Μετάβαση σε περιεχόμενο
NIKOLETA1

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ - ΓΝΩΜΕΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, προκειται να περασουμε τελη του μηνός επιτροπη για τα φαρμακα κ εν συνεχεια να κανουμε την  εξωσωματικη στο Ελενα.Ο γιατρός μου είπε οτι σε περίπτωση που δε μ εγκρινουν τα φαρμακα για ωολληψια κ μεταφορά (αλλα μου καλύψουν μονο τα φαρμακα διέγερσης, μου προτεινει τα bemfola)  θα χρειαστει να πληρώσουμε επιπλέον 1000 ευρω περιπου...Eχει καμία κοπέλα αντίστοιχη εμπειρία?Γενικα , θα ήθελα να ακουσω τη γνώμη σας σχειικα με εξωσωματικη στο Ελένα.Σας ευχαριστω

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα... Κ εγώ αδιοριστη φιλόλογος χαχα.... Δε τον γλιτώνουμε τον σύλλογο..
    • @xara1 κοριτσι μου γλυκο...❤❤❤ να ειστε παντα γεροι και δυνατοι!!! Συγκινηθηκα!! Ολα καλα να σας πανε και να τον χαρειτε οπως ποθειτε !!  Σιδερενιοι κι οι Δυο σας!!  Να μπαινεις να μας λες νεαα!!!❤❤
    • @Bloublou85 ρε μπλουμπλουκι τι σε έπιασε?! Οκ εσύ δεν θες να μάθεις εάν είσαι έγκυος... Όλες εμάς που αγωνιούμε δεν μας σκέφτεσαι? Έχω θετικό προαίσθημα! Αύριο σαμπάνια σου λέω😃  @sansa @Bloublou85 αυτό που πρότεινε ο γιατρός για τα αντισυλληπτικά είναι να τα ξεκινήσω στις 18 Δεκεμβρίου που θα είναι πρώτη μέρα περιόδου και να τα πάρω για 2 εβδομάδες ώστε να φτάσει 3 Ιανουαρίου (όπου και θα ξανααδιαθετησω) που θα ανοίξει το κέντρο. Δεν θα πάρω δηλαδή για να φτιάξουμε τον κύκλο αλλά για τον πάμε σε μέρα που βολεύει. Τέσπα... Για να το προτείνει δεν θα επηρεάζει αρνητικά..  @Πιου-πιου ναι κάτι βγαίνει από τις εξετάσεις! Είναι πολύ καλό που τις κάνω όχι μόνο για εγκυμοσύνη αλλά και για την γενικότερη κατάσταση της υγείας μου.  @bebe2 τι ωραία που αισθάνεσαι όμορφα! Πολύ καλό αυτό για αρχή εγκυμοσύνης! Να το πας βόλτα το εμβρυακι σου σήμερα Κυριακή γιατί και αυτό θα βαρεθει όλη μέρα σπίτι♡
    • Σε ευχαριστω πολυ,θα τα δοκιμασω,ευχομαι να πιασουν.τα ζεστα λιγο δυσκολο γτ θηλαζει απροβλεπτες ωρες,αλλα τα κρυα επιθεματα ευχομαι να καταπραϋνουν λιγο τον πονο.Εχω facebook ποια ειναι η ομαδα?
    • Καλημέρα! Και μένα το ίδιο δύο μήνες, από το θετικό τεστ 16 μέρες έπειτα. Επίσης αδιοριστη φιλόλογος 😊
  • Νέες συζητήσεις