Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

11 13 15 18?

Έκανες τεστ ωορρηξίας η όχι?? Αν ναι από τη στιγμή που είδες το θετικό ποιες μέρες έκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έκανες τεστ ωορρηξίας η όχι?? Αν ναι από τη στιγμή που είδες το θετικό ποιες μέρες έκανες?

Οχι λακτακι. Μου δεν εκανα γτ θα με ανγχοναν απλα. Ειχα. Επαφες πιο πολλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η earrp είπε:

@Λενι συγχαρητήρια ???

Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη??

Σε ευχαριστο πολλη κοριτσι μου.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λενι είπε:

Σε ευχαριστω πολλη ευχομε κ. Σε σενα να εισε ενγκιουλλα.. ???Στεσ ποσες τυ κικλου εισε? 

26 η μέρα σήμερα με κύκλο 28 ημερών κ κανένα σύμπτωμα!!! Μόνο στήθος πρησμενο που πονάει άμα το αγγίξω!!! Λες να είμαστε μαζί? Μακαριιιι!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

26 η μέρα σήμερα με κύκλο 28 ημερών κ κανένα σύμπτωμα!!! Μόνο στήθος πρησμενο που πονάει άμα το αγγίξω!!! Λες να είμαστε μαζί? Μακαριιιι!!!! ????

Μακαρη σου του ευχομε.. Αναμενεις.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

@Λενι πολλα συγχαρητηρια !! να πανε ολα καλα κ να εχεις μια ομορφη εγκυμοσύνη , κοιτα να το χαρεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Οχι λακτακι. Μου δεν εκανα γτ θα με ανγχοναν απλα. Ειχα. Επαφες πιο πολλες.. 

Κορίτσι μου για την ωορρηξία λένε ξεκινάμε επαφές 4-5 μέρες πριν όσο πλησιάζουμε την ωορρηξία οι πιθανότητες αυξάνονται την ημέρα της ωορρηξίας είναι στο φουλ και την επόμενη αλλά οι πιθανότητες κατεβαίνουν και μετά την επόμενη μηδενίζονται θεωρητικά αυτό είναι οπότε με το τεστ κάνεις επαφές την ίδια μέρα και την επόμενη

Λένε επίσης ότι το καθημερινό κουράζει το σπέρμα και δεν έχεις δύναμη 

Στο γιο μου πάντως κάναμε επαφές από 13-16 και πεσαμε μέσα ωορηξια νομίζω χωρίς ν κάνω τεστ ότι έκανα τότε 15η μέρα γιατί είχα σταθερό κύκλο τριάντα μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

26 η μέρα σήμερα με κύκλο 28 ημερών κ κανένα σύμπτωμα!!! Μόνο στήθος πρησμενο που πονάει άμα το αγγίξω!!! Λες να είμαστε μαζί? Μακαριιιι!!!! ????

Εγώ 29η σήμερα αλλά ο μεγαλύτερος μου κύκλος το τελευταίο καιρό ήταν 32 μέρες και ο μικρότερος 26 . σύμπτωμα στήθος το ίδιο αν το αγγίξω και κάποιες γκραμπες αν κουράστω συνήθως αν γυρίσω το μικρό από το σχολείο που το κάνω ποδαρατο

Χτες είχα όμως πολλά νευρα σήμερα είμαι ήρεμη τελικά μάλλον ήταν δικαιολογημένα τα νεύρα παρόλαυτα λέω συνέχεια να τώρα έρχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Εγώ 29η σήμερα αλλά ο μεγαλύτερος μου κύκλος το τελευταίο καιρό ήταν 32 μέρες και ο μικρότερος 26 . σύμπτωμα στήθος το ίδιο αν το αγγίξω και κάποιες γκραμπες αν κουράστω συνήθως αν γυρίσω το μικρό από το σχολείο που το κάνω ποδαρατο

Χτες είχα όμως πολλά νευρα σήμερα είμαι ήρεμη τελικά μάλλον ήταν δικαιολογημένα τα νεύρα παρόλαυτα λέω συνέχεια να τώρα έρχεται

Κι εγώ έχω κούραση πολύ!!! Καθόλου υπομονή κ νεύρα!!! Σήμερα μου μυριζαν κ όλα!!! Δεν ξέρω κάνω υπομονή κ θα δούμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ έχω κούραση πολύ!!! Καθόλου υπομονή κ νεύρα!!! Σήμερα μου μυριζαν κ όλα!!! Δεν ξέρω κάνω υπομονή κ θα δούμε ???

 

στις On 20/10/2018 at 1:55 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Ποτεην λες ποτέ καμιά φορά και 1 επαφή είναι αρκετή!!!!!εγώ είμαι στο γόνιμες μου μέρες οπότε ελπίζω για Νοέμβριο!!

