Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

απο 4% και πανω ειναι φυσιολογικο συμφωνα με τα κριτηρια kruger Που χρησιμοποιουν τα μαιευτηρια. ο δικος μου ειχε 2%. Στο προηγουμενο του μικροβιολογικου ειχε 67% φυσιολογικα. Αλλα εκει χρησιμοποιουν αλλα κριτηρια με υπολογιστες ενω στο μαιευτηριο χρησιμοποιουν μικροσκοπιο αρα ειναι πιο λεπτομερη και ακριβη. Μας ειπε και αυτος οτι με βιταμινες το πιθανοτερο θα φτιαξει αλλιως τοτε θα κανουμε κατακερματισμο. Πρεπει να φτασουμε το 4% εστω που ειναι το φυσιολογικο συμφωνα με αυτα τα αυστηρα κριτηρια kruger. Θα δουμε ρε κοριτσι. εμεις Δεκεμβριο το επαναλαμβανουμε. ειναι και πανακριβες οι ατιμες οι βιταμινες.

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Eμας σε 2 μικροβιολογικά δν ήταν βάση Kruger!!Ναι μωρέ κ αυτές πανάκριβες!!Ο δικός έπινε τις q10 ubiquinol 50ε το βαζάκι κ ευτυχώς οι pregnacare είναι οικονομικές!!Επινα κ γω 2 διαφορετικά ινοφερτ!!Αλλά τώρα τα είχα κόψει λόγω καλοκαιριού κ λέω να τα ξαναρχίσω!!Είμαι σίγουρη ότι με τις βιταμίνες θα στρώσει η μορφολογία!!!Μακάρι μέχρι τον Δεκέμβριο να μην προλάβετε να το κάνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα κορίτσια δυστυχώς άλλος ενας μήνας δίχως αποτέλεσμα και γκαντεμης. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!Γτ τι έγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Καλημέρα κορίτσια δυστυχώς άλλος ενας μήνας δίχως αποτέλεσμα και γκαντεμης. 

Τι έγινε κορίτσι μου?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η France είπε:

Σήμερα δεν νιώθω τόσο έντονα όπως χθες τα πονακια.

Καλημέρα κορίτσια, ξέχασα να γράψω πριν.

Καλημέρα κορίτσι κ σε σένα. Τόσο μικρό κύκλο κάνεις? Περισσότερες προσπάθειες... Εγώ έτσι όπως το πάω θα μπει Νοέμβρης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Eμας σε 2 μικροβιολογικά δν ήταν βάση Kruger!!Ναι μωρέ κ αυτές πανάκριβες!!Ο δικός έπινε τις q10 ubiquinol 50ε το βαζάκι κ ευτυχώς οι pregnacare είναι οικονομικές!!Επινα κ γω 2 διαφορετικά ινοφερτ!!Αλλά τώρα τα είχα κόψει λόγω καλοκαιριού κ λέω να τα ξαναρχίσω!!Είμαι σίγουρη ότι με τις βιταμίνες θα στρώσει η μορφολογία!!!Μακάρι μέχρι τον Δεκέμβριο να μην προλάβετε να το κάνετε!!!

ναι ουτε σε μας στο μικροβιολογικο ηταν. Στο Ρεα αντίθετα το χρησιμοποιουν. Ουτε ξερω το καθενα τι κανει. Ο ουρολογος παντως ηθελε με αυτα τα αυστηρα κριτηρια να δει. Οι δικες του βιταμινες κανουν 90 ευρω το κουτι!!!! Εμεις τις παιρνουμε 80 που τις βρισκουμε πιο φτηνα. Μακάρι Μαρίλιά μου ευχομαι και σε σενα το ιδιο. Να κλεισει ο ομολογουμενως οχι καλος χρόνος, κάπως πιο τυχερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσι κ σε σένα. Τόσο μικρό κύκλο κάνεις? Περισσότερες προσπάθειες... Εγώ έτσι όπως το πάω θα μπει Νοέμβρης... 

Έχω ναι. Πάντα είχα 28 αλλά μετά την παλινδρομη έγινε τόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η France είπε:

Έχω ναι. Πάντα είχα 28 αλλά μετά την παλινδρομη έγινε τόσο.

