε έγινε;

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εγώ είχα χθες το βράδυ αυτά που λέτε της ωορρηξίας και σήμερα οπότε πιάνει και σήμερα η ότι έγινε έγινε;

Ε και σήμερα για καλό και για κακό. 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εννοείται και σήμερα!!! Επίσης καλή επιτυχία!! 😘

Ευχαριστώ:) για να δω αν θα μπορέσουμε να κάνουμε

Εσείς όταν εχετε τα υγρά τα έχετε κάθε φορά που πάτε τουαλέτα;

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ:) για να δω αν θα μπορέσουμε να κάνουμε

Εσείς όταν εχετε τα υγρά τα έχετε κάθε φορά που πάτε τουαλέτα;

Στο εσώρουχο? 

Εγώ κορίτσια λέω να έχω μια επαφή κ σήμερα καλου κακού όπως λέτε .πάντως δεν έχω καθόλου υγρά. Λευκά υγρά δεν είδα σήμερα ..

• Like 1

Στο εσώρουχο? 

Όχι στο εσώρουχο στο χαρτί στο εσώρουχο έχω μόνο ππριν τη περίοδο

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

Όχι στο εσώρουχο στο χαρτί στο εσώρουχο έχω μόνο ππριν τη περίοδο

Εγώ έχω κ στο εσώρουχο φουλ... 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσι εγώ έχω πάρει αντισυλληπτικά λόγω κύστης.Ρυθμίζουν τις ορμόνες,ρίχνουν ελαφρώς την fsh και την ε2,μην ανησυχείς,ο γιατρός σου ξέρει.Δες κι αυτό με την κοιλιοκακη,γιατί ίσως πρέπει να αποφεύγεις τη γλουτένη.
    • Αυτό δεν το περίμενα 😮😮 να σου ζήσει @xara1 μου! Να είστε ευτυχισμένοι και να τον δείτε όπως ποθείτε! Να μας λες κι εσύ τα νέα σου και του μπεμπουλη! Θα περιμένω με αγωνία να μας λες πως μεγαλώνει μέρα με τη μέρα 😊❤
    • κορίτσια εχω χαθει λιγο ειναι πολυ δυσκολο να τα διαβασω ειμαι πολυ πισω αν μπορειτε πειτε μου τλχ ποιες περιμενουν η σε ποια φαση εισαστε; οσο για τις δουλειες που ειδα οτι συζητατε δηλωνω και εγω ανεργη φιλολογος και με το παιδι και τη δουλεια του αντρα μου να μην μπορω να κοιταξω καποια αλλη δουλεια ακομη και τις 4 ωρες που λειπει το παιδι απο το σπιιτι αργιες γιορτες και αρρωστιες δεν εχω που να τον αφησω  οποτε και εγω μονο τα ιδιαιτερα θα ηθελα να ειχα τλχ 2 ακομη γιατι μονο στις 2-3 ωρες τη βδομαδα ειμαι και θελω τοσο πολυ να ειμαι ενεργη αλλα ειμαι και καινουργια στη περιοχη οποτε απλα ευχομαι για ενα καλυτερο μελλον
    • εμενα δεν μου αρεσει να βαφω ουτε μαλλια ουτε νυχια οποτε δεν ειχα ασχοληθει ξερω υπαρχουν φυτικες βαφες αλλα ναι καλυτερα να ρωτησεις
    • καλησπερα σας κορίτσια μου σημερα εμεις γυρισαμε απο το ταξιδι βλεπω απειρα ποστ που δεν προλαβαινα να απαντησω οσο ημουν κυπρο θα προσπαθησω να σας διαβασω ολες εμεις τα περασαμε πολυ ωραια ο μικρος κολλησε δεν ηθελε να φυγουμε σε αντιθεση με εμας που ωραια ολα μια χαρα ηταν αλλα ενταξεθ θελουμε και το σπιτι μας οσο αφορα το θεμα μας ακομη αρχικα εγω περιμενω το αποτελεσμα του παπ  κορίτσια παντως αν η γυναικολογος μου εχει δικαιο με βαση τον υπερηχο για την ημερα που εκανα ωορρηξια να ξερετε οτι τα διαφανα υγρα κρατανε πανω απο τρεις μερες εγω λοιποβ στην αναμονη για την περιοδο που ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει και για τα αποτελεσματα καλες επιτυχιες σε ολες σας
  • Νέες συζητήσεις