Μετάβαση σε περιεχόμενο
Mama2015

Θελω να αγοράσω στεγνωτήριο. Τα φώτα σας????

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια θα αγοράσουμε στεγνωτήριο και θα διαθέσουμε έως 500-600€ θα ήθελα την γνώμη σας!! 🧐🧐🧐

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 7 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια θα αγοράσουμε στεγνωτήριο και θα διαθέσουμε έως 500-600€ θα ήθελα την γνώμη σας!! 🧐🧐🧐

Καλημέρα και πολλα λεφτα ειναι εγω το πηρα πολυ πιο κατω. Εγω έχω πάρει siemens 8κιλο ίσο και το πλυντήριο σωτηρία για τι χειμωνα ξςι τις βριχινες μερες που δεν στεγνώνουν τα ρούχα με τίποτα η μυρίζουν υγρασία. Εχει πολλα προγραμματα και δεν θελει μπουκωμα γιατι τα κανει τσαλακα. Δε μεν πετστετες τις βγαζει πολυ αφρατες ξαθ δεν δεν θελουν καθιλιυ σιδερωμα. Θέλει λίγο διάβασμα στην αρχη καλο μέχρι να το μάθεις εγω κοντυνα αρκετά ρούχα😂

• Like 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

εγω κοντυνα αρκετά ρούχα😂

Και εγώ το ίδιο... χεχεχε

Εχω το Ariston πλυντήριο-στεγνωτήριο. Σίγουρα δεν είναι ότι καλύτερο για τα ρούχα, γιατί τα ταλαιπωρεί αρκετά, αλλά σε ημέρες βροχερές και ειδικά για τα εσώρουχα, παιδικά-μωρουδιακά ρούχα, σου λύνει τα χέρια!!

• Like 1

Για μένα τ στεγνωτηριο είναι σωτηρία. Πήραμε πριν μερικά χρόνια ένα aeg 700 ευρώ. Ακριβό άλλα τα άξιζε. Θα πάρεις ένα καλής ενεργειακής κλάσης για να μη σ καιει. Προσωπικά δ είδα καμία διαφορά στο ρεύμα. Τα οικονομικά συνήθως καίνε πολύ. Δ Μ χάλασε ούτε ένα ρούχο. Τα βγάζει ολα απαλά αφρατα κ με φοβερό άρωμα καθώς κρατάει ρη μυρωδιά τ απορρυπαντικόύ. Έχω σωθεί!

• Like 1

Κορίτσια σας ευχαριστω παρα πολυ. Τελικά αγοράσαμε ενα Bosch 790€ και πριν λιγο μου το έφεραν.. και το αστείο?? Δεν κλείνει η πόρτα του μπάνιου!!!!! Να δω τι θα κανουμε....😬😬😬😬🙃🙃

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστω παρα πολυ. Τελικά αγοράσαμε ενα Bosch 790€ και πριν λιγο μου το έφεραν.. και το αστείο?? Δεν κλείνει η πόρτα του μπάνιου!!!!! Να δω τι θα κανουμε....😬😬😬😬🙃🙃

Μάλλον θα χρειαστεί να βάλεις μια φισούνα!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου καλησπέρα! Θηλάζω 4 μηνες αποκλειστικά, απο μικρή ειχα θέμα με τον αιματοκρίτη μου κ σε όλη την εγκυμοσυνη οπως καταλαβαίνετε έπαιρνα σίδηρο 2 φορες την ημέρα! Πραγμα που ο γυναικολόγος μου οταν γέννησα μου ειπε να συνεχίσω .. το προβλημα μου ειναι πως παντα για καλυτερα έπινα κ στημένο πορτοκάλι μαζι αλλα αφού γέννησα μου είπαν πως το πορτοκαλι ισως ενοχλησει το μωρο με κολικούς κτλ .. ετσι το έκοψα! Κατρακύλησε ομως ο αιματοκρίτης ξανα κ θελω να ρωτησω αν γνωρίζει καποια αν επιτρέπεται να παιρνω βιταμινη c την γνωστη κλασσικη αναβραζουσα των φαρμακείων με τον θηλασμό. 
    • Τι ωραια θα ηταν... το πιο ωραιο Αι βασιλιατικο δωρο!!!! Περιμενω πως κ πως την αδεια... Να παω σπιτακι μου , στο τζακακι μου, στους φιλους μου.... Οπως και να χει θα ειναι τελεια... Ειμαι δεν ειμαι ❤️🐣
    • Ποτέ δε ξέρεις κοπέλα μου περίμενε και θα δεις  Μην πιέζεις τη περιοχή αστην
    • Κοίτα γιατί ίσως να παρεξηγηθηκαμε λιγάκι,πρώτον εγώ δεν αναφέρθηκα ότι σώνει και καλά αυτό που έγινε στην κοπέλα είναι ότι δεν προχωράνε τα ωοθυλακια,είπα ότι αυτό συνέβαινε σε μένα όταν έπεφτε η ε2.Ζήτησε γνώμες και είπα τη δική μου.Όσο για το γιατρό αυτή είναι η άποψη μου,επειδή έχω κάνει συνολικά 11 ωοληψιες και 11 διεγερσεις ξέρω πολύ καλά αρκετά πράγματα γιατί μου έχουν συμβεί σχεδόν όλες οι ακραίες περιπτώσεις.Και αυτό με την ένεση cetrodite ούτε εγώ,ούτε άλλη κοπέλα που γνωρίζω το έχει ξανακούσει.Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να στεναχωρήσω την κοπέλα αλίμονο,αλλά όταν ρωτας για εμπειρίες είσαι ετοιμη να ακούσεις τα πάντα 
    • Δεν είναι ροζ είναι καφέ. Στο εσώρουχο δεν έχει βγει καν.. όταν σκουπίζομαι δεν έχω τίποτα απλά επειδή είδα ίχνος ασχολήθηκα λίγο παραπάνω.. κ πριν λίγο που πήγα πίεσα λιγάκι στη περιοχή κ εβγαλε καφέ λίγο..χθες είχα πολλά άσπρα υγρά κ σημερα..πονάκια όχι δεν έχω.. που κ που τσιμπηκατα. Τις τελευταίες μέρες κ από δεξιά που ποτέ δε Μ είχε ξανά τύχει. Πάντα από αριστερά με τσιμπούσε.. απογοητεύτηκα πάντως ήδη....
  • Νέες συζητήσεις