Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ αλλα δεν το πιστεύω 

Το στήθος μου είναι Κόμπε έχω τα πονακια σιγά σιγά όπως κάθε φορά πριν αδιαθετισω! Δεν την παλεύει το σώμα μου νομίζω! Και έχω 37.5 όλη μέρα σήμερα το κοίταζα να δω πότε θα πέσει από περιέργεια! 

Θα δεις πως θα πάει με την θερμοκρασία και αν έχεις καθυστέρηση κάνε κανένα τεστάκι. Εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Η αλήθεια είναι πως πιστεύω ότι θα είναι θετικό... Αύριο μπαίνω στην 5η εβδομάδα, αλλά θέλω να περάσει και αυτήν για να κανω το τεστ γιατί φοβάμαι για βιοχημικη ξανά... Φιλισιν έπαιρνα και στην προσπάθεια αλλά μου τα σταμάτησε όταν ξεκίνησα τα ινοφερτ... Αλλά τώρα δεν θυμάμαι αν μου είπε ένα την ημέρα ή δύο.... 

Ενα παίρνεις την ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια γειά σας και από μένα! 

Έχω μια απορία σχετικά με θερμοκρασία! 

Εγω ειχα 37.1 από την 17 ημέρα 

Και σήμερα 25 μέρα έχω 37.5 

Είναι φυσιολογικό? 

Έχει τύχει σε κάποια από εσάς? 

Σε 5 μέρες περιμένω περίοδο! 

Κορίτσι μου πολύ καλές οι θερμοκρασίες σου..  Μακάρι να είναι κάτι καλό όλο αυτό. Εγώ από θερμοκρασίες χάλια. 36,2..... 25η ημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα.... Το predictor early αλλά βγήκε αρνητικό... Οπότε μάλλον δεν είμαι.. . Θα ξανακάνω ακόμη ένα το πρωί... Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Θα δεις πως θα πάει με την θερμοκρασία και αν έχεις καθυστέρηση κάνε κανένα τεστάκι. Εύχομαι τα καλύτερα.

Την Παρασκευή περιμένω να αδιαθετισω! Θα δω πως πάει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω στις 23/11  προκειται να ταξιδεψω με αεροπλανο. 11/11 εχω ωορρηξια συμφωνα με το κινητο. Εααααν εχει γινει συλληψη... ααααν... λετε να υπαρχει προβλημα;; Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια εγω στις 23/11  προκειται να ταξιδεψω με αεροπλανο. 11/11 εχω ωορρηξια συμφωνα με το κινητο. Εααααν εχει γινει συλληψη... ααααν... λετε να υπαρχει προβλημα;; Ευχαριστω

Όχι φυσικά.... Δνε υπάρχει θέμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι μου πολύ καλές οι θερμοκρασίες σου..  Μακάρι να είναι κάτι καλό όλο αυτό. Εγώ από θερμοκρασίες χάλια. 36,2..... 25η ημέρα... 

Μακάρι να είναι! θα δω Παρασκευή περιμένω περίοδο! 

Έχεις σκέφτει να πάρεις καινούργιο θερμόμετρο μήπως είναι χαλασμένο! 

Εγω πήγα καi πήρα καινούργιο όταν άρχισα να μετράω θερμοκρασία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Μακάρι να είναι! θα δω Παρασκευή περιμένω περίοδο! 

Έχεις σκέφτει να πάρεις καινούργιο θερμόμετρο μήπως είναι χαλασμένο! 

Εγω πήγα καi πήρα καινούργιο όταν άρχισα να μετράω θερμοκρασία! 

Τι να πω δεν ξέρω. Είναι ο πρώτος μήνας που μετράω από το στόμα.... Ε και πάλι ωορρηξια είχα 35,8. Οπότε. Έχει αυξηθεί 0,4... Κάτι είναι κι αυτό... Αλλά μια νιώθω ότι κρυώνω μια σκάω από την ζέστη. Μια πονάω χαμηλά. Χθες είχα αριστερά στο στήθος πόνο. Κ πολλά υγρά.. Αυτά τα υγρά πάλι αυτό το μήνα δεν ξέρω που τα χω βρει. Δνε πίνω κ νερά γενικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια έκανα.... Το predictor early αλλά βγήκε αρνητικό... Οπότε μάλλον δεν είμαι.. . Θα ξανακάνω ακόμη ένα το πρωί... Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος? 

Κορίτσι μου μπορεί να είναι νωρίς ακόμη δώσε χρόνο για καθυστέρηση και αν δε σου έρθει ξανά κάνε στην καθυστέρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Κορίτσι μου μπορεί να είναι νωρίς ακόμη δώσε χρόνο για καθυστέρηση και αν δε σου έρθει ξανά κάνε στην καθυστέρηση

Έχω ήδη καθυστέρηση αρκετές μέρες.... Δεν ξέρω αν επηρεάζει επειδή ήπια γάλα...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Έχω ήδη καθυστέρηση αρκετές μέρες.... Δεν ξέρω αν επηρεάζει επειδή ήπια γάλα...  