Αχ αυτες οι παλινδρομες, ολες σχεδον εχουμε μια στο ιστορικο μας. Τι να πω τωρα, το ξερω οτι καθε μηνας ειναι μια μικρη απογοητευση. Προσπαθεις καιρο μετα την παλινδρομη? Κανεις τεστακια ωορρηξιας? Σιγουρα τα εχεις αναφερει οσα ρωτάω αλλα τα χω κανει μπαχαλο με τις πληροφοριες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η France είπε:

Μετά είχα κ μια βιοχημική. Είναι τώρα κάποιοι μήνες μετά που προσπαθούμε. Αυτό το μήνα χρησιμοποίησα τεστακια.

να τα χρησιμοποιείς τα τεστακια αν δε σε αγχώνουν φυσικα. Εγώ που ειμαι του προγραμματισμού με βοηθάνε να ξερω τουλάχιστον οτι εκανα τις σωστες μερες γιατι δεν κανουμε και μερα παρα μερα εμεις. Τι να πω ελπιζω να μην ερθει αλλη ατυχια. Βασικα να ρθει οποτε ειναι να μεινει αυτο ειναι το βασικο ποια και οχι τοσο η συλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

να τα χρησιμοποιείς τα τεστακια αν δε σε αγχώνουν φυσικα. Εγώ που ειμαι του προγραμματισμού με βοηθάνε να ξερω τουλάχιστον οτι εκανα τις σωστες μερες γιατι δεν κανουμε και μερα παρα μερα εμεις. Τι να πω ελπιζω να μην ερθει αλλη ατυχια. Βασικα να ρθει οποτε ειναι να μεινει αυτο ειναι το βασικο ποια και οχι τοσο η συλληψη.

Πόσο σημαντικό είναι αυτο που έγραψες!!πραγυ μόνο αυτό έχει σημασία να εξελιχθεί ομαλά μια εγκυμοσύνη και ένα μωρό γεμάτο υγεία!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

να τα χρησιμοποιείς τα τεστακια αν δε σε αγχώνουν φυσικα. Εγώ που ειμαι του προγραμματισμού με βοηθάνε να ξερω τουλάχιστον οτι εκανα τις σωστες μερες γιατι δεν κανουμε και μερα παρα μερα εμεις. Τι να πω ελπιζω να μην ερθει αλλη ατυχια. Βασικα να ρθει οποτε ειναι να μεινει αυτο ειναι το βασικο ποια και οχι τοσο η συλληψη.

@Kat-Cat επειδή βλέπω ότι γνωρίζεις αρκετά πράγματα και μας δίνεις χρήσιμες πληροφορίες θα ήθελα πολύ να σου στείλω το χθεσινό τεστ ωορηξιας μου να μου πεις αν είναι θετικό, αλλά δεν μου επιτρέπεται εδώ να κοινοποιησω εικόνα επειδή είμαι καινούρια μάλλον. που θα μπορούσα αλλιώς να σου το στείλω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Πόσο σημαντικό είναι αυτο που έγραψες!!πραγυ μόνο αυτό έχει σημασία να εξελιχθεί ομαλά μια εγκυμοσύνη και ένα μωρό γεμάτο υγεία!!!???

να σου πω κατι? Ξεκινησα να μπαινω εδω το Γενάρη. Ο,τι ειχα ξεκινησει προσπαθειες πολυ λιγο καιρο, η μονη μου εγνοια ηταν να μεινω. Δεν πηγαινε το μυαλο μου ως τοτε σε κατι αλλο παρολο που διαβαζα πολλα. ελεγα ας μεινω μωρε και το δυσκολο θα χει φυγει. Εμεινα τον επομενο μηνα αφοτου ξεκινησα να μπαινω το Φλεβαρη δλδ. Θυμαμαι ακομα να σκεφτομαι "τι τοσο ευκολο ηταν τελικα?". Αμ δε, Μαρτιο εγινε η αποξεση και σημερα μιλαμε ακομα για προσπαθειες μια και ξαναξεκινησα τον Ιουνιο μετα τη διακοπη και το διαλειμμα-οδηγια γιατρου. Παρολο που καθε μηνα αφοτου ξαναξεκινησα προσπαθειες ξενερωνω με την περιοδο, μετα σκεφτομαι, "και τι να το κανεις αν ηταν να μεινεις και να ξαναεχεις τα ιδια?" Ας ερθει και σε 6 μηνες αρκει να ρθει για να μεινει. (Ενταξει δε λεω σε 6 χρονια γιατι δεν εχω το ηλικιακο περιθωριο φυσικα :P αλλιως και αυτο θα το λεγα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

