Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κύστη στην 6η εβδομάδα


Recommended Posts

Kalhspera koritsiaaa vohtheiaaa!!!! Vriskomai sthn 6h evdomada egumosunhs  k phga na kanw uperuxo...k emfanistike mia kusth apo to pouthena htan 6ekatosta  megalo.k to emvruo mikrouli...den to eixa prin emfanistike mallon sthn egumosunh!! Fovamai gia to mwro ??o Giatros  leei pws sumvainei tha to parakolouthoume! Exei kapoia kopela to idio???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlueorpinkmaRia26 είπε:

Kalhspera koritsiaaa vohtheiaaa!!!! Vriskomai sthn 6h evdomada egumosunhs  k phga na kanw uperuxo...k emfanistike mia kusth apo to pouthena htan 6ekatosta  megalo.k to emvruo mikrouli...den to eixa prin emfanistike mallon sthn egumosunh!! Fovamai gia to mwro ??o Giatros  leei pws sumvainei tha to parakolouthoume! Exei kapoia kopela to idio???

Κορίτσι μου κ εγώ όταν πήγα για Αυχενική μου βρήκε μια κύστη 2 εκ. Δεννειχα ποτε μου τίποτα..  Κ έπαθα ένα σου Αλλά ο γιατρός μου είπε εκεί που είναι δεν ενοχλεί κ θα το παρακολουθούμε..  να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου κορίτσι μου ξέρει τι σου λέει συμβαίνει έχω δεν ξέρω αν μου βγήκε μετά από μια παλινδρομη που είχα..  ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2018 at 3:43 ΜΜ, ο/η vayaki είπε:

αρα τα καφε υγρα ηταν απο την κυστη;

Όχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο μου είπε είναι παλιό αίμα απο περιοδο κ έρχεται σε μορφή καφέ.. .εμένα η κύστη με ανήσυχη ..την Πέμπτη που θα πάω θα του πω να μ τα πει όλα αναλυτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2018 at 6:15 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ όταν πήγα για Αυχενική μου βρήκε μια κύστη 2 εκ. Δεννειχα ποτε μου τίποτα..  Κ έπαθα ένα σου Αλλά ο γιατρός μου είπε εκεί που είναι δεν ενοχλεί κ θα το παρακολουθούμε..  να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου κορίτσι μου ξέρει τι σου λέει συμβαίνει έχω δεν ξέρω αν μου βγήκε μετά από μια παλινδρομη που είχα..  ?? 

Τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά κ να είναι καλά το μωράκι μ!!?τι τραβάμε!! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η BlueorpinkmaRia26 είπε:

Όχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο μου είπε είναι παλιό αίμα απο περιοδο κ έρχεται σε μορφή καφέ.. .εμένα η κύστη με ανήσυχη ..την Πέμπτη που θα πάω θα του πω να μ τα πει όλα αναλυτικά!

μην αγχωνεσαι βρε αφου σου ειπε οτι συμβαινει. Θα σε ηρεμησει οταν πας. Να σου εξηγησει τα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...