Όχι δεν επηρεάζει. Αρκεί να μην είχες πάει ξανά τουαλέτα πριν 2 ώρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια εγω στις 23/11  προκειται να ταξιδεψω με αεροπλανο. 11/11 εχω ωορρηξια συμφωνα με το κινητο. Εααααν εχει γινει συλληψη... ααααν... λετε να υπαρχει προβλημα;; Ευχαριστω

Κοιριτσι μου κανένα πρόβλημα εγώ σκεφτόμουν μήπως κουνάει την ωορρηξία και ακόμη και αυτό δε γίνεται.στο γιο μου από οκτομβριο μέχρι Δεκεμβρίο είχα κάνει τρία ταξίδια κάπου σε εκείνη τη περίοδο είχε γίνει σύλληψη. Και όλα καλά μετά συνέχισα να ταξιδεύω μεχρι εφτά μηνών και μετά πριν γίνει ο μικρός σαράντα ημερών χιχι οπότε κανένα πρόβλημα .

Εμένα αυτή τη φορά η ωορρηξία μάλλον θα γίνει στο αεροπλάνο 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Όχι δεν επηρεάζει. Αρκεί να μην είχες πάει ξανά τουαλέτα πριν 2 ώρες. 

Παίζει ρόλο? Είχα πάει πριν κανένα μισάωρο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Έχω ήδη καθυστέρηση αρκετές μέρες.... Δεν ξέρω αν επηρεάζει επειδή ήπια γάλα...  

Α σε μπερδεψα Με την άλλη κοπέλα αν είναι τότε κάνε ένα το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Α σε μπερδεψα Με την άλλη κοπέλα αν είναι τότε κάνε ένα το πρωί 

Τώρα και εγώ μπερδεύτηκα.... Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Παίζει ρόλο? Είχα πάει πριν κανένα μισάωρο... 

Ε ναι κανονικά πρέπει να μην έχεις παει.. Αλλά έχεις κ πολλές μέρες καθυστέρηση νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Τώρα και εγώ μπερδεύτηκα.... Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος? 

Κατερινα μου,εγώ όταν είχα κάνει το  predictor early είχε δείξει θετικό 6 μερες πριν την καθυστέρηση με βραδινα ουρά. Άσχετο αν τελικά κατέληξε σε βιοχημικη κυηση. Παρόλα αυτά αν θες να είσαι τελείως σίγουρη κάνε άλλο ένα με πρωινά ουρά. Εκείνο δεν πιστεύω να βγει λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι κανονικά πρέπει να μην έχεις παει.. Αλλά έχεις κ πολλές μέρες καθυστέρηση νομίζω. 

2 μέρες από τον μεγαλύτερο και 6 από τον μικρότερο κύκλο.... Παίζει ρόλο αν τι έχεις αφήσει παραπάνω στα ούρα από τα 5 Δευτέρα που λέει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Τώρα και εγώ μπερδεύτηκα.... Υπάρχει περίπτωση να είναι λάθος? 

Κοίτα κανονικά με τη καθυστέρηση έπρεπε να δείξει 

Πόσες μέρες έχεις;

Αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που ήταν και το τεστ δεν έδειξε 

Οπότε η κάνεις δεύτερο και μετά περιμένεις μια δυο μέρες ακόμη και αν δεν έρθει πας για χοριακη γ πας αμέσως για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Κοίτα κανονικά με τη καθυστέρηση έπρεπε να δείξει 

Πόσες μέρες έχεις;

Αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που ήταν και το τεστ δεν έδειξε 

Οπότε η κάνεις δεύτερο και μετά περιμένεις μια δυο μέρες ακόμη και αν δεν έρθει πας για χοριακη γ πας αμέσως για χοριακη 

6 μέρες από τον μικρότερο κύκλο και 2 από τον μεγαλύτερο.... Ίσως τα τεστ δεν είναι για μένα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

2 μέρες από τον μεγαλύτερο και 6 από τον μικρότερο κύκλο.... Παίζει ρόλο αν τι έχεις αφήσει παραπάνω στα ούρα από τα 5 Δευτέρα που λέει? 

Όχι δεν παίζει. Εγώ πάντως θα το θεωρούσα αρνητικό.. Τώρα τι να σου πω.. Αν δεν σου έρθει ξανά κάνε ένα την Τετάρτη. Αλλιώς πήγαινε στο γυναικολόγο να σου δώσει χάπια για να σου έρθει περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Όχι δεν παίζει. Εγώ πάντως θα το θεωρούσα αρνητικό.. Τώρα τι να σου πω.. Αν δεν σου έρθει ξανά κάνε ένα την Τετάρτη. Αλλιώς πήγαινε στο γυναικολόγο να σου δώσει χάπια για να σου έρθει περίοδος. 

Στην πρώτη εγκυμοσύνη που τελικά κατέληξε σε βιοχημικη είχα 6 αρνητικά τεστ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...