Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυμοσυνης


Hope!!!

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχω ένα παιδάκι 4 ετών. Κ προσπαθώ για το 2ο.τον Ιούνιο υπεβλήθη σε αναρροφηση κυστης στην ωοθήκη. Ο γιατρός με συμβούλεψε να προχωρήσω για 2ο παιδάκι. 25 Σεπτεμβρίου τον επισκέφτηκα για τυπικό υπέρηχο σχετικά με τις κύστες. Όλα καλά απλά ενώ ήμουν στην 10η μέρα κύκλου η ωορηξια καθυστερούσε μου είπε γιατί μέγαλωσε ο κύκλος μου. Ήθελε να με ξαναδεί, επέμενε έτσι ξαναπήγα την 17η μερα κύκλου κ μου είπε ότι θα έχω ωορηξια 6,7,8 Οκτώβρη κ να προσπαθήσω. Έτσι κ έγινε. Από την τεταρτη έχω πονακια έντονα χαμηλά κατά μήκος της μέρας, πονακια στην μέση, λευκές βλεννες κ σήμερα κίτρινες. Γενικά αλλάζω συνεχώς εσώρουχο.ο γιατρός μου είχε πει αν δεν μου έρθει περίοδος μέχρι στις 20 Οκτωβρίου να κάνω τεστ. Έχω αγωνία.... Δε ξέρω... Είναι και συμπτώματα περιόδου έτσι δεν είναι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου.Δεν έχω μείνει ποτέ έγκυος άρα εσύ ξέρειςκαλύτερα από εμένα για συμπτώματα.  Μην τα ψάχνεις όμως από τόσο νωρίς γιατί αγχώνεσαι και απογοητεύεσαι. Σου εύχομαι γρήγορα ένα μωράκι να έχει και παρεούλα το μικρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι ακριβώς τα ίδια!!!!

Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να σιγουρευτείς. Το έχω περάσει και σε νιώθω. Έχω δυο παιδάκια και τα δυο απο εξωσωματική και όπως καταλαβαίνεις δεν έκανα τίποτα αλλο απο το να ασχολούμαι με συμπτώματα.

Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι ακριβώς τα ίδια!!!!

Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να σιγουρευτείς. Το έχω περάσει και σε νιώθω. Έχω δυο παιδάκια και τα δυο απο εξωσωματική και όπως καταλαβαίνεις δεν έκανα τίποτα αλλο απο το να ασχολούμαι με συμπτώματα.

Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα!!!

Καλημέρα!!! Σευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση. Ελπίζω να έχω ευχάριστα νέα σύντομα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γεια σου.Δεν έχω μείνει ποτέ έγκυος άρα εσύ ξέρειςκαλύτερα από εμένα για συμπτώματα.  Μην τα ψάχνεις όμως από τόσο νωρίς γιατί αγχώνεσαι και απογοητεύεσαι. Σου εύχομαι γρήγορα ένα μωράκι να έχει και παρεούλα το μικρό σου.

Σευχαριστώ πολύ. Έχεις δίκιο το ψάχνω και ζαλίζομαι χειρότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/10/2018 at 9:44 ΜΜ, ο/η Hope!!! είπε:

Καλησπέρα. Έχω ένα παιδάκι 4 ετών. Κ προσπαθώ για το 2ο.τον Ιούνιο υπεβλήθη σε αναρροφηση κυστης στην ωοθήκη. Ο γιατρός με συμβούλεψε να προχωρήσω για 2ο παιδάκι. 25 Σεπτεμβρίου τον επισκέφτηκα για τυπικό υπέρηχο σχετικά με τις κύστες. Όλα καλά απλά ενώ ήμουν στην 10η μέρα κύκλου η ωορηξια καθυστερούσε μου είπε γιατί μέγαλωσε ο κύκλος μου. Ήθελε να με ξαναδεί, επέμενε έτσι ξαναπήγα την 17η μερα κύκλου κ μου είπε ότι θα έχω ωορηξια 6,7,8 Οκτώβρη κ να προσπαθήσω. Έτσι κ έγινε. Από την τεταρτη έχω πονακια έντονα χαμηλά κατά μήκος της μέρας, πονακια στην μέση, λευκές βλεννες κ σήμερα κίτρινες. Γενικά αλλάζω συνεχώς εσώρουχο.ο γιατρός μου είχε πει αν δεν μου έρθει περίοδος μέχρι στις 20 Οκτωβρίου να κάνω τεστ. Έχω αγωνία.... Δε ξέρω... Είναι και συμπτώματα περιόδου έτσι δεν είναι;; 

Το ότι η βλεννα κιτρινίζει εμένα στο δικό μου σώμα λέει ότι θα έρθει περίοδος... Ελπίζω να συμβεί το επιθυμητό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...