Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κέντρα


Guest

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα!Θα ηθελα την γνωμη σας για το ΓΕΝΕΣΙΣ και για τους γιατρους εκει.

Καλημέρα! Σου έστειλα μήνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 25/10/2018 at 7:52 ΜΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα!Θα ηθελα την γνωμη σας για το ΓΕΝΕΣΙΣ και για τους γιατρους εκει.

Γεια σου. Εγω ξεκιναω στο γεννεσις με τον Σφακιανουδη. Πρωτη φορα θα παω την αλλη Τεταρτη για υστεροσκοπηση πρωτα και μετα θα ξεκινησω διαδικασια. Θα σου πω λοιπον μολις παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Γεια σου. Εγω ξεκιναω στο γεννεσις με τον Σφακιανουδη. Πρωτη φορα θα παω την αλλη Τεταρτη για υστεροσκοπηση πρωτα και μετα θα ξεκινησω διαδικασια. Θα σου πω λοιπον μολις παω

Σ ευχαριστώ πολυ!!!Θα περιμένω νεα σου!Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ!!!Θα περιμένω νεα σου!Καλη επιτυχια!!!

Καλη επιτυχια και σε σενα κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Γεια σου. Εγω ξεκιναω στο γεννεσις με τον Σφακιανουδη. Πρωτη φορα θα παω την αλλη Τεταρτη για υστεροσκοπηση πρωτα και μετα θα ξεκινησω διαδικασια. Θα σου πω λοιπον μολις παω

Kai egw ksekinaw me ton Sfakianoudi kai exw radevou tin alli Tetarti!!!An kai arxizw avrio tis arvekap den ton exw gnwrisei akoma,oti exoume milisei mesw email kai til!Makari na pane kala ta pragmata....Egw ton dialeksa xwris kan na ton gnwrisw apo koda!To enstikto mou kai sigoura ta kala logia pou exw akousei g auton!Eida stin selida tou mia foto me ena mwraki kai sugkinithika polu gt ta matia tou giatrou se ekeini tin foto me ekanan na klapsw kai na pw autos einai o Giatros mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kai egw ksekinaw me ton Sfakianoudi kai exw radevou tin alli Tetarti!!!An kai arxizw avrio tis arvekap den ton exw gnwrisei akoma,oti exoume milisei mesw email kai til!Makari na pane kala ta pragmata....Egw ton dialeksa xwris kan na ton gnwrisw apo koda!To enstikto mou kai sigoura ta kala logia pou exw akousei g auton!Eida stin selida tou mia foto me ena mwraki kai sugkinithika polu gt ta matia tou giatrou se ekeini tin foto me ekanan na klapsw kai na pw autos einai o Giatros mou!

Με το καλο castrop! Το ενστικτο μας πολλες φορες ειναι το πιο σωστο! 

Ολα να σου πανε καλα αυτη τη φορα.

Συζητησατε για τις προσπαθειες που κανατε στην Γερμανια? Εντοπισε κατι "λαθος"?? Μακρυ πρωτοκολλο θα κανεις τωρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2018 at 1:59 ΠΜ, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kai egw ksekinaw me ton Sfakianoudi kai exw radevou tin alli Tetarti!!!An kai arxizw avrio tis arvekap den ton exw gnwrisei akoma,oti exoume milisei mesw email kai til!Makari na pane kala ta pragmata....Egw ton dialeksa xwris kan na ton gnwrisw apo koda!To enstikto mou kai sigoura ta kala logia pou exw akousei g auton!Eida stin selida tou mia foto me ena mwraki kai sugkinithika polu gt ta matia tou giatrou se ekeini tin foto me ekanan na klapsw kai na pw autos einai o Giatros mou!

Πολυ χαιρομαι!Κ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2018 at 1:31 ΜΜ, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Γεια σου. Εγω ξεκιναω στο γεννεσις με τον Σφακιανουδη. Πρωτη φορα θα παω την αλλη Τεταρτη για υστεροσκοπηση πρωτα και μετα θα ξεκινησω διαδικασια. Θα σου πω λοιπον μολις παω

καλησπέρα θα ήθελα και εγώ τη γνώμη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2018 at 7:33 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

Με το καλο castrop! Το ενστικτο μας πολλες φορες ειναι το πιο σωστο! 

Ολα να σου πανε καλα αυτη τη φορα.

Συζητησατε για τις προσπαθειες που κανατε στην Γερμανια? Εντοπισε κατι "λαθος"?? Μακρυ πρωτοκολλο θα κανεις τωρα? 

Καλησπέρα καλή επιτυχία!!Είναι ο γιατρος μου !Η αλήθεια είναι ότι ακόμη δεν έχω ξεκινήσει αλλά τον έχω δει αρκετές φορές μου βγάζει εμπιστοσύνη!περιμένουμε νέα σου καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2018 at 12:53 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα καλή επιτυχία!!Είναι ο γιατρος μου !Η αλήθεια είναι ότι ακόμη δεν έχω ξεκινήσει αλλά τον έχω δει αρκετές φορές μου βγάζει εμπιστοσύνη!περιμένουμε νέα σου καλή επιτυχία!

Οταν εχεις νεα ,γραψε μου σε παρακαλω!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπέρα θα ήθελα και εγώ τη γνώμη σου

Μπεμπελουκα μου θα σε εχω στο νου μου να σου πω αμεσως μετα την υστεροσκοπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μπεμπελουκα μου θα σε εχω στο νου μου να σου πω αμεσως μετα την υστεροσκοπηση.

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι Μου!!!καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Οταν εχεις νεα ,γραψε μου σε παρακαλω!Με ειδε κ εμενα και μου εγραψε να κανω διαφορες εξετασεις.Το κακο ειναι οτι βρισκεται μακρια μου και δεν μπορω να ερθω Αθήνα αμεσα...

Τις εξετάσεις που σου έγραψε μπορείς να τις κανεις και να τις προωθήσεις mail του από κει και έπειτα νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να προγραμματίσουν οι συναντήσεις σας .

 

Εγώ Αργώ ακόμη ...λογω οικονομικών συνθηκών αν όλα πάνε καλά πιστεύω κατά τον Φεβρουάριο να ξεκινήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τις εξετάσεις που σου έγραψε μπορείς να τις κανεις και να τις προωθήσεις mail του από κει και έπειτα νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να προγραμματίσουν οι συναντήσεις σας .

 

Εγώ Αργώ ακόμη ...λογω οικονομικών συνθηκών αν όλα πάνε καλά πιστεύω κατά τον Φεβρουάριο να ξεκινήσω!!

Καλημερα!Για εκει μας κοβω κι εμας...Καλη επιτυχια να εχουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 7/11/2018 at 7:33 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

Με το καλο castrop! Το ενστικτο μας πολλες φορες ειναι το πιο σωστο! 

Ολα να σου πανε καλα αυτη τη φορα.

Συζητησατε για τις προσπαθειες που κανατε στην Γερμανια? Εντοπισε κατι "λαθος"?? Μακρυ πρωτοκολλο θα κανεις τωρα? 

Se euxaristw ❤️Nai milisame tin Tetarti gia polla themata k tou ekanan polla edupwsi sxetika me tis prospatheies mou stin Germania mou eipe oti den mou evalan kala emvrua kai egw vourkosa  alla den ithele na me stenaxwrisei kai den to polusizitisame....Akolouthw to makru protokolo extes ekana tis prwtes mou monades!Emeina polu euxaristimeni mazi tou...Mou eipe oti exoume polles pithanotites...Me eksetase ...Irthan oi kopeles kai mou peiran istoriko...Kai otan efuga kai piga na plirwsw den mou peiran  lefta oi kopeles  ???Padws eimai toso isixi kai niwthw toso asfalia mazi tou makari na min apogoiteutw....kai enas logos pou ton dialeksa einai epeidi den exw diavasei oute ena arnitiko sxolio gia auton kai apo kopela pou apetuxe mazi tou milisa kai mou eipe oti einai epistimonas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Se euxaristw ❤️Nai milisame tin Tetarti gia polla themata k tou ekanan polla edupwsi sxetika me tis prospatheies mou stin Germania mou eipe oti den mou evalan kala emvrua kai egw vourkosa  alla den ithele na me stenaxwrisei kai den to polusizitisame....Akolouthw to makru protokolo extes ekana tis prwtes mou monades!Emeina polu euxaristimeni mazi tou...Mou eipe oti exoume polles pithanotites...Me eksetase ...Irthan oi kopeles kai mou peiran istoriko...Kai otan efuga kai piga na plirwsw den mou peiran  lefta oi kopeles  ???Padws eimai toso isixi kai niwthw toso asfalia mazi tou makari na min apogoiteutw....kai enas logos pou ton dialeksa einai epeidi den exw diavasei oute ena arnitiko sxolio gia auton kai apo kopela pou apetuxe mazi tou milisa kai mou eipe oti einai epistimonas!

Μπραβο κοριτσι μου!Καλη αρχη!Να πανε ολα καλα!!!!

Σε ακολουθω μετα τις γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxelrauxel χαιρομαι παρα πολυ που ξεκινησες μια νεα προσπαθεια με καλη ψυχολογια αυτη τη φορα κ με γιατρο που σε εμπνεει. 

Καλη επιτυχια ως το τελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Castrop rauxelrauxel χαιρομαι παρα πολυ που ξεκινησες μια νεα προσπαθεια με καλη ψυχολογια αυτη τη φορα κ με γιατρο που σε εμπνεει. 

Καλη επιτυχια ως το τελος!!!

Se euxaristw Nikona mou egw eimai polu iremi twra oti einai grammeno ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Castrop rauxel είπε:

Se euxaristw Nikona mou egw eimai polu iremi twra oti einai grammeno ❤️

Μπραβο! Πολυ βασικο που εισαο ηρεμη! Με το καλο. Να μας λες τα νεα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2018 at 1:31 ΜΜ, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Γεια σου. Εγω ξεκιναω στο γεννεσις με τον Σφακιανουδη. Πρωτη φορα θα παω την αλλη Τεταρτη για υστεροσκοπηση πρωτα και μετα θα ξεκινησω διαδικασια. Θα σου πω λοιπον μολις παω

Kαλησπέρα κοπελα μου πως είσαι ?είχες κάποιο νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2018 at 7:57 ΠΜ, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Για εκει μας κοβω κι εμας...Καλη επιτυχια να εχουμε!!!!!!

Χαχα  χχαθα λέμε τα νέα μας!!!Ανυπομονώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ! Κορίτσια έχω φορτώσει γτ μόλις έμαθα πως σε άλλο άτομο που είχαν κάνει ωοληψία την άνοιξη και τώρα κάνανε γονιμοποίηση και εμβρυομεταφορά  διάφορα κ νευρίασα. Πρώτον από τα 14 τα 4 μετά την κατάψυξη βγήκαν Off.Τα υπόλοιπα 10 κάποια δεν άντεξαν στην γονιμοποίηση και τελικά 6 γονιμοποιήθηκαν .Από αυτά τις βάλανε πιθανόν βλαστοκύστες  που αντί για Τετάρτη που της είχαν πει την πήραν ξαφνικά Δευτέρα . Τοποθετήσανε τα 2 και μακάρι πραγματικά να ναι καλοστέριωτα . Το θέμα είναι πως από την Δευτέρα την παίρνουν ξαφνικά σήμερα τηλ ότι δεν αντέξανε τα άλλα 2 ζευγάρια . Και ερωτώ βρε κορίτσια .... Τι γίνεται τελικά ... Μπας κ παίζονται παιχνίδια .... Δεν γίνεται αυτό το πράγμα. Φαντάζει λίγο επίτηδες να γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...