Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα/Καλησπέρα/Καληνύχτα


paradisebird

Recommended Posts

1529401687.jpg

Κορίτσια αυτή η εικόνα μου άρεσε πολύ! Μακάρι να μπορέσω κι εγώ κάποτε να το πω αυτό! Δύσκολο να ξεχάσεις λόγια που σε έχουν πληγώσει. Καλό σας βράδυ... με υγεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

1529401687.jpg

Κορίτσια αυτή η εικόνα μου άρεσε πολύ! Μακάρι να μπορέσω κι εγώ κάποτε να το πω αυτό! Δύσκολο να ξεχάσεις λόγια που σε έχουν πληγώσει. Καλό σας βράδυ... με υγεία.

Μια αγγαλιτσα απο μενα♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Εύχομαι όλες μας να δούμε αυτές τις δυο ροζ γραμμούλες! Καλησπέρα και καλό βράδυ!

Να εύχεσαι να πάρεις στα χέρια σου ένα Γερό μωρό! Οι δυο γραμμούλες είναι μόνο η αρχή... Σου μιλάω εκ πείρας. Και να μην απογοητεύσαι, είσαι ήδη ολοκληρωμένος άνθρωπος και χωρίς παιδί, κοίτα να είσαι καλά πρώτα εσύ και μετά στη σχέση σου με τον Αντρουλη σου. 

Και εγώ λόγω συνθηκών και επειδή δεν είμαι καθόλου αυθόρμητη αλλά αναποφασιστη, και επειδή δεν περιμένω και δεν ζητάω τη βοήθεια κανενός, άργησα λίγο να προσπαθήσω για παιδί. Και πλέον νιώθω τόσο γερασμένη και δυστυχισμένη. Και ο εγωισμός μου εξακολουθεί να μην με αφήνει να ζητήσω βοήθεια και έτσι παραμένω δυστυχισμένη. 

Αν και όποτε θες είμαι εδώ για να μιλήσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να εύχεσαι να πάρεις στα χέρια σου ένα Γερό μωρό! Οι δυο γραμμούλες είναι μόνο η αρχή... Σου μιλάω εκ πείρας. Και να μην απογοητεύσαι, είσαι ήδη ολοκληρωμένος άνθρωπος και χωρίς παιδί, κοίτα να είσαι καλά πρώτα εσύ και μετά στη σχέση σου με τον Αντρουλη σου. 

Και εγώ λόγω συνθηκών και επειδή δεν είμαι καθόλου αυθόρμητη αλλά αναποφασιστη, και επειδή δεν περιμένω και δεν ζητάω τη βοήθεια κανενός, άργησα λίγο να προσπαθήσω για παιδί. Και πλέον νιώθω τόσο γερασμένη και δυστυχισμένη. Και ο εγωισμός μου εξακολουθεί να μην με αφήνει να ζητήσω βοήθεια και έτσι παραμένω δυστυχισμένη. 

Αν και όποτε θες είμαι εδώ για να μιλήσουμε. 

Σ' ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Ανακαλύπτω το πρώτο κοινό που έχουμε. Είναι μεγάλο πράγμα να δίνεις κουράγιο σε κάποιον ενώ ο ίδιος δεν είσαι καλά. Το δεύτερο κοινό είναι η αναποφασιστικότητα που έχεις αναφέρει. Τι να πω... Ό,τι και να πω θα θεωρηθεί μοιρολατρικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να εύχεσαι να πάρεις στα χέρια σου ένα Γερό μωρό! Οι δυο γραμμούλες είναι μόνο η αρχή... Σου μιλάω εκ πείρας. Και να μην απογοητεύσαι, είσαι ήδη ολοκληρωμένος άνθρωπος και χωρίς παιδί, κοίτα να είσαι καλά πρώτα εσύ και μετά στη σχέση σου με τον Αντρουλη σου. 

Και εγώ λόγω συνθηκών και επειδή δεν είμαι καθόλου αυθόρμητη αλλά αναποφασιστη, και επειδή δεν περιμένω και δεν ζητάω τη βοήθεια κανενός, άργησα λίγο να προσπαθήσω για παιδί. Και πλέον νιώθω τόσο γερασμένη και δυστυχισμένη. Και ο εγωισμός μου εξακολουθεί να μην με αφήνει να ζητήσω βοήθεια και έτσι παραμένω δυστυχισμένη. 

Αν και όποτε θες είμαι εδώ για να μιλήσουμε. 

Σ' ευχαριστώ πολύ. Το ίδιο ισχύει και για σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πω μια Καλησπέρα. Σήμερα έχω κλάψει πολύ. Αλλά αύριο θα ξημερώσει ο Θεός μια καινούρια μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2018 at 8:53 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Ας πω μια Καλησπέρα. Σήμερα έχω κλάψει πολύ. Αλλά αύριο θα ξημερώσει ο Θεός μια καινούρια μέρα!!!

Γιατί έκλεψες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...