Μετάβαση σε περιεχόμενο
stratia

Αναζητω γκοναλ η πουρεγκον

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια,ψαχνω γκοναλ η πουρεγκον για την 5 προσπαθεια μου,οποια κοπελα εχει κ δεν τις χρειαζετε πλεον,θα ημουν ευγνομων.ευχαριστω πολυ!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Για εξωσωματική με απασχολεί!!
    • Αν έχουν επανέλθει οι ορμόνες κ έχεις κάνει κ σαλπιγγογραφία μπορείς να δοκιμάσεις κ κλομιφαίνη!!Αλλά πιο σωστά θα το συζητούσες με τον γυναικολόγο σου!!Οπωςσδήποτε θέλει στενή παρακολούθηση με υπέρηχο!!Ξεκινάς τον πρώτο υπέρηχο την 1 μέρα περιόδου να διαπιστωθεί ότι δν υπάρχει κάποια κύστη στις ωοθήκες!!Πίνεις τα χάπια 5 μέρες κ παράγονται παραπάνω ωάρια!!Κάνεις μετά ξανά υπερήχους να δείς το μέγεθος των ωαριών κ την σωστή μέρα θα γίνει μια ένεση για να σπάσουν τα ωάρια!!!Θέλει προσοχή γτ αν δν σκάσουν τα ωάρια μπορεί να γίνουν κύστες!!Σαν παρενέργειες είχα εξάψεις!!Δν τα καταφέραμε δυστυχώς αλλά σίγουρα κάπια κορίτσια τα κατάφεραν!!
    • καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας. γνώμη μου ειναι να σταματήσεις κορίτσι μου γιατι η εξωσωματική πιστεύω πως ειναι μια μεγαλη διαδικασία ειναι κριμα να αποτύχει. αν πετύχει και μεινεις έγκυος εγω στη θεση σου θα σταματούσα. τωρα δικια σου ειναι η επιλογή τι θα κάνεις. 
    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Θηλάζω 4 μηνες αποκλειστικά, απο μικρή ειχα θέμα με τον αιματοκρίτη μου κ σε όλη την εγκυμοσυνη οπως καταλαβαίνετε έπαιρνα σίδηρο 2 φορες την ημέρα! Πραγμα που ο γυναικολόγος μου οταν γέννησα μου ειπε να συνεχίσω .. το προβλημα μου ειναι πως παντα για καλυτερα έπινα κ στημένο πορτοκάλι μαζι αλλα αφού γέννησα μου είπαν πως το πορτοκαλι ισως ενοχλησει το μωρο με κολικούς κτλ .. ετσι το έκοψα! Κατρακύλησε ομως ο αιματοκρίτης ξανα κ θελω να ρωτησω αν γνωρίζει καποια αν επιτρέπεται να παιρνω βιταμινη c την γνωστη κλασσικη αναβραζουσα των φαρμακείων με τον θηλασμό. 
    • Τι ωραια θα ηταν... το πιο ωραιο Αι βασιλιατικο δωρο!!!! Περιμενω πως κ πως την αδεια... Να παω σπιτακι μου , στο τζακακι μου, στους φιλους μου.... Οπως και να χει θα ειναι τελεια... Ειμαι δεν ειμαι ❤️🐣
  • Νέες συζητήσεις