Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλημέρα/Καλησπέρα/Καληνύχτα


paradisebird

Recommended Posts

Σαν νέο μέλος στο mammyland στέλνω την Καλησπέρα μου. Πέρα από τα θέματα που θα συζητάμε θα ήθελα να λέμε ένα γεια μεταξύ μας, έτσι για να υπάρχει μια επικοινωνία βρε αδερφέ που λέμε. Συμφωνείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εύχομαι να είστε όλες καλά. Ας περάσουμε ένα όμορφο σαββατοκύριακο. Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες! Αν θες για να συστηθούμε πες μας κάποια πράγματα για εμάς.
Όσο έχεις περιορισμό στις δημοσιεύσεις διάβασε κάποιες συζητήσεις που μπορεί να σε ενδιαφέρουν και σιγά σιγά θα μάθεις και εμάς.
Εγώ είμαι εδώ για να τα πούμε όποτε θες.
Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα κορίτσια. Ευχαριστώ πολύ. Άνοιξα σήμερα ένα νέο θέμα με τίτλο "Προσπάθεια στα 50" όπου μπορείτε να μάθετε κάποια πράγματα για μένα και να δείτε σε τι φάση βρίσκομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Καλησπέρα σε όλες...

Καλησπέρα!!! Ελπίζω να είσαι καλά!!?διάβασα την ιστορία δου.Ευψομσι μέσα από την καρδιά μου να τα καταφέρεις!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα!!! Ελπίζω να είσαι καλά!!?διάβασα την ιστορία δου.Ευψομσι μέσα από την καρδιά μου να τα καταφέρεις!!!!??

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Είμαι καλά... Βασικά είμαι μετά από πάρα πολύ καιρό ήρεμη. Κάτι που το έχω μεγάλη ανάγκη. Κάτι που χρωστάω στον εαυτό μου και στον σύζυγό μου που αγαπώ τόσο πολύ. Που θα τον αγαπώ και θα με αγαπά με ή χωρίς παιδί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2018 at 9:09 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Σαν νέο μέλος στο mammyland στέλνω την Καλησπέρα μου. Πέρα από τα θέματα που θα συζητάμε θα ήθελα να λέμε ένα γεια μεταξύ μας, έτσι για να υπάρχει μια επικοινωνία βρε αδερφέ που λέμε. Συμφωνείτε;

καλησπέρα κ απο μενα, ειμαι νεα εδω στη σελιδα κ προσπαθώ να συντόνιστω κ να καταλάβω λιγακι πως λειτουργει ολο αυτο εδω μεσα  !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ απο μενα, ειμαι νεα εδω στη σελιδα κ προσπαθώ να συντόνιστω κ να καταλάβω λιγακι πως λειτουργει ολο αυτο εδω μεσα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mellenaki είπε:

καλησπέρα κ απο μενα, ειμαι νεα εδω στη σελιδα κ προσπαθώ να συντόνιστω κ να καταλάβω λιγακι πως λειτουργει ολο αυτο εδω μεσα  !

Καλώς την. Κι εγώ προσπαθώ να εγκλιματιστώ και να καταλάβω πως λειτουργεί το φόρουμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mellenaki είπε:

καλησπέρα κ απο μενα, ειμαι νεα εδω στη σελιδα κ προσπαθώ να συντόνιστω κ να καταλάβω λιγακι πως λειτουργει ολο αυτο εδω μεσα  !

Κάλος ήρθες στην παρέα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο. Έχω μια ιωσούλα....  Υπομονή και θα περάσει!!!

Καλημέρα περαστικά.. δυστηχος ο καιρός αυτός μας κάνει να αρρωστενουμε πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα περαστικά.. δυστηχος ο καιρός αυτός μας κάνει να αρρωστενουμε πιστεύω. 

Σ' ευχαριστώ πολύ. Έρχομαι στην εργασία μου με πολλά άτομα σε επαφή, οπότε είναι αναπόφευκτο. Είναι και ο καιρός όπως λες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ. Έρχομαι στην εργασία μου με πολλά άτομα σε επαφή, οπότε είναι αναπόφευκτο. Είναι και ο καιρός όπως λες.

λογικό θέλει προσοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας. Φθινοπωριάζει σιγά σιγά. Κι εγώ συνέρχομαι από την ίωση. Κόλλησε και ο άντρας μου, πιο ήπια ευτυχώς. Και από αύριο πάλι στον αγώνα. Καλή βδομάδα να έχουμε κορίτσια μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. Είμαι χαρούμενη. Έρχεται τριήμερο ξεκούρασης. Εδώ στη συμπρωτεύουσα έχουμε τον πολιούχο μας Άγιο Δημήτριο οπότε είναι αύριο αργία. Χαλάρωση και λίγο χουζούρι το πρωί. Τι καλά.... [smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Γεια σας. Είμαι χαρούμενη. Έρχεται τριήμερο ξεκούρασης. Εδώ στη συμπρωτεύουσα έχουμε τον πολιούχο μας Άγιο Δημήτριο οπότε είναι αύριο αργία. Χαλάρωση και λίγο χουζούρι το πρωί. Τι καλά.... [smilie=blob5.gif]

Ωωω τέλεια καλή ξεκουραση και ένα όμορφο 3ημερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...