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ έχω κούραση πολύ!!! Καθόλου υπομονή κ νεύρα!!! Σήμερα μου μυριζαν κ όλα!!! Δεν ξέρω κάνω υπομονή κ θα δούμε ???

Κορίτσι μου μακάρι να σου πάνε όλα εμένα η κόκκινη κυρία άρχισε να φωνάζει οτι έρχεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

 

 

Κορίτσι μου μακάρι να σου πάνε όλα εμένα η κόκκινη κυρία άρχισε να φωνάζει οτι έρχεται 

Αν δεν έρθει εντελώς δεν χάνουμε την ελπίδα μας!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αν δεν έρθει εντελώς δεν χάνουμε την ελπίδα μας!!! ???

Ναι αλλά ξεκίνησε η πλάτη μου και γι'αυτό το έχω σίγουρο βέβαια θα δείξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λενι Μπραβο !!!! Ολα καλα να σου πανε μεχρι τελος! 

Κοριτσια στατιστικα να το δουμε... αυτη η ομαδα βγαζει 2 με 3 εγκυες καθε μηνα. Χαχα Πιστευω θα εχουμε κι αλλα καλα νεα ως το τελος του μηνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@Λενι Μπραβο !!!! Ολα καλα να σου πανε μεχρι τελος! 

Κοριτσια στατιστικα να το δουμε... αυτη η ομαδα βγαζει 2 με 3 εγκυες καθε μηνα. Χαχα Πιστευω θα εχουμε κι αλλα καλα νεα ως το τελος του μηνα! 

Και εγώ αυτό είχα σκεφτεί... Οπότε δεν μπορεί κι άλλη εγκυμονουσα θα έχουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@Λενι Μπραβο !!!! Ολα καλα να σου πανε μεχρι τελος! 

Κοριτσια στατιστικα να το δουμε... αυτη η ομαδα βγαζει 2 με 3 εγκυες καθε μηνα. Χαχα Πιστευω θα εχουμε κι αλλα καλα νεα ως το τελος του μηνα! 

@vayaki πως είσαι ; Φουσκώνουμε; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το πρωί κ τώρα το απόγευμα ένιωσα στο μέρος της μήτρας κάτι σαν συσπαση. Αλλ τρανταχθηκα. Φοβήθηκα.. Και έγινε μια φορά το πρωί κ μια πριν από λίγο. Ξέρετε τι μπορεί να είναι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

@vayaki πως είσαι ; Φουσκώνουμε; ?

Χαχα πρηξιμο! Σημερα πηγα προμηθευτηκα κολαν να εχω να φοραω γιατι ημουν με ενα "πλυνε-βαλε" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

Μπράβο! !!!συγχαρητήρια! !!!!!!❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Χαχα πρηξιμο! Σημερα πηγα προμηθευτηκα κολαν να εχω να φοραω γιατι ημουν με ενα "πλυνε-βαλε" 

Πόσο είσαι τώρα? ??ετοιμαζεσαι για αυχενικη σιγά σιγά? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πόσο είσαι τώρα? ??ετοιμαζεσαι για αυχενικη σιγά σιγά? ??

Τωρα ειμαι 9 εβδομαδων. Λογικα τη Δευτερα που θα παω στον γιατρο θα μου πει να κλεισω σιγα σιγα ραντεβου για αυχενικη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Τωρα ειμαι 9 εβδομαδων. Λογικα τη Δευτερα που θα παω στον γιατρο θα μου πει να κλεισω σιγα σιγα ραντεβου για αυχενικη. 

Αχ τι ωραία! !!!!!!!!έχεις πολλά συμπτωματα? Εμετους? Εγώ στην πρώτη μου είχα πάρα πολλούς Εμετους το πρώτο τρίμηνο. Στη δεύτερη πολλή καουρα μέχρι και τηνα ημέρα της γεννας! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

Συγχαρητήρια, σου εύχομαι μία υπέροχη εγκυμοσύνη. Πόσο καιρό προσπαθούσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

@Λενι Μπραβο !!!! Ολα καλα να σου πανε μεχρι τελος! 

Κοριτσια στατιστικα να το δουμε... αυτη η ομαδα βγαζει 2 με 3 εγκυες καθε μηνα. Χαχα Πιστευω θα εχουμε κι αλλα καλα νεα ως το τελος του μηνα! 

Se euxaristo poli koritsi mou.. Ola. Kala na pane me. Ti. Egkimosini mas!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Συγχαρητήρια, σου εύχομαι μία υπέροχη εγκυμοσύνη. Πόσο καιρό προσπαθούσατε?

Σε ευχαριστο κοριτσι μου λιγο. Κερο. 2μηνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...