Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια θελω τη βοήθειά σας η μικρη μου ταλαιπωρηται πολυ απο κολικους δεν κοιμαται ολη νυχτα κλαιει συνέχεια διαβασα στι ίντερνετ για μια κρεμα που ανακουφιζει απο κολικους λέγεται colic relief massage gel την ξερει καμιας σας? είναι καλή? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν μιλας με τον παιδιατρο σου μηπως σου δωσει σταγονες για τους κολικους;; τα ανακουφιζουν καπως

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Γιατι δεν μιλας με τον παιδιατρο σου μηπως σου δωσει σταγονες για τους κολικους;; τα ανακουφιζουν καπως

εχω μιλησει περνουμε ηδη σταγόνες που είναι να προβιοτικο. τον ρώτησα και την κρεμα αυτη παρτην αν θέλεις μ πε αλλα δεν βοηθάει και πολυ. τελικα την πηρα και η μικρή μου ησηχασε κοιταται τα βράδια βοηθησε πολύ τελικα😃😃

• Like 1

Weleda λάδι με αμύγδαλο κοριτσι κάνει θαύματα.. συνδύασε το με μασάζ για κολικούς όμως!! Κανε αυτά που λεει το βίντεο. Εμενα η μικρή μου ειναι δυσκοιλια και μόλις της το κάνω κάθε βράδυ αρχίζει το σκατοπανηγυρι χαχα!! 

https://www.youtube.com/watch?v=5xfSzb22OwE&feature=share

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Μην αγχώνεσαι καθόλου, εμένα μου είχε βγει πριν 2 χρόνια 1,23 και μετά από 2 χρόνια 3,40. Οπότε μην δίνεις και πολύ σημασία κάνε τις εξετάσεις σου με ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!
    • Καλώς ήρθες!!! ο Νοέμβριος θα είναι γεμάτος εμβρυομεταφορες και πιστεύουμε θετικές χοριακες επίσης!!! Για την χαμηλή ανταπόκριση είναι σίγουρο? Δεν παράγουμε πάντοτε ίδια ποσότητα. Τι πρωτόκολλα έχεις κάνει? Ξέρεις για ποίο λόγο δεν ανταποκρίθηκαν οι ωοθηκες σου?  
    • @Vivi.Nik. επηρεάζει κ ο θηλασμός είδικα αν έχει μάθει να ηρεμεί η να απικοιμιεται στο στήθος. Εύχομαι έναν εύκολο κ ομαλό αποθηλασμο. @Rosemary η αλήθεια ειναι ότι κάνει πολλές φορές τη μέρα κακα εφόσον τρώει κ στέρεες. Εμένα τ έκανε αυτό όσο θηλάζε μόνο. Κάθε μα κάθε φορά κακα πριν τ θηλασμο. Κ το βράδυ εννοείται. Οταβ μπήκαν οι στέρεες σταμάτησε να τα κάνει τ βράδυ. Αλλά πάλι κάνει συχνά για παιδάκι σχεδόν 15 μηνων από 2 έως 4 τη μέρα. Μήπως άλλαξες κάτι στη διατροφή ρης κ κάνει τόσο συχνά;  Κ τη δικιά μ την χαλούσαν κ την χαλάνε ακόμη τα κακα. Άμα θέλει να κάνει δ πρόκειται να κοινηθει. Κ αυτό π εσένα τ κάνει τ βράδυ εμένα μ τ κάνει πολλές φορές τ μεσημέρι. Θα κοιμηθει ένα τέταρτο μισή ώρα κ αν ξυπνήσει για κακα δ ξανά κοιμάται. Αν υποθέσουμε ότι κοιμάται γύρω στις 10 η μικρη σου μέχρι τις 3 3.30 εφόσον την ξυπνάνε τα κακα της έχει ήδη ξεκουραστεί. Οπότε ξαγρυπναει. Γι αυτό κ αργεί να ξανά κοιμηθεί. Ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτή η φάση γτ δ παλεύεται.
    • Συμφωνώ κορίτσια μου. Μετά από τρία χρόνια καταλήγω στα ίδια συμπεράσματα. Θεωρώ πως έκανα στροφή 180 μοιρών. Δηλητηρίαζα τον εαυτό μου καθημερινά και μαζί και τον γάμο μου. Ο Θεός με ευλόγησε στα 47 μου εντελώς αναπάντεχα να γνωρίσω τον άντρα μου. Τώρα το εκτιμώ περισσότερο. Πονούσα όταν έβλεπα ζευγάρια με παιδιά ή γυναίκες εγκυμονούσες. Τώρα κοιτάζω γύρω μου χωρίς να πονάω.  Χαίρομαι πραγματικά που είμαι στην παρέα σας. Τα λόγια σας είναι βάλσαμο. Εύχομαι στην κάθε μια σας ξεχωριστά τα καλύτερα και ό,τι ποθεί η καρδιά σας να το αποκτήσετε πολύ σύντομα. 
  • Νέες συζητήσεις