να σου πω κατι? Ξεκινησα να μπαινω εδω το Γενάρη. Ο,τι ειχα ξεκινησει προσπαθειες πολυ λιγο καιρο, η μονη μου εγνοια ηταν να μεινω. Δεν πηγαινε το μυαλο μου ως τοτε σε κατι αλλο παρολο που διαβαζα πολλα. ελεγα ας μεινω μωρε και το δυσκολο θα χει φυγει. Εμεινα τον επομενο μηνα αφοτου ξεκινησα να μπαινω το Φλεβαρη δλδ. Θυμαμαι ακομα να σκεφτομαι "τι τοσο ευκολο ηταν τελικα?". Αμ δε, Μαρτιο εγινε η αποξεση και σημερα μιλαμε ακομα για προσπαθειες μια και ξαναξεκινησα τον Ιουνιο μετα τη διακοπη και το διαλειμμα-οδηγια γιατρου. Παρολο που καθε μηνα αφοτου ξαναξεκινησα προσπαθειες ξενερωνω με την περιοδο, μετα σκεφτομαι, "και τι να το κανεις αν ηταν να μεινεις και να ξαναεχεις τα ιδια?" Ας ερθει και σε 6 μηνες αρκει να ρθει για να μεινει. (Ενταξει δε λεω σε 6 χρονια γιατι δεν εχω το ηλικιακο περιθωριο φυσικα :P αλλιως και αυτο θα το λεγα)

Θυμάμαι την Ιστορία σου εγώ τότε άρχισα να μπαίνω και διάβαζα κυρίως!!!εγώ τώρα μετά από τόσο καιρό που προσπαθουμε έχει περάσει ένας χρόνος και κάτι αυτό σκέφτομαι ας αργισει και άλλο αρκεί να πάνε όλα καλά!!! Ευτυχώς τώρα έχω ξεπεράσει και όλο το άγχος !!κάτι είναι και αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Θυμάμαι την Ιστορία σου εγώ τότε άρχισα να μπαίνω και διάβαζα κυρίως!!!εγώ τώρα μετά από τόσο καιρό που προσπαθουμε έχει περάσει ένας χρόνος και κάτι αυτό σκέφτομαι ας αργισει και άλλο αρκεί να πάνε όλα καλά!!! Ευτυχώς τώρα έχω ξεπεράσει και όλο το άγχος !!κάτι είναι και αυτό!!!

ουυυυ καλα εισαι εννοειται. Αγχωνεσαι κυριως μηπως συμβαινει κατι περισσοτερο και εγώ αγχώνομαι πολυ με τα χρόνια και τις ηλικίες αλλα φυσικα το ζητουμενο ειναι να πανε καλα τα πραγματα. Η ξενερα φυσικα ισχυει καθε μηνα, δε θα κανεις και παρτυ με την περιοδο οκ, αλλα αν το εξορθολογισεις σε βοηθαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ουυυυ καλα εισαι εννοειται. Αγχωνεσαι κυριως μηπως συμβαινει κατι περισσοτερο και εγώ αγχώνομαι πολυ με τα χρόνια και τις ηλικίες αλλα φυσικα το ζητουμενο ειναι να πανε καλα τα πραγματα. Η ξενερα φυσικα ισχυει καθε μηνα, δε θα κανεις και παρτυ με την περιοδο οκ, αλλα αν το εξορθολογισεις σε βοηθαει.

