Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η levanda είπε:

θεωρητικά κάνεις ωορρηξία 15η ημέρα κ σύμφωνα με το τεστακι. Και εγώ το ίδιο. Για αυτό ήρθαμε σε επαφή 14η ημέρα. Κανονικά κ αύριο πρέπει να έρθουμε σε επαφή 15η ημέρα για καλό κ για κακό. 

Υποτίθεται ότι μέρα παρά μέρα πρέπει για να δυναμώσει το σπέρμα κ αφού ήρθαμε σε επαφή την 14η ημέρα, καλύπτω κ την 15η ημέρα. Αλλά λέω μήπως είναι καλύτερα 2 απανωτές μέρες..

Εγώ τυχαία ήρθα σε επαφή 13η που είδα μετά θετικό τεστακι κ χθες που ένιωσα τσιμπηματακια ωορηξιας όλη μέρα ήρθα σε επαφή .. λέω κ για σήμερα ..δε ξέρω.. γιατι φοβαμαι μήπως έκανα λάθος . Τον προηγούμενο μήνα είδα θετικό 16η μέρα κ ένιωσα τσιμπηματακια 2 μέρες μετά .. εντελώς διαφορετικα δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τυχαία ήρθα σε επαφή 13η που είδα μετά θετικό τεστακι κ χθες που ένιωθα τσιμπηματακια ωορηξιαςήρθα σε επαφή .. λέω κ για σήμερα ..δε ξέρω.. γιατι φοβαμαι μήπως έκανα λάθος . Τον προηγούμενο μήνα είδα θετικό 16η μέρα κ ένιωσα τσιμπηματακια 2 μέρες μετά .. εντελώς διαφορετικα δλδ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τυχαία ήρθα σε επαφή 13η που είδα μετά θετικό τεστακι κ χθες που ένιωσα τσιμπηματακια ωορηξιας όλη μέρα ήρθα σε επαφή .. λέω κ για σήμερα ..δε ξέρω.. γιατι φοβαμαι μήπως έκανα λάθος . Τον προηγούμενο μήνα είδα θετικό 16η μέρα κ ένιωσα τσιμπηματακια 2 μέρες μετά .. εντελώς διαφορετικα δλδ

Καλημέρα... Ξαναεκανες τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε οπότε πέρασε η ωορρηξια... ?

Να μην τον ξεζουμιξω κ σήμερα δηλαδή??πρέπει να δω υγρά λευκα για να καταλάβω ότι τελείωσε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε οπότε πέρασε η ωορρηξια... ?

Επαφη είχα την Κυριακή (ημέρα θετικού τεστ) κ χθες που είχα τσιμπηματακια κ υποθέτω ημέρα ωορηξιας...έλεγα κ για σήμερα..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να μην τον ξεζουμιξω κ σήμερα δηλαδή??πρέπει να δω υγρά λευκα για να καταλάβω ότι τελείωσε??

Ναι όταν έχει τελειώσει τότε έχεις τα λευκά υγρά. Αν θέλετε δεν είναι απαγορευτικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Σήμερα σηκώθηκα με πρησμένο στήθος κ επιτέλους ανέβηκε η θερμοκρασία... Χθες 36,2 σήμερα 36,6. Κ εγώ κ τους πόνους χαμηλά.. Μάλλον αρρωστησα για ακόμη μια φορά κ πονάει ο λαιμός μου. Κ ήπια ένα ντεπον το πρωί δνε άντεχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Σήμερα σηκώθηκα με πρησμένο στήθος κ επιτέλους ανέβηκε η θερμοκρασία... Χθες 36,2 σήμερα 36,6. Κ εγώ κ τους πόνους χαμηλά.. Μάλλον αρρωστησα για ακόμη μια φορά κ πονάει ο λαιμός μου. Κ ήπια ένα ντεπον το πρωί δνε άντεχα.. 

