Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και άλλος αποτυχημένος μήνας;;;


Natacha

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλώς σας βρήκα!Είμαι στο δεύτερο μήνα προσπαθειών με το σύζυγο μου, με στοχευμένες επαφές με τεστ ωορηξίας! Μάλλον όμως και αυτός ο μήνας ήταν αποτυχημένος... Με κύκλο 32 ημερών και τελευταία περίοδο στις 20/09. Αν και αυτόν το μήνα είχα τόσες ελπίδες καθώς δεν είχα κανένα σύμπτωμα οτι θα μου έρθει περίοδος, σήμερα το πρωί είδα μαζι με διαφανα υγρα ελάχιστο καφε! Ψυχολογία στα πατώματα, κλαμματα κτλ! Οι περισσότερες θα με καταλαβαίνετε αν και προσπαθούμε πολύ λιγο! Όμως τον μήνα αυτό δεν έχω καθόλου πόνο στο στήθος όπως οταν περιμένω να αδιαθετήσω που πονάω υπερβολικά! Το μόνο που νιώθω είναι βαρύ το στήθος μου χωρίς να πονά και πόνο στη μέση εδω και 2 μέρες, κυρίως οταν κάθομαι ή ξαπλώνω! Επίσης την περασμένη Πέμπτη, δηλαδή 6 μερες μετα την ωορηξία μου είχα εναν έντονο πονο αριστερα χαμηλα για αρκετες ωρες! Οι δικές σας εμπειρίες τι λένε; Να το πάρω απόφαση οτι τα καφέ υγρα που είδα είναι προεόρτια περιόδου; Ή διατηρώ για λιγο τις ελπίδες μου; Κανονικά περιμένω αύριο περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είναι υγρα εμφυτευσης.σε εμένα έχει τύχει αυτό. Εύχομαι να είναι εμφυτευση αλλά αν δεν είναι μην απογοητεύεσαι! Πας γερά για τον επόμενο μήνα! Πες μας τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου καλώς σας βρήκα!Είμαι στο δεύτερο μήνα προσπαθειών με το σύζυγο μου, με στοχευμένες επαφές με τεστ ωορηξίας! Μάλλον όμως και αυτός ο μήνας ήταν αποτυχημένος... Με κύκλο 32 ημερών και τελευταία περίοδο στις 20/09. Αν και αυτόν το μήνα είχα τόσες ελπίδες καθώς δεν είχα κανένα σύμπτωμα οτι θα μου έρθει περίοδος, σήμερα το πρωί είδα μαζι με διαφανα υγρα ελάχιστο καφε! Ψυχολογία στα πατώματα, κλαμματα κτλ! Οι περισσότερες θα με καταλαβαίνετε αν και προσπαθούμε πολύ λιγο! Όμως τον μήνα αυτό δεν έχω καθόλου πόνο στο στήθος όπως οταν περιμένω να αδιαθετήσω που πονάω υπερβολικά! Το μόνο που νιώθω είναι βαρύ το στήθος μου χωρίς να πονά και πόνο στη μέση εδω και 2 μέρες, κυρίως οταν κάθομαι ή ξαπλώνω! Επίσης την περασμένη Πέμπτη, δηλαδή 6 μερες μετα την ωορηξία μου είχα εναν έντονο πονο αριστερα χαμηλα για αρκετες ωρες! Οι δικές σας εμπειρίες τι λένε; Να το πάρω απόφαση οτι τα καφέ υγρα που είδα είναι προεόρτια περιόδου; Ή διατηρώ για λιγο τις ελπίδες μου; Κανονικά περιμένω αύριο περίοδο!

Καλησπερα και καλως ηρθες , εγω θα πω οτι ξεκινησες πολυ νωρις να αγχωνεσαι.. Και πραγματικα να ξερεις οτι ισως μπλοκαρεις εσυ το ονειρο σου. 

Ευχομαι να ειναι αιμα εμφυτεψης και να πανε ολα καλα.

Αν δεν ειναι χαλωρωσε ζησ το γτ αλλιως να ξες θα καθυστερησει πολυ. 

Φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου καλώς σας βρήκα!Είμαι στο δεύτερο μήνα προσπαθειών με το σύζυγο μου, με στοχευμένες επαφές με τεστ ωορηξίας! Μάλλον όμως και αυτός ο μήνας ήταν αποτυχημένος... Με κύκλο 32 ημερών και τελευταία περίοδο στις 20/09. Αν και αυτόν το μήνα είχα τόσες ελπίδες καθώς δεν είχα κανένα σύμπτωμα οτι θα μου έρθει περίοδος, σήμερα το πρωί είδα μαζι με διαφανα υγρα ελάχιστο καφε! Ψυχολογία στα πατώματα, κλαμματα κτλ! Οι περισσότερες θα με καταλαβαίνετε αν και προσπαθούμε πολύ λιγο! Όμως τον μήνα αυτό δεν έχω καθόλου πόνο στο στήθος όπως οταν περιμένω να αδιαθετήσω που πονάω υπερβολικά! Το μόνο που νιώθω είναι βαρύ το στήθος μου χωρίς να πονά και πόνο στη μέση εδω και 2 μέρες, κυρίως οταν κάθομαι ή ξαπλώνω! Επίσης την περασμένη Πέμπτη, δηλαδή 6 μερες μετα την ωορηξία μου είχα εναν έντονο πονο αριστερα χαμηλα για αρκετες ωρες! Οι δικές σας εμπειρίες τι λένε; Να το πάρω απόφαση οτι τα καφέ υγρα που είδα είναι προεόρτια περιόδου; Ή διατηρώ για λιγο τις ελπίδες μου; Κανονικά περιμένω αύριο περίοδο!

Μακάρι να είναι αιμα εμφυτευσης! σου το εύχομαι γιατί ξέρω την αγωνία σου. κι εγώ είμαι ακριβώς στην ίδια φάση. αυτός ήταν ο δεύτερος μήνας προσπαθειών εκ των οποίων ο δεύτερος με τεστ ωορρηξιας..δυστυχώς αποτυχημένος.. αδιαθετησα κ έχω κι εγώ χάλια ψυχολογία. πολύ νωρίς για να αγχωθουμε ναι, έως υπερβολικές..αλλά μακάρι να υπήρχε τρόπος να το αποβάλλουμε έτσι απλά...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. σε ευχαριστω πολυ! Μακαρι να ειναι αυτο που λες... Φυσικα και θα σας ενημερωσω!

@Παρασκευαιδου καλως σας βρηκα! Ευχαριστώ πολυ! Το ξερω πως ειναι νωρις για να αγχωθω και το ξερω επισης πως το αγχος φερνει αντιθετα αποτελεσματα! Προσπαθω τουλαχιστον να κανω θετικες σκεψεις! 

@thalaki σε ευχαριστω που με καταλαβαινεις! Αφου είσαι και συ στο δευτερο μηνα θα με νιωθεις! Ευχομαι να μας πανε ολα οπως τα θελουμε και στις 2 μας! 

Ωστωσο σημερα δεν εχω ακομα καποια εξελιξη! Εξακολουθω να εχω αυτα τα ελαχιστα καφε και σαν τραβηγματα στη μεση! Ή κατεβαινει η περίοδος και έρχεται ή θα δουμε!!! Πφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσι !! τι έγινε έχεις νέα ? μας εχεις αγχώσει ! ειμαι περιπου στην ιδια φάση με σενα αλλα στον πρώτο μηνα προσπαθειών :P  ,αντε με το καλό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Δυστυχως χθες το βραδυ αδιαθετησα! Επομενως τα καφε υγρα ηταν τα προεορτια της περιοδου... Παμε για τον επομενο μηνα παλι... 

@mellenaki ευχομαι να μην σου ερθει και να δεις ενα θετικό τεστ! Ενημερωσε μας για τα νεα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια που τωρα αρχισατε τις προσπαθειες καντε λιγη υπομονη.

Με πολυ καλη διαθεση σας το λεω.

Δεν γραφει καπου οτι η εγκυμιδυνη επιτυγχανεται με την πρωτη προσπαθεια.Αλιμονο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Natacha ενταξει δεν πειραζει μαζεψε θετικη ενεργεια για τον επομενο μηνα! Για εμενα ειναι πολύ νωρίς ακομα για να εχω καποια εξελιξη αλλα ποτε δεν ξερεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona Έχεις δικιο ..!! σευχαριστούμε για τη συμβουλή , ομως δικαιολογησε λιγακι την ανυπομονησια-άγνοια  της πρωτάρας , καλά κάνεις κ μας προσγειωνεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...