Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

Βγαίνει σε λίγες μέρες ο Οκτώβρης... έρχεται ο Νοέμβρης. Για όσες δεν τα καταφέρατε, εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι ο τυχερός σας μήνας. Πιστεύω πως είμαι γουρλού και εύχομαι να σας φέρω τύχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Βγαίνει σε λίγες μέρες ο Οκτώβρης... έρχεται ο Νοέμβρης. Για όσες δεν τα καταφέρατε, εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι ο τυχερός σας μήνας. Πιστεύω πως είμαι γουρλού και εύχομαι να σας φέρω τύχη.

Γεια σου κορίτσι μου, εγώ περιμένω 1 με 2 Νοεμβρίου περιοδο και μετά πάλι τέλος Νοεμβρίου για μα δούμε πως θα μου πάει ο επόμενος μήνας. Πριν ένα χρόνο τον Νοέμβριο έμεινα εγκυος και δυστυχώς  κατέληξε σε βιοχημικη. Γενικά όμως έχω καλό προαίσθημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου, εγώ περιμένω 1 με 2 Νοεμβρίου περιοδο και μετά πάλι τέλος Νοεμβρίου για μα δούμε πως θα μου πάει ο επόμενος μήνας. Πριν ένα χρόνο τον Νοέμβριο έμεινα εγκυος και δυστυχώς  κατέληξε σε βιοχημικη. Γενικά όμως έχω καλό προαίσθημα....

Ηθικόν ακμαιότατον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι τυχερό πολύ να είναι αυτό το θεματακι! Ο Νοέμβρης να γεμίσει σπορακια στις κοιλιτσες! !!εγώ περιμένω 8 με 10 Νοέμβρη. Οι επαφές μας πάλι λίγες αλλά οκ!ότι έγινε-έγινε τώρα! Στην αναμονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Οπότε πρώτα περιμένει η @Lenaki1890 μετά η @Katerina1993 και 8 - 10 περιμένω εγώ κ η @Ε.Γ.Α. ?

Ελπίζω αυτό το μήνα να μείνουμε στην αναμονή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια .Μακαρι το θεμα να ειναι τυχερο για πολλες που προσπαθουν για το ονειρο τους.Κι εγω περιμενω να αδιαθετησω και περιμενω πως και πως ,μια και εχω να δω περιοδο 2,5 μηνες...Απο το αγχος μου ειπε ο γιατρος και ουτε με φαρμακα αδιαθετησα...Το μονο που κανω ειναι οτι ποναω οπως οταν ειμαι αδιαθετη...Εχω κουραστει παρα πολυ ,και δεν μπορω να κανω καμμια προσπαθεια μεχρι να δω περιοδο...Θέλουμε να μπουμε σε εξωσωματικη με συλλογη ωαριων σε φυσικο κυκλο ,αλλα λεςκαι πεισμωσε καιδεν λειτουργει τιποτε..Καλη δυναμη σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Οπότε πρώτα περιμένει η @Lenaki1890 μετά η @Katerina1993 και 8 - 10 περιμένω εγώ κ η @Ε.Γ.Α. ?

Καλημέρα Starrr μου, ναι μάλλον είμαι η πρώτη της παρέας που περιμένει περιοδο. Ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα...για να δούμε. Συμπτωματα όμως δεν έχω νιώσει κάτι...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα Starrr μου, ναι μάλλον είμαι η πρώτη της παρέας που περιμένει περιοδο. Ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα...για να δούμε. Συμπτωματα όμως δεν έχω νιώσει κάτι...?

Ίσως είναι και καλό. Εγώ χθες κ σήμερα έχω πόνο στο ύψος της μήτρας σα σε πόνο περιόδου δεν ξέρω τι είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ίσως είναι και καλό. Εγώ χθες κ σήμερα έχω πόνο στο ύψος της μήτρας σα σε πόνο περιόδου δεν ξέρω τι είναι. 

Μακαρι ο πονος αυτος που νιώθεις να είναι της εμφύτευσης...εγώ μόνο από πρησμένο στήθος, το οποίο το έχω πάντα όταν περιμένω περιοδο δεν νιώθω κάτι άλλο..ακόμη λίγο υπομονη και θα δούμε...μετά θα έχω πάλι τέλη του μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μακαρι ο πονος αυτος που νιώθεις να είναι της εμφύτευσης...εγώ μόνο από πρησμένο στήθος, το οποίο το έχω πάντα όταν περιμένω περιοδο δεν νιώθω κάτι άλλο..ακόμη λίγο υπομονη και θα δούμε...μετά θα έχω πάλι τέλη του μήνα.