Καλημερα!Περαστικα σου κοριτσι μου!Πινε ζεστα και μελι και ευχομαι να περασει γρηγορα....Το πρισμενο στηθος κατι αλλο λεει εεε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Περαστικα σου κοριτσι μου!Πινε ζεστα και μελι και ευχομαι να περασει γρηγορα....Το πρισμενο στηθος κατι αλλο λεει εεε;;

Θα δείξει το τι λέει... Σκεφτόμουν μήπως πάρω αντιβίωση γιατί δεν αντέχω... Ήθελα να κάνω κ το αντιγριππικο. Δεν μένω 5 μέρες χωρίς να χω κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ναι όταν έχει τελειώσει τότε έχεις τα λευκά υγρά. Αν θέλετε δεν είναι απαγορευτικό... 

Θα παρακολουθήσω τα υγρά σήμερα να δω αν είναι λευκά κ βλέπουμε.πονακια χαμηλά όπως χθες δεν έχω πάντως .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Σήμερα σηκώθηκα με πρησμένο στήθος κ επιτέλους ανέβηκε η θερμοκρασία... Χθες 36,2 σήμερα 36,6. Κ εγώ κ τους πόνους χαμηλά.. Μάλλον αρρωστησα για ακόμη μια φορά κ πονάει ο λαιμός μου. Κ ήπια ένα ντεπον το πρωί δνε άντεχα.. 

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ενοχλεί το στήθος, έχω τεράστια κούραση αλλά καθόλου υγρά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια.. Ενοχλεί το στήθος, έχω τεράστια κούραση αλλά καθόλου υγρά.. 

Όχι χθες είχα φουλ υγρα. Τώρα μέχρι αυτή την στιγμή δεν είχα... Αλλά νιώθω καταβεβλημενη και λόγω της ασθένειας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι χθες είχα φουλ υγρα. Τώρα μέχρι αυτή την στιγμή δεν είχα... Αλλά νιώθω καταβεβλημενη και λόγω της ασθένειας. 

Διαύγεια μηδέν :) ούτε κατάλαβα τι έγραψα Χαχαχα! Περαστικά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θέλω τόσο πολύ να τα έχω καταφέρει αυτό το μήνα!!! 

Καλές επιτυχίες κορίτσι μου στο εύχομαι

Εγώ είχα χθες το βράδυ αυτά που λέτε της ωορρηξίας και σήμερα οπότε πιάνει και σήμερα η ότι έγινε έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλές επιτυχίες κορίτσι μου στο εύχομαι

Εγώ είχα χθες το βράδυ αυτά που λέτε της ωορρηξίας και σήμερα οπότε πιάνει και σήμερα η ότι έγινε έγινε;

Ε και σήμερα για καλό και για κακό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλές επιτυχίες κορίτσι μου στο εύχομαι

Εγώ είχα χθες το βράδυ αυτά που λέτε της ωορρηξίας και σήμερα οπότε πιάνει και σήμερα η ότι έγινε έγινε;

Εννοείται και σήμερα!!! Επίσης καλή επιτυχία!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ:) για να δω αν θα μπορέσουμε να κάνουμε

Εσείς όταν εχετε τα υγρά τα έχετε κάθε φορά που πάτε τουαλέτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ:) για να δω αν θα μπορέσουμε να κάνουμε

Εσείς όταν εχετε τα υγρά τα έχετε κάθε φορά που πάτε τουαλέτα;

Στο εσώρουχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια λέω να έχω μια επαφή κ σήμερα καλου κακού όπως λέτε .πάντως δεν έχω καθόλου υγρά. Λευκά υγρά δεν είδα σήμερα ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Στο εσώρουχο? 

Όχι στο εσώρουχο στο χαρτί στο εσώρουχο έχω μόνο ππριν τη περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

Όχι στο εσώρουχο στο χαρτί στο εσώρουχο έχω μόνο ππριν τη περίοδο

Εγώ έχω κ στο εσώρουχο φουλ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...