Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια θελω τη βοήθειά σας η μικρη μου ταλαιπωρηται πολυ απο κολικους δεν κοιμαται ολη νυχτα κλαιει συνέχεια διαβασα στι ίντερνετ για μια κρεμα που ανακουφιζει απο κολικους λέγεται colic relief massage gel την ξερει καμιας σας? είναι καλή? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν μιλας με τον παιδιατρο σου μηπως σου δωσει σταγονες για τους κολικους;; τα ανακουφιζουν καπως

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Γιατι δεν μιλας με τον παιδιατρο σου μηπως σου δωσει σταγονες για τους κολικους;; τα ανακουφιζουν καπως

εχω μιλησει περνουμε ηδη σταγόνες που είναι να προβιοτικο. τον ρώτησα και την κρεμα αυτη παρτην αν θέλεις μ πε αλλα δεν βοηθάει και πολυ. τελικα την πηρα και η μικρή μου ησηχασε κοιταται τα βράδια βοηθησε πολύ τελικα😃😃

• Like 1

Weleda λάδι με αμύγδαλο κοριτσι κάνει θαύματα.. συνδύασε το με μασάζ για κολικούς όμως!! Κανε αυτά που λεει το βίντεο. Εμενα η μικρή μου ειναι δυσκοιλια και μόλις της το κάνω κάθε βράδυ αρχίζει το σκατοπανηγυρι χαχα!! 

https://www.youtube.com/watch?v=5xfSzb22OwE&feature=share

• Haha 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Εγώ δεν είδα καθόλου αυτήν τη φορά και μάλλον πρέπει να το ξεγράψω γι'αυτό το μήνα 
    • Ναι  ναι ξεκινησαν σημερα 2η μερα μετα ωορηξιας εμενα... Ευτυχως εχω και τεστακια εγκυμοσυνης σε περιπτωση που χρειαστω παραμονες χριστουγεννων... 😛
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Για εξωσωματική με απασχολεί!!
    • Αν έχουν επανέλθει οι ορμόνες κ έχεις κάνει κ σαλπιγγογραφία μπορείς να δοκιμάσεις κ κλομιφαίνη!!Αλλά πιο σωστά θα το συζητούσες με τον γυναικολόγο σου!!Οπωςσδήποτε θέλει στενή παρακολούθηση με υπέρηχο!!Ξεκινάς τον πρώτο υπέρηχο την 1 μέρα περιόδου να διαπιστωθεί ότι δν υπάρχει κάποια κύστη στις ωοθήκες!!Πίνεις τα χάπια 5 μέρες κ παράγονται παραπάνω ωάρια!!Κάνεις μετά ξανά υπερήχους να δείς το μέγεθος των ωαριών κ την σωστή μέρα θα γίνει μια ένεση για να σπάσουν τα ωάρια!!!Θέλει προσοχή γτ αν δν σκάσουν τα ωάρια μπορεί να γίνουν κύστες!!Σαν παρενέργειες είχα εξάψεις!!Δν τα καταφέραμε δυστυχώς αλλά σίγουρα κάπια κορίτσια τα κατάφεραν!!
    • καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας. γνώμη μου ειναι να σταματήσεις κορίτσι μου γιατι η εξωσωματική πιστεύω πως ειναι μια μεγαλη διαδικασία ειναι κριμα να αποτύχει. αν πετύχει και μεινεις έγκυος εγω στη θεση σου θα σταματούσα. τωρα δικια σου ειναι η επιλογή τι θα κάνεις. 
  • Νέες συζητήσεις