Μετάβαση σε περιεχόμενο
mary nick

Θετική χοριακη 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα! !

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα !! Την Τετάρτη 3 του μήνα έκανα μεταφορά 2 κατεψυγμενων βλαστοκυστεων 5 ημερων !! Ο γιατρός μ είπε χοριακη την 14η μέρα αλλά εγώ τρελλαθηκα σήμερα 8η μερα κ ήθελα να δω τι γίνεται !!!! 73 λοιπόν η τιμή !! Φοβάμαι να πετάξω στα σύννεφα ! Παρότι από το κέντρο μ είπαν συγχαρητήρια! ! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε !!! Δεν έχω κάνει pregnyl ή ovitrelle οπότε δεν έχω λόγο να έχω λανθασμένο αποτέλεσμα ε ??? Τα φώτα σας  παρακαλώ !!!!! 

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 30 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Την Τετάρτη 3 του μήνα έκανα μεταφορά 2 κατεψυγμενων βλαστοκυστεων 5 ημερων !! Ο γιατρός μ είπε χοριακη την 14η μέρα αλλά εγώ τρελλαθηκα σήμερα 8η μερα κ ήθελα να δω τι γίνεται !!!! 73 λοιπόν η τιμή !! Φοβάμαι να πετάξω στα σύννεφα ! Παρότι από το κέντρο μ είπαν συγχαρητήρια! ! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε !!! Δεν έχω κάνει pregnyl ή ovitrelle οπότε δεν έχω λόγο να έχω λανθασμένο αποτέλεσμα ε ??? Τα φώτα σας  παρακαλώ !!!!! 

Συγχαρητήρια!!!!με το καλό μία τελειομηνη εγκυμοσυνη.συνηθως όταν μεταφέρουμε βλαστοκύστες κάνουμε χοριακη μετά από εννιά μέρες,εσυ έκανες σε οχτώ οπότε μία χαρά είναι ή χοριακη σου.κ πάλι συγχαρητήρια κοπέλα μου!

• Like 2

Κανένα λόγο κορίτσι να φοβάσαι λανθασμένο αποτέλεσμα, επίσης συμφωνώ με bloublou85, συνήθως λένε στις 9 ημέρες όποτε δεν υπάρχει περίπτωση!. Συγχαρητήρια , μία τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη, καλό διπλασιασμό, ένα γερό μωράκι και όλα τα καλά του κόσμου σου εύχομαι για σένα και το μωράκι. Πολλά φιλιά. 

• Like 2

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ !!!!!!!! Κ σε εσας ευχομαι τα καλυτερα !!!! Εχω λίγο άγχος για την Παρασκευή να δω ότι πάμε πολύ καλά !!! Αλλά πιστεύω ότι την Παρασκευή θα ηρεμήσω λιγάκι !!!! Μόνο λιγάκι όμως !! Η εντελώς ηρεμία θα με βρει μόνο όταν το ή τα κράτησω αγκαλιά !!!! 

• Like 3

στις On 10/10/2018 at 3:10 ΜΜ, ο/η mary nick είπε:

συγχαρητηρια....μπραβο...καποτε κ εγω με 74 ξεκινησα.....ολα καλα θα πανε.......

• Like 1

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΗΓΕ 214,20 ΑΠΟ 72,33 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΝΑΙ 10Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ !! 

• Like 6

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 2Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ... ΠΗΓΕ 214,20 ΑΠΟ 72,33 ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ !!! ΕΙΝΑΙ 10Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ !! 

Μπράβο σου πολύ καλή ή χοριακη σου,κ βλέπω ανέβηκε αρκετά από τη τέταρτη οπότε μπορεί να έχεις κ διδυμακια.

• Like 1

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπράβο σου πολύ καλή ή χοριακη σου,κ βλέπω ανέβηκε αρκετά από τη τέταρτη οπότε μπορεί να έχεις κ διδυμακια.

ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ !!!!!! ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΑ !!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ Μ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ !!!! ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ !!!!! 

• Like 3

στις πριν 1 ώρα, ο/η mary nick είπε:

Κοριτσι μου πολυ χαιρομαι να διαβαζω ευχαριστα. Συγχαρητηρια με το καλο να το κρατησεις αγκαλιτσα!!

• Like 1

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

επιτέλους να αρχίσουμε να ακούμε για εγκυμοσύνες! χαίρομαι πολύ για σένα! να σου πάνε όλα υπέροχα και να κρατήσεις σύντομα αγκαλιά το μωράκι σου! 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• επειδη εχω ηδη 3 παλινδρομες η σωστη εξεταση που δειχνει τι συνεβη , στα ξεσματα της αποβολης ειναι ο καρυτυπος και οχι η ιστολογικη......ενω εγω επεμενα ο γιατρος στο ιασω δεν ηθελε καρυοτυπο  στη 2η αλλα εκανε ιστολογικη....δεν ηξερα....θα τσακωνομουν σημερα ....ομως τωρα που εχω παει σε πολλους γιατρους, αιματολογους, γενετιστες μου λενε οτι δεν τους δινει η ιστολογικη καμια πληροφορια!!!!Αρα καρυοτυπο!!!!!!! και ευχομαι σε καμια να μην χρειαστει βεβαιως!!
    • Ωχ τώρα αγχώνομαι. Και νόμιζα ότι σκέφτομαι βλακείες και υπερβολές. Είχα πάντα τέλειο ενδομήτριο. Αλλά  μετά την προετοιμασία για ε/τ, 2ος κύκλος τώρα κάτι δεν πάει καλά. Τελοσπάντων δεν απογοητεύομαι μέχρι να δω αύριο. Τί στο καλό αντί να μας το φτιάχνουν το χαλάνε; Δεν ξέρω για κύστη. Εμένα μου το απέκλεισαν σχεδόν.  @Zeta. μπορεί εκτός από εμφύτευση να είναι το καφέ από τα υπόθετα που οξειδώνονται, συμβαίνει συχνά, το γράφουνε κιόλας στις οδηγίες. 
    • Τι να πω μακαρι..σας ευχαριστως ομως και τις δυο πιυ μπηκατε στην διαδικασια να μου απαντησετε και να μου πειτε την γνωμη σας
    • Αληθεια??  Οσο για το καφε μην απογοητευεσαι αλλα εχουμε διαβασει πολλες περιπτωσεις που ειχαν κ ηταν απο εμφυτευση. 
    • Ναι θα σ πω τώρα αρχές Νοεμβρίου που λογικά θα περάσω επιτροπη... Εγώ είμαι στην 14εβδομάδα.. Τώρα είναι ο 2ος  μήνας που θα λειψω απο την δουλειά..περίπου 2 μισή χρόνια είμαι στην δουλειά ναι 8ωρη είμαι... Εσύ μάλλον δικαιούσαι περιπου οσα παιρνεις λογικά είσαι πολλά χρόνια... Τώρα με τους εμετους είσαι εντάξει? Σκέφτοσαι να ξαναπαρεις άδεια?
  • Νέες συζητήσεις