Είχα αγχωθει  με όλα!!!είχα πάθει εμμονή κάθε μήνα!!!μέχρι που χάλασα και τον κύκλο μου!! Τελικά πήρα βιταμίνες και έφτιαξε ξανά!Έχουμε κάνει εξετάσεις τις βασικές και ήταν όλα καλά εγώ βέβαια δεν έκανα σαλπιγγογραφια έχω δώσει περιθώριο μέχρι τον Ιανουάριο μετά θα δούμε τι άλλες επιλογές θα έχουμε!!εμένα το καλό είναι ότι δεν έχω συμπτώματα ουτε πριν την περίοδο  δεν έχω τίποτα μετά έρχονται όλα οποτε δεν μπαίνω σε σκέψεις.Η βλακεία είναι ότι έκανα τεστ καθε μην πριν την καθυστέρηση!!Του γιατρού κανονικά ???.Τώρα έχει 4μηνες έχω συνέλθει!!!!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Είχα αγχωθει  με όλα!!!είχα πάθει εμμονή κάθε μήνα!!!μέχρι που χάλασα και τον κύκλο μου!! Τελικά πήρα βιταμίνες και έφτιαξε ξανά!Έχουμε κάνει εξετάσεις τις βασικές και ήταν όλα καλά εγώ βέβαια δεν έκανα σαλπιγγογραφια έχω δώσει περιθώριο μέχρι τον Ιανουάριο μετά θα δούμε τι άλλες επιλογές θα έχουμε!!εμένα το καλό είναι ότι δεν έχω συμπτώματα ουτε πριν την περίοδο  δεν έχω τίποτα μετά έρχονται όλα οποτε δεν μπαίνω σε σκέψεις.Η βλακεία είναι ότι έκανα τεστ καθε μην πριν την καθυστέρηση!!Του γιατρού κανονικά ???.Τώρα έχει 4μηνες έχω συνέλθει!!!!?!

ναι μια φορα το εκανα και εγω αυτο που λες και ειναι τρελα αν μπεις στο τριπακι. εκει επιβαλλεσαι στο μυαλο σου εισαι σε καλο δρομο!! Το χω κανει και εγω αυτο που λες και ξερω αλλα ειπα τελος. Συμπτωματα περιοδου ουτε εγω εχω πλην στηθους που το εχω εκατο χρονια. Ποναλακια και λοιπα δεν ειχα ποτε. Το καταλαβαινω αυτο που περιγράφεις απολυτα, ειδικα αν φτανεις καπως στην πηγη και μετα στο παιρνουν πισω, ειναι τετοια η απογοητευση που μετα καθε μηνα παθαινεις αμοκ. Αλλα θελει ηρεμια. Σαλπιγγο ουτε εγω εχω κανει, ειναι και προσφατη σχετικα η εγκυμοσυνη και μου ειπαν οχι. Τα αλλα που λες τα εχω κανει. Περιθωριο και εγω καπου εκει θα δωσω και θα εξετασω επιλογες μετα με το γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

@Kat-Cat επειδή βλέπω ότι γνωρίζεις αρκετά πράγματα και μας δίνεις χρήσιμες πληροφορίες θα ήθελα πολύ να σου στείλω το χθεσινό τεστ ωορηξιας μου να μου πεις αν είναι θετικό, αλλά δεν μου επιτρέπεται εδώ να κοινοποιησω εικόνα επειδή είμαι καινούρια μάλλον. που θα μπορούσα αλλιώς να σου το στείλω; 