4 ημέρες μετά την ωορρηξια εμφύτευση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ειμαι κ εγω εδω!!!! Ειμαι 13η μερα με αστατο κυκλο αλλα περνω τα glucophase κ λογικα εχει ρυθμιστει ο κυκλος οπως τους 2 προηγουμενους μηνες.Καλη επιτυχια σε ολες μας!♥♥♥♥♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημέρα σε ολες , ευχομαι να έχουμε πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις μεσα στο νοέμβρη ! εγω περιμενω περιοδο σημερα , αυριο κ εδω κ αρκετες μερες εχω όλα αυτα τα συμπτωματα της περιοδου με αποκορύφωμα χθες κ σημερα δεν μπορω να ακουμπησω το στηθος μου απο τον πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

κοριτσια καλημέρα σε ολες , ευχομαι να έχουμε πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις μεσα στο νοέμβρη ! εγω περιμενω περιοδο σημερα , αυριο κ εδω κ αρκετες μερες εχω όλα αυτα τα συμπτωματα της περιοδου με αποκορύφωμα χθες κ σημερα δεν μπορω να ακουμπησω το στηθος μου απο τον πονο.

Ας είσαι η πρώτη που θα μας πει τα ευχάριστα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ίσως είναι και καλό. Εγώ χθες κ σήμερα έχω πόνο στο ύψος της μήτρας σα σε πόνο περιόδου δεν ξέρω τι είναι. 

Εγώ πάλι έχω πόνο στην μέση που είχε καιρό να με πιασει, αλλά το σκέφτομαι και λίγο γιατί εχω καούρες και δεν είχα ξανά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Οπότε πρώτα περιμένει η @Lenaki1890 μετά η @Katerina1993 και 8 - 10 περιμένω εγώ κ η @Ε.Γ.Α. ?

Καλημέρα!!!! Και εγώ περιμένω 8 με 9 Νοεμβρίου!!! Θα είμαι και εξωτερικό ελπίζω να μου φέρει γούρι!!!Αχ μακάρι να είναι αυτός ο μήνας μας!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλό @ViKcy , και εγω θα λειψω εξωτερικο προς το τελος Νοεμβρη κ σκεφτομουν οπως εσυ να μου φερει γουρι :P δεν ξερω γιατι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι ο μήνας μας.... Αντε λοιπόν πάμε δυνατά για δυνατό Νοέμβρη με πολλά πολλά χαμόγελα... ?❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

αντε με το καλό @ViKcy , και εγω θα λειψω εξωτερικο προς το τελος Νοεμβρη κ σκεφτομουν οπως εσυ να μου φερει γουρι :P δεν ξερω γιατι !

Είναι που λογικά θα έχουμε άλλη ψυχολογία!!!!??? Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια .Μακαρι το θεμα να ειναι τυχερο για πολλες που προσπαθουν για το ονειρο τους.Κι εγω περιμενω να αδιαθετησω και περιμενω πως και πως ,μια και εχω να δω περιοδο 2,5 μηνες...Απο το αγχος μου ειπε ο γιατρος και ουτε με φαρμακα αδιαθετησα...Το μονο που κανω ειναι οτι ποναω οπως οταν ειμαι αδιαθετη...Εχω κουραστει παρα πολυ ,και δεν μπορω να κανω καμμια προσπαθεια μεχρι να δω περιοδο...Θέλουμε να μπουμε σε εξωσωματικη με συλλογη ωαριων σε φυσικο κυκλο ,αλλα λεςκαι πεισμωσε καιδεν λειτουργει τιποτε..Καλη δυναμη σε ολες μας!

Καλημερα... Είσαι σίγουρη όμως ότι δεν είσαι έγκυος? Γιατί εγώ έτσι την πάτησα την πρώτη φορά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα 

Εγω περιμένω περίοδο 9/11 

Αλλά δεν νομίζω να τα καταφέραμε διτιο ήμουν άρρωστη στης γονιμες μέρες δεν κατάφερα να κάνω την επόμενη μέρα τις γονιμης οπότε κρατάω μικρό καλάθι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να ρωτησω τωρα εγω κατί ..? δηλάδη οταν μένεις εγκυος εχεις τα συμπτώματα τις περιόδου λένε πολλές , δηλαδή πονάκια πρησμενο στηθος πονος στη μέση κλπ κλπ μόνιμα η στην αρχη ?? ξερει καμια ?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...