Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο τεστ αλλα εχω αιμα


Recommended Posts

Καλησπερα σας, στις 26/9 μ ηρθε κανονικα περιοδος (πριν 12 μερες) ομως ενω μ κραταει κανονικα 4-5 μερες συνεχιζα να εχω αιματακι σκουρο βεβαια για αρκετες μερες οταν πηρα τον γιατρο μ μ ειπε οτι καμια φορα συμβαινει..σημερα λοιπον στη 12η μερα και ενω συνεχιζω να εχω λιγο σκουρο αιμα εκανα τεστακι και βγηκε θετικο...χαρηκα παραααα πολυ!!αλλα φοβαμαι και παρα πολυ.. εχει συμβει σε καμια κοπελα να ειχε κανονικη περιοδο και να ειχε και αιμα μετα και να πηγε καλα η κυηση...;;;

ο γιατρος μ φυσικα μ ειπε οτι ολα θα εξαρτηθουν απο τις τιμες της β χοριακης αλλα για να ειχα αιμα νομιζω πως δεν θα συνεχισει κανονικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marzou είπε:

Καλησπερα σας, στις 26/9 μ ηρθε κανονικα περιοδος (πριν 12 μερες) ομως ενω μ κραταει κανονικα 4-5 μερες συνεχιζα να εχω αιματακι σκουρο βεβαια για αρκετες μερες οταν πηρα τον γιατρο μ μ ειπε οτι καμια φορα συμβαινει..σημερα λοιπον στη 12η μερα και ενω συνεχιζω να εχω λιγο σκουρο αιμα εκανα τεστακι και βγηκε θετικο...χαρηκα παραααα πολυ!!αλλα φοβαμαι και παρα πολυ.. εχει συμβει σε καμια κοπελα να ειχε κανονικη περιοδο και να ειχε και αιμα μετα και να πηγε καλα η κυηση...;;;

ο γιατρος μ φυσικα μ ειπε οτι ολα θα εξαρτηθουν απο τις τιμες της β χοριακης αλλα για να ειχα αιμα νομιζω πως δεν θα συνεχισει κανονικα...

Μην το σκέφτεσαι έτσι. Κάτσε να δεις πόσο θα είναι η χοριακη κ θα σου δώσει ο γιατρός φάρμακα κ θα φτιάξει. Προσπάθησε να είσαι ξαπλωμένη κ να μη κουράζεσαι.... Κ όλα καλά θα πάνε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marzou είπε:

Καλησπερα σας, στις 26/9 μ ηρθε κανονικα περιοδος (πριν 12 μερες) ομως ενω μ κραταει κανονικα 4-5 μερες συνεχιζα να εχω αιματακι σκουρο βεβαια για αρκετες μερες οταν πηρα τον γιατρο μ μ ειπε οτι καμια φορα συμβαινει..σημερα λοιπον στη 12η μερα και ενω συνεχιζω να εχω λιγο σκουρο αιμα εκανα τεστακι και βγηκε θετικο...χαρηκα παραααα πολυ!!αλλα φοβαμαι και παρα πολυ.. εχει συμβει σε καμια κοπελα να ειχε κανονικη περιοδο και να ειχε και αιμα μετα και να πηγε καλα η κυηση...;;;

ο γιατρος μ φυσικα μ ειπε οτι ολα θα εξαρτηθουν απο τις τιμες της β χοριακης αλλα για να ειχα αιμα νομιζω πως δεν θα συνεχισει κανονικα...

Κοπέλα μου τι έγινε τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η AlKate είπε:

Κοπέλα μου τι έγινε τελικα;

Καλημέρα,

Σήμερα θα παω να κάνω β χοριακή. Βέβαια τα καφε υγρα συνεχίζονται...

Θα δείξει απο τη χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marzou είπε:

Καλημέρα,

Σήμερα θα παω να κάνω β χοριακή. Βέβαια τα καφε υγρα συνεχίζονται...

Θα δείξει απο τη χοριακή...

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!  ✌️✌️✌️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!  ✌️✌️✌️??

η τιμη της σημερινης χοριακης ειναι 1101,8.... και θεωρητικα αν ειμαι εγκυος απο την προηγουμενη φορα της περιοδους μ ειμαι στο τελοσ τησ 4ης εβδομαδας....δεν ξερω αν ειναι ικανοποιητικη η τιμη...ειναι μεσα στα ορια του εργαστηριου βεβαια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marzou είπε:

η τιμη της σημερινης χοριακης ειναι 1101,8.... και θεωρητικα αν ειμαι εγκυος απο την προηγουμενη φορα της περιοδους μ ειμαι στο τελοσ τησ 4ης εβδομαδας....δεν ξερω αν ειναι ικανοποιητικη η τιμη...ειναι μεσα στα ορια του εργαστηριου βεβαια....

Κοπέλα μου καλημέρα και εύχομαι να πάνε όλα καλά. Κάνε μια επανάληψη της χοριακής μετά από δύο ημέρες και πήγαινε σε έναν γυναικολόγο. Έτσι θα δείτε αν αυξάνεται ικανοποιητικά και θα σε βοηθήσει ο γιατρός που είναι και ειδικός. Μην σκέφτεσαι άσχημα πράγματα. Κανόνισε άμεσα ραντεβού και μέχρι τότε πρόσεχε, ξεκουράσου και φάε καλά :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...