εισαι στις 17 δημοσιευσεις απο οσο βλεπω. ΟΤαν κανεις 20 θα μπορεις να μας το στειλεις εδω. Αλλιως δε γινεται δυστυχως αν θυμαμαι καλα για τα νεα μελη. Στις 20 θα φτασεις σημερα οποτε κανε κανα δυο απαντησεις :P και θα το ανεβασεις μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι μια φορα το εκανα και εγω αυτο που λες και ειναι τρελα αν μπεις στο τριπακι. εκει επιβαλλεσαι στο μυαλο σου εισαι σε καλο δρομο!! Το χω κανει και εγω αυτο που λες και ξερω αλλα ειπα τελος. Συμπτωματα περιοδου ουτε εγω εχω πλην στηθους που το εχω εκατο χρονια. Ποναλακια και λοιπα δεν ειχα ποτε. Το καταλαβαινω αυτο που περιγράφεις απολυτα, ειδικα αν φτανεις καπως στην πηγη και μετα στο παιρνουν πισω, ειναι τετοια η απογοητευση που μετα καθε μηνα παθαινεις αμοκ. Αλλα θελει ηρεμια. Σαλπιγγο ουτε εγω εχω κανει, ειναι και προσφατη σχετικα η εγκυμοσυνη και μου ειπαν οχι. Τα αλλα που λες τα εχω κανει. Περιθωριο και εγω καπου εκει θα δωσω και θα εξετασω επιλογες μετα με το γιατρο

Ας ελπίσουμε να μην χρειαστεί!!!!Και την καινούργια χρόνια να ασχολούμαστε με άλλα πιο ευχάριστα!!!???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

εισαι στις 17 δημοσιευσεις απο οσο βλεπω. ΟΤαν κανεις 20 θα μπορεις να μας το στειλεις εδω. Αλλιως δε γινεται δυστυχως αν θυμαμαι καλα για τα νεα μελη. Στις 20 θα φτασεις σημερα οποτε κανε κανα δυο απαντησεις :P και θα το ανεβασεις μετα!!!

εντάξει! θα τις κάνω τότε χάχα ευχαριστώ πολύ. αν και με περιορίζουν κ στον αριθμό μηνυμάτων την ημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/9/2018 at 11:46 ΜΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

βασικα βλεπουμε και λιγο πιο εξω απο το δικο μας μικροκοσμο. Καθε φορα που φερνω την καταστροφη με την ατυχια μου και με την τεραστια εναλλαγη μεταξυ χαρας και απογοητευσης, σκεφτομαι ότι υπαρχουν εδω κορίτσια που εχουν παλεψει και παλευουν δεκα φορές παραπάνω από μενα, όπως φυσικά υπάρχουν και άλλα που δεν ταλαιπωρήθηκαν καθόλου. Βλέπεις ότι όλα μεσα στη ζωή ειναι, σε πονάει, δε σε πονάει είναι η μόνη αλήθεια.

 

στις On 30/9/2018 at 10:19 ΠΜ, ο/η Brisa είπε:

Γεια σου κ σενα ? θα τα καταφέρεις κ θα τα καταφέρουμε όλες μας!ολες μας στο τέλος θα μιλάμε για τις εγκυμοσύνες μας!!! Αυτος ειναι ο σκοπός μας να ανταλαζουμε απόψεις ανησυχίες κ αυτο βοηθάει πολυ ! Εμενα ο περίγυρος μου με την πρωτη-δεύτερη προσπαθεί έκαναν παιδι, πίστεψε με ολες μου λενε πως φταίει το άγχος , εγω δεν το πολυπιστεύω ολες οι γυναίκες οταν ξεκινάνε αυτο το ταξίδι εχουν άγχος, εκτός αν δεν το εχεις προγραμματίσει κ προκύπτει ( συνήθως στις νεαρές ηλικίες ) 

 

στις On 30/9/2018 at 4:24 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Θα ερθει όμως είτε  αργά ειτε γρήγορα  άπλως συνεχίζουμε τις προσπάθειες μας και δεν χανουμαι την ελπιδα δεν μας ξεχνά ο Θεός απλα μας καθυστερεί λίγο?τα δύσκολα ειναι για όσους αντέχουν! 

 

στις On 30/9/2018 at 7:48 ΜΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

θα ερθει, λενε οτι σημερα το 2018 δε θα μεινει γυναικα χωρις παιδι. Γυναικα που εχει μητρα θα κανει καποια στιγμη παιδι. Απλα καποιες ταλαιπωρουνται τοσο πολυ. Εισαι πολυ πολυ δυνατη να ξερεις ;)

 

στις On 2/10/2018 at 5:03 ΜΜ, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πέμπτη αλλά καμία φορά έρχεται και πιο νωρίς.... Σήμερα νιώθω λίγο περίεργα και τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ με της περιόδου δεν ξέρω τι να πιστέψω..Αλλά έχω τόσο ατυχία πάντα που πιστεύω θα μου έρθει και δεν πρόκειται να είμαι εγκυος.

