Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μόλις είδα ότι σε 5 μέρες τελειώνω κ το πρώτο κουτί filicine.. κάτι παραπάνω πήρα αυτό τον μήνα . Να ρωτήσω κ κάτι ακόμα.. λόγω δουλειάς τις επόμενες 3 μέρες θα ερχόμαστε σε επαφή το βράδυ πειράζει?? Χλωμό το κόβω για μεσημέρια κ πρωινά..

Όχι καλέ είπαμε μια χαρά θα είναι κ το βράδυ..... Είπαμε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι τώρα γύρισα σπίτι κ το έκανα πριν λίγο...δε μπόρεσα νωριτερα αλλά είχα να πάω τουαλέτα ένα τρίωρο τουλάχιστον

Άντε καλες επιτυχημένες επαφές κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Συμφωνώ μόλις φτιάξεις το κύκλο σου θα σε βοηθήσει πάρα πολύ?

Ναι κ εγω αυτό είπα.. Αλλά πως γίνεται το καλοκαίρι να φτιάχνει κ το χειμώνα να χαλάει... Πόσο σημαντικό είναι το άγχος.. Με κάνει ότι θέλει.. Βέβαια οι προσπάθειες γίνονται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ εγω αυτό είπα.. Αλλά πως γίνεται το καλοκαίρι να φτιάχνει κ το χειμώνα να χαλάει... Πόσο σημαντικό είναι το άγχος.. Με κάνει ότι θέλει.. Βέβαια οι προσπάθειες γίνονται.. 

Καταραμένο άγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι καλέ είπαμε μια χαρά θα είναι κ το βράδυ..... Είπαμε.. ?

 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ εγω αυτό είπα.. Αλλά πως γίνεται το καλοκαίρι να φτιάχνει κ το χειμώνα να χαλάει... Πόσο σημαντικό είναι το άγχος.. Με κάνει ότι θέλει.. Βέβαια οι προσπάθειες γίνονται.. 

Staraki αυτό το μήνα διαβάζοντας τα μηνύματα σου βλέπω μια αισιόδοξια.. τις τελευταίες μέρες όμως σε βλέπω πεσμένη τι έπαθες... Αγχώθηκες που ανεβοκατεβαίνει η θερμοκρασία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια αυτό είναι το βραδυνό μου.. πριν λίγο το έκανα νομίζω είναι θετικό να μην έχω αμφιβολία ΕΕ..

IMG_20181104_214418.jpg

φουλ θετικό τέλειαααα... προσπαθησε να έχεις σωστες επαφές κ πιστεύω θα είναι ο μήνας σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 

 

Staraki αυτό το μήνα διαβάζοντας τα μηνύματα σου βλέπω μια αισιόδοξια.. τις τελευταίες μέρες όμως σε βλέπω πεσμένη τι έπαθες... Αγχώθηκες που ανεβοκατεβαίνει η θερμοκρασία ??

Γενικά ζορίζομαι λιγάκι διότι κάνω την διπλωματική. Αλλά ναι λίγο κ η θερμοκρασία δεν μου δίνει ώθηση να ελπίζω. Αλλά νταξει.. Τι να κάνουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Εγώ πάλι δεν είμαι τόσο σίγουρη γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη μου που κατέληξε σε βιοχημικη είχα 6 αρνητικά.... 

ναι αυτό είναι παράξενο! αν είχες 6 αρνητικά κ ήσουν έγκυος τότε μπορεί να συμβαίνει το ίδιο κ τώρα.. να μην ανιχνεύεται η ορμόνη για κάποιο λόγο! μακάρι να ισχύει αυτό. γιατί κ η καθυστέρηση σου είναι καλή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

φουλ θετικό τέλειαααα... προσπαθησε να έχεις σωστες επαφές κ πιστεύω θα είναι ο μήνας σου! 

Ναι αυτό το μήνα φτου μη τον ματιασω θα είναι ο πρώτος με τις σωστές επαφές γιατί κ ο άντρας μου είναι χαλαρός σε άδεια κ πιο θετικός..ήρθαμε σε επαφή το πρωί τυχαία πριν κανω κ δω θετικό τεστ ..κ είπαμε να κάνουμε Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γενικά ζορίζομαι λιγάκι διότι κάνω την διπλωματική. Αλλά ναι λίγο κ η θερμοκρασία δεν μου δίνει ώθηση να ελπίζω. Αλλά νταξει.. Τι να κάνουμε... 

