Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου ηρθε περιοδος


xristinats

Recommended Posts

Γεια σας την δευτερα ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης στην 3η μερα καθυστερησης και βγηκε θετικο,σημερα ειδα αιμα κ ειναι αιμα περιοδου 1η μερας.Εχω αγχωθει νομιζα οτι ημουν εγκυος κ ειχα σκοπο να κανω χωριακη αυριο,τελικα μηπως εκανε λαθος το τεστ και χαρηκα αδικα;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xristinats είπε:

Γεια σας την δευτερα ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης στην 3η μερα καθυστερησης και βγηκε θετικο,σημερα ειδα αιμα κ ειναι αιμα περιοδου 1η μερας.Εχω αγχωθει νομιζα οτι ημουν εγκυος κ ειχα σκοπο να κανω χωριακη αυριο,τελικα μηπως εκανε λαθος το τεστ και χαρηκα αδικα;??

Κοπέλα μου να κάνεις χοριακη αν είχες θετικό τεστ κ να μιλησεις αμέσως με το γιατρό σου,πολλες κοπέλες στην αρχή της εγκυμοσύνης έχουν αιματακι,μπιρει να χρειαστεί να κάτσει ξαπλα.θετικο τεστ με καθυστέρηση δεν γίνεται να είναι λάθος,σου εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Κοπέλα μου να κάνεις χοριακη αν είχες θετικό τεστ κ να μιλησεις αμέσως με το γιατρό σου,πολλες κοπέλες στην αρχή της εγκυμοσύνης έχουν αιματακι,μπιρει να χρειαστεί να κάτσει ξαπλα.θετικο τεστ με καθυστέρηση δεν γίνεται να είναι λάθος,σου εύχομαι τα καλύτερα.

Σ'ευχαριστω πολυ δηλαδη αν σημερα ολη μερα συνεχισω να εχω αιμα να παω να κανω τη χωριακη αυριο το πρωι; Υπαρχει περιπτωση το τεστ να εβγαλε λαθος αποτελεσμα κ τελικα να μην ημουν εγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι να την κάνεις άμεσα την χοριακή και να μιλήσεις με τον γιατρό σου, γιατί το θετικό είναι λίγο σπάνιο να είναι λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η xristinats είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ δηλαδη αν σημερα ολη μερα συνεχισω να εχω αιμα να παω να κανω τη χωριακη αυριο το πρωι; Υπαρχει περιπτωση το τεστ να εβγαλε λαθος αποτελεσμα κ τελικα να μην ημουν εγκυος;

Να πας σήμερα για χοριακη κ μιλά άμεσα με το γιατρό να δεις τι θα σου πει,ισως μπορεί κ να σε δει στον υπέρηχο εφόσον έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση.οχι αν βγήκε θετικό είναι μηδαμινές οι πιθανότητες να έγινε λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Να πας σήμερα για χοριακη κ μιλά άμεσα με το γιατρό να δεις τι θα σου πει,ισως μπορεί κ να σε δει στον υπέρηχο εφόσον έχεις αρκετές μέρες καθυστέρηση.οχι αν βγήκε θετικό είναι μηδαμινές οι πιθανότητες να έγινε λάθος.

Αυτο το αιμα μπορει να ειναι μηπως και αποβολη; αλλα δεν ειναι πολυ ποσοτητα ειναι οπως εχουμε την πρωτη μερα της περιοδου η τις τελευταιες μερες της περιοδου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xristinats είπε:

Αυτο το αιμα μπορει να ειναι μηπως και αποβολη; αλλα δεν ειναι πολυ ποσοτητα ειναι οπως εχουμε την πρωτη μερα της περιοδου η τις τελευταιες μερες της περιοδου ?

Πολλά μπορεί να είναι αλλά συμβαίνει συχνά να έχεις αίμα στην αρχή ακριβώς όπως τη πρώτη μέρα.πηρες το γιατρό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου σε τέτοιες περιπτώσεις μην περιμένεις να μάθεις από ένα φόρουμ τι σου συμβαίνει η κάθε γυναίκα είναι μοναδική και διαφορετικός οργανισμός . Καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά κάνε ένα  τηλέφωνο στον γιατρό σου θα σε κατευθύνει άμεσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου κι εγω αυτο ια σου πω τεστ θετικο και τοσες μερες καθυστερηση λιγο δυσκολο να εκανε λαθος , αιμα μπορουμε να εχουμε για διαφορους λογους

λενε οτι και η αποβολη εχει πονο παρε τηλεφωνο το γιατρο να ξερεις τι κανεις

ευχομαι ολα καλα να πανε:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...