 

στις On 2/10/2018 at 6:34 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Το ποσό ανυπομονώ δεν λέγεται για αύριο το πρωί. Αύριο θα κάνω το αποφάσισα. Οι θερμοκρασίες ακόμη υψηλές. Κοιμήθηκα κ το μεσημέρι δεν άντεχα.... Μακάρι... Δνε ξέρω τι άλλο να πω... ?

 

στις On 2/10/2018 at 7:11 ΜΜ, ο/η Μερεβη είπε:

Ο αντρας μου μια χαρα ειναι , εγω εχω το θεμα με τη  ενδομητριωση.επειδη εκανα τη λαπαροσκοπηση ξεραμε οτι οι σαλπιγγες ειναι ανοιχτες. Αλλιως θελει ναι. Πολυ γρηγορα οι αιματολογικες και ολα εγιναν την ιδια μερα ακομα και το ραντεβου με το ανδρολογικο. Να σκεφτεις οτι το αποφασισαμε κ μεσα σε μια βδομαδα το καναμε! Στο γιατρο σε παιρνουν γρηγορα γιατι δε κανει το σπερμα να κατσει πολυ ωρα.

 

στις On 3/10/2018 at 10:39 ΠΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πολύ στεναχωριέμαι που δεν βγαίνουν θετικά τα τεστάκια σας.

Πάντως όσο δεν έρχεται η περίοδος υπάρχει μια ελπίδα. Θυμάμαι το @ditaki ότι είχε κάνει πολλά τεστ που βγήκαν αρνητικά και τώρα κρατάει αγκαλιά το μωρό της.


Εγώ απλά να σας γράψω ότι -προφανώς-  δεν προσπαθώ να μείνω έγκυος και σήμερα αδιαθέτησα ακριβώς στις 14 μέρες από το θετικό τεστ ωορρηξίας που είχα. Είναι η δεύτερη περίοδος που έχω μετά τον τοκετό. Τουλάχιστον ο κύκλος έχει επανέλθει. Η πίεση το ίδιο. Πρέπει να κοιτάξω το ζάχαρο όμως και κάτι άλλα πραγματάκια.


Μην απελπίζεστε... κάτι θα γίνει για όλες μας... Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, με κάποιο τρόπο θα καταφέρουμε να έχουμε -τουλάχιστον - ΓΕΡΌ παιδί.
 

 

στις On 3/10/2018 at 12:20 ΜΜ, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Και εγω στις 8/10 περιμένω.....εύχομαι να έχουμε ευχάριστα νεα ❤❤❤

Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!! Μην απογοητεύεστε !! Ολα θα έρθουν στην ώρα τους....Εμείς τώρα ξεκινήσαμε τισ προσπάθειες για μωράκι και πιστέψτε με ειμαι σε μια ηλικία που δεν εχω πολλα περιθώρια. Εχω αγχωθεί αρκετά, 6/10 περιμένω περίοδο και νομίζω ότι θα έρθει κανονικά , έχω ήδη κάτι πονάκια..για να δούμε (συγγνώμη για τα ελληνικά μου , δεν είμαι ελληνίδα?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ewelinio είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!! Μην απογοητεύεστε !! Ολα θα έρθουν στην ώρα τους....Εμείς τώρα ξεκινήσαμε τισ προσπάθειες για μωράκι και πιστέψτε με ειμαι σε μια ηλικία που δεν εχω πολλα περιθώρια. Εχω αγχωθεί αρκετά, 6/10 περιμένω περίοδο και νομίζω ότι θα έρθει κανονικά , έχω ήδη κάτι πονάκια..για να δούμε (συγγνώμη για τα ελληνικά μου , δεν είμαι ελληνίδα?)

Μακάρι να μην έρθει και να είσαι εγκυουλα!!!και αν δεν είσαι πάμε για τον επόμενο!!!Μια χαρά γράφεις!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...