Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω ελπιδες να ειμαι εγκυος;


Recommended Posts

Γεια σας. Πρωτη φορα γραφω. Ειμαστε κι εμεις στην προσπαθεια για παιδακι!! Δυστυχως εχω πολυκυστικες ωοθηκες και ο κυκλος μου δεν ειναι πολυ σταθερος. Συνηθως ειναι στις 35 με 40 μερες. Ομως στους τελευταιους 2 κυκλους απο τοτε που ξεκινησαμε και προσπαθειες φυσικα ,κατι εχει γινει και αργει παραπανω, ειναι περιπου στις 60 μερες, πρωτη φορα τοσο πολυ. Οποτε δεν μπορω να υπολογισω καθολου τις γονιμες μου. Αν συνεχισει ετσι θα παω να κανω εξετασεις. Προς το παρων το στηθος μου εχει 10 μερες περιπου που ποναει αλλα δεν ειναι πρησμενο. Η τελευταια περιοδος μου ηταν στις 13 σεπτεμβριου. Τι λετε εχω ελπιδες να ειμαι εγκυος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι όταν σταματάμε την αντισύλληψη και μπαίνουμε στο Mood θελω να κάνω παιδί, οι ορμόνες κάτι παθαίνουν χαχαχαχαχαχα.

Μήπως να έκανες ενα τεστακι να λυθεί η απορία;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αναστασια.Χ είπε:

Γεια σας. Πρωτη φορα γραφω. Ειμαστε κι εμεις στην προσπαθεια για παιδακι!! Δυστυχως εχω πολυκυστικες ωοθηκες και ο κυκλος μου δεν ειναι πολυ σταθερος. Συνηθως ειναι στις 35 με 40 μερες. Ομως στους τελευταιους 2 κυκλους απο τοτε που ξεκινησαμε και προσπαθειες φυσικα ,κατι εχει γινει και αργει παραπανω, ειναι περιπου στις 60 μερες, πρωτη φορα τοσο πολυ. Οποτε δεν μπορω να υπολογισω καθολου τις γονιμες μου. Αν συνεχισει ετσι θα παω να κανω εξετασεις. Προς το παρων το στηθος μου εχει 10 μερες περιπου που ποναει αλλα δεν ειναι πρησμενο. Η τελευταια περιοδος μου ηταν στις 13 σεπτεμβριου. Τι λετε εχω ελπιδες να ειμαι εγκυος????

Καλημέρα!!Πιστεύω αν είχατε καλές επαφές υπάρχουν πάντα ελπίδες!!Βέβαια το στήθος μπορεί να είναι κ τυχαίο σύμπτωμα ή απο ωορρηξία!!Καλύτερα να συνεχίσετε επαφές αφού δν έχεις σταθερό κύκλο!!Κ αν τελικά αδιαθετήσεις που το απεύχομαι να κάνεις την 3 μέρα του κύκλου ορμονολογικές εξετάσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Στο εύχομαι!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι όταν σταματάμε την αντισύλληψη και μπαίνουμε στο Mood θελω να κάνω παιδί, οι ορμόνες κάτι παθαίνουν χαχαχαχαχαχα.

Μήπως να έκανες ενα τεστακι να λυθεί η απορία;;;

 

Μα πραγματικα λες και επιτηδες! Αχ αυτες οι ορμονες. Λεω να περιμενω ακομη για το τεστακι.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα!!Πιστεύω αν είχατε καλές επαφές υπάρχουν πάντα ελπίδες!!Βέβαια το στήθος μπορεί να είναι κ τυχαίο σύμπτωμα ή απο ωορρηξία!!Καλύτερα να συνεχίσετε επαφές αφού δν έχεις σταθερό κύκλο!!Κ αν τελικά αδιαθετήσεις που το απεύχομαι να κάνεις την 3 μέρα του κύκλου ορμονολογικές εξετάσεις!!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Στο εύχομαι!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι όταν σταματάμε την αντισύλληψη και μπαίνουμε στο Mood θελω να κάνω παιδί, οι ορμόνες κάτι παθαίνουν χαχαχαχαχαχα.

Μήπως να έκανες ενα τεστακι να λυθεί η 

Μακαρι να μην χρειαστει να κανω εξετασεις και να ειμαι τυχερη!! Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...