Εγώ λέω να μη δίνεις τόση σημασία στη θερμοκρασία, θυμάμαι μια κοπέλα που είχε γράψει ότι από 35,4 ανέβαινε 35,6κ όχι παραπάνω κ ήταν έγκυος τελικά! μακάρι κορίτσια μου, εύχομαι το καλύτερο! πολλά ++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι αυτό το μήνα φτου μη τον ματιασω θα είναι ο πρώτος με τις σωστές επαφές γιατί κ ο άντρας μου είναι χαλαρός σε άδεια κ πιο θετικός..ήρθαμε σε επαφή το πρωί τυχαία πριν κανω κ δω θετικό τεστ ..κ είπαμε να κάνουμε Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη

τις βρίσκω πολύ καλές τις ημέρες των επαφών..!μακάρι μακάρι να έχουμε θετικά κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

τις βρίσκω πολύ καλές τις ημέρες των επαφών..!μακάρι μακάρι να έχουμε θετικά κορίτσια! 

Άντε να πάνε όλα καλά κ ο Νοέμβρης να είναι γεμάτος θετικά τεστακια κ χοριακες .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε να πάνε όλα καλά κ ο Νοέμβρης να είναι γεμάτος θετικά τεστακια κ χοριακες .. 

 

όσο θετικό είναι το τεστ ωορρηξιας σου τόσο θετικα τεστ εγκυμοσύνης να δουμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

όσο θετικό είναι το τεστ ωορρηξιας σου τόσο θετικα τεστ εγκυμοσύνης να δουμεεεεε

Ωωωωωω έλιωσα τώρα .χαχα ναι ναι μακάριιιι. Αφού έδειχνα στον άντρα μου πριν το τεστ ωορρηξίας που ήταν έτσι εντονο κ λέω δες τι ωραίο που είναι αλλά να ειναι εγκυμοσύνης αυτό...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ εγω αυτό είπα.. Αλλά πως γίνεται το καλοκαίρι να φτιάχνει κ το χειμώνα να χαλάει... Πόσο σημαντικό είναι το άγχος.. Με κάνει ότι θέλει.. Βέβαια οι προσπάθειες γίνονται.. 

Δύστυχος αυτό το άγχος θα μας φάει! 

Ίσως κάνεις μεγάλους κύκλους επειδή αγχονεσαι! Μακάρι να φτιάξει σύντομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωωωωωω έλιωσα τώρα .χαχα ναι ναι μακάριιιι. Αφού έδειχνα στον άντρα μου πριν το τεστ ωορρηξίας που ήταν έτσι εντονο κ λέω δες τι ωραίο που είναι αλλά να ειναι εγκυμοσύνης αυτό...χαχα

χάχα μακάρι Παναγία μου δύο τόσο κατακοκκινες γραμμές να δούμε! όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γενικά ζορίζομαι λιγάκι διότι κάνω την διπλωματική. Αλλά ναι λίγο κ η θερμοκρασία δεν μου δίνει ώθηση να ελπίζω. Αλλά νταξει.. Τι να κάνουμε... 

Καταλαβαίνω πως όλα θέλεις να τα βλέπεις με λογική κι αυτό είναι καλό, για να κρατάς μικρό καλάθι. Αλλά στο θέμα της σύλληψης δεν ξέρεις ποτέ αν τα δεδομένα θα επαληθευτούν ? αυτό με τη θερμοκρασία μόλις πήγα να το ξεκινήσω το σταμάτησα, με αγχωσε! Επίσης, όταν υπάρχει σύλληψη, τις μέρες που γίνεται η εμφύτευση από ό,τι διάβασα πάλι πέφτει λιγάκι η θερμοκρασία. Κάνε τις επαφές σου όπως αυτό το μήνα και μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο! Θα έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καταλαβαίνω πως όλα θέλεις να τα βλέπεις με λογική κι αυτό είναι καλό, για να κρατάς μικρό καλάθι. Αλλά στο θέμα της σύλληψης δεν ξέρεις ποτέ αν τα δεδομένα θα επαληθευτούν ? αυτό με τη θερμοκρασία μόλις πήγα να το ξεκινήσω το σταμάτησα, με αγχωσε! Επίσης, όταν υπάρχει σύλληψη, τις μέρες που γίνεται η εμφύτευση από ό,τι διάβασα πάλι πέφτει λιγάκι η θερμοκρασία. Κάνε τις επαφές σου όπως αυτό το μήνα και μην σκέφτεσαι τίποτα άλλο! Θα έρθει! 

Τις έχω κάνει... Πολύ καλές επαφές. Τώρα ελπίζουμε. Είμαι στο περίμενε.. Παρατήρησα ότι κ τον προηγούμενο μήνα δεν είχα διφασικό θερμοδιάγραμμα. Κ απλά μπαίνω στη διαδικασία μήπως κάτι δεν πάει καλά με τις όρμονες μου. Αυτό μόνο. Κ εννοείται πως κάτι δνε γινεται σωστά από την στιγμή που δεν έχω σωστό κύκλο. Απλά θέλω να δω αν με τις βιταμίνες φτιάχνει ο κύκλος κ η θερμοκρασία μου. Αυτό παρακολουθώ. Εννοείται πως οι επαφές γίνονται κανονικά. Κ μακάρι να χω ευχάριστα να σας πω την άλλη εβδομάδα.... Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κορίτσια.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τις έχω κάνει... Πολύ καλές επαφές. Τώρα ελπίζουμε. Είμαι στο περίμενε.. Παρατήρησα ότι κ τον προηγούμενο μήνα δεν είχα διφασικό θερμοδιάγραμμα. Κ απλά μπαίνω στη διαδικασία μήπως κάτι δεν πάει καλά με τις όρμονες μου. Αυτό μόνο. Κ εννοείται πως κάτι δνε γινεται σωστά από την στιγμή που δεν έχω σωστό κύκλο. Απλά θέλω να δω αν με τις βιταμίνες φτιάχνει ο κύκλος κ η θερμοκρασία μου. Αυτό παρακολουθώ. Εννοείται πως οι επαφές γίνονται κανονικά. Κ μακάρι να χω ευχάριστα να σας πω την άλλη εβδομάδα.... Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κορίτσια.... ?

Αμήν! Καλά νέα από όλες! Καλή εβδομάδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα και απο εμενα!Σημερα ξεκινησα να μετραω θερμοκρασια...Ειμαι στην 5η μερα περιοδου και η θερμοκρασια ηταν 36.3.Ειναι καλη;;Απο αυριο λογικα θα αρχισει να πέφτει σταδιακα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα και καλη εβδομαδα και απο εμενα!Σημερα ξεκινησα να μετραω θερμοκρασια...Ειμαι στην 5η μερα περιοδου και η θερμοκρασια ηταν 36.3.Ειναι καλη;;Απο αυριο λογικα θα αρχισει να πέφτει σταδιακα;;;

Όχι θα πέσει απότομα... Η καθεμία έχει την δική της θερμοκρασία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Όχι θα πέσει απότομα... Η καθεμία έχει την δική της θερμοκρασία... 

 Καλημερα Starraki!Ωραια!Θα την παρακολουθω και θ δουμε τι θα δειξει.Ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2018 at 8:34 ΜΜ, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου, εγώ περιμένω 1 με 2 Νοεμβρίου περιοδο και μετά πάλι τέλος Νοεμβρίου για μα δούμε πως θα μου πάει ο επόμενος μήνας. Πριν ένα χρόνο τον Νοέμβριο έμεινα εγκυος και δυστυχώς  κατέληξε σε βιοχημικη. Γενικά όμως έχω καλό προαίσθημα....

Καλημέρα κορίτσι και καλή εβδομάδα!!! Τι έγινε Τελικά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2018 at 1:09 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εύχομαι τυχερό πολύ να είναι αυτό το θεματακι! Ο Νοέμβρης να γεμίσει σπορακια στις κοιλιτσες! !!εγώ περιμένω 8 με 10 Νοέμβρη. Οι επαφές μας πάλι λίγες αλλά οκ!ότι έγινε-έγινε τώρα! Στην αναμονή! 

Καλημέρα... Πως είσαι εσύ κορίτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...