Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Έκανα μια χαζοαναζήτηση στο Google να σας πω την αλήθεια για να περάσει η ώρα για δωρεάν δείγματα για τις μέλλουσες μαμάδες και τα μωράκια μας με το καλό όταν έρθουν. Βέβαια βρήκα πιο πολύ παλιά άρθρα που ανέφεραν μια ολόκληρη λίστα διαφόρων εταιρειών που στέλνουν ή έστελναν πακέτα και δείγματα. Παρόλα αυτά αν έχετε κάποια υπόψιν σας για να τα μάθουμε κι εμείς οι νέες, εδώ είμαστε να μας ενημερώσετε!! 😁😁

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Πετρωνει καποιες φορες αλλα πονο δεν εχω.. επισης μπορει να πετρωνει αλλα να νιωθω κ κινησεις του μωρου εκεινη την ωρα ... εσυ τι εκανες για τις συσπασεις; τι σ ειχε πει ο γιατρος;;;
    • Καλημέρα κορίτσια μου.. εγώ περίμενω να κατέβει να πάω γιa νέο κύκλο να τα κάνω πιο σωστά..επίσης καλύτερα θα έλεγα για να περάσει κ πιο πολυς καιρός που έχει πάρει ο οργανισμός μου τα filicine.. ελπίζω να ειναι Νοεμβρη Δεκεμβρη εορταστικα δωράκια οι εγκυμοσύνες μας..πάμε ολες δυναμικά με αισιοδοξία...
    • Μην αγχωνεσαι θα γυρισει το μωρακι και θα πανε ολα καλα... εμενα την τελευταια φορα ειχε το κεφαλακι της προς τα κατω.. αλλα φοβαμαι λιγο μην ξαναγυρισε τωρα η ζουζουνα γτ νιωθω κινησεις της πολυ χαμηλα..εκτος αν ειναι χερακια κ οχι ποδαρακια!!!!
    • Συμφωνώ απόλυτα με την Diwni!! @CecilakiΤο παιδί δεν θα ζούσε ότι και αν έκανες και αυτό πρέπει να το πάρεις απόφαση! Εσύ μπορούσες να αποφασίσεις μόνο για την δική σου επιβίωση, δυστυχώς όχι για την δική του. Ο γιατρός μου, μου είχε ξεκαθαρίσει από τις αρχές της εγκυμοσύνης μου τότε, ότι αν κατι δεν παει καλά, εγώ ειμαι η πρώτη του προτεραιότητα για να σώσει, γιατί όσο υπάρχω μπορώ να δημιουργήσω την συνέχεια, χωρίς εμένα σταματάει η συνέχεια, κόβεται η αλυσίδα οριστικά. @misofeggaro Πιστεύω ακράδαντα αυτό που σου γράφει η Diwni!! Δεν θα μπορούσε να το εκφράσει καλύτερα!
    • Παει και η β΄επιπεδου ! ολα καλα με τελειες φωτο 3D !! Αντε και στα επομενα κ σε ολες..  Μπεμπα ερχεται τελικα 100%😍
  • Νέες συζητήσεις