Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιμένοντας την Τετάρτη!


Recommended Posts

Καλησπέρα! Μετά από πολλά κύματα μπορώ να πω ότι είμαι έγκυος. Έχω άστατο κύκλο. Τελευταία περίοδος ξεκίνησε 15 Αυγούστου. Χοριακη την Πέμπτη 366 και σήμερα Δευτέρα 1916. Σε 2 μέρες πάμε στον γιατρό. Δεν έχουμε ιδέα πότε έγινε η σύλληψη. Τι περιμένω να δω την Τετάρτη για να είναι όλα καλά? Αλλά sites λένε να δούμε τον σάκο κι άλλα λένε να ακούσουμε καρδιά. Επίσης εκεί θα μάθω πότε έγινε η σύλληψη μετά τον υπέρηχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Καλησπέρα! Μετά από πολλά κύματα μπορώ να πω ότι είμαι έγκυος. Έχω άστατο κύκλο. Τελευταία περίοδος ξεκίνησε 15 Αυγούστου. Χοριακη την Πέμπτη 366 και σήμερα Δευτέρα 1916. Σε 2 μέρες πάμε στον γιατρό. Δεν έχουμε ιδέα πότε έγινε η σύλληψη. Τι περιμένω να δω την Τετάρτη για να είναι όλα καλά? Αλλά sites λένε να δούμε τον σάκο κι άλλα λένε να ακούσουμε καρδιά. Επίσης εκεί θα μάθω πότε έγινε η σύλληψη μετά τον υπέρηχο? 

Ματακια μου ίσως Δείτε σακο...ο γιατρός θα σου πει Πότε έγινε η σύλληψη,με το καλο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ματακια μου ίσως Δείτε σακο...ο γιατρός θα σου πει Πότε έγινε η σύλληψη,με το καλο ❤

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! Δεν έχω ιδέα αυτό είναι το πρόβλημα χεχε.. Πρώτη χοριακη ηταν 11 του μήνα και ηταν 4. Αρνητική αλλά ανεβασμένη. Μετά στις 15 ήταν 79! Δεν μπορώ να καταλάβω ? γιατί δεν ξερω ποτέ είχα ωορηξια. Πάντως οι επαφές ήταν 28,30 και 5 Οκτωβρίου ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Pralina είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! Δεν έχω ιδέα αυτό είναι το πρόβλημα χεχε.. Πρώτη χοριακη ηταν 11 του μήνα και ηταν 4. Αρνητική αλλά ανεβασμένη. Μετά στις 15 ήταν 79! Δεν μπορώ να καταλάβω ? γιατί δεν ξερω ποτέ είχα ωορηξια. Πάντως οι επαφές ήταν 28,30 και 5 Οκτωβρίου ?

 

 

Ο γιατρός σίγουρα θα στο βρει...εμένα που ειχε δώσει Ημερομηνία σύλληψης 5η μερα του κύκλου..ουτε καν αλλα για να το λένε ξέρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ο γιατρός σίγουρα θα στο βρει...εμένα που ειχε δώσει Ημερομηνία σύλληψης 5η μερα του κύκλου..ουτε καν αλλα για να το λένε ξέρουν

Να σε ρωτήσω κάτι.. Δηλαδή με την μέρα σύλληψης που σου έδωσε, η εμφάνιση του σάκου ή του καρδιακόυ παλμού, και τα ορια στη χοριακη ήταν ίδια με τα πινακακια πχ που υπάρχουν? Έχω τόσα βιβλία στο σπίτι και όλα λένε 5 εβδομάδα ακούς παλμό. Κατά μέσο όρο πάντα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι.. Δηλαδή με την μέρα σύλληψης που σου έδωσε, η εμφάνιση του σάκου ή του καρδιακόυ παλμού, και τα ορια στη χοριακη ήταν ίδια με τα πινακακια πχ που υπάρχουν? Έχω τόσα βιβλία στο σπίτι και όλα λένε 5 εβδομάδα ακούς παλμό. Κατά μέσο όρο πάντα. 

ναι ίδια ηταν.Οχι εγω ακουσα καρδουλα 8η εβδομάδα...μην ανησυχήσει αν δεν ακούσετε μπορεί να ειναι νωρίς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

6w6d είδα καρδούλα να αναβοσβήνει και 9w την άκουσα.

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις καρδούλα μου!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...