Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας 😊😊

Είμαι στην 20η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου,και πρόκειται να κάνω τον υπέρηχο β επιπέδου σύντομα.

Γνωρίζετε εαν μπορούμε να καταθέσουμε την απόδειξη πληρωμής στο ΙΚΑ ώστε να μας δοθεί αποζημίωση;;

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 💕 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η απάντηση φίλη δυστυχώς είναι όχι! Ή θα την κάνεις σε δημόσιο νοσοκομείο εντελώς δωρεάν ή θα την πληρώσεις και θα επομιστείς το κόστος της.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπερα ψαχνω κ γω puregon  η gonal για την 5 μου προσπαθεια,τις εχεις ακομη?
    • @Magaiver Καλώς σας βρήκα! Μακάρι να πάνε όλα κατ΄ευχήν! Ναι δυστυχώς είναι σίγουρο παρακολουθώ κάθε κύκλο μου τα τελευταία 2 χρόνια. Τι να σου πρωτο αναφέρω για πρωτόκολλα: βραχύ κύκλο πάντα - με gonal + cetrotide, serpafar kai femara, puregon, orgalutran, έχω πάρει και ενδιάμεσα για ενίσχυση DHEA, serpafar σε συνδυασμό με gonal. Gonal με 300 μονάδες καθημερινά, βασικά λίγο πολύ έχω κάνει πολλά! Φαντάσου σε αυτή την τελευταία διέγερση με gonal 300 iu μου κάνανε ωοληψία πήρανε 1 και μέσα δεν είχε αυγό, δεν το είχα πάθει ποτέ αυτό. Οι ωοθήκες δεν ανταποκρίνονται διότι όποια γυναίκα έχει χαμηλή ανταπόκριση ωοθηκών μπορεί να είναι από διάφορους λόγους, από χειρουργεία μέχρι και κάποια κληρονομικότητα. Και φαντάσου εγώ είμαι και 40, υπάρχουν κοπέλες μικρότερης ηλικίας που έχουν χαμηλή ΑΜΗ και κατ' επέκταση (όχι πάντα) χαμηλή ανταπόκριση ωοθηκών.
    • ειμαστε αρκετες για νοεμβρη! θα τα καταφερουμε
    • Μην αγχώνεσαι καθόλου, εμένα μου είχε βγει πριν 2 χρόνια 1,23 και μετά από 2 χρόνια 3,40. Οπότε μην δίνεις και πολύ σημασία κάνε τις εξετάσεις σου με ηρεμία και όλα θα πάνε καλά!
    • Καλώς ήρθες!!! ο Νοέμβριος θα είναι γεμάτος εμβρυομεταφορες και πιστεύουμε θετικές χοριακες επίσης!!! Για την χαμηλή ανταπόκριση είναι σίγουρο? Δεν παράγουμε πάντοτε ίδια ποσότητα. Τι πρωτόκολλα έχεις κάνει? Ξέρεις για ποίο λόγο δεν ανταποκρίθηκαν οι ωοθηκες σου?  
  • Νέες